Ідея позбавитись від пластикових дисконтних карт, та на порядок полегшити (в буквальному сенсі) гаманець користувача і запобігти втраті таких карток – не нова. Ці ж самі функції виконує додаток Wallet (раніше називався Passbook). Однак, навіть у нього, не зважаючи на широку функціональність та авторство самої Apple, присутні проблеми з кількістю додатків, ймовірно, через необхідність інтегрувати роботу з Wallet в кожен окремий сервіс або додаток.

Додаток, який ми сьогодні розглядаємо – Wmestocard – йде більш простим шляхом, орієнтуючись на зберігання дисконтних карт зі штрих-кодом, а це значна частина використовуваних сьогодні магазинами знижок. Користувачу достатньо (при бажанні) обрати необхідний бренд, зчитати штрих-код за допомогою камери – і карта вже у вас в телефоні. Відтепер працівник магазину зможе зчитати штрих-код прямо з екрану вашого iPhone. При цьому, в iPhone автоматично виставлятиметься яскравість на максимум для більш чіткого розпізнавання штрих-коду.

Ще одна приємна можливість – це випуск карт прямо в додатку. Орієнтуючись на обране місто, Wmestocard відразу ж запропонує список магазинів, які беруть участь в акції, а тому користувач в один дотик зможе внести в базу свою дисконтну карту. Це дійсно швидко, зручно, екологічно, тому що віртуальні карти діють точно так само, як і реальні. Єдина невелика проблема – поки що Wmestocard пропонує досить обмежену кількість партнерів.

В додатку також є соціально-інформаційні функції: інших користувачів можна додавати в список друзів, присутня також і обов’язкова для додатку знижок стрічка повідомлень з останніми пропозиціями та акціями. В цілому зберігання карт для знижок Wmestocard працює, як було заявлено та без жодних нарікань. Завдяки швидкому інтерфейсу, користувач може за декілька хвилин додати всі свої «карточки», а потім з легкістю надати штрих-код продавцю для отримання знижки.

WmestoCard  вже сьогодні надає чудову можливість створення «віртуального гаманця», а при рості кількості партнерів може стати практично незамінним додатком.

Завантажити Wmestocard можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/wmestocard/id982118519?mt=8&at=

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple розширила гарантію на Apple Watch до трьох років

Фахівці компанії встановили, що при певних умовах експлуатації задня кришка Apple Watch першого покоління може відділятися від корпусу. Це не пов’язано з механічним пошкодженнями або зануренням у воду. Найчастіше користувачі стикаються з подібною проблемою при відключенні годинника від магнітного зарядного пристрою. Було вирішено покрити гарантією подібні поломки до трьох років починаючи з дати покупки гаджета. […]

Новий підрозділ Intel займеться технологіями для автомобілів-безпілотників

Компанія Intel сформувала внутрішній відділ, який зосередиться виключно на розробках в області “розумних” автомобілів, які вміють їздити без участі водія-людини. Нову групу – Automated Driving Group (ADG) – очолить ветеран чипмейкера Даг Девіс, раніше курирував напрямок Інтернету речей. Віце-президентом і генеральним менеджером ADG призначена Кеті Вінтер – колишня віце-президент в Delphi Automotive, одному з найбільших […]

Японці анонсували відкриття другого готелю зі співробітниками-роботами

Компанія Huis Ten Bosch Inc повідомила про плани відкрити в Японії новий готель зі співробітниками-роботами. Готель побудують недалеко від Токійського Діснейленду – парку розваг, розташованого в місті Ураясу, префектурі Тіба. В готелі буде 100 номерів. Передбачається, що роботизація готелю дозволить скоротити кількість персоналу з двадцяти чоловік до шести. Це буде другий готель в мережі «Hen […]