Після довгих тестувань Microsoft презентувала остаточну версію свого голосового помічника Cortana для пристроїв на iOS і Android. Нова розробка повинна скласти конкуренцію Siri і Google Now на конкуруючих мобільних платформах, так як компанія випустила додаток відразу для двох ОС.

Cortana for iOS виглядає і працює аналогічно Cortana для мобільної Windows 10. Користувачі смартфонів отримають окрему програму, яка дозволить диктувати нагадування, відстежувати авіарейси, погоду, спортивні матчі і подібні події.

Потрібно зауважити, що на смартфонах конкурентів асистент Microsoft отримав ряд заборон, а все через відсутність глибокої інтеграції з ОС, як на пристроях Windows, наприклад користувач не має можливості запустити програму, просто сказавши: «Hey, Cortana».

Cortana допомагає користувачам призначати зустрічі, відправляти електронні листи та SMS, дізнаватися погоду і робити багато інших речей, властиві голосовим помічникам. Додаток використовує для пошуку систему Bing для того, щоб знайти інформацію про ресторани, кінотеатри і програми телепередач, просто для стеження за своїми інтересами або ж  для запуску інших додатків.

У Редмонді розповіли, що більш ніж задоволені роботою Cortana і хочуть, щоб «передові технології могли скуштувати всі бажаючі», а не тільки користувачі Windows 10.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Samsung представила глянцевий Galaxy S7. Прямо як iPhone 7 Jet Black

Вирішивши виправити ситуацію з провальним Galaxy Note 7, Samsung запозичила ідею Apple і представила флагман Galaxy S7 Edge в новому кольорі. Він отримав назву Black Pearl («Чорні перли»). Вважається, що це офіційна відповідь корейців на iPhone 7 Jet Black («Чорний онікс»). “Слідом за Samsung Galaxy S7 edge в кольорах Blue Coral та Pink Gold ми […]

один коментар | 08.11.2016 15:29

Samsung офіційно вибачилася за Note 7 в друкованих ЗМІ

Його дуже чекали. Але він розчарував. Він самостійно займався, без видимих причин вибухав, приводив до пожеж. Його не пускали на борт літаків. Кажуть, у нього було дуже гаряче серце. Таким був смартфон Samsung Galaxy Note7, який завдав серйозного удару по репутації південнокорейського виробника. Як би там не було, Samsung вчинила гідно: мало того, що визнала […]

Nokia 8 подешевшав ще до анонсу

Кілька днів тому стала відома дата анонсу Nokia 8 – за даними інтернет-джерел, компанія HMD Global, яка володіє брендом, почала розсилати запрошення на спеціальний захід, який пройде 16 серпня в Лондоні. Вказувалася і передбачувана ціна новинки: за чутками, вона повинна була скласти приблизно 680 доларів США, тобто близько 580 євро за поточним курсом. Однак через […]