Смартфони iPhone продовжують завойовувати ринок, а популярність iOS стрімко зростає, незважаючи ні на що. Однак, навіть смартфон, який є лідером на ринку, має ряд особливостей, які дратують. Саме про них ми сьогодні Вам розповімо.

Переміщення додатків

Швидше за все, ви не приділяєте особливої уваги цій особливості iOS просто тому, що вже давно до неї звикли. Однак, погодьтесь, що сам процес та спосіб переміщення додатків між робочими столами є процесом вкрай незручним та стомлюючим. А у разі необхідності перетягування декількох іконок, у вас навряд-чи вийде це зробити. Більш того, зазвичай буває так, що додатки, які переїжджають на новий робочий стіл, витісняють старі додатки. І вам знову необхідно перетягувати старі додатки на перший робочий стіл. Apple треба щось змінювати в системі управління додатками.

 iCloud

Для багатьох власників гаджетів Apple «хмарне» сховище не має нічого спільного з аналогічними сервісами конкурентів. Наприклад, Dropbox та Google Drive пропонують куди більш корисні можливості, в тому числі додавання та видалення потрібних файлів у будь-який час та в будь-якому місці. На жаль, у iCloud з цим є деякі проблеми.

16 ГБ

В епоху 12-мегапіксельних камер та 4К відео, 16 Гб пам’яті є критично малим числом. Зараз важко знайти людину, яка б могла сказати, що 16 Гб їй цілком достатньо для своїх задач. Як правило, власникам цих пристроїв часто доводиться щось видаляти для того, щоб звільнити трохи місця для нової фотографії. Словом, 32 Гб – це не розкіш, а просто необхідність.

Інше

Якщо ви користуєтесь десктопною версією iTunes, то помічали, що під час синхронізації демонструється стан внутрішньої пам’яті пристрою. І от саме там є таємничий розділ «інше», який часто займає багато місця. Виявляється, що туди входять нотатки, переглянуті матеріали в браузері, кеш та інше. Причому видалити це все напряму з iTunes проблематично. Невже не можна було зробити чищення кешу браузера Safari, видалення нотатків та іншого на iPhone через iTunes зручним та швидким?

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple Watch Sport капітулювали перед наждачкою

Наручні аксесуари схильні до дії сторонніх чинників, у результаті чого на дисплеї можна легко залишити подряпини, потертості або будь-які інші ушкодження. Нещодавно в Мережі ми бачили відео з демонстрацією міцності сапфірового дисплея, яким наділені більш дорогі моделі. На цей раз інший блогер вирішив перевірити стійкість скла Ion-X, використовуваного в спортивних моделях аксесуара. Наскільки воно виявилося […]

Apple выделит $100 млн на поддержку программы Обамы

   Барак Обама после своей не совсем удачной инициативы с медицинской реформой взялся решать другую важную проблему Америки – образование. Из исследований следует, что США выделяет более $1 трлн для образовательной сферы, но при этом результаты далеки от тех, которые хотелось бы видеть. Новая программа Обамы ConnertED нацелена на предоставление студентам и школьникам доступа к […]

Alien: Isolation — нова гра для Mac

Нещодавно компанія Feral Interactive, яка займається перенесення Windows-ігор на Mac опублікувала в офіційному магазині додатків Apple для Mac гру під назвою Alien: Isolation. Гра повинна була з’явитися в Mac App Store ще декілька місяців назад, однак через технічні складнощі випуск гри довелося затримати. У грі Alien: Isolation ви будете грати Амандою Ріплі, яка є дочкою […]