Вітчизняні любителі спиртних напоїв знають багато способів їх споживання без привернення сторонньої уваги. Відтепер ця колекція може поповнитися ще одним експонатом від зарубіжних колег – аксесуаром iFlask.

iFlask був названий «першою в світі розумною флягою» та був створений двома випускниками академії бізнесу із США, В студентські роки їм регулярно доводилось проносити алкоголь на спортивні заходи, лекції, концерти і т. ін. При цьому використовувати класичну тару було ризиковано. Саме тоді їм і прийшла ідея замаскувати флягу під смартфон.

Мало кому покажеться дивним, коли телефон регулярно з’являється в руках людини, що сидить на трибуні стадіону або в студентській столовій – в наші дні це так же само природньо, як і ходити на двох ногах.

Сама конструкція iFlask надзвичайно просто – це полікарбонатний корпус, який за формою нагадує смартфон iPhone 3G, . Замість кнопки блокування є спеціальний засув, за допомогою якого можна отримати доступ до вмісту фляги.  

Ємність iFlask невелика – вистачить на 3-4 стаканчики, однак цього може бути достатньо для того, щоб зекономити в дорогому закладі.  

Придбати чудову флягу можна лише за 30 доларів. Ми впевнені у тому, що вона сподобається багатьом любителям алкогольних напоїв.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Чехлы для iPhone прошли собственный краш-тест

iPhone одно из самых популярных устройств, которое подвергают разнообразным краш-тестам. Его уже перезжали, стреляли из снайперской винтовки, мололи в миксере. В это раз, всё внимание команды тестеров из Wired приковано к его защитным чехлам. Для проверки использовали сейф весом в 22 кг.  В тесте использовались чехлы разных производителей, стоимостью от $50 до $125 за штуку.  […]

Соціальну мережу Facebook викрили в стеженні за користувачами

Соціальна мережа Facebook для iOS відстежує місце розташування пристрою, на яке воно встановлено, запам’ятовуючи всі пересування його власника. Про це у вівторок, 28 червня, повідомив журнал Business Insider з посиланням на видання Fusion. Спочатку прийнята журналістами за вразливість, функція призначалася для пошуку ваших друзів і знайомих, які перебувають поблизу. За словами представників Facebook, додаток соціальної […]

Переехать с Android на новые IPhone стало легче

В интернете появилась специальная страница-инструкция по переходу пользователей телефонов с базой Android на выпускаемую ими продукцию – IPhone. Она была создана компанией Apple. Подобного рода инструкции – это обычная практика для производителей устройств, работающих на Android. Конечно же, там описывается процедура перехода пользователей с iOS на операционную систему от Google. Для производителей устройств с OS […]