Смартфони iPhone продовжують завойовувати ринок, а популярність iOS стрімко зростає, незважаючи ні на що. Однак, навіть смартфон, який є лідером на ринку, має ряд особливостей, які дратують. Саме про них ми сьогодні Вам розповімо.

Переміщення додатків

Швидше за все, ви не приділяєте особливої уваги цій особливості iOS просто тому, що вже давно до неї звикли. Однак, погодьтесь, що сам процес та спосіб переміщення додатків між робочими столами є процесом вкрай незручним та стомлюючим. А у разі необхідності перетягування декількох іконок, у вас навряд-чи вийде це зробити. Більш того, зазвичай буває так, що додатки, які переїжджають на новий робочий стіл, витісняють старі додатки. І вам знову необхідно перетягувати старі додатки на перший робочий стіл. Apple треба щось змінювати в системі управління додатками.

 iCloud

Для багатьох власників гаджетів Apple «хмарне» сховище не має нічого спільного з аналогічними сервісами конкурентів. Наприклад, Dropbox та Google Drive пропонують куди більш корисні можливості, в тому числі додавання та видалення потрібних файлів у будь-який час та в будь-якому місці. На жаль, у iCloud з цим є деякі проблеми.

16 ГБ

В епоху 12-мегапіксельних камер та 4К відео, 16 Гб пам’яті є критично малим числом. Зараз важко знайти людину, яка б могла сказати, що 16 Гб їй цілком достатньо для своїх задач. Як правило, власникам цих пристроїв часто доводиться щось видаляти для того, щоб звільнити трохи місця для нової фотографії. Словом, 32 Гб – це не розкіш, а просто необхідність.

Інше

Якщо ви користуєтесь десктопною версією iTunes, то помічали, що під час синхронізації демонструється стан внутрішньої пам’яті пристрою. І от саме там є таємничий розділ «інше», який часто займає багато місця. Виявляється, що туди входять нотатки, переглянуті матеріали в браузері, кеш та інше. Причому видалити це все напряму з iTunes проблематично. Невже не можна було зробити чищення кешу браузера Safari, видалення нотатків та іншого на iPhone через iTunes зручним та швидким?

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple Watch з натуральних продуктів

Інтернет-користувачі знайшли дешеву альтернативу Apple Watch. У той час як вони офіційно мають надійти в продаж в різних частинах світу, користувачі не припиняють спекотні обговорення гаджета. Дуже скоро в стрічках новин в соціальних мережах з'являться численні фотографії розумних годин. Однак перспектива обзавестися дорогим пристроєм обрадувала далеко не всіх. Видання Mashable звернуло увагу, що користувачі мережі […]

Apple розкрила таємницю смертоносної «помилки 53»

Серед iOS-користувачів зафіксований новий напад паніки: мережа зарясніла повідомленнями про загадкову «error 53», яка (1) виникає в «айфоне» після ремонту в неаторізованном сервісі і (2) перетворює смартфон в натуральну цеглину. Прояснити ситуацію допомогла проведене The Guardian розслідування: виявляється, «помилка 53» стосується виключно вбудованого в кнопку Home сенсора Touch ID – «ми захищаємо накопичені відбитки пальців в […]

Kickstarter: Mini Troll перетворює будь-яку поверхню в динамік

Ви коли-небудь могли подумати про те, що ваш стіл може виступати в ролі динаміка? А дзеркало в душі? Так ось з’явився новий стартап, що втілює цю ідею в реальність. Головна фішка віброколонки Mini Troll, як ви вже зрозуміли, – передача звуку через об’єкти. За допомогою спеціальної технології ця колонка робить резонатором буквально будь-який предмет або […]