Ви звикли, що відносини з брендами закінчуються відразу ж після покупки товара, або, в кращому разі після отримання певних бонусів? Ігрова соціальна мережа Brandly покликана переглянути діалог брендів та споживачів – у їх додатку ви зможете стати другом улюблених брендів, розвиватися в рамках цієї дружби та отримувати за це подарунки.

Все, що вам потрібно зробити – завантажити додаток та зареєструватися в ньому. Чим більше покупок ви будете здійснювати – тим швидше будете набирати нові рівні, а з ними й отримувати подарунки.

Для початку вам необхідно буде додати бренди, які ви любите, в друзі. Зараз в додатку існують три категорії брендів: ресторани, кафе та фастфуди. В подальшому планується додати нові категорії: шопінг, розваги, послуги і т. ін. Ви додаєте в друзі якийсь фаст-фуд, після чого вам відразу дарують подарунок – наприклад, лимонад. Ви приходите в заклад, показуєте код офіціанту та отримуєте безкоштовний подарунок.

Лояльність до брендів вимірюється у спеціальній валюті – млинцях. Для того, щоб заробити млинці – вам потрібно буде зчитати смартфоном QR-код з чеку. Набираючи цю валюту можна пройти шлях від звичайного друга до близького, а потім і до кращого. При досягненні нового рівня вам відкриються нові бонуси, а старі стануть дешевшими. Млинці також можна отримати, приводячи в гру нових людей.

Додаток Brandly з’явився в App Store зовсім недавно, однак вже набирає популярність. Зараз в додатку не дуже багато брендів, однак автори впевнені, що скоро все зміниться та брендів стане значно більше.

Завантажити чудовий додаток для того, щоб отримати перші бонуси, можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/brandly/id917634633

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Макбуки Apple визнані найбільш надійними портативними комп’ютерами на ринку

Експерти видання Consumer Reports, що випускається некомерційною організацією «Союз споживачів США», назвали компанію Apple лідером серед найбільш надійних брендів на ринку портативних комп’ютерів. MacBook Air та MacBook Pro визнані найбільш надійними ноутбуками, що існують на сьогоднішній день. Відповідно до результатів проведеного дослідження, кожен п’ятий користувач зіштовхнувся з проблемою поломки ноутбука за останні три роки після його покупки. Однак, процент неполадок серед комп’ютерів Mac становив лише 10%. Якщо […]

TP-Link анонсувала підсилювач сигналу і пару швидкісних роутерів

На виставці технологій CES 2017 компанія TP-Link представила лінію нових продуктів: маршрутизатори Deco, швидкісний роутер AC2300 з технологією MU-MIMO і підсилювач сигналу RE650. Wi-Fi-роутери Deco M5 і M5 Plus Серія Deco – це нова лінійка просунутих домашніх роутерів. За словами представників компанії TP-Link, їх роутер Deco M5 дає стабільну роботу бездротової мережі в будь-якій кімнаті, […]

KGI: Apple представить одразу три нові MacBook. iMac і 5K-монітор очікують 2017 рік

Відомий технічний аналітик з агентства KGI Securities, Мінг Чи Куо, опублікував звіт, в якому популярно пояснив, чого саме чекати від осінньої презентації Apple, запланованої на 27 жовтня. Схоже, що нас чекають відразу три новинки – три оновлені ноутбуки: 13-дюймовий ультрабук MacBook, який стане більш продуктивним послідовником представленого в 2015 році MacBook і його оновленого «брата» […]