Магазин додатків для Apple TV нараховує більше 2600 додатків, а кожного тижня каталог поповнюється в середньому ще 450 розробками. Таку статистику приводить компанія AppFigures.

Відповідно до результатів дослідження, нова платформа tvOS нараховує на даний момент близько 2624 додатків. Так само, як на iOS, найпопулярнішою категорією є ігри – на них припадає майже половина всіх розробок. На другому та третьому місцях додатки з категорій «Розваги» та «Освіта».

Незважаючи на те, що в App Store для Apple TV переважають ігри, частіше за все користувачі завантажують додатки з розділу «Розваги», на другому місці за популярністю ігрові розробки, а на третьому – новини.

З точки зору монетизації телебачення платформа Apple суттєво відрізняється від iOS. Більшість розробників додатків для Apple TV пропонують платні додатки, в той час як на мобільній платформі більшість додатків є freemium (умовно-безкоштовними).

Більша частина програмних розробок для Apple TV є безкоштовною. Лише 39% додатків розповсюджуються на комерційній основі, причому ціни на них складають 2,99 долари або менше.

Раніше цього тижня Apple випустила tvOS 9.1 – перше серйозне оновлення для телевізійної приставки. Воно принесло більш повну підтримку голосового помічника Siri, зокрема, відтепер користувачі гаджета можуть попросить функцію відтворити музику із сервісу Apple Music. Також було виправлено ряд більш дрібних недоліків, а також частково покращено інтерфейс.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

6 причин, чому я дуже чекаю Uber в Україні

Ні для кого не секрет, що запуск Uber в Україні – справа найближчого часу. Таксисти влаштовують масові протести, відчуваючи, що доведеться щось змінювати, щоб конкурувати. Але від “покращення” не втечеш. Мені пощастило місяць користуватися Uber в Нью-Йорку, і я з усією відповідальністю запевняю – це кайф. Актуальні українські служби таксі нервово курять. Хочу замовляти таксі в […]

Хакери знайшли новий спосіб, який допоможе їм викрасти пароль від Apple ID

Днями британське видання The Independent поділилося інформацією про те, що зловмисники знайшли новий спосіб крадіжки паролів до облікових записів Apple ID. Для цього вони використовують прості SMS повідомлення. За словами журналістів, не так давно власники яблучних пристроїв почали отримувати дивні повідомлення. У них зловмисники, представляючись представниками служби підтримки, просили користувачів змінити застарілий пароль до облікового […]

Microsoft представила рекламу Skype c использованием MacBook Pro и iPhone

Недавно в Сети был опубликован крайне заманчивый рекламный ролик от Microsoft. Казалось бы, что может быть особенного в рекламе Skype? Для создания красочного видео было привлечено много участников: музыканты, инструменты, программное обеспечение и…iдевайсы. Давайте посмотрим, что же получилось у авторов. Ролик получил название «Signal Strenght», что в переводе означает «Сила сигнала». Не составит труда догадаться, […]