Розробники WhatsApp готують нову версію месенджера, в якій з’явиться можливість редагувати вже відправлені повідомлення. Про це повідомили в Twitter-акаунті WABetaInfo.

"У WhatsApp з'явиться можливість редагувати надіслані повідомлення"

Для того, щоб відредагувати повідомлення в WhatsApp, необхідно буде потримати пальцем на відповідному повідомленні і натиснути кнопку «Редагувати». Після редагування додаток зробить підтвердження: поруч із повідомленням активується напис Edited («Відредаговано»). Схожим чином функція працює в месенджері Telegram.

Крім редагування і видалення текстових повідомлень, користувачі WhatsApp зможуть вносити зміни в відправлені фотознімки та відео. Як зазначило джерело, опцію можна буде використовувати не тільки в особистих чатах, а й в груповому листуванні.

"2"

Раніше такої можливості в найпопулярнішому в світі месенджері не було: повідомлення йшло на сервер WhatsApp і відредагувати його було вже неможливо.

На даний момент ця функція редагування постів доступна лише користувачам тестової версії WhatsApp. Але найближчим часом вона з’явиться у всіх користувачів месенджера на iOS і Android.

Також нагадаємо, що месенджер WhatsApp до Нового року перестане працювати на всіх смартфонах із застарілими версіями операційних систем Android, iOS і Windows Phone.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Сканер від Disney визначить, кому належить ноутбук

Весь секрет у хвилях. Уявіть, що перед вами лежить три однакові ноутбуки, смартфони або планшети, випущені під маркою одного бренду. У кожного ідентичні характеристики, колір корпусу і повна відсутність будь-яких візуальних відмінностей. Як визначити, який з гаджетів належить саме вам, не включаючи девайси? У компанії Disney Research на це є власне рішення. Розробники створили портативний […]

У додатку YouTube з’явиться новий спосіб перемотування відео

Якщо ви дивитеся відео через YouTube на комп’ютері, то там не виникає жодних проблем з перемоткою, оскільки за рахунок великого екрану і наявності миші або тачпада можна легко переміститися до потрібного моменту. На смартфонах і планшетах це робити не так зручно, так як на маленькому екрані доводиться дуже повільно і акуратно пересувати повзунок. На щастя, […]

iPhone в Німеччині подорожчає через введення нового податку

Жителі Німеччини при покупці iPhone і iPad будуть переплачувати € 5-7 ($ 5,5-7,7) за кожний гаджет. Нова цінова політика Apple в Німеччині стала результатом податкового договору, згідно з яким частина вартості пристроїв передається власникам авторських прав на цифровий контент. Про цей договір в грудні 2015-го повідомила німецька торгова асоціація Bitkom. Підвищення цін на ввезені товари […]