Останнім часом суперкомп’ютери на основі штучного інтелекту впроваджують у все більшу кількість речей. Ось і фахівці компанії IBM разом зі своїми колегами з BMW почали працювати над впровадженням ШІ Watson в самоуправляючі автомобілі з метою збільшення безпеки руху.

"Інтелект суперкомп'ютера IBM Watson буде керувати «розумними» автомобілями"

Алгоритми на основі IBM Watson буде використовувати авто наступного покоління від BMW під назвою BMW i8. Він буде постійно адаптуватися до змін навколишнього середовища і обстановки на дорозі, а також зможе дізнатися всі звички і уподобання своєї людини-водія. В прес-релізістверджується:

«Можливості суперкомп’ютера Watson дозволять водію спілкуватися зі своїм автомобілем на природній мові. Це дозволить водію не відволікатися на формулювання фраз за певними правилами і більше зосередитися на дорозі і керуванні транспортним засобом. Також в систему керування автомобілем будуть надходити метеорологічні дані від Weather Company, дані про дорожню ситуацію на обраному маршруті руху, режим руху і статус транспортного засобу. Це дозволить системі постачати водія своєчасними рекомендаціями щодо режиму водіння, маршруту. У разі перемикання в режим самоуправління, алгоритми Watson зуміють зробити поїздку більш комфортною і безпечною, ніж при застосуванні стандартних засобів.»

І хоча алгоритми суперкомп’ютера будуть використовуватися в автомобілі більше як допоміжна функція, розробники не виключають того факту, що в майбутньому авто зможуть стати повністю автономними засобами. Принаймні в даний момент IBM і BMW будуть намагатися зробити автомобілі більш «розумними». А що з цього вийде, покаже майбутнє.

Вас може зацікавити інформація про те, що на Kickstarter з’явився цікавий проект, який додає штучний інтелект в будь-який автомобіль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Заряжай iPhone кошельком во всех смыслах

Во вселенной аксесуаров iPhine столько разнообразия, креатива и инноваций. Даже, если вы думаете, что видели всё, полистайте гаджеты для iPhone, вы найдете много удивительного. Там полно всяких приборов и приспособлений, которые будут не только примечательно выглядеть, но и прослужат вашему iPhone много лет, выполняя самые непредсказуемые задачи. Одним из таких аксессуаров является небольшой кошелёк с […]

iPhone 7s буде повністю скляним. Знову

Про це проговорився головний постачальник Apple, що випускає корпуси для смартфонів. Повністю скляним і зі сталевою рамкою був iPhone 4/4s, який багато людей до сих пір вважають еталонним і найвдалішим в плані дизайну. Цілком можливо, що схожу конструкцію отримає і «iPhone 7s» в 2017 році. Це не новина, адже аналітики вже давно мусолять цю чутку, […]

Дочекалися: ВКонтакте змінює дизайн

Популярна соціальна мережа «Вконтакте» зустрічає користувача одним і тим же інтерфейсом ось уже 10 років. Так, додаються нові функції, трохи коригуються сторінки написання повідомлення, вікна перегляду мультимедійного контенту, але зовнішній вигляд залишається незмінним. Операційний директор соціальної мережі Андрій Рогозів поділився майбутніми планами по повній переробці дизайну. І, хочеться відзначити, що прийдешні зміни вражають. Після редизайну […]