Декілька місяців тому відбувся офіційний реліз нового планшета від компанії Apple – iPad Pro, який, на думку Тіма Кука, може скласти конкуренцію ПК. Далеко не всі аналітики згодні з таким прогнозом і, тим не менше, новинка користується популярністю. Нехай ця популярність не дуже велика, але пристрій з самого початку розраховувався на вузьку аудиторію (саме тому й отримав приставку «Pro»).

Як би там не було, гаджети від Apple є одними із найбільш популярних у світі. Саме тому до кожної «яблучної» новинки випускається не менше сотні різновидів аксесуарів. Не минула ця участь і 12,9-дюймовий iPad Pro.

Цікавий варіант підставки для iPad Pro представили стартапери з компанії iSkelter. Аксесуар зовні нагадує дошку, на якій ріжуть овочі. Він призначений для того, щоб візуально збільшити робочий простір та забезпечити більш комфортну взаємодію з новинкою Apple.

Виріб з назвою Canvas Smart Desk на даний момент проходить етап збору коштів на площадці Kickstarter. На даний момент зібрана стартапом сума перевищила заявлену та це означає, що найближчим часом буде запущено масове виробництво підставок.

Крім звичайного варіанту аксесуара, є ще також і версія Pro – з місцем для чашечки кави.

Замовити аксесуар Canvas Smart Desk можна на офіційній сторінці проекту на краудфандинговому ресурсі. Поставки виробів плануються вже цього місяця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple найняла екс-співробітника Amazon на посаду директора з інформаційної безпеки

Apple призначила на посаду віце-президента інформаційної безпеки колишнього співробітника компаній Amazon і Microsoft, повідомляє інформаційне агентство Reuters. За даними видання, на колишній роботі фахівець займав схожий пост. Статакопулос перейшов в Amazon з Microsoft в 2010 році. Згідно з його профілем в LinkedIn, на попередньому місці роботи він «забезпечував безпеку компанії, в тому числі захист інформаційно-телекомунікаційних […]

Іран почав шантажувати Apple

Якщо у вашій країні немає офіційного представництва Apple, радимо звернути увагу на іранський досвід. Ця країна вибрала вкрай оригінальний спосіб заманити виробника iPhone на свій ринок. На даний момент компанія Apple ніяк не представлена в країні, через що сірий ринок процвітає, і держава наповнена неофіційно ввезеними пристроями. Обурившись на таку ситуацію, місцева влада виступила із […]

Упс! Apple випадково представила MacBook Pro з OLED-панеллю

Раптово! У новій прошивці macOS Sierra 10.12.1 Apple випадково «злила» кілька фотографій новенького MacBook Pro. Чутки підтвердилися, сенсорній панелі бути! В папці System/Library/PrivateFrameworks зберігаються фотографії, що демонструють OLED-панель замість функціональних клавіш. На рендерах відображений процес оплати в онлайн-магазині Apple. Для проведення оплати користувачеві потрібно лише прикласти палець до сканера відбитків пальців, розташованому над Magic Toolbar. […]