Ви звикли, що відносини з брендами закінчуються відразу ж після покупки товара, або, в кращому разі після отримання певних бонусів? Ігрова соціальна мережа Brandly покликана переглянути діалог брендів та споживачів – у їх додатку ви зможете стати другом улюблених брендів, розвиватися в рамках цієї дружби та отримувати за це подарунки.

Все, що вам потрібно зробити – завантажити додаток та зареєструватися в ньому. Чим більше покупок ви будете здійснювати – тим швидше будете набирати нові рівні, а з ними й отримувати подарунки.

Для початку вам необхідно буде додати бренди, які ви любите, в друзі. Зараз в додатку існують три категорії брендів: ресторани, кафе та фастфуди. В подальшому планується додати нові категорії: шопінг, розваги, послуги і т. ін. Ви додаєте в друзі якийсь фаст-фуд, після чого вам відразу дарують подарунок – наприклад, лимонад. Ви приходите в заклад, показуєте код офіціанту та отримуєте безкоштовний подарунок.

Лояльність до брендів вимірюється у спеціальній валюті – млинцях. Для того, щоб заробити млинці – вам потрібно буде зчитати смартфоном QR-код з чеку. Набираючи цю валюту можна пройти шлях від звичайного друга до близького, а потім і до кращого. При досягненні нового рівня вам відкриються нові бонуси, а старі стануть дешевшими. Млинці також можна отримати, приводячи в гру нових людей.

Додаток Brandly з’явився в App Store зовсім недавно, однак вже набирає популярність. Зараз в додатку не дуже багато брендів, однак автори впевнені, що скоро все зміниться та брендів стане значно більше.

Завантажити чудовий додаток для того, щоб отримати перші бонуси, можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/brandly/id917634633

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Китайці розробили електронний папір на основі графену

Якщо вірити великим можливостям нашого мозку, графен є тим матеріалом, який споконвіку використовується на Русі для вирішення найрізноманітніших інженерних задач. І весь інший світ почав відкривати для себе цей чудовий і універсальний матеріал тільки зараз, порядком покусав собі лікті. Якщо вірити публікації на сайті агентства Xinhua, китайським винахідникам вдалося створити новий тип "електронного паперу" на базі […]

Автомобіль Apple зіткнувся з проблемами. Співробітники звільнені

Уже не перший рік Apple приписують ряд розробок в галузі автомобілебудування. Найсміливіші прогнози вказують на те, що рано чи пізно компанія все ж випустить власний електрокар. Але які б барвисті не були чутки, яким би багатообіцяючим не був секретний проект Titan, компанія змушена переглянути свої плани. За повідомленням видання The New York Times в даний […]

Опублікований знімок iPhone 7 в золотому кольорі

Шпигунськими знімками майбутнього смартфону Apple зараз вже складно кого-небудь здивувати – всілякі витоки потрапляють в мережу із завидною регулярністю. Нова фотографія iPhone 7 на тлі аналогічних їй картинок нічим особливим не виділяється – хіба що смартфон на ній постає в «золотому» кольорі. Все інше ми вже бачили багато разів: і збільшений «глазок» камери, і пластикові […]