Платформер Super Mario Run офіційно став доступним для власників пристроїв під управлінням iOS. Гру можна завантажити безкоштовно, як і обіцяли розробники Nintendo, однак для доступу до всіх рівнів доведеться заплатити.

"Super Mario Run"

Анонс Super Mario Run відбувся у вересні цього року в Сан-Франциско, під час анонсу iPhone 7. Гру розробив японський дизайнер Сігеру Міямото спеціально для iOS. Це перший додаток від Nintendo, створений для «яблучних» смартфонів і планшетів.

Super Mario Run є мобільною версією однієї з кращих відеоігор. У версії для iOS-пристроїв гра відноситься до жанру «ранер» і орієнтована на управління однією рукою в вертикальному положенні.

"2"

В Super Mario Run гравець безперервно біжить по рівнях, використовуючи для управління різноманітні стрибки. Маріо поводиться по-різному в залежності від дотиків, тому можливість покрасуватися особливо плавними рухами, назбирати монеток і досягти фінального прапора – в руках гравця.

Розробники Super Mario Run обіцяють 24 рівня, 6 світів, 3 режими гри. Надалі Nintendo обіцяє збільшити кількість рівнів.

"3"

Завантажити Super Mario Run для iPhone і iPad можна за цим посиланням.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому Microsoft випустила “Косинку” та деякі інші карткові ігри для Android та iOS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Технологія Metal в iOS 10 виводить графіку в іграх на новий рівень

Технологія Metal, вперше представлена ​​в операційній системі iOS 8, отримала подальший розвиток в iOS 10. Цей API обходить нашарування стандартного графічного API OpenGL для мобільних ігор з метою прямої взаємодії з обладнанням. На навчальних сесіях WWDC компанія Unity продемонструвала можливості графічної технології в iOS 10. Однією з унікальних особливостей Metal в новій операційній системі Apple є […]

Разработка Apple HomeKit MFi: с ноября и до сегодня

Производство устройств для «умного дома», которые должны интегрироваться с HomeKit, по слухам, не могут получить сертификаты от Apple's MFi с ноября, т.е. уже пол года с момента объявления инициативы. По сообщениям Re/code, производитель чипов Broadcom (долговременный поставщик процессоров для программы Apple MFi) уже закончил программное обеспечение для HomeKit-чипов и работает для обеспечения возможности HomeKit работать […]

Гібридні смарт-годинники MyKronoz ZeTime можна занурювати на глибину до 30 метрів

Швейцарський бренд MyKronoz заявив про себе на Mobile World Congress 2017 новою моделлю гібридних смарт-годин ZeTime: новинка поєднує класичний дизайн і можливості сучасних “розумних” годинників. Завдяки технології Smart Movement, користувач може переглядати час навіть в той момент, коли екран вимкнений, за рахунок чого значно збільшується тривалість роботи пристрою в автономному режимі – до 30 днів. […]