Смартфони iPhone продовжують завойовувати ринок, а популярність iOS стрімко зростає, незважаючи ні на що. Однак, навіть смартфон, який є лідером на ринку, має ряд особливостей, які дратують. Саме про них ми сьогодні Вам розповімо.

Переміщення додатків

Швидше за все, ви не приділяєте особливої уваги цій особливості iOS просто тому, що вже давно до неї звикли. Однак, погодьтесь, що сам процес та спосіб переміщення додатків між робочими столами є процесом вкрай незручним та стомлюючим. А у разі необхідності перетягування декількох іконок, у вас навряд-чи вийде це зробити. Більш того, зазвичай буває так, що додатки, які переїжджають на новий робочий стіл, витісняють старі додатки. І вам знову необхідно перетягувати старі додатки на перший робочий стіл. Apple треба щось змінювати в системі управління додатками.

 iCloud

Для багатьох власників гаджетів Apple «хмарне» сховище не має нічого спільного з аналогічними сервісами конкурентів. Наприклад, Dropbox та Google Drive пропонують куди більш корисні можливості, в тому числі додавання та видалення потрібних файлів у будь-який час та в будь-якому місці. На жаль, у iCloud з цим є деякі проблеми.

16 ГБ

В епоху 12-мегапіксельних камер та 4К відео, 16 Гб пам’яті є критично малим числом. Зараз важко знайти людину, яка б могла сказати, що 16 Гб їй цілком достатньо для своїх задач. Як правило, власникам цих пристроїв часто доводиться щось видаляти для того, щоб звільнити трохи місця для нової фотографії. Словом, 32 Гб – це не розкіш, а просто необхідність.

Інше

Якщо ви користуєтесь десктопною версією iTunes, то помічали, що під час синхронізації демонструється стан внутрішньої пам’яті пристрою. І от саме там є таємничий розділ «інше», який часто займає багато місця. Виявляється, що туди входять нотатки, переглянуті матеріали в браузері, кеш та інше. Причому видалити це все напряму з iTunes проблематично. Невже не можна було зробити чищення кешу браузера Safari, видалення нотатків та іншого на iPhone через iTunes зручним та швидким?

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Аналітики: BeatsX набагато популярніші за AirPods

За підсумками лютого 2017 року, BeatsX стали найпопулярнішими навушниками, обігнавши навіть AirPods. Про це повідомляє видання CNET. Аналітики впевнені, що домогтися таких результатів бездротовим навушникам Beats вдалося завдяки звичному форм-фактору і внутріканальному типу розміщення у вусі. Показником стала кількість прочитаних оглядів на CNET. Незважаючи на успіх AirPods, експерти прийшли до висновку, що інноваційність навушників здалася користувачам […]

В Ізраїлі побудують дорогу, яка заряджатиме батареї електромобілів під час руху

Одним з головних мінусів електромобілів є, безумовно, необхідність регулярно заряджати батарею. І, незважаючи на постійне поліпшення акумуляторів, запас ходу електромобілів все ще далекий від ідеалу. Але в недалекому майбутньому підзарядка авто може бути здійснена прямо на ходу від особливого дорожнього полотна. Перша така дорога незабаром з’явиться в Тель-Авіві завдяки розробці фахівців з компанії Electroad. В […]

Скидки на 5 марта 2014 года

Anodia  Anodia — это великолепный арканоид, который имеет солидный пятизвездный рейтинг с тысячами комментариев и миллионов фанатов. Вы сможете сыграть в более чем сотню вручную сделанных и уникальных уровней, соревноваться с друзьями через Game Center, открыть более чем тридцать достижений и просто весело проводить время с Anodia. 3$ Временная цена 1$ SharpScan Pro  Преврати iPhone […]