Магазин додатків для Apple TV нараховує більше 2600 додатків, а кожного тижня каталог поповнюється в середньому ще 450 розробками. Таку статистику приводить компанія AppFigures.

Відповідно до результатів дослідження, нова платформа tvOS нараховує на даний момент близько 2624 додатків. Так само, як на iOS, найпопулярнішою категорією є ігри – на них припадає майже половина всіх розробок. На другому та третьому місцях додатки з категорій «Розваги» та «Освіта».

Незважаючи на те, що в App Store для Apple TV переважають ігри, частіше за все користувачі завантажують додатки з розділу «Розваги», на другому місці за популярністю ігрові розробки, а на третьому – новини.

З точки зору монетизації телебачення платформа Apple суттєво відрізняється від iOS. Більшість розробників додатків для Apple TV пропонують платні додатки, в той час як на мобільній платформі більшість додатків є freemium (умовно-безкоштовними).

Більша частина програмних розробок для Apple TV є безкоштовною. Лише 39% додатків розповсюджуються на комерційній основі, причому ціни на них складають 2,99 долари або менше.

Раніше цього тижня Apple випустила tvOS 9.1 – перше серйозне оновлення для телевізійної приставки. Воно принесло більш повну підтримку голосового помічника Siri, зокрема, відтепер користувачі гаджета можуть попросить функцію відтворити музику із сервісу Apple Music. Також було виправлено ряд більш дрібних недоліків, а також частково покращено інтерфейс.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Magnetic USB Charging Cable: магнітна зарядка для iPhone і iPad

Власники ноутбуків MacBook вже користувалися MagSafe – магнітним коннектором для заряду акумулятору комп'ютера, який надійно під’єднується і одночасно легко висмикується з роз'єму, виключаючи ризик зіштовхнути прилад на підлогу, випадково зачепивши чимось кабель живлення. Подібну технологію можна застосовувати до будь-яких пристроїв, оснащених коннектором Lightning – iPhone, iPad, iPod touch. Винахід, що зветься Magnetic USB Charging Cable […]

На «хворобу тач-скріну» скаржиться 11% тих, хто звернувся в сервіс Apple

Ми вже розповідали про так звану «хворобу тач-скріну» (touch desease) – проблему дисплею, що виникає в iPhone 6/6 Plus після тривалого терміну експлуатації. Власники iPhone 6 і 6 Plus, що користуються своїми смартфонами рік і довше, скаржаться, що на дисплеї з’являється біла смуга, а потім у багатьох випадках дисплей просто перестає працювати. При цьому відремонтувати iPhone […]

Система робомагазина Amazon Go втрачає покупців

Wall Street Journal повідомляє, що Amazon Go не такий досконалий, як це хотілось. Магазин не справляється, коли всередині більше 20 осіб, система постійно дає збій, втрачаючи відвідувачів і продукти з поля зору. Технічні проблеми змусили Amazon призупинити відкриття нових магазинів. Роботизований супермаркет Amazon Go в тестовому режимі було відкрито в грудні 2016 року в будівлі офісу […]