Ідея позбавитись від пластикових дисконтних карт, та на порядок полегшити (в буквальному сенсі) гаманець користувача і запобігти втраті таких карток – не нова. Ці ж самі функції виконує додаток Wallet (раніше називався Passbook). Однак, навіть у нього, не зважаючи на широку функціональність та авторство самої Apple, присутні проблеми з кількістю додатків, ймовірно, через необхідність інтегрувати роботу з Wallet в кожен окремий сервіс або додаток.

Додаток, який ми сьогодні розглядаємо – Wmestocard – йде більш простим шляхом, орієнтуючись на зберігання дисконтних карт зі штрих-кодом, а це значна частина використовуваних сьогодні магазинами знижок. Користувачу достатньо (при бажанні) обрати необхідний бренд, зчитати штрих-код за допомогою камери – і карта вже у вас в телефоні. Відтепер працівник магазину зможе зчитати штрих-код прямо з екрану вашого iPhone. При цьому, в iPhone автоматично виставлятиметься яскравість на максимум для більш чіткого розпізнавання штрих-коду.

Ще одна приємна можливість – це випуск карт прямо в додатку. Орієнтуючись на обране місто, Wmestocard відразу ж запропонує список магазинів, які беруть участь в акції, а тому користувач в один дотик зможе внести в базу свою дисконтну карту. Це дійсно швидко, зручно, екологічно, тому що віртуальні карти діють точно так само, як і реальні. Єдина невелика проблема – поки що Wmestocard пропонує досить обмежену кількість партнерів.

В додатку також є соціально-інформаційні функції: інших користувачів можна додавати в список друзів, присутня також і обов’язкова для додатку знижок стрічка повідомлень з останніми пропозиціями та акціями. В цілому зберігання карт для знижок Wmestocard працює, як було заявлено та без жодних нарікань. Завдяки швидкому інтерфейсу, користувач може за декілька хвилин додати всі свої «карточки», а потім з легкістю надати штрих-код продавцю для отримання знижки.

WmestoCard  вже сьогодні надає чудову можливість створення «віртуального гаманця», а при рості кількості партнерів може стати практично незамінним додатком.

Завантажити Wmestocard можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/wmestocard/id982118519?mt=8&at=

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Модульний комп’ютер невеликого форм-фактору HP Elite Slice

Компанія Hewlett-Packard (HP) представила в ході виставки IFA 2016 цікаву настільну систему під назвою Elite Slice. Анонсований пристрій – це комп’ютер бізнес-класу з модульною конструкцією. Базовий блок містить процесор Intel Core шостого покоління (аж до Core i7), до 32 Гбайт оперативної пам’яті і накопичувач. Є порти USB 3.1 Type-C, USB 3.1 Type-A, гніздо для мережевого […]

GAMES. Captain Antarctica

   Игрушка Captain Antarctica выполнена в лучших традициях детских аркадных развлечений, предназначенныхдля того, чтобы занять ребенка на долгое время. Тут есть бесконечный геймплей, яркие цвета и минимальная сложность. Все это захватит внимание маленького игрока на многие часы и не даст ему заскучать.         Цель состоит в том, чтобы пингвин, которым управляет игрок, упал […]

iPhone с iOS 8 запомнит ваше парковочное место

В коде бета-версий iOS, OS X имеется информациям об пока не анонсированных официально функциях. К таким можно отнести возможность отслеживания места автомобильной парковки на основе данных, которые собранны iPhone. На портале 9to5Mac сообщалось, что скоро смартфон будет иметь возможность в автоматическом режиме отслеживать остановку автомобиля с помощью чипа M7, и собирать данные о его местоположении. […]