"Facebook запускає Live Audio: аудіотрансляції в режимі реального часу"

Команда соціальної мережі Facebook оголосила про початок тестів сервісу Live Audio – це aудіотрансляції в режимі реального часу.

Що це таке

Будь-який користувач, група, спільнота, новинний або будь-який інший канал всередині соцмережі Facebook тепер зможуть вести «живі» аудіотрансляції. Творці сподіваються, що нова послуга запрацює навіть в регіонах з повільним інтернетом, адже для голосової передачі не потрібен швидкий інтернет, як, наприклад, для відеотрансляції Facebook Live, яку компанія запустила на початку 2016 року.

"2"

Користувачі і передплатники можуть слухати аудіорепортажі в режимі реального часу не відволікаючись від іншого контенту в Інтернеті або соціальної мережі. А власники Android-пристроїв продовжать слухати голосову трансляцію, навіть якщо вийдуть з додатку Facebook або заблокують екран смартфона. Для користувачів апаратів Apple таке можливо, тільки якщо не виходити з програми. Але переглядати інші новини або повідомлення всередині програми вони можуть.

Коли сервіс стане доступним для всіх

Зараз нову функцію тестують великі світові новинні сервіси. В їх число входять BBC World Service, LBC, Harper Collins та інші. Для рядових користувачів популярної соціальної мережі, «живі» аудіотрансляції стануть доступими на початку 2017 року.

Нагадаємо, що нещодавно Facebook представив платформу Instant Games, яка дозволяє запускати HTML5-ігри в Messenger, мобільні додатки і веб-інтерфейси соціальної мережі без установки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

В апреле Microsoft анонсирует Windows 9

   Компания Microsoft уже в этом году собирается провести анонс своего нового продукта – операционной системы Windows 9. Сама система появится не ранее 2015 года, но презентация в этом году будет сопровождаться выпуском демо-версии для разработчиков, которые возьмутся доводить систему до ума.     Анонс системы будет представлен во время конференции BUILD, которую Microsoft проводит для своих […]

TextSpeed ​​- комбо на клавіатурі

Змагатися можна в чому завгодно – хто швидше проїде віртуальний заїзд в CSR Racing 2, хто більше всіх відіжметься і підтягнеться, хто переможе в Mortal Kombat X. Додаток TextSpeed пропонує змагання дещо іншого роду: хто більше всіх надрукує слів за певний проміжок часу. Якщо ви коли-небудь вчилися «швидкому друкуванню» на комп’ютерній клавіатурі, то приблизно розумієте, […]

Як полагодити лічильник непрочитаних листів в Mail

Я знаю дуже багато власників iPhone, які роками збирають листи в Mail і в підсумку отримують п’ятизначний цифру в бейджик над іконкою програми. Не знаю, що змушує людей так робити – я люблю чистий і інформативний головний екран, який не засмічується зайвими повідомленнями. Деякі просто не знають, як відключити той самий лічильник – про це […]