Orph — це чудова головоломка від розробників, з творчістю яких ще ніхто не знайомий. Незважаючи на жанрову приналежність, гра відрізняється нетиповим ігровим процесом: для успішного проходження рівнів разом з логічним мисленням також потрібні будуть навички діяти швидко.

В грі є близько 5 десятків рівнів, і в міру їх проходження складність гри буде помітно збільшуватися завдяки змінам ігрової механіки та самих способів взаємодіяти з грою. Тим не менше, загальна ігрова концепція завжди залишається доступною та зрозумілою. Необхідно зробити так, щоб кольорові шари виявились в зоні своєї категорії кольорів.

Відмітимо, що у гравця взагалі немає можливості напряму впливати на шари: вони завжди рухаються з постійною швидкістю та змінюють напрям лише в тому разі, коли вдаряються об інші предмети. Відповідно, для досягнення результату необхідно використовувати розриви в лініях, змінювати колір ліній або ж змінювати місцями самі області. Суть ігрового процесу складно пояснити на словах, тим не менше він є інтуїтивно зрозумілим.

В грі також є система результатів: чим швидше ви будете справлятись із завданнями – тим більше заробите очок, які ні на що не впливають.

Orph є практично ідеальною мобільною головоломкою. Гра має мінімалістичне, але приємне графічне оформлення, яке далеке від ненависного піксельного стилю. Тут є достойний музичний ряд, а також велика кількість рівнів, яких з часом з’являтиметься ще більше.

Окремої уваги заслуговує різноманітність ігрового процесу: багато розробників обмежились би лише першочерговими завданнями, ускладнивши гру лише підвищенням темпу. Однак, розробники з Prismalogic пішли далі: протягом гри будуть додаватися нові ігрові елементи, змінюватимуться деякі принципи взаємодії з грою і так далі. Такий творчий підхід заслуговує поваги.

До того ж, ця чудова гра є безкоштовною, а завантажити її можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/orph/id1006874517?mt=8

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Джейлбрейк для Apple TV: останні новини

Найкращим програмістам так і не вдалося підготувати джейлбрейк для третього покоління Apple TV, але тепер ситуація може змінитися. Завдяки суттєвому розширенню функціоналу нової телеприставки у багатьох хакерів з’явилась можливість спробувати здійснити взлом програмної частини Apple TV четвертого покоління. Відомим джейлбрейкером Штефаном Ессером з ніком i0n1c було опубліковано фото, на якому можна побачити головний екран нової […]

YouTube відкриває магазин: що шукати на прилавках

У жителів британської столиці з’явиться можливість купувати в YouTube. Як це буде відбуватися – читайте далі. Традиційний магазин YouTube – Creator Store з’явиться в Лондоні протягом найближчих чотирьох тижнів. Там популярні відеоблогери зможуть продавати свої товари фанатам YouTube-каналів. У магазині будуть продаватися футболки, книги, чашки, фоторамки. Також він буде використовуватися для презентацій нових продуктів. Весь […]

Інтернет-сторінка зробить ваги з вашого iPhone

Не минуло й дня після анонсування iPhone 6s, як розробники взялися за створення додатків, в яких новинці Apple відводилася роль … ваг. Яблучним така ідея не сподобалася і всі подібні програми були заблоковані. Але в мережі все одно можна знайти софт, який допомагатиме вам зважувати предмети за допомогою смартфона. В Інтернеті є один цікавий сайт […]