На сайті великої української мережі магазинів електроніки «Цитрус» з’явилось повідомлення про збір заявок від бажаючих отримати знижку в 65% на смартфони iPhone 6S або Meizu Pro 5. Для того, щоб отримати можливість придбати бажаний смартфон суттєво дешевше, шість чоловік повинні будуть провести п’ять днів свого життя в коробці посеред ТРЦ Ocean Plaza в Києві.

Акція буде проводитися з 16 по 20 грудня цього року. Ті, хто проведуть п’ять днів у коробках, зможуть придбати iPhone 6S на 16 Гб зі знижкою в 8225 грн замість 23499 гривень або ж Meizu Pro 5 лише за 4549 гривень замість 12999 гривень.

Спеціально для учасників проекту було зроблено шість великих картонних ліжок в стилі коробок iPhone 6S або Meizu Pro 5,  а також були підготовлені розетки для гаджетів та швидкий Wi-Fi. Спати в торговому центрі їм не доведеться. Вночі Ocean Plaza закритий і фанатів смартфонів будуть відпускати додому.

Бажаючі отримати знижку повинні будуть залишатися на своєму «посту» протягом всього дня з 10 до 22 години з перервами в 20 хвилин кожних дві години. Важливо, що учасником цієї акції може стати лише повнолітній громадянин з кількістю друзів не менше 500 в одній з таких соціальних мереж: Facebook, VK и Twitter чи Instagram.

Зареєструватися для участі в кастингу можна, заповнивши спеціальну форму та розповівши про проект на своїх сторінках у соціальних мережах. Прийом заявок продовжиться до 13 грудня, наступного дня буде проведено живий кастинг з обраними людьми, а от 16 грудня о 10 годині шість фіналістів будуть посаджені в коробки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Almost Impossible! Аркада в стилі ретро

Almost Impossible! Аркада в стилі ретро По-справжньому затягуючий платформер в App Store велика рідкість. Серед собі подібних Almost Impossible! виділяється своєю оманливою простотою і мінімалістичністю у всіх ігрових складових. Гравцям не пропонується здійснювати ніяких налаштувань. Навчання азам гри теж не потрібно розібратися зможе кожен і за лічені секунди. Варто тільки запуститися саундтреку, як стає зрозуміло, що занудьгувати не […]

Новый macbook air ждем осенью

В 2014 году ожидается появление iPhone 6 с дисплеем большего размера и смартчасов iWatch. По заведенному обычаю во второй половине года поклонников Apple ожидается появление обновлений для их компьютеров, среди которых, может, по праву занять первое место MacBook Air с дисплеем Retina. Будет так, или нет, покажет время, но такие слухи рождаются не на пустой […]

Apple планирует потеснить Microsoft, создав аналог игрового контроллера

   Источники, располагающие информацией, сообщают о том, что Apple планирует создать игровой контроллер, который по своему функционалу будет аналогичен известному практически всем Microsoft Kinect. Однако пока остаётся довольствоваться лишь слухами на этот счёт, потому что официальных заявлений от компании не поступало.    Эксперты уверены, что если контроллер будет создан, то он станет частью Apple TV […]