Orph — це чудова головоломка від розробників, з творчістю яких ще ніхто не знайомий. Незважаючи на жанрову приналежність, гра відрізняється нетиповим ігровим процесом: для успішного проходження рівнів разом з логічним мисленням також потрібні будуть навички діяти швидко.

В грі є близько 5 десятків рівнів, і в міру їх проходження складність гри буде помітно збільшуватися завдяки змінам ігрової механіки та самих способів взаємодіяти з грою. Тим не менше, загальна ігрова концепція завжди залишається доступною та зрозумілою. Необхідно зробити так, щоб кольорові шари виявились в зоні своєї категорії кольорів.

Відмітимо, що у гравця взагалі немає можливості напряму впливати на шари: вони завжди рухаються з постійною швидкістю та змінюють напрям лише в тому разі, коли вдаряються об інші предмети. Відповідно, для досягнення результату необхідно використовувати розриви в лініях, змінювати колір ліній або ж змінювати місцями самі області. Суть ігрового процесу складно пояснити на словах, тим не менше він є інтуїтивно зрозумілим.

В грі також є система результатів: чим швидше ви будете справлятись із завданнями – тим більше заробите очок, які ні на що не впливають.

Orph є практично ідеальною мобільною головоломкою. Гра має мінімалістичне, але приємне графічне оформлення, яке далеке від ненависного піксельного стилю. Тут є достойний музичний ряд, а також велика кількість рівнів, яких з часом з’являтиметься ще більше.

Окремої уваги заслуговує різноманітність ігрового процесу: багато розробників обмежились би лише першочерговими завданнями, ускладнивши гру лише підвищенням темпу. Однак, розробники з Prismalogic пішли далі: протягом гри будуть додаватися нові ігрові елементи, змінюватимуться деякі принципи взаємодії з грою і так далі. Такий творчий підхід заслуговує поваги.

До того ж, ця чудова гра є безкоштовною, а завантажити її можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/orph/id1006874517?mt=8

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Навіщо Apple додала роз’єм Smart Connector в iPhone 7

На недавньому «шпигунському» знімку iPhone 7 Plus, справжність якого поки не підтверджена, можна бачити новий роз’єм, якого немає ні в одному іншому смартфоні Apple. Йдеться про інтерфейс Smart Connector. З якою метою компанія вирішила наділити iPhone новим контактним роз’ємом? Щоб відповісти на це питання, варто згадати, яким чином Smart Connector використовується в iPad Pro. Цей […]

Південнокорейські інженери збудували справжнього меха

Людям прямо-таки не дає спокою нав’язлива думка про те, що потрібно терміново побудувати великого людиноподібного робота, всередину якого можна запхати оператора. Компанії з різних куточків світу незалежно один від одного працюють над подібними проектами, сподіваючись, що саме їх розробка стане найбільш революційною в даному напрямку. Ось уже і Південна Корея підключилася до гонки зі створення повністю […]

Foxconn планує перенести виробництво iPhone в США

Головний постачальник Apple компанія Foxconn розглядає можливість перенесення виробництва iPhone в США. Думка про перенесення виробництва в штати з’явилася відразу ж після того, як Дональд Трамп і глава SoftBank Group Масаесі Сон вклали $50 млрд в американську економіку і 50 000 робочих місць. На питання про перенесення представники Foxconn відповіли наступне: “Обсяг потенційних інвестицій поки […]