Декілька місяців тому відбувся офіційний реліз нового планшета від компанії Apple – iPad Pro, який, на думку Тіма Кука, може скласти конкуренцію ПК. Далеко не всі аналітики згодні з таким прогнозом і, тим не менше, новинка користується популярністю. Нехай ця популярність не дуже велика, але пристрій з самого початку розраховувався на вузьку аудиторію (саме тому й отримав приставку «Pro»).

Як би там не було, гаджети від Apple є одними із найбільш популярних у світі. Саме тому до кожної «яблучної» новинки випускається не менше сотні різновидів аксесуарів. Не минула ця участь і 12,9-дюймовий iPad Pro.

Цікавий варіант підставки для iPad Pro представили стартапери з компанії iSkelter. Аксесуар зовні нагадує дошку, на якій ріжуть овочі. Він призначений для того, щоб візуально збільшити робочий простір та забезпечити більш комфортну взаємодію з новинкою Apple.

Виріб з назвою Canvas Smart Desk на даний момент проходить етап збору коштів на площадці Kickstarter. На даний момент зібрана стартапом сума перевищила заявлену та це означає, що найближчим часом буде запущено масове виробництво підставок.

Крім звичайного варіанту аксесуара, є ще також і версія Pro – з місцем для чашечки кави.

Замовити аксесуар Canvas Smart Desk можна на офіційній сторінці проекту на краудфандинговому ресурсі. Поставки виробів плануються вже цього місяця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Останні чутки стосовно електромобіля iCar

Відповідно до інформації, яка була викладена на офіційних сайтах багатьох західних ЗМІ, Apple зараз активно працює над створенням власного електромобіля для того, щоб скласти конкуренцію нинішньому лідеру ринку – компанії Tesla. Нещодавно на сайті Macworld з’явилась інформація про те, що для роботи в межах проекту Titan Apple активно переманює спеціалістів з компаній BMW та Samsung. […]

NASA створює роботів для детального вивчення Сонячної системи

Американське космічне відомство NASA створило роботів, які здатні співпрацювати разом з вченими і виконувати різні завдання для вивчення особливостей Сонячної системи, передають ЗМІ. Наявність роботів в колективі дослідників необхідна для того, щоб краще взаємодіяти з іншими автономними об’єктами. Це допоможе людям довірити певні операції ґрунтовного вивчення Сонячної системи розумним технологіям. Створенням роботів, які б допомогли людям досліджувати […]

Глава Daimler змінив свою думку про Apple Car

CEO німецького автоконцерну Дітер Цетше нещодавно побував в Каліфорнії на чолі делегації топ-менеджерів Daimler AG. Автопромисловці зустрілися з представниками понад 70 технологічних компаній, серед яких, зрозуміло, були й керівники Apple. За підсумками поїздки Цетше заявив, що Apple і Google добилися набагато більшого прогресу у своїх автомобільних проектах, ніж він припускав.  Провідні автовиробники та технологічні гіганти в Долині […]