Бездротові навушники AirPods від Apple можна придбати все більшій кількості користувачів, що в свою чергу призводить до нових відкриттів про незаявлені властивості навушників.

"Навушники Apple AirPods випробували пральною машинкою"

На офіційному сайті Apple не сказано про ударостійкі і вологостійкі властивості корпусу AirPods, проте на YouTube-каналі EverythingApplePro з’явилося кілька відео, які демонструють здатність навушників пережити падіння з висоти людського зросту і навіть збереження працездатності після циклу прання в автоматичній пральній машині.

Після триразового падіння навушники візуально не постраждали, а якість звучання залишилася такою ж. На глянцевому корпусі кейсу залишилося кілька потертостей, які з часом обов’язково з’являться навіть при нормальному сценарії експлуатації.

Куди цікавішою є та частина відео, де демонструється сценарій, в якому користувач забуває дістати перед пранням навушники з кишені брюк. 30-хвилинне прання та сушіння, за словами автора відео, не вплинули на якість звучання як бездротових, так і звичайних навушників Apple. Чи варто говорити, що AirPods з честю витримали 6-хвилинне занурення в воду, в ході якого змогли навіть підключитися до iPhone і почати відтворювати музику.

Ми настійно не рекомендуємо повторювати подібні експерименти з навушниками.

Нагадаємо, що марафонець взяв AirPods на 10-кілометрову пробіжку в гори, щоб перевірити, наскільки вони підходять для заняття спортом. Дізнатися про його враження від новинки можна за цим посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple, пора щось робити: Siri застаріває!

  Незважаючи на те, що голосовий асистент Siri досить простий у використанні і Apple постійно працює над його покращенням, функціонал технології як і раніше досить обмежений, в порівнянні з рішеннями Google і Amazon. Представлений на Google I / O Google помічник Google Assistant показав, яким повинен бути сучасний віртуальний асистент. У Apple є дві головні […]

iPhone 6 подорожает

Аналитик Питер Мизек (Jefferies) считает, что увеличенная диагональ экрана нового iPhone 6 повлияет на повышение его стоимости. Таким образом, розничная стоимость данного девайса вырастет на $100, что в результате составит $299 за младшую версию. Предполагается, что компания из Купертино ведет переговоры с операторами относительно увеличения отправной цены за новую модель на $100. Согласно условиям контракта […]

Як буде називатися новий iPhone

Ми вже давно звикли називати новий «яблучний» смартфон простим ім’ям – iPhone 7, а його 5,5-дюймову модифікацію – iPhone 7 Plus. Але чи насправді так будуть називатися ці гаджети? Питання з попереднього абзацу зовсім не пусте. З огляду на невелику кількість зовнішніх відмінностей від нинішнього iPhone 6s (і від позаторішнього iPhone 6), деякі фахівці припускали, […]