Orph — це чудова головоломка від розробників, з творчістю яких ще ніхто не знайомий. Незважаючи на жанрову приналежність, гра відрізняється нетиповим ігровим процесом: для успішного проходження рівнів разом з логічним мисленням також потрібні будуть навички діяти швидко.

В грі є близько 5 десятків рівнів, і в міру їх проходження складність гри буде помітно збільшуватися завдяки змінам ігрової механіки та самих способів взаємодіяти з грою. Тим не менше, загальна ігрова концепція завжди залишається доступною та зрозумілою. Необхідно зробити так, щоб кольорові шари виявились в зоні своєї категорії кольорів.

Відмітимо, що у гравця взагалі немає можливості напряму впливати на шари: вони завжди рухаються з постійною швидкістю та змінюють напрям лише в тому разі, коли вдаряються об інші предмети. Відповідно, для досягнення результату необхідно використовувати розриви в лініях, змінювати колір ліній або ж змінювати місцями самі області. Суть ігрового процесу складно пояснити на словах, тим не менше він є інтуїтивно зрозумілим.

В грі також є система результатів: чим швидше ви будете справлятись із завданнями – тим більше заробите очок, які ні на що не впливають.

Orph є практично ідеальною мобільною головоломкою. Гра має мінімалістичне, але приємне графічне оформлення, яке далеке від ненависного піксельного стилю. Тут є достойний музичний ряд, а також велика кількість рівнів, яких з часом з’являтиметься ще більше.

Окремої уваги заслуговує різноманітність ігрового процесу: багато розробників обмежились би лише першочерговими завданнями, ускладнивши гру лише підвищенням темпу. Однак, розробники з Prismalogic пішли далі: протягом гри будуть додаватися нові ігрові елементи, змінюватимуться деякі принципи взаємодії з грою і так далі. Такий творчий підхід заслуговує поваги.

До того ж, ця чудова гра є безкоштовною, а завантажити її можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/orph/id1006874517?mt=8

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Появились новые подробности о характеристиках iPhone 6

   Австралийский блогер Сонни Диксон, занимающийся промышленным шпионажем, в своём микроблоге сообщил о том, что iPhone 6 будет иметь сенсорный дисплей больших размеров и алюминиевый ультратонкий корпус.    Яблочный смартфон следующего поколения, по мнению Сонни Диксона, оснастят дисплеем Ultra-Retina, плотность пикселей которого составляет 389 ppi. Какой будет диагональ устройства, блогер не уточнил, заявив лишь, что […]

Новий iPad Pro отримає безкоштовну передплату на Office 365, на відміну від «старої» моделі

Раніше ми вже інформували вас про найбільш примітні особливості компактного iPad Pro, що відрізняють його в кращу сторону від 12,9-дюймової версії. Відкриті ж подробиці про «урізане» апаратне забезпечення стали причиною ряду негативних відгуків з боку наших читачів, що повідали про своє розчарування новинкою. Можливо, подарунок від Microsoft скрасить переживання потенційних власників. Згідно з принципами офіційної стратегії Microsoft, […]

iPhone в обмін на два яйця

Журналіст каналу BBC Кріс Пекем в рамках проекту «Найхитріші тварини» забрів на Балі в храм Улувату. Місцеві мавпи славляться своєю нахабністю і спритністю. Вони легко можуть вкрасти у туристів сонцезахисні окуляри, головний убір, камеру або телефон. Пекем вирішив провести цікавий експеримент. Спочатку він дав мавпі вкрасти свій iPhone, а потім спробував обміняти його на їжу. […]