Вітчизняні любителі спиртних напоїв знають багато способів їх споживання без привернення сторонньої уваги. Відтепер ця колекція може поповнитися ще одним експонатом від зарубіжних колег – аксесуаром iFlask.

iFlask був названий «першою в світі розумною флягою» та був створений двома випускниками академії бізнесу із США, В студентські роки їм регулярно доводилось проносити алкоголь на спортивні заходи, лекції, концерти і т. ін. При цьому використовувати класичну тару було ризиковано. Саме тоді їм і прийшла ідея замаскувати флягу під смартфон.

Мало кому покажеться дивним, коли телефон регулярно з’являється в руках людини, що сидить на трибуні стадіону або в студентській столовій – в наші дні це так же само природньо, як і ходити на двох ногах.

Сама конструкція iFlask надзвичайно просто – це полікарбонатний корпус, який за формою нагадує смартфон iPhone 3G, . Замість кнопки блокування є спеціальний засув, за допомогою якого можна отримати доступ до вмісту фляги.  

Ємність iFlask невелика – вистачить на 3-4 стаканчики, однак цього може бути достатньо для того, щоб зекономити в дорогому закладі.  

Придбати чудову флягу можна лише за 30 доларів. Ми впевнені у тому, що вона сподобається багатьом любителям алкогольних напоїв.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Стів Возняк вирішив не відмовлятися від електромобіля Tesla на користь Chevrolet Bolt

Неперевершений Стів Возняк, співзасновник компанії Apple, незважаючи на критичні висловлювання на адресу електромобіля Tesla, все-таки вирішив не міняти його на Chevrolet Bolt. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. Куплений у 2013 році попередній автомобіль Воза – Tesla Model S – не подобався господареві. Він навіть написав пост про те, що збирається перейти […]

Блокування не страшні: Opera вбудувала безкоштовний VPN в десктопний браузер

У новій версії настільного браузера Opera для розробників з'явилася підтримка VPN. Нововведення дозволяє користувачам приховувати свою IP-адресу, місце розташування і отримувати доступ до заблокованих ресурсів і контенту. VPN-клієнт Opera повністю безкоштовний і пропонує безлімітне споживання даних. В інших популярних веб-браузерах для комп'ютерів сервіси Virtual Private Network представлені у вигляді розширень, більшість з яких працює по платній […]

Тім Кук розповів про роботу над доповненою реальністю і натякнув на Apple Car

Днями журналісти Washington Post змогли поспілкуватися з главою яблучної компанії і поставити йому ряд питань. Зокрема, автори видання запитували Тіма Кука про проекти компанії, пов’язані з доповненою реальністю, і автомобілі Apple. Що стосується доповненої реальності, то Apple вже досить давно інвестує в цю область. За словами Тіма Кука, така тенденція збережеться і в майбутньому. Купертінівці […]