Магазин додатків для Apple TV нараховує більше 2600 додатків, а кожного тижня каталог поповнюється в середньому ще 450 розробками. Таку статистику приводить компанія AppFigures.

Відповідно до результатів дослідження, нова платформа tvOS нараховує на даний момент близько 2624 додатків. Так само, як на iOS, найпопулярнішою категорією є ігри – на них припадає майже половина всіх розробок. На другому та третьому місцях додатки з категорій «Розваги» та «Освіта».

Незважаючи на те, що в App Store для Apple TV переважають ігри, частіше за все користувачі завантажують додатки з розділу «Розваги», на другому місці за популярністю ігрові розробки, а на третьому – новини.

З точки зору монетизації телебачення платформа Apple суттєво відрізняється від iOS. Більшість розробників додатків для Apple TV пропонують платні додатки, в той час як на мобільній платформі більшість додатків є freemium (умовно-безкоштовними).

Більша частина програмних розробок для Apple TV є безкоштовною. Лише 39% додатків розповсюджуються на комерційній основі, причому ціни на них складають 2,99 долари або менше.

Раніше цього тижня Apple випустила tvOS 9.1 – перше серйозне оновлення для телевізійної приставки. Воно принесло більш повну підтримку голосового помічника Siri, зокрема, відтепер користувачі гаджета можуть попросить функцію відтворити музику із сервісу Apple Music. Також було виправлено ряд більш дрібних недоліків, а також частково покращено інтерфейс.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Док-станція Satechi Aluminum Mini Docking Station вирішить проблему з браком роз’ємів в MacBook

Багатьом власникам комп'ютерів Mac не вистачає вбудованих портів і роз'ємів для підключення всієї необхідної периферії. Виробники аксесуарів це відмінно вловили і регулярно радують споживачів різними стикувальними станціями, покликаними виправити цей недолік. Асортимент компанії Satechi поповнився пристроєм Aluminum Mini Docking Station, яке припаде до смаку всім шанувальникам дизайну Apple. З назви відразу зрозуміло, що ця док-станція […]

Google загрожує штраф в 6.6 млрд євро

На початку літа Європейська комісія може покарати Google величезним штрафом. За порушення антимонопольного законодавства компанія ризикує розлучитися з 6,6 млрд євро. Google звинувачують в тому, що компанія, користуючись власною пошуковою системою і сервісом порівняння цін, просуває свої продукти і послуги попереду продуктів і послуг конкурентів. В Європі подібні дії можуть призвести до накладення штрафу в розмірі […]

Високий попит на Galaxy S7 підняв виручку Samsung до рекордного значення

Компанія Samsung опублікувала звіт за минулий квартал. Незважаючи на те, що південнокорейський виробник наростив продажі, виручка компанії склала всього 24% від виручки Apple в першій чверті 2016 року. Квартальна виручка Samsung зрісла на 5,7% до 49,8 трлн. он. Операційний прибуток за перший квартал становив 6,7 трлн. вон ($ 5,84 млрд.). Чистий прибуток за період дорівнював 5,26 трлн. вон […]