Як тільки AirPods потрапили до своїх власників, YouTube наповнився роликами з тестами і думками про нові бездротові навушники.

"Марафонець перевірив AirPods на 10 км забігу"

Марафонець Даніель Гарсія взяв новинку на 10-кілометрову пробіжку в гори, щоб перевірити, наскільки вони підходять для заняття спортом.

За його словами, AirPods добре звучать і мають глибокий бас. Під час тренування навушники ні разу не випали з вух, вони щільно сидять і навіть не «вовтузяться». Після години пробіжки заряд навушників впав до 84%. Виходить, AirPods працюють навіть більше 5 годин.

Про свої відчуття від носіння навушників Гарсія не став говорити, бо це суб’єктивна думка. В цілому, він залишився задоволений AirPods – вони універсальні і цілком підходять для активних тренувань.

З вчорашнього дня AirPods продаються не тільки в онлайн-магазинах Apple, але і в роздрібних точках, а також у авторизованих реселерів.  У яких країнах – невідомо.

Інший відгук про AirPods читай тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Шпалери macOS Sierra для iPhone, iPad, Mac

Сьогодні на презентації в рамках WWDC 2016 Apple представила нову версію настільної ОС – macOS Sierra. Нововведення операційки нам ще належить спробувати, але вже зараз (і без наслідків ранньої збірки) можна випробувати фірмову обоїну. На знімку cfvsq dscjrbq пік гірського масиву Сьєрра-Мадре. Чудове національне надбання, що розташувалося на території Йосемітського парку. Пакет шпалер для iPhone, iPad […]

Армія США випробувала прототип Ховербайк

Армія провела публічне тестування Ховербайка, призначеного для забезпечення військових припасами на полі бою. У майбутньому великий квадрокоптер прямокутної форми повинен здійснювати рейси на відстань до 200 км з вантажем в 350 кг на борту, пише Engadget. Спочатку ідея була запущена компанією Malloy Aeronautics у вигляді проекту на Kickstarter. Пізніше компанія підписала контракт з Міністерством оборони […]

Утилиты. Лайфхак!

Кто не знает что такое Лайфхак? Скорее всего, в представлении он не нуждается. Лайфхак представляет собой блог, который содержит в себе информацию о личной жизни. Этот блог о здоровом образе жизни, здесь предложены различные эффективные способы решений сложных и несложных жизненных проблем. Упоминания о данном блоге довольно часто можно увидеть в социальных сетях. Также его […]