Як тільки AirPods потрапили до своїх власників, YouTube наповнився роликами з тестами і думками про нові бездротові навушники.

"Марафонець перевірив AirPods на 10 км забігу"

Марафонець Даніель Гарсія взяв новинку на 10-кілометрову пробіжку в гори, щоб перевірити, наскільки вони підходять для заняття спортом.

За його словами, AirPods добре звучать і мають глибокий бас. Під час тренування навушники ні разу не випали з вух, вони щільно сидять і навіть не «вовтузяться». Після години пробіжки заряд навушників впав до 84%. Виходить, AirPods працюють навіть більше 5 годин.

Про свої відчуття від носіння навушників Гарсія не став говорити, бо це суб’єктивна думка. В цілому, він залишився задоволений AirPods – вони універсальні і цілком підходять для активних тренувань.

З вчорашнього дня AirPods продаються не тільки в онлайн-магазинах Apple, але і в роздрібних точках, а також у авторизованих реселерів.  У яких країнах – невідомо.

Інший відгук про AirPods читай тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У Apple впали сервери Нотаток і Пошти

Проблеми неминучі. Якщо з якої-небудь причини ви не можете перевірити вашу поштову скриньку, розміщену в доменній зоні icloud.com або відчуваєте проблеми зі збереженням нотаток, не поспішайте бити тривогу. З вашими даними все гаразд, просто на стороні серверного обладнання Apple відбулися збої. На офіційній сторінці Стани серверів відображається поточний стан всіх сервісів компанії. При спробі синхронізувати […]

Apple выпустила обновление OS X 10.8.5

      Наряду с GM-версией, которая является новой операционной системой OS X Mavericks, компания Apple предоставила обновление OS X 10.8.5. Владельцы, у которых компьютеры находятся под управлением Mountain Lion, могут скачать апдейт.       В чем же особенности такого обновления как OS X Mountain Lion 10.8.5? Если неправильно каким-то образом стали отображаться письма […]

У Apple Watch виявлена можливість управління без допомоги рук

Компанія Apple стала аби не першою, хто побудував фундамент для технологій безконтактного керування, наприклад у 2011 році вони розробили голосову асистентку Siri. Однак, віртуальна яблунева консультантка, все таки не може вважатися дійсно проривною технологією, через те, що в неї обмежена область застосування і слабка мовна підготовка. Але користувачі Apple Watch знайшли рішення цієї проблеми, виявивши […]