Смартфони iPhone продовжують завойовувати ринок, а популярність iOS стрімко зростає, незважаючи ні на що. Однак, навіть смартфон, який є лідером на ринку, має ряд особливостей, які дратують. Саме про них ми сьогодні Вам розповімо.

Переміщення додатків

Швидше за все, ви не приділяєте особливої уваги цій особливості iOS просто тому, що вже давно до неї звикли. Однак, погодьтесь, що сам процес та спосіб переміщення додатків між робочими столами є процесом вкрай незручним та стомлюючим. А у разі необхідності перетягування декількох іконок, у вас навряд-чи вийде це зробити. Більш того, зазвичай буває так, що додатки, які переїжджають на новий робочий стіл, витісняють старі додатки. І вам знову необхідно перетягувати старі додатки на перший робочий стіл. Apple треба щось змінювати в системі управління додатками.

 iCloud

Для багатьох власників гаджетів Apple «хмарне» сховище не має нічого спільного з аналогічними сервісами конкурентів. Наприклад, Dropbox та Google Drive пропонують куди більш корисні можливості, в тому числі додавання та видалення потрібних файлів у будь-який час та в будь-якому місці. На жаль, у iCloud з цим є деякі проблеми.

16 ГБ

В епоху 12-мегапіксельних камер та 4К відео, 16 Гб пам’яті є критично малим числом. Зараз важко знайти людину, яка б могла сказати, що 16 Гб їй цілком достатньо для своїх задач. Як правило, власникам цих пристроїв часто доводиться щось видаляти для того, щоб звільнити трохи місця для нової фотографії. Словом, 32 Гб – це не розкіш, а просто необхідність.

Інше

Якщо ви користуєтесь десктопною версією iTunes, то помічали, що під час синхронізації демонструється стан внутрішньої пам’яті пристрою. І от саме там є таємничий розділ «інше», який часто займає багато місця. Виявляється, що туди входять нотатки, переглянуті матеріали в браузері, кеш та інше. Причому видалити це все напряму з iTunes проблематично. Невже не можна було зробити чищення кешу браузера Safari, видалення нотатків та іншого на iPhone через iTunes зручним та швидким?

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Процесори Apple A9 та A8X визнані найпродуктивнішими за рейтингом AnTuTu

Не встигають продукти з’явитись на ринку, як відразу ж тисячі спеціалістів поспішають взяти їх в руки і порівняти з попередниками та конкурентами. Перш за все їх цікавить потужність пристроїв, яку можна виміряти за допомогою синтетичних тестів. Одним із лідерів у цьому сегменті є бенчмарк AnTuTu. Минулого місяця розробники випустили нову версію тесту 6.0. В новій […]

Apple може відмовитися від MacBook Air на користь більш компактних MacBook Pro Retina

Уже в цьому році Apple може відмовитися від подальшого розвитку лінійки «повітряних» ноутбуків, віддавши перевагу більш продуктивним MacBook Pro з дисплеєм Retina і компактним «просто» MacBook. Цієї точки зору дотримується іменитий техноблогер Джек Марч, який поділився своїми, не позбавленими сенсу і логіки, міркуваннями. За словами Джека, який послався на знайомі з планами компанії джерела, в Купертіно вже давно […]

Apple оголосила результати кварталу. Зниження за всіма показниками

Apple оголосила результати третього кварталу 2016 фінансового року, які виявилися очікувано низькими. Третій квартал фінансового року відповідає другому кварталу календарного року, тобто доводиться на час найменшої активності покупця. Тому результати Q3 рекордними не бувають. Цього року показники Apple знизилися за всіма пунктами. З точки зору фінансів результати такі (в дужках вказані результати за аналогічний період […]