Розробники WhatsApp готують нову версію месенджера, в якій з’явиться можливість редагувати вже відправлені повідомлення. Про це повідомили в Twitter-акаунті WABetaInfo.

"У WhatsApp з'явиться можливість редагувати надіслані повідомлення"

Для того, щоб відредагувати повідомлення в WhatsApp, необхідно буде потримати пальцем на відповідному повідомленні і натиснути кнопку «Редагувати». Після редагування додаток зробить підтвердження: поруч із повідомленням активується напис Edited («Відредаговано»). Схожим чином функція працює в месенджері Telegram.

Крім редагування і видалення текстових повідомлень, користувачі WhatsApp зможуть вносити зміни в відправлені фотознімки та відео. Як зазначило джерело, опцію можна буде використовувати не тільки в особистих чатах, а й в груповому листуванні.

"2"

Раніше такої можливості в найпопулярнішому в світі месенджері не було: повідомлення йшло на сервер WhatsApp і відредагувати його було вже неможливо.

На даний момент ця функція редагування постів доступна лише користувачам тестової версії WhatsApp. Але найближчим часом вона з’явиться у всіх користувачів месенджера на iOS і Android.

Також нагадаємо, що месенджер WhatsApp до Нового року перестане працювати на всіх смартфонах із застарілими версіями операційних систем Android, iOS і Windows Phone.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Шпалери macOS Sierra для iPhone, iPad, Mac

Сьогодні на презентації в рамках WWDC 2016 Apple представила нову версію настільної ОС – macOS Sierra. Нововведення операційки нам ще належить спробувати, але вже зараз (і без наслідків ранньої збірки) можна випробувати фірмову обоїну. На знімку cfvsq dscjrbq пік гірського масиву Сьєрра-Мадре. Чудове національне надбання, що розташувалося на території Йосемітського парку. Пакет шпалер для iPhone, iPad […]

Первая в мире клавиатура Fleksy для iOS

   Платформа iOS 7 от компании Apple представляет новое приложение: альтернативную клавиатуру Fleksy, правда, пока не официальную. Новую виртуальную клавиатуру можно устанавливать непосредственно на гаджет, как дополнительное приложение разработчиков.     Подобный функционал Fleksy доступен для любых мессенджеров, почтовых приложений и клиентов социальных сетей для iOS. Создатели клавиатуры Флекси открыли SDK для свободного использования другими программистами. […]

GAMES. Warhammer 40000: Space Wolf.

Почитатели вселенной Warhammer 40000 ликуют. Ведь данная стратегия стремительными темпами осваивает мобильные платформы. Только один App Store предлагает несколько таких игр. И вот недавно состоялась еще одна грандиозная презентация – вышел релиз Warhammer 40000 с названием Space Wolf. Что ж, звучит уже интригующе. Впрочем, почему только звучит? Те, кто уже успел ее скачать, в один голос […]