Бездротові навушники AirPods від Apple можна придбати все більшій кількості користувачів, що в свою чергу призводить до нових відкриттів про незаявлені властивості навушників.

"Навушники Apple AirPods випробували пральною машинкою"

На офіційному сайті Apple не сказано про ударостійкі і вологостійкі властивості корпусу AirPods, проте на YouTube-каналі EverythingApplePro з’явилося кілька відео, які демонструють здатність навушників пережити падіння з висоти людського зросту і навіть збереження працездатності після циклу прання в автоматичній пральній машині.

Після триразового падіння навушники візуально не постраждали, а якість звучання залишилася такою ж. На глянцевому корпусі кейсу залишилося кілька потертостей, які з часом обов’язково з’являться навіть при нормальному сценарії експлуатації.

Куди цікавішою є та частина відео, де демонструється сценарій, в якому користувач забуває дістати перед пранням навушники з кишені брюк. 30-хвилинне прання та сушіння, за словами автора відео, не вплинули на якість звучання як бездротових, так і звичайних навушників Apple. Чи варто говорити, що AirPods з честю витримали 6-хвилинне занурення в воду, в ході якого змогли навіть підключитися до iPhone і почати відтворювати музику.

Ми настійно не рекомендуємо повторювати подібні експерименти з навушниками.

Нагадаємо, що марафонець взяв AirPods на 10-кілометрову пробіжку в гори, щоб перевірити, наскільки вони підходять для заняття спортом. Дізнатися про його враження від новинки можна за цим посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

8 марта – праздник Света и Ангелочков

Милые Женщины, редакторский состав нашего ресурса поздравляет Вас с 8 марта. В этот светлый праздник, мы желаем Вам много счастья, любви и тепла. Пусть Вас окружают только хорошие дружелюбные люди. Пусть Ваша любовь будет всеобъемлющей и всепоглощающей, а секс – страстным и незабываемым. Пусть все Ваши мечты и стремления сбываются, а мужья, сыновья и отцы […]

Эдди Кью занялся шоппингом с использованием Apple Pay [Видео]

Запуск Apple Pay перевернул представления многих пользователей о значении фразы “мобильные платежи”. Новоиспеченные владельцы iPhone 6 и iPhone 6 Plus получили доступ к универсальному инструменту контроля за финансами, и директор по развитию Apple Pay Эдди Кью решил на себе проверить работу с платежным сервисом.   Назвать опубликованное видео “интервью” язык у нас все-таки не повернулся, […]

Трансформатор для Інтернету речей економить енергію в пасивному режимі

Датчикам Інтернету речей, які «розтягують» заряд батареї на місяці або отримують енергію з відновлюваних джерел, потрібна можливість роботи в режимах, що характеризуються різними витратами електрики: наприклад, щоб періодично робити виміри і виконувати обчислення для перевірки виходу за граничні значення, досить невеликого струму, а для рідкісної передачі інформації по мережі енергії знадобиться набагато більше. Для перетворення напруги […]