Як стало відомо, декілька тижнів тому Apple презентувала робітникам роздрібної торгівлі Apple Store 9 місяців безкоштовної підписки на сервіс Apple Music. До подарунку додали фірмові навушники Beats by Dr. Dre.

Майже кожного минулого року в канун свят робітники Apple отримують на Різдво від яблучних толстовки, футболки, рюкзаки, бейсболки, сумки та інші фірмові речі з намальованим яблучком. Керівництво вважає, що такі маленькі подарунки підвищують настрій співробітникам, надає їм енергії. На цей раз Apple обрадував колектив Apple Store навушниками-вкладишами urBeats і безкоштовною підпискою на фірмовий музичний сервіс.

Загалом в Apple працює близько 110,000 співробітників, з яких 30 000 – в магазинах роздрібної мережі в США, а ще 15000 – в міжнародних магазинах Apple Store.  Передплата Apple Music  впродовж 9 місяців коштує 90 доларів і включає необмежене прослуховування контенту iTunes, можливість скачувати пісні, альбоми та плейлисти оффлайн, слухати будь-яку музичну добірку.

Сервіс потокового відтворення музики від Apple сьогодні ще не повністю розкриває свій максимальний функціонал. Незважаючи на великий потенціал Apple Music, цей сервіс чекає довгий і тернистий шлях, до того, як він досягне свого максимально популярного рівня та зможе  конкурувати з іншими подібними сервісами.

Проект, до запуску якого компанія готувалася дуже грунтовно. Однак є побоювання, що в цьому випадку Apple занадто довго вичікувала, і з'явився музичний продукт на цілком сформованому ринку, де конкуренти надають споживачам не менш цікаві сервіси на більш вигідних умовах співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Уразливість Broadpwn становить небезпеку для мільйонів пристроїв на Android і iOS

ІБ-фахівець Ніта Артенштейy виявив небезпечну уразливість в Wi-Fi чіпах Broadcom, які використовуються як в пристроях, що працюють під управлінням Android, так і в пристроях компанії Apple. Баг отримав ідентифікатор CVE-2017-9417 і дозволяє виконати на пристрої довільний код без взаємодії з користувачем. Артенштейн повідомив інженерам Google про уразливість, не привертаючи до проблеми уваги, тому виправлення для […]

Samsung випустила 1 млн Galaxy Note 7 з безпечними акумуляторами

Компанія Samsung Electronics розкрила число випущених на ринок смартфонів Galaxy Note 7, які, за словами виробника, не мають ризику займання. Також південнокорейський гігант заявив, що в Китаї з самого початку продаються справні пристрої. Як повідомляє агентство Reuters з посиланням на заяву Samsung, опубліковану на сайті китайського представництва компанії, на даний момент споживачі по всьому світу […]

Представлений замок, що закриває двері при переході браузера в прихований режим

З проблемами приватності за комп’ютером стикалося багато користувачів інтернету. Щоб не залишати слідів в браузері, деякі люди користуються режимом інкогніто, вбудованим в багато сучасних браузерів. Однак вони не застраховані від раптового вторгнення в реальності, коли в незачинені двері вривається дружина і бачить вкладку магазину, на якому їй замовляють черговий подарунок. Ентузіасти з Useless Duck Company, […]