Магазин додатків для Apple TV нараховує більше 2600 додатків, а кожного тижня каталог поповнюється в середньому ще 450 розробками. Таку статистику приводить компанія AppFigures.

Відповідно до результатів дослідження, нова платформа tvOS нараховує на даний момент близько 2624 додатків. Так само, як на iOS, найпопулярнішою категорією є ігри – на них припадає майже половина всіх розробок. На другому та третьому місцях додатки з категорій «Розваги» та «Освіта».

Незважаючи на те, що в App Store для Apple TV переважають ігри, частіше за все користувачі завантажують додатки з розділу «Розваги», на другому місці за популярністю ігрові розробки, а на третьому – новини.

З точки зору монетизації телебачення платформа Apple суттєво відрізняється від iOS. Більшість розробників додатків для Apple TV пропонують платні додатки, в той час як на мобільній платформі більшість додатків є freemium (умовно-безкоштовними).

Більша частина програмних розробок для Apple TV є безкоштовною. Лише 39% додатків розповсюджуються на комерційній основі, причому ціни на них складають 2,99 долари або менше.

Раніше цього тижня Apple випустила tvOS 9.1 – перше серйозне оновлення для телевізійної приставки. Воно принесло більш повну підтримку голосового помічника Siri, зокрема, відтепер користувачі гаджета можуть попросить функцію відтворити музику із сервісу Apple Music. Також було виправлено ряд більш дрібних недоліків, а також частково покращено інтерфейс.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

IFA 2016: Розсип наручних годинників Fossil з функціями фітнес-трекера

Компанія Fossil в ході виставки IFA 2016 в Берліні (Німеччина) представила «гібридні смарт-годинники» відразу чотирьох серій – Q Crewmaster, Q Nate, Q Gazer і Q Tailor. Fossil називає свої хронометри «гібридними», оскільки вони поєднують риси традиційних аналогових і «розумних» цифрових годинників. Так, пристрої мають класичний дизайн з циферблатом; вони позбавлені дисплея, підтримки сенсорного управління і […]

Складаний смартфон з гнучким дисплеєм від Apple

З’явилася інформація про те, що в США компанії Apple був виданий патент за номером 9 504 170 на «гнучкі пристрої з дисплеєм», тобто на складні смартфони з гнучким екраном. У документі якраз міститься опис такої розкладачки з дисплеєм з двох частин. Однак не варто розраховувати на те, що такий пристрій з’явиться найближчим часом. Отримання патенту […]

Трудоустройство в Apple

Несмотря на обвинения премьера-министра Финляндии Александра Стубба компании Apple в обвале финской экономики, руководство самой фирмы из Купертино так не считает. На днях на официальном сайте Apple появились обновленные данные статистики в рабочих местах в странах Европы. Как оказалось, благодаря яблочной компании работу удалось найти более 629 тысячам европейцев. Из них 500 тысяч являются разработчиками […]