Не кожен здатний купити собі заповітні Apple Watch, проте носити який-небудь розумний годинник бажання є. І ми представляємо вам трійку бюджетних розумних годинників, які можуть послужити альтернативою яблучному гаджету. Ціна всіх обраних нами альтернатив Apple Watch не перевищує 7000 гривень. Це оптимальна ціна для такого виду товарів. Дешевше можна купити тільки китайську підробку.

Pebble SmartWatch Steel

Якщо від розумного годинника ви очікуєте максимальний спектр функцій і плануєте використовувати iPhone в якості основного телефону, то ідеальною бюджетною альтернативою стануть Pebble SmartWatch Steel. Вони мають повноцінну підтримку iOS, мають стильний зовнішній вигляд, дозволяють отримувати повідомлення зі смартфона, управляти музикою і т.д.

Asus ZenWatch

Якщо на додаток до свого смарт-годинника ви бажаєте отримати ще і модний аксесуар, то Asus ZenWatch відмінно вирішить вашу проблему. Смарт-годинник Asus відрізняється від інших смартфонів за ту ж ціну охайним зовнішнім виглядом, ремінцем зі справжньою телячої шкіри і значним захистом дисплея.

Motorola Moto 360

Ну а якщо ж ви хочете смарт-годинник з оригінальним дизайном, придивитися варто до Moto 360. «Розумний годинник» від Motorola має круглий дисплей, що робить їх зовнішній вигляд унікальним на тлі конкурентів. Корпус пристрою виконано з нержавіючої сталі, за рахунок чого гаджет виглядає по-справжньому представницьким.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Alarm!! Браузер Safari обновился!!!

На днях пользователям стало доступно обновление веб-браузера Safari, направленное на улучшение безопасности работы пользователя. Установив его, Вы сможете удалить ошибки работы WebKit, из-за которых возникали глюки при работе с заражённым контентом. Обновление доступно для операционных систем Mountain Lion, Mavericks и Yosemite. Скачать и установить апдейт можно по ссылке на App Store.

GAMES. Обзор The Silent Age

Приложение The Silent Age увидело мир еще два года назад. И вот, наконец, на днях его разработчики создали его продолжение. Итак, по сюжету игры, на улице 1972 год. Нашего героя зовут Джо. Он недавно пришел из армии и работает уборщиком. До определенного момента, жизнь особо не радовала парня, пока крупная компания, которая занимается исследованиями, обвиняет […]

Що робити, якщо загубив або вкрали iPhone

Що не кажи, а вартість iPhone немаленька – позбутися пристрою все-таки прикро. Ситуації, звичайно, бувають різні: забув в кафе або таксі, впустив по дорозі з бару додому або просто вкрали. Про те, що робити в таких ситуаціях і як можна повернути iPhone, я розповім в цьому матеріалі. Кожен пристрій з прошивкою вище iOS 4.2.1 має […]