Магазин додатків для Apple TV нараховує більше 2600 додатків, а кожного тижня каталог поповнюється в середньому ще 450 розробками. Таку статистику приводить компанія AppFigures.

Відповідно до результатів дослідження, нова платформа tvOS нараховує на даний момент близько 2624 додатків. Так само, як на iOS, найпопулярнішою категорією є ігри – на них припадає майже половина всіх розробок. На другому та третьому місцях додатки з категорій «Розваги» та «Освіта».

Незважаючи на те, що в App Store для Apple TV переважають ігри, частіше за все користувачі завантажують додатки з розділу «Розваги», на другому місці за популярністю ігрові розробки, а на третьому – новини.

З точки зору монетизації телебачення платформа Apple суттєво відрізняється від iOS. Більшість розробників додатків для Apple TV пропонують платні додатки, в той час як на мобільній платформі більшість додатків є freemium (умовно-безкоштовними).

Більша частина програмних розробок для Apple TV є безкоштовною. Лише 39% додатків розповсюджуються на комерційній основі, причому ціни на них складають 2,99 долари або менше.

Раніше цього тижня Apple випустила tvOS 9.1 – перше серйозне оновлення для телевізійної приставки. Воно принесло більш повну підтримку голосового помічника Siri, зокрема, відтепер користувачі гаджета можуть попросить функцію відтворити музику із сервісу Apple Music. Також було виправлено ряд більш дрібних недоліків, а також частково покращено інтерфейс.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися
один коментар | 02.08.2016 12:29

Швейцарські годинники стали “розумними” і недорогими

Швейцарські годинники протягом десятиліть перетворилися з категорії елітних товарів в справжній самостійний бренд, який став вище, ніж назва окремо взятої торгової марки. Звичайно, справжні цінителі завжди в числі перших назвуть Breguet, Rolex і ще кілька торгових марок, які разом роками формували той самий загальний luxury-бренд «швейцарський годинник». Його головними ознаками стали, в першу чергу, надійність, […]

Live Desktop: красиві анімовані шпалери для вашого Maс

На відміну від Windows, яка в останніх версіях отримала технологію, що дозволяє встановлювати в якості фонового малюнка анімовані шпалери, настільна операційка Apple позбавлена такої чудової функції. Насправді будь-якому користувачеві Mac під силу виправити таку несправедливість. Для цього навіть не обов’язково морочитися з конвертацією відео і правкою системних файлів: досить завантажити утиліту Live Desktop, доступну в […]

После драки смартфонами не машут

Вот уж правда, где-где, а в городе Талса, штат Оклахома, США, вспыльчивых парней хоть отбавляй. Вот буквально на днях парочка таких особо темпераментных местных ребят решили более-менее мирно подискутировать относительно качества в целом смарт-устройств. Будучи соседями, парни решили выпить (почему бы и нет), и, завязав привычный разговор, слово за слово завели его в области технологических […]