Платформер Super Mario Run офіційно став доступним для власників пристроїв під управлінням iOS. Гру можна завантажити безкоштовно, як і обіцяли розробники Nintendo, однак для доступу до всіх рівнів доведеться заплатити.

"Super Mario Run"

Анонс Super Mario Run відбувся у вересні цього року в Сан-Франциско, під час анонсу iPhone 7. Гру розробив японський дизайнер Сігеру Міямото спеціально для iOS. Це перший додаток від Nintendo, створений для «яблучних» смартфонів і планшетів.

Super Mario Run є мобільною версією однієї з кращих відеоігор. У версії для iOS-пристроїв гра відноситься до жанру «ранер» і орієнтована на управління однією рукою в вертикальному положенні.

"2"

В Super Mario Run гравець безперервно біжить по рівнях, використовуючи для управління різноманітні стрибки. Маріо поводиться по-різному в залежності від дотиків, тому можливість покрасуватися особливо плавними рухами, назбирати монеток і досягти фінального прапора – в руках гравця.

Розробники Super Mario Run обіцяють 24 рівня, 6 світів, 3 режими гри. Надалі Nintendo обіцяє збільшити кількість рівнів.

"3"

Завантажити Super Mario Run для iPhone і iPad можна за цим посиланням.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому Microsoft випустила “Косинку” та деякі інші карткові ігри для Android та iOS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Частка Китаю в електронній комерції – 40%

Частка Китаю в міжнародній електронній комерції сягнула до кінця 2016 року 39,2%. Обсяг транзакцій в країні піднявся в порівнянні з попереднім роком на 19,8% і склав 26,1 трильйонів юанів, повідомляє Міністерство торгівлі КНР. Ринок послуг, які обслуговують електронну комерцію, також виріс на 23,7% і досяг 2,45 трильйона юанів. Також в доповіді наголошується упевнене зростання числа […]

Apple випустила iOS 10.1 beta 2 для користувачів iPhone, iPad і iPod touch

Нова тестова збірка стала доступною для завантаження на сайті розробників в розділі Dev Center і через систему оновлень безпосередньо на самих пристроях. Реліз iOS 10.1 beta 2 відбувся через два тижні після виходу першої бета-версії оновлення. Нова тестова збірка проходить під номером 14B67 і важить близько 160 МБ. Нагадаємо, в списку змін iOS 10.1 компанія Apple […]

Ні, Samsung Galaxy S7 не перевершив iPhone 6s з продажу

Днями багато ресурсів, базуючись на дослідженні Kantar, повідомили про те, що флагман Samsung Galaxy S7 випередив з продажу iPhone 6s. Однак це не так. Безумовно, Samsung реалізує більше смартфонів, ніж Apple. Однак лідерство компанії з Купертіно полягає не в кількості проданих гаджетів, а в їх якості. Це відбивається в середній вартості iPhone, що становить $ […]