Orph — це чудова головоломка від розробників, з творчістю яких ще ніхто не знайомий. Незважаючи на жанрову приналежність, гра відрізняється нетиповим ігровим процесом: для успішного проходження рівнів разом з логічним мисленням також потрібні будуть навички діяти швидко.

В грі є близько 5 десятків рівнів, і в міру їх проходження складність гри буде помітно збільшуватися завдяки змінам ігрової механіки та самих способів взаємодіяти з грою. Тим не менше, загальна ігрова концепція завжди залишається доступною та зрозумілою. Необхідно зробити так, щоб кольорові шари виявились в зоні своєї категорії кольорів.

Відмітимо, що у гравця взагалі немає можливості напряму впливати на шари: вони завжди рухаються з постійною швидкістю та змінюють напрям лише в тому разі, коли вдаряються об інші предмети. Відповідно, для досягнення результату необхідно використовувати розриви в лініях, змінювати колір ліній або ж змінювати місцями самі області. Суть ігрового процесу складно пояснити на словах, тим не менше він є інтуїтивно зрозумілим.

В грі також є система результатів: чим швидше ви будете справлятись із завданнями – тим більше заробите очок, які ні на що не впливають.

Orph є практично ідеальною мобільною головоломкою. Гра має мінімалістичне, але приємне графічне оформлення, яке далеке від ненависного піксельного стилю. Тут є достойний музичний ряд, а також велика кількість рівнів, яких з часом з’являтиметься ще більше.

Окремої уваги заслуговує різноманітність ігрового процесу: багато розробників обмежились би лише першочерговими завданнями, ускладнивши гру лише підвищенням темпу. Однак, розробники з Prismalogic пішли далі: протягом гри будуть додаватися нові ігрові елементи, змінюватимуться деякі принципи взаємодії з грою і так далі. Такий творчий підхід заслуговує поваги.

До того ж, ця чудова гра є безкоштовною, а завантажити її можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/orph/id1006874517?mt=8

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Тім Кук знову в сотні «найвпливовіших людей»

Щорічно журнал TIME публікує список «100 найвпливовіших людей», які зуміли в тій чи іншій мірі змінити наш світ. В черговий раз один з рядків списку посів генеральний СЕО компанії Apple Тім Кук. Весь список розбитий на п'ять основних категорій: титани; новачки; артисти; лідери; Ікони. Тіма Кука віднесли до «Титанів», а разом з ним в цій категорії Прісцилла […]

Apple офіційно запустила Apple Pay в Швейцарії

Apple офіційно оголосила про запуск платіжної системи Apple Pay на території Швейцарії. Подібний крок не один місяць обдумувався керівництвом «яблучного» гіганта: перші чутки про можливе запровадження сервісу ходили ще навесні. Новина про запуск платіжного сервісу Apple викликала пожвавлення в рядах швейцарських операторів мобільних платежів: для них прихід американської корпорації означає серйозну конкуренцію. Для використання Apple […]

TP-Link анонсувала в Україні Archer C3150 – роутер з функцією MU-MIMO і адекватною ціною

Компанія TP-Link оголосила про вихід на українському ринку гігабітного роутера Archer C3150, що підтримує технологію MU-MIMO. Новинка є дводіапазонним (2,4 ГГц і 5 ГГц) роутером, який здатний передавати дані на швидкості до 3150 Мбіт/с. Крім цього TP-Link Archer C3150 оснащений інноваційною технологією MU-MIMO. Завдяки їй роутер здатний одночасно обробляти чотири потоки даних. Це збільшує швидкість […]