Декілька місяців тому відбувся офіційний реліз нового планшета від компанії Apple – iPad Pro, який, на думку Тіма Кука, може скласти конкуренцію ПК. Далеко не всі аналітики згодні з таким прогнозом і, тим не менше, новинка користується популярністю. Нехай ця популярність не дуже велика, але пристрій з самого початку розраховувався на вузьку аудиторію (саме тому й отримав приставку «Pro»).

Як би там не було, гаджети від Apple є одними із найбільш популярних у світі. Саме тому до кожної «яблучної» новинки випускається не менше сотні різновидів аксесуарів. Не минула ця участь і 12,9-дюймовий iPad Pro.

Цікавий варіант підставки для iPad Pro представили стартапери з компанії iSkelter. Аксесуар зовні нагадує дошку, на якій ріжуть овочі. Він призначений для того, щоб візуально збільшити робочий простір та забезпечити більш комфортну взаємодію з новинкою Apple.

Виріб з назвою Canvas Smart Desk на даний момент проходить етап збору коштів на площадці Kickstarter. На даний момент зібрана стартапом сума перевищила заявлену та це означає, що найближчим часом буде запущено масове виробництво підставок.

Крім звичайного варіанту аксесуара, є ще також і версія Pro – з місцем для чашечки кави.

Замовити аксесуар Canvas Smart Desk можна на офіційній сторінці проекту на краудфандинговому ресурсі. Поставки виробів плануються вже цього місяця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Дослідникам вдалося втричі збільшити щільність дисплеїв Retina

Кожного разу, коли мова заходить про дозвіл кольорової екранної матриці, кажуть про поєднання трьох субпікселів, відповідальних за червоний, синій і зелений кольори, фізично ж дозвіл будь-якого дисплея в три рази вищий за технічний. І до недавнього часу подолати цей бар’єр було не вдавалося. Група дослідників, в яку входять фахівці AU Optronics і JNC Petrochemical, розробила технологію, […]

Tesla Model S згоріла на зарядці

Електрокар відомий тим, що швидко розганяється. Згорає він теж за лічені секунди. Як пишуть норвезькі ЗМІ, 1 січня Норвегії на заправній станції Supercharger один такий згорів дотла. Інцидент стався через деякий час після того, як власник, залишивши машину на зарядці, відправився в туалет. Причина пожежі поки не встановлена, йде розслідування. Відомо тільки, що обійшлося без […]

Даёшь YouTube для детей!?

Теперь YouTube послужит не только для взрослым, но и детям. Недавно Google выпустила YouTube Kids кроссплатформенный детский видео-сервис. Пока что установка возможна только на территории США, но на Андроиде можно сделать всё с помощью APK-файла.  Все видеоролики разделены на 4 группы: мультфильмы, музыка, развитие и обучение. В YouTube Kids присутствуют значительные изменения от его оригинальной […]