Ідея позбавитись від пластикових дисконтних карт, та на порядок полегшити (в буквальному сенсі) гаманець користувача і запобігти втраті таких карток – не нова. Ці ж самі функції виконує додаток Wallet (раніше називався Passbook). Однак, навіть у нього, не зважаючи на широку функціональність та авторство самої Apple, присутні проблеми з кількістю додатків, ймовірно, через необхідність інтегрувати роботу з Wallet в кожен окремий сервіс або додаток.

Додаток, який ми сьогодні розглядаємо – Wmestocard – йде більш простим шляхом, орієнтуючись на зберігання дисконтних карт зі штрих-кодом, а це значна частина використовуваних сьогодні магазинами знижок. Користувачу достатньо (при бажанні) обрати необхідний бренд, зчитати штрих-код за допомогою камери – і карта вже у вас в телефоні. Відтепер працівник магазину зможе зчитати штрих-код прямо з екрану вашого iPhone. При цьому, в iPhone автоматично виставлятиметься яскравість на максимум для більш чіткого розпізнавання штрих-коду.

Ще одна приємна можливість – це випуск карт прямо в додатку. Орієнтуючись на обране місто, Wmestocard відразу ж запропонує список магазинів, які беруть участь в акції, а тому користувач в один дотик зможе внести в базу свою дисконтну карту. Це дійсно швидко, зручно, екологічно, тому що віртуальні карти діють точно так само, як і реальні. Єдина невелика проблема – поки що Wmestocard пропонує досить обмежену кількість партнерів.

В додатку також є соціально-інформаційні функції: інших користувачів можна додавати в список друзів, присутня також і обов’язкова для додатку знижок стрічка повідомлень з останніми пропозиціями та акціями. В цілому зберігання карт для знижок Wmestocard працює, як було заявлено та без жодних нарікань. Завдяки швидкому інтерфейсу, користувач може за декілька хвилин додати всі свої «карточки», а потім з легкістю надати штрих-код продавцю для отримання знижки.

WmestoCard  вже сьогодні надає чудову можливість створення «віртуального гаманця», а при рості кількості партнерів може стати практично незамінним додатком.

Завантажити Wmestocard можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/wmestocard/id982118519?mt=8&at=

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Fitbit: ми не боїмося Apple Watch

Глава компанії Fitbit Джеймс Парк у великому інтерв'ю американському виданню Washington Post дав чітко зрозуміти: вихід Apple Watch не стане проблемою як для його компанії, так і для ринку в цілому. За словами Парка, Apple Watch потягнуть на себе весь ринок і підвищать обізнаність потенційних покупців в наручних гаджетах, що в результаті зіграє на руку […]

Операційна система Andromeda від Google буде представлена на днях

4 жовтня в Штатах пройде захід, на якому Google анонсує ряд новинок. Уже відомо, що компанія збирається представити нову лінійку смартфонів Pixel, операційну систему Android 7.1 Nougat, смарт-роутер Google Wi-Fi та кілька інших продуктів. Судячи з усього, на нас чекає і один сюрприз. Свіжий твіт на сторінці віце-президента пошукового гіганта Хіроші Локхеймера викликав безліч спекуляцій […]

iPhone 7 vs iPhone 7 Plus vs 6s vs 6s Plus vs iPhone SE: порівняння характеристик

Позавчора, 7 вересня, на спеціальному заході в Сан-Франциско Apple офіційно представила флагманські смартфони iPhone 7 і iPhone 7 Plus. На сайті компанія опублікувала докладні технічні характеристики обох моделей. iPhone 6s, iPhone 6s Plus і iPhone SE все ще залишилися в лінійці і стали дешевшими. На що слід звернути увагу при виборі смартфону Apple? Тепер, коли […]