Вітчизняні любителі спиртних напоїв знають багато способів їх споживання без привернення сторонньої уваги. Відтепер ця колекція може поповнитися ще одним експонатом від зарубіжних колег – аксесуаром iFlask.

iFlask був названий «першою в світі розумною флягою» та був створений двома випускниками академії бізнесу із США, В студентські роки їм регулярно доводилось проносити алкоголь на спортивні заходи, лекції, концерти і т. ін. При цьому використовувати класичну тару було ризиковано. Саме тоді їм і прийшла ідея замаскувати флягу під смартфон.

Мало кому покажеться дивним, коли телефон регулярно з’являється в руках людини, що сидить на трибуні стадіону або в студентській столовій – в наші дні це так же само природньо, як і ходити на двох ногах.

Сама конструкція iFlask надзвичайно просто – це полікарбонатний корпус, який за формою нагадує смартфон iPhone 3G, . Замість кнопки блокування є спеціальний засув, за допомогою якого можна отримати доступ до вмісту фляги.  

Ємність iFlask невелика – вистачить на 3-4 стаканчики, однак цього може бути достатньо для того, щоб зекономити в дорогому закладі.  

Придбати чудову флягу можна лише за 30 доларів. Ми впевнені у тому, що вона сподобається багатьом любителям алкогольних напоїв.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Nokia 6 потрапив до рук ремонтників

На початку цього року фінська компанія HMD, яка тепер володіє брендом Nokia, представила смартфон Nokia 6. Новинка отримала алюмінієвий корпус, 5,5-дюймовий екран і 4 ГБ оперативної пам’яті. При цьому вартість Nokia 6 не перевищує $ 250. Однак крім продуктивної апаратної «начинки» і невисокої ціни багато користувачів чекали від нового смартфона Nokia і хорошої якості збірки. […]

Российские цены на iPhone скачут

Всего несколько месяцев назад купить iPhone было очень выгодно именно в России, Принимая во внимание курс доллара и евро по отношению к рублю легче было приобрести телефон в РФ, нежели платить за билеты на самолет и к тому же доплачивать немалые деньги. Но цена на iPhone в соседней стране изменчива как и экономическая ситуация, поэтому […]

Німці випустили Ethernet-адаптер для iPhone і iPad

У мобільних пристроїв Apple відсутній порт Ethernet – але в житті буває всяке, в тому числі і ситуації, коли під рукою немає ні Wi-Fi, ні комп’ютера, а вийти в Інтернет дуже потрібно. Спеціально для таких випадків німецька компанія Rebotnix Technologies розробила адаптер RB-Connect, що дозволяє вийти в Мережу з iPhone і iPad через Ethernet. Ethernet-адаптер […]