Хакер Tihmstar анонсував рішення, що дозволяє знижувати операційну систему iPhone або iPad на версію, яку більше не підписує Apple. Спеціально для цієї мети розробник готує утиліту під назвою Prometheus.

"Анонсована утиліта Prometheus, що дозволяє зробити відкат на старі версії iOS"

Програма дозволить переходити на версії iOS (даунгрейд або апгрейд), які перестала підписувати Apple. Головна умова для успішного переходу – наявність попередньо збережених SHSH blob.

SHSH blob – це файл цифрового підпису, за допомогою якого Apple перевіряє версію iOS на пристрої. Поставити більш ранню операційну систему на iPhone і iPad неможливо, оскільки це суперечить правилам компанії. Для цього необхідно відправити запит на фіктивний сервер, який поверне в iTunes потрібний цифровий підпис (збережений раніше), і дозволить виконати установку.

Важливий момент: для використання Prometheus знадобляться сертифікати в новому форматі shsh2. Розробник створив спеціальний сервер, який імітує офіційний еппловській і дозволяє вивантажити SHSH blobs для пристрою. Робиться це за допомогою безкоштовної утиліти Tsschecker, доступної для macOS, Windows і Linux. При наявності збережених сертифікатів, всі бажаючі зможуть зробити даунгрейд на більш ранню версію iOS.

Якщо у користувача немає збережених SHSH blobs, і він випадково оновить свій пристрій на нову iOS, то, не маючи можливості відкотити прошивку, він позбудеться джейлбрейка. Для того, щоб цього не сталося, необхідно зберегти цифровий підпис.

В першу чергу, це рішення може бути актуальним для тих, хто чекає на джейлбрейк iOS 10.1.1. Дізнатися про те, як зберегти SHSH blobs за допомогою Tsschecker можна на відео нижче.

Вас також може зацікавити інформація про те, що в Сан-Франциско відбулося дворазове 15-секундне пограбування фірмового магазину Apple.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple випустила нові рекламні ролики. Хвалить Touch ID і камеру в iPhone 6s

Apple продовжує рекламувати достойності свого флагманського смартфону і випустила два нові ролики – «Fingerprint» і «Onions». У першому ролику, як зрозуміло з назви ( «fingerprint» – відбитки пальців), йдеться про зручність роботи зі сканером відбитків Touch ID. Apple звеличує достоїнства свого сканера, повідомляючи глядачам, що сканер може застосовуватись у безлічі ситуацій, при цьому відбитки зчитуються […]

Вийшла iOS 11 beta 5 для розробників

Минуло рівно 2 тижні з моменту релізу iOS 11 beta 4, як настав час оновитися знову. Apple випустила iOS 11 beta 5 для розробників. Поки невідомо, що приховано в операційній системі. Швидше за все, це одна з останніх бет, заточена під оптимізацію. Оновлення займає 200-400 МБ на диску. Оновитися можна «по повітрю». Завантажуємо, панове!

Швейцарські вчені придумали як влітку запасати сонячне тепло на зиму за допомогою гідроксиду натрію

Вчені з лабораторії Empa, що у Швейцарії, винайшли, яким чином можна запасати сонячне тепло у вигляді хімічної енергії, щоб потім використовувати його в холодні місяці року, повідомляє ecotown.com.ua. Новий метод може стати важливим кроком в напрямку збільшення використання відновлюваних джерел енергії в будинках, передає Хайтек. Зараз для зберігання енергії тепла для подальшого використання використовують великі […]