Orph — це чудова головоломка від розробників, з творчістю яких ще ніхто не знайомий. Незважаючи на жанрову приналежність, гра відрізняється нетиповим ігровим процесом: для успішного проходження рівнів разом з логічним мисленням також потрібні будуть навички діяти швидко.

В грі є близько 5 десятків рівнів, і в міру їх проходження складність гри буде помітно збільшуватися завдяки змінам ігрової механіки та самих способів взаємодіяти з грою. Тим не менше, загальна ігрова концепція завжди залишається доступною та зрозумілою. Необхідно зробити так, щоб кольорові шари виявились в зоні своєї категорії кольорів.

Відмітимо, що у гравця взагалі немає можливості напряму впливати на шари: вони завжди рухаються з постійною швидкістю та змінюють напрям лише в тому разі, коли вдаряються об інші предмети. Відповідно, для досягнення результату необхідно використовувати розриви в лініях, змінювати колір ліній або ж змінювати місцями самі області. Суть ігрового процесу складно пояснити на словах, тим не менше він є інтуїтивно зрозумілим.

В грі також є система результатів: чим швидше ви будете справлятись із завданнями – тим більше заробите очок, які ні на що не впливають.

Orph є практично ідеальною мобільною головоломкою. Гра має мінімалістичне, але приємне графічне оформлення, яке далеке від ненависного піксельного стилю. Тут є достойний музичний ряд, а також велика кількість рівнів, яких з часом з’являтиметься ще більше.

Окремої уваги заслуговує різноманітність ігрового процесу: багато розробників обмежились би лише першочерговими завданнями, ускладнивши гру лише підвищенням темпу. Однак, розробники з Prismalogic пішли далі: протягом гри будуть додаватися нові ігрові елементи, змінюватимуться деякі принципи взаємодії з грою і так далі. Такий творчий підхід заслуговує поваги.

До того ж, ця чудова гра є безкоштовною, а завантажити її можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/orph/id1006874517?mt=8

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Боб Менсфілд очолить Project Titan в Apple

В Apple призначили колишнього виконавчого директора Боба Менсфілда, який в минулому обіймав посаду старшого віце-президента з технологій в компанії, стежити за розвитком розробки свого електрокара. Всі старші менеджери по проекту в даний час підкоряються йому. Менсфілд приєднався до Apple в 1999 році і зіграв важливу роль в успіху компанії, він контролював розвиток останніх конструкцій MacBook […]

У WhatsApp тепер можна ділитися файлами будь-якого типу

WhatsApp викотила нове оновлення свого месенджера (поки не для всіх). Додаток обзавівся декількома корисними функціями. Тепер власники смартфонів на iOS і Android можуть ділитися один з одним файлами будь-якого типу. Правда, рано радіти: є обмеження в 100 МБ на файл. Попрацювали і над передачею зображень – тепер без втрати якості і стиснення. Також покращили редагування […]

Регуляторные органы США заинтересовались работой HealthKit

В этом году на Международной конференции разработчиков Apple представила свою идею для любителей здорового образа жизни – HealthKit, которая помогает пользователям хранить медицинскую информацию (сердечный ритм, вес и т.д). Согласно сообщениям Reuters, Федеральная торговая комиссия США провела встречу с представителями Apple для выяснения работы контролирующего здоровье программного обеспечения. Ключевой вопрос, стоявший на повестке, заключался в сохранении […]