Як стало відомо, декілька тижнів тому Apple презентувала робітникам роздрібної торгівлі Apple Store 9 місяців безкоштовної підписки на сервіс Apple Music. До подарунку додали фірмові навушники Beats by Dr. Dre.

Майже кожного минулого року в канун свят робітники Apple отримують на Різдво від яблучних толстовки, футболки, рюкзаки, бейсболки, сумки та інші фірмові речі з намальованим яблучком. Керівництво вважає, що такі маленькі подарунки підвищують настрій співробітникам, надає їм енергії. На цей раз Apple обрадував колектив Apple Store навушниками-вкладишами urBeats і безкоштовною підпискою на фірмовий музичний сервіс.

Загалом в Apple працює близько 110,000 співробітників, з яких 30 000 – в магазинах роздрібної мережі в США, а ще 15000 – в міжнародних магазинах Apple Store.  Передплата Apple Music  впродовж 9 місяців коштує 90 доларів і включає необмежене прослуховування контенту iTunes, можливість скачувати пісні, альбоми та плейлисти оффлайн, слухати будь-яку музичну добірку.

Сервіс потокового відтворення музики від Apple сьогодні ще не повністю розкриває свій максимальний функціонал. Незважаючи на великий потенціал Apple Music, цей сервіс чекає довгий і тернистий шлях, до того, як він досягне свого максимально популярного рівня та зможе  конкурувати з іншими подібними сервісами.

Проект, до запуску якого компанія готувалася дуже грунтовно. Однак є побоювання, що в цьому випадку Apple занадто довго вичікувала, і з'явився музичний продукт на цілком сформованому ринку, де конкуренти надають споживачам не менш цікаві сервіси на більш вигідних умовах співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

SpaceX перенесла запуск Falcon 9 на 14 січня

Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) повідомило в кінці минулого тижня про видачу ліцензії приватній аерокосмічній компанії Елона Маска SpaceX на відновлення польотів ракет-носіїв Falcon 9 через чотири місяці після вибуху на стартовому майданчику. Розслідування аварії, що зруйнувала ракету-носій вартістю $62 млн і геостаціонарній телекомунікаційний супутник Amos 6 вартістю $200 млн, що належить ізраїльському супутниковому оператору […]

Google собирается заняться выпуском линз для диабетиков

Последние два года компания Google активно занимается разработкой и улучшением своего продукта будущего – Google Glass. Но пока выбранные пользователи пишут обзоры, а первые разработчики создают приложения, Google, возможно, выпустит специальные линзы.  Причем линзы будут предназначены не для того, чтобы человек имел возможность через них воспринимать мир, а исключительно в медицинских целях. Линзы будут созданы […]

Dropbox представив нову технологію для роботи з «хмарою»

На сьогоднішньому заході Dropbox Open компанія представила свою нову розробку – Project Infinite. Суть технології  в розміщенні тільки ярликів на пристрої. Самі файли будуть зберігатися в віддаленому хмарному сховищі. Раніше, якщо потрібні файли, наприклад, займали 20GB в Dropbox, необхідно було синхронізувати їх  для локального доступу на комп'ютері. Таким чином, основна перевага хмарного сховища – можливість […]