Після довгих тестувань Microsoft презентувала остаточну версію свого голосового помічника Cortana для пристроїв на iOS і Android. Нова розробка повинна скласти конкуренцію Siri і Google Now на конкуруючих мобільних платформах, так як компанія випустила додаток відразу для двох ОС.

Cortana for iOS виглядає і працює аналогічно Cortana для мобільної Windows 10. Користувачі смартфонів отримають окрему програму, яка дозволить диктувати нагадування, відстежувати авіарейси, погоду, спортивні матчі і подібні події.

Потрібно зауважити, що на смартфонах конкурентів асистент Microsoft отримав ряд заборон, а все через відсутність глибокої інтеграції з ОС, як на пристроях Windows, наприклад користувач не має можливості запустити програму, просто сказавши: «Hey, Cortana».

Cortana допомагає користувачам призначати зустрічі, відправляти електронні листи та SMS, дізнаватися погоду і робити багато інших речей, властиві голосовим помічникам. Додаток використовує для пошуку систему Bing для того, щоб знайти інформацію про ресторани, кінотеатри і програми телепередач, просто для стеження за своїми інтересами або ж  для запуску інших додатків.

У Редмонді розповіли, що більш ніж задоволені роботою Cortana і хочуть, щоб «передові технології могли скуштувати всі бажаючі», а не тільки користувачі Windows 10.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Київстар розширив покриття 3G ще на 60 населених пунктів

3G-покриття Київстар розширюється і вже охопило 21 область України. З сьогоднішнього дня користуватися швидкісним інтернетом зможуть користувачі ще 60 міст і селищ, розкиданих по декільком областям. Також оператор розповів про проведення технічних робіт по введенню в комерційну експлуатацію 3G-мереж ще в 200 населених пунктах. В Одеській області 3G отримали міста Рені, Саврань, Подольск (Котовськ), Овідіополь, Біляївка, […]

Thunderbolt Display отримає вбудовану відеокарту. Підтримка 5К забезпечена

Старички знайдуть друге життя. При незмінній ціні в 1000 доларів нинішній 27-дюймовий монітор Thunderbolt підтримує максимальний дозвіл в 2560х1440 пікселів. Крім того, з'явилася проблема з підтримкою нових пристроїв Apple. Саме тому монітор компанії буде поставлятися з вбудованою відеокартою. Якщо вірити джерелам 9to5, оновлення принесе підтримку 5120 × 2880 дозволу: "Наші джерела пояснюють це тим, що […]

Якісна фотографія iPhone 7 з’явилася в мережі

Були часи, коли смартфони Apple залишалися загадкою до самого початку щорічної вересневої презентації. Але останні покоління iPhone викликають настільки великий інтерес у публіки, що приховати новинку від фанатів стає все складніше. Так сталося і з сьомим поколінням: фотографії і рендери активно з'являються в мережі в останні місяці. І ось на китайському ресурсі Weibo була злита […]