Ви звикли, що відносини з брендами закінчуються відразу ж після покупки товара, або, в кращому разі після отримання певних бонусів? Ігрова соціальна мережа Brandly покликана переглянути діалог брендів та споживачів – у їх додатку ви зможете стати другом улюблених брендів, розвиватися в рамках цієї дружби та отримувати за це подарунки.

Все, що вам потрібно зробити – завантажити додаток та зареєструватися в ньому. Чим більше покупок ви будете здійснювати – тим швидше будете набирати нові рівні, а з ними й отримувати подарунки.

Для початку вам необхідно буде додати бренди, які ви любите, в друзі. Зараз в додатку існують три категорії брендів: ресторани, кафе та фастфуди. В подальшому планується додати нові категорії: шопінг, розваги, послуги і т. ін. Ви додаєте в друзі якийсь фаст-фуд, після чого вам відразу дарують подарунок – наприклад, лимонад. Ви приходите в заклад, показуєте код офіціанту та отримуєте безкоштовний подарунок.

Лояльність до брендів вимірюється у спеціальній валюті – млинцях. Для того, щоб заробити млинці – вам потрібно буде зчитати смартфоном QR-код з чеку. Набираючи цю валюту можна пройти шлях від звичайного друга до близького, а потім і до кращого. При досягненні нового рівня вам відкриються нові бонуси, а старі стануть дешевшими. Млинці також можна отримати, приводячи в гру нових людей.

Додаток Brandly з’явився в App Store зовсім недавно, однак вже набирає популярність. Зараз в додатку не дуже багато брендів, однак автори впевнені, що скоро все зміниться та брендів стане значно більше.

Завантажити чудовий додаток для того, щоб отримати перші бонуси, можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/brandly/id917634633

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Офіційний клієнт Plex для Apple TV доступний для завантаження

Однією з головних осінніх новинок Apple є нова ТВ-приставка Apple TV. Четверте покоління Apple TV отримало нову платформу tvOS, а також підтримку персонального голосового асистента Siri та фірмового App Store. Декілька днів тому розробники популярного мультимедійного додатку Plex випустили офіційний клієнт для нової телеприставки Apple. Plex – популярний додаток, який дозволяє перетворити комп’ютер в мультимедійний […]

Як включити Night Shift в режимі економії енергії

З виходом iOS 9.3 Apple представила Режим Night Shift – функцію, яка автоматично змінює температуру дисплея в залежності від рівня освітлення. Вона дійсно знижує навантаження на очі в темний час доби, але є один нюанс – одночасна робота режиму Night Shift і режиму Економії енергії неможливі. За допомогою чергового бага iOS 9.3.1 (працює і на […]

Чому Apple повинна випустити iPhone 5se?

У 2014 році Apple забула про зручність маленьких смартфонів і достатність 4-дюймових дисплеїв, випустивши середньоформатний iPhone 6 і величезний iPhone 6 Plus. Правильні смартфони не пропали з полиць, але втратили в статусності і пішли в середній клас. Умовно, звичайно – дивно якось сьогодні витрачати від $ 450 за апарат покоління 2013 року. Для Apple нехарактерно розбавляти […]