Платформер Super Mario Run офіційно став доступним для власників пристроїв під управлінням iOS. Гру можна завантажити безкоштовно, як і обіцяли розробники Nintendo, однак для доступу до всіх рівнів доведеться заплатити.

"Super Mario Run"

Анонс Super Mario Run відбувся у вересні цього року в Сан-Франциско, під час анонсу iPhone 7. Гру розробив японський дизайнер Сігеру Міямото спеціально для iOS. Це перший додаток від Nintendo, створений для «яблучних» смартфонів і планшетів.

Super Mario Run є мобільною версією однієї з кращих відеоігор. У версії для iOS-пристроїв гра відноситься до жанру «ранер» і орієнтована на управління однією рукою в вертикальному положенні.

"2"

В Super Mario Run гравець безперервно біжить по рівнях, використовуючи для управління різноманітні стрибки. Маріо поводиться по-різному в залежності від дотиків, тому можливість покрасуватися особливо плавними рухами, назбирати монеток і досягти фінального прапора – в руках гравця.

Розробники Super Mario Run обіцяють 24 рівня, 6 світів, 3 режими гри. Надалі Nintendo обіцяє збільшити кількість рівнів.

"3"

Завантажити Super Mario Run для iPhone і iPad можна за цим посиланням.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому Microsoft випустила “Косинку” та деякі інші карткові ігри для Android та iOS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Ти пам’ятаєш, як все починалося? Історія першого покоління зв’язку

Все завжди з чогось починається. Безглузда фраза, але відмінно підходить до теми сьогоднішньої статті. Можливо ти, дорогий читачу, зараз читаєш цей матеріал за допомогою 3G або навіть 4G. І сайт у тебе, напевно, швидко завантажився (хоча кого я обманюю). Але був час, коли весь світ був поділений між чотирма могутніми угрупованнями. Поговоримо сьогодні про технології […]

Журналісти підтвердили чутки про 5,8-дюймовий iPhone 8 з дисплеєм OLED

Журналісти Nikkei Asian Review підтвердили чутки про вихід в цьому році 5,8-дюймового iPhone 8 з OLED-дисплеєм і двох моделей з екранами LCD. Восени видання писало про 5-дюймову преміум-версію смартфона, але тепер змінило прогноз. На думку журналістів, Apple випустить одразу два iPhone з великими дисплеями – 5,8-дюймовий iPhone 8 і 5,5-дюймовий iPhone 7s Plus. Це дозволить […]

[FAQ]. Как отключить Apple Pay, если вы потеряли свой iPhone

Компания Apple анонсировала свой инструмент совершения платежей – Apple Pay, назвав его одним из наиболее безопасных подобных сервисов в мире. Защиту проведения платежей обеспечивает встроенный сенсор отпечатков пальцев. Не смотря на это, потеря своего iPhone, на котором активирована система Apple Pay, сравнима с потерей кошелька или банковской карточки. Конечно, злоумышленник вряд ли будет располагать точной […]