Ідея позбавитись від пластикових дисконтних карт, та на порядок полегшити (в буквальному сенсі) гаманець користувача і запобігти втраті таких карток – не нова. Ці ж самі функції виконує додаток Wallet (раніше називався Passbook). Однак, навіть у нього, не зважаючи на широку функціональність та авторство самої Apple, присутні проблеми з кількістю додатків, ймовірно, через необхідність інтегрувати роботу з Wallet в кожен окремий сервіс або додаток.

Додаток, який ми сьогодні розглядаємо – Wmestocard – йде більш простим шляхом, орієнтуючись на зберігання дисконтних карт зі штрих-кодом, а це значна частина використовуваних сьогодні магазинами знижок. Користувачу достатньо (при бажанні) обрати необхідний бренд, зчитати штрих-код за допомогою камери – і карта вже у вас в телефоні. Відтепер працівник магазину зможе зчитати штрих-код прямо з екрану вашого iPhone. При цьому, в iPhone автоматично виставлятиметься яскравість на максимум для більш чіткого розпізнавання штрих-коду.

Ще одна приємна можливість – це випуск карт прямо в додатку. Орієнтуючись на обране місто, Wmestocard відразу ж запропонує список магазинів, які беруть участь в акції, а тому користувач в один дотик зможе внести в базу свою дисконтну карту. Це дійсно швидко, зручно, екологічно, тому що віртуальні карти діють точно так само, як і реальні. Єдина невелика проблема – поки що Wmestocard пропонує досить обмежену кількість партнерів.

В додатку також є соціально-інформаційні функції: інших користувачів можна додавати в список друзів, присутня також і обов’язкова для додатку знижок стрічка повідомлень з останніми пропозиціями та акціями. В цілому зберігання карт для знижок Wmestocard працює, як було заявлено та без жодних нарікань. Завдяки швидкому інтерфейсу, користувач може за декілька хвилин додати всі свої «карточки», а потім з легкістю надати штрих-код продавцю для отримання знижки.

WmestoCard  вже сьогодні надає чудову можливість створення «віртуального гаманця», а при рості кількості партнерів може стати практично незамінним додатком.

Завантажити Wmestocard можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/wmestocard/id982118519?mt=8&at=

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

АНБ может следить за любым устройством IOS

Информация о том, что Агентство национальной безопасности США работает с операторами мобильной связи и гигантами IT-индустрии, в последние несколько месяцев пополняется новыми подробностями. Зачастую далеко не самыми приятными. В декабре 2013 года немецкая газета DerSpiegel подсластила пилюлю информацией о том, что АНБ может проникать в iOS-устройство любого человека, не спрашивая на то позволения.  Издание опубликовало […]

iPhone в Німеччині подорожчає через введення нового податку

Жителі Німеччини при покупці iPhone і iPad будуть переплачувати € 5-7 ($ 5,5-7,7) за кожний гаджет. Нова цінова політика Apple в Німеччині стала результатом податкового договору, згідно з яким частина вартості пристроїв передається власникам авторських прав на цифровий контент. Про цей договір в грудні 2015-го повідомила німецька торгова асоціація Bitkom. Підвищення цін на ввезені товари […]

Android-версія Super Mario Run стала доступною для попереднього замовлення

Гучний мобільний раннер про вусатого водопровідника, раніше доступний тільки в Apple Store, з’явився в магазині Google Play. Правда, скачати і пограти в Android-версію Super Mario Run поки не представляється можливим. На сторінці гри в магазині доступне лише попереднє замовлення. Так як гра безкоштовна (базова версія), то і платити за передзамовлення не буде потрібно. Відразу після […]