Вітчизняні любителі спиртних напоїв знають багато способів їх споживання без привернення сторонньої уваги. Відтепер ця колекція може поповнитися ще одним експонатом від зарубіжних колег – аксесуаром iFlask.

iFlask був названий «першою в світі розумною флягою» та був створений двома випускниками академії бізнесу із США, В студентські роки їм регулярно доводилось проносити алкоголь на спортивні заходи, лекції, концерти і т. ін. При цьому використовувати класичну тару було ризиковано. Саме тоді їм і прийшла ідея замаскувати флягу під смартфон.

Мало кому покажеться дивним, коли телефон регулярно з’являється в руках людини, що сидить на трибуні стадіону або в студентській столовій – в наші дні це так же само природньо, як і ходити на двох ногах.

Сама конструкція iFlask надзвичайно просто – це полікарбонатний корпус, який за формою нагадує смартфон iPhone 3G, . Замість кнопки блокування є спеціальний засув, за допомогою якого можна отримати доступ до вмісту фляги.  

Ємність iFlask невелика – вистачить на 3-4 стаканчики, однак цього може бути достатньо для того, щоб зекономити в дорогому закладі.  

Придбати чудову флягу можна лише за 30 доларів. Ми впевнені у тому, що вона сподобається багатьом любителям алкогольних напоїв.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPad 2 – найпопулярніший планшет Apple

Незважаючи на те, що за останні декілька років Apple випустила багато нових різновидів iPad, саме iPad 2, який був представлений ще в 2011 році, до цього часу є найпопулярнішою моделлю. Про це заявляють аналітики компанії Localytics. Відповідно до результатів дослідження, в жовтні поточного року доля планшетів другого покоління серед усіх інших планшетів «яблучної» компанії склала […]

В апреле Microsoft анонсирует Windows 9

   Компания Microsoft уже в этом году собирается провести анонс своего нового продукта – операционной системы Windows 9. Сама система появится не ранее 2015 года, но презентация в этом году будет сопровождаться выпуском демо-версии для разработчиков, которые возьмутся доводить систему до ума.     Анонс системы будет представлен во время конференции BUILD, которую Microsoft проводит для своих […]

Олімпійська збірна США з бігу використовує навушники, що стимулюють мізкові центри

Літні Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро стартують буквально через кілька тижнів. І поки весь світ чекає відкриття і робить ставки на те, чия ж збірна візьме найбільше золотих медалей, деякі спортсмени розкривають секрети своєї підготовки. Згідно зі звітом Engadget, цікавий девайс для спортсменів, що зовні нагадує звичайні навушники, носить назву Halo Sport, а розробила його компанія […]