"Facebook запускає Live Audio: аудіотрансляції в режимі реального часу"

Команда соціальної мережі Facebook оголосила про початок тестів сервісу Live Audio – це aудіотрансляції в режимі реального часу.

Що це таке

Будь-який користувач, група, спільнота, новинний або будь-який інший канал всередині соцмережі Facebook тепер зможуть вести «живі» аудіотрансляції. Творці сподіваються, що нова послуга запрацює навіть в регіонах з повільним інтернетом, адже для голосової передачі не потрібен швидкий інтернет, як, наприклад, для відеотрансляції Facebook Live, яку компанія запустила на початку 2016 року.

"2"

Користувачі і передплатники можуть слухати аудіорепортажі в режимі реального часу не відволікаючись від іншого контенту в Інтернеті або соціальної мережі. А власники Android-пристроїв продовжать слухати голосову трансляцію, навіть якщо вийдуть з додатку Facebook або заблокують екран смартфона. Для користувачів апаратів Apple таке можливо, тільки якщо не виходити з програми. Але переглядати інші новини або повідомлення всередині програми вони можуть.

Коли сервіс стане доступним для всіх

Зараз нову функцію тестують великі світові новинні сервіси. В їх число входять BBC World Service, LBC, Harper Collins та інші. Для рядових користувачів популярної соціальної мережі, «живі» аудіотрансляції стануть доступими на початку 2017 року.

Нагадаємо, що нещодавно Facebook представив платформу Instant Games, яка дозволяє запускати HTML5-ігри в Messenger, мобільні додатки і веб-інтерфейси соціальної мережі без установки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Pornhub запустив безкоштовний розділ з VR-порно. Можна дивитися з iPhone

Найпопулярніший порно-ресурс світу додав новий розділ для любителів віртуальної реальності – Virtual Reality Porno. Дивитися ролики можна в режимі для окулярів і 360 °. Випробувати на собі новий режим перегляду в повній мірі поки можуть тільки власники Android-пристроїв, адже для цього потрібен програвач BaDoink VR. На iOS для перегляду використовується спеціальний додаток, але відео відтворюється […]

Що робити, якщо загубив або вкрали iPhone

Що не кажи, а вартість iPhone немаленька – позбутися пристрою все-таки прикро. Ситуації, звичайно, бувають різні: забув в кафе або таксі, впустив по дорозі з бару додому або просто вкрали. Про те, що робити в таких ситуаціях і як можна повернути iPhone, я розповім в цьому матеріалі. Кожен пристрій з прошивкою вище iOS 4.2.1 має […]

Альтернативная клавиатура SwiftKey получила поддержку русского языка

Как известно, одновременно с выпуском мобильной «операционки» iOS 8 всем разработчикам был предоставлен доступ к новому языку программирования Swift. Помимо разработки приложений на новом языке программирования, специалисты получили возможность создавать разнообразные клавиатуры для iPhone и iPad. Пользователям долго ждать не пришлось – за короткое время они получили очень много альтернативных клавиатур, в том числе и […]