Ви звикли, що відносини з брендами закінчуються відразу ж після покупки товара, або, в кращому разі після отримання певних бонусів? Ігрова соціальна мережа Brandly покликана переглянути діалог брендів та споживачів – у їх додатку ви зможете стати другом улюблених брендів, розвиватися в рамках цієї дружби та отримувати за це подарунки.

Все, що вам потрібно зробити – завантажити додаток та зареєструватися в ньому. Чим більше покупок ви будете здійснювати – тим швидше будете набирати нові рівні, а з ними й отримувати подарунки.

Для початку вам необхідно буде додати бренди, які ви любите, в друзі. Зараз в додатку існують три категорії брендів: ресторани, кафе та фастфуди. В подальшому планується додати нові категорії: шопінг, розваги, послуги і т. ін. Ви додаєте в друзі якийсь фаст-фуд, після чого вам відразу дарують подарунок – наприклад, лимонад. Ви приходите в заклад, показуєте код офіціанту та отримуєте безкоштовний подарунок.

Лояльність до брендів вимірюється у спеціальній валюті – млинцях. Для того, щоб заробити млинці – вам потрібно буде зчитати смартфоном QR-код з чеку. Набираючи цю валюту можна пройти шлях від звичайного друга до близького, а потім і до кращого. При досягненні нового рівня вам відкриються нові бонуси, а старі стануть дешевшими. Млинці також можна отримати, приводячи в гру нових людей.

Додаток Brandly з’явився в App Store зовсім недавно, однак вже набирає популярність. Зараз в додатку не дуже багато брендів, однак автори впевнені, що скоро все зміниться та брендів стане значно більше.

Завантажити чудовий додаток для того, щоб отримати перші бонуси, можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/brandly/id917634633

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple розпродала першу партію навушників BeatsX через кілька годин після початку продажу

Apple розпродала першу партію навушників BeatsX, свідчать дані в інтернет-магазині компанії. Пристрій не можна купити, як раніше, з доставкою протягом 1 робочого дня. Через кілька годин після початку продажу новинки терміни збільшилися до 2-4 тижнів в онлайн-магазинах Apple. В даний момент спостерігається дефіцит нових бездротових навушників BeatsX. Зокрема, можливість відправки навушників на замовлення становить 3-4 […]

У Flash виявлена ​​чергова критична уразливість

Через Flash Player компанії Adobe зловмисники можуть віддалено отримати контроль над системою і повний доступ до даних користувачів. Flash не люблять багато, але багато хто продовжує його використовувати на своїх комп'ютерах. Причин для «нелюбові» багато – плеєр славиться відмінним «апетитом» до ресурсів системи, нерідко глючить, ну і, звичайно, в ньому регулярно виявляються «дірки» в безпеці. […]

Функція Find My iPhone буде працювати навіть на вимкненому смартфоні

Функція Find My iPhone, що дозволяє відстежувати місце розташування «яблучних» смартфонів і віддалено блокувати їх, має один істотний недолік. Для того, щоб господар не зміг відстежити вкрадений в нього iPhone, зловмисникам досить просто вимкнути смартфон. Звичайно, від блокування активації це не врятує, але приховати місцезнаходження iPhone викрадачі все-таки можуть. Для вирішення цієї проблеми Apple пропонує технологію, […]