Як стало відомо, декілька тижнів тому Apple презентувала робітникам роздрібної торгівлі Apple Store 9 місяців безкоштовної підписки на сервіс Apple Music. До подарунку додали фірмові навушники Beats by Dr. Dre.

Майже кожного минулого року в канун свят робітники Apple отримують на Різдво від яблучних толстовки, футболки, рюкзаки, бейсболки, сумки та інші фірмові речі з намальованим яблучком. Керівництво вважає, що такі маленькі подарунки підвищують настрій співробітникам, надає їм енергії. На цей раз Apple обрадував колектив Apple Store навушниками-вкладишами urBeats і безкоштовною підпискою на фірмовий музичний сервіс.

Загалом в Apple працює близько 110,000 співробітників, з яких 30 000 – в магазинах роздрібної мережі в США, а ще 15000 – в міжнародних магазинах Apple Store.  Передплата Apple Music  впродовж 9 місяців коштує 90 доларів і включає необмежене прослуховування контенту iTunes, можливість скачувати пісні, альбоми та плейлисти оффлайн, слухати будь-яку музичну добірку.

Сервіс потокового відтворення музики від Apple сьогодні ще не повністю розкриває свій максимальний функціонал. Незважаючи на великий потенціал Apple Music, цей сервіс чекає довгий і тернистий шлях, до того, як він досягне свого максимально популярного рівня та зможе  конкурувати з іншими подібними сервісами.

Проект, до запуску якого компанія готувалася дуже грунтовно. Однак є побоювання, що в цьому випадку Apple занадто довго вичікувала, і з'явився музичний продукт на цілком сформованому ринку, де конкуренти надають споживачам не менш цікаві сервіси на більш вигідних умовах співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Microsoft продолжает скупать приложения с конкурирующих платформ

Компания Microsoft продолжает вести агрессивную политику, покупая успешные стартапы с конкурирующих платформ. Последними наиболее нашумевшими покупками были клиент электронный почты Acompli и календарь Sunrise.  Совсем недавно Microsoft за 30 млн. выкупила новостной сервис Prismatic, перебив цену Apple и Yahoo. Теперь остаётся ответить только на один вопрос: почему Microsoft вкладывает немалые средства в приложения с других […]

Sony випускає мобільний додаток для власників PlayStation 4

Компанія Sony розробила новий мобільний додаток для користувачів консолі PlayStation 4, яка отримала назву Communities. Як нескладно здогадатися з назви, сервіс дозволяє гравцям спілкуватися між собою. Раніше це можна було зробити безпосередньо на самій приставці, але тепер власники PS4 зможуть підтримувати зв’язок в більш зручній формі. Важливо відзначити, що новий додаток недоступний користувачам попередніх поколінь […]

На Safari підстрелені усі, окрім Chrome

Згідно зі статистикою, що проводиться StatCounter, власний браузер компанії Apple, перегнавши за популярністю сам Firefox, вийшов на друге місце серед усіх веб-браузерів, котрі нині використовуються. Перше місце вже традиційно займає напевне непереможний Chrome від Google. Він дає величезну фору усім іншим як на дек стопах, так і на планшетах. У загальній статистиці браузерів можна побачити, […]