Декілька місяців тому відбувся офіційний реліз нового планшета від компанії Apple – iPad Pro, який, на думку Тіма Кука, може скласти конкуренцію ПК. Далеко не всі аналітики згодні з таким прогнозом і, тим не менше, новинка користується популярністю. Нехай ця популярність не дуже велика, але пристрій з самого початку розраховувався на вузьку аудиторію (саме тому й отримав приставку «Pro»).

Як би там не було, гаджети від Apple є одними із найбільш популярних у світі. Саме тому до кожної «яблучної» новинки випускається не менше сотні різновидів аксесуарів. Не минула ця участь і 12,9-дюймовий iPad Pro.

Цікавий варіант підставки для iPad Pro представили стартапери з компанії iSkelter. Аксесуар зовні нагадує дошку, на якій ріжуть овочі. Він призначений для того, щоб візуально збільшити робочий простір та забезпечити більш комфортну взаємодію з новинкою Apple.

Виріб з назвою Canvas Smart Desk на даний момент проходить етап збору коштів на площадці Kickstarter. На даний момент зібрана стартапом сума перевищила заявлену та це означає, що найближчим часом буде запущено масове виробництво підставок.

Крім звичайного варіанту аксесуара, є ще також і версія Pro – з місцем для чашечки кави.

Замовити аксесуар Canvas Smart Desk можна на офіційній сторінці проекту на краудфандинговому ресурсі. Поставки виробів плануються вже цього місяця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Зависимость от Apple тяготит Foxconn

Регулярные внушительные заказы от компании Apple тайваньскому производителю Foxconn (Hon Hai Precision Industry) способствует постоянному росту доходов последнего. Таким образом, лишь за последний квартал доходы выросли на 13%, благодаря успешным продажам iPad и iPhone. В целом можно смело утверждать, что изготовление техники Apple приносит OEM-сборщику больше, чем 40% от всех его доходов. На сегодняшний день […]

Мобільний інтернет у всьому світі: Великобританія – лідер, Україна попереду США

Нещодавно аналітична компанія, яка протягом багатьох років займається оцінкою провайдерських послуг і цифрових загроз, випустила зведений звіт про стан інтернету у всьому світі. До нього увійшли дані про перехід на стандарт iPV6, обсяги DDoS-атак і, що найцікавіше, мобільного інтернету. Ми зібрали головну інформацію в цьому матеріалі. Почати хочеться з лідера, яким виявилася Великобританія. Країна, що не сходить […]

Beats Music станет приложением по умолчанию в iOS 8

Издание Financial Times со ссылкой на свои источники подтвердило намерение Apple продвигать недавно приобретенный музыкальный сервис Beats Music. В частности, компания собирается включить программу в перечень приложений “по умолчанию” iOS 8 уже в начале 2015 года. Примечательно, что возможным основанием для данного решения стал резкий спад музыкальных продаж в iTunes. В этом году показатель упал […]