На сайті великої української мережі магазинів електроніки «Цитрус» з’явилось повідомлення про збір заявок від бажаючих отримати знижку в 65% на смартфони iPhone 6S або Meizu Pro 5. Для того, щоб отримати можливість придбати бажаний смартфон суттєво дешевше, шість чоловік повинні будуть провести п’ять днів свого життя в коробці посеред ТРЦ Ocean Plaza в Києві.

Акція буде проводитися з 16 по 20 грудня цього року. Ті, хто проведуть п’ять днів у коробках, зможуть придбати iPhone 6S на 16 Гб зі знижкою в 8225 грн замість 23499 гривень або ж Meizu Pro 5 лише за 4549 гривень замість 12999 гривень.

Спеціально для учасників проекту було зроблено шість великих картонних ліжок в стилі коробок iPhone 6S або Meizu Pro 5,  а також були підготовлені розетки для гаджетів та швидкий Wi-Fi. Спати в торговому центрі їм не доведеться. Вночі Ocean Plaza закритий і фанатів смартфонів будуть відпускати додому.

Бажаючі отримати знижку повинні будуть залишатися на своєму «посту» протягом всього дня з 10 до 22 години з перервами в 20 хвилин кожних дві години. Важливо, що учасником цієї акції може стати лише повнолітній громадянин з кількістю друзів не менше 500 в одній з таких соціальних мереж: Facebook, VK и Twitter чи Instagram.

Зареєструватися для участі в кастингу можна, заповнивши спеціальну форму та розповівши про проект на своїх сторінках у соціальних мережах. Прийом заявок продовжиться до 13 грудня, наступного дня буде проведено живий кастинг з обраними людьми, а от 16 грудня о 10 годині шість фіналістів будуть посаджені в коробки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPhone 2017 року отримає загнутий по краях дисплей

Apple більше не задає моду в дизайні, а лише її виконує. Аналітик IHS Кевін Вонг, посилаючись на власні джерела, стверджує, що в 2017 році Apple випустить смартфон з повністю оновленим дизайном, і його характерною особливістю стане дисплей, який заходить на боковини корпусу. Таке ж рішення застосовує Samsung в смартфоні Galaxy S7 Edge.  Освоюють випуск смартфонів із […]

Verizon ось-ось оголосить про покупку Yahoo! за $5 млрд

Verizon, один з найбільших операторів мобільного зв’язку США, близький до укладення угоди про покупку Yahoo!, про що повідомляє Bloomberg, посилаючись на інформацію, отриману від обізнаних осіб. Компанія Yahoo! під керівництвом Марісси Майєр протягом останніх років намагалася налагодити бізнес. На жаль, особливого результату це не принесло. Так, у другому кварталі 2016 року компанія зафіксувала чисті збитки в […]

Google може купити Telegram за 1 мільярд доларів

Засновник месенджера Telegram Павло Дуров зустрічався з гендиректором Google Сундар Пічаї (Sundar Pichai), щоб обговорити перспективи розвитку ринку месенджерів. При цьому ініціаторами зустрічі, що відбулася в травні минулого року, стали саме представники Google. Невідомо, чи готовий Павло Дуров продати свій проект. Але в пресі фігурує цифра в 1 мільярд доларів. Нібито саме в таку суму […]