Після довгих тестувань Microsoft презентувала остаточну версію свого голосового помічника Cortana для пристроїв на iOS і Android. Нова розробка повинна скласти конкуренцію Siri і Google Now на конкуруючих мобільних платформах, так як компанія випустила додаток відразу для двох ОС.

Cortana for iOS виглядає і працює аналогічно Cortana для мобільної Windows 10. Користувачі смартфонів отримають окрему програму, яка дозволить диктувати нагадування, відстежувати авіарейси, погоду, спортивні матчі і подібні події.

Потрібно зауважити, що на смартфонах конкурентів асистент Microsoft отримав ряд заборон, а все через відсутність глибокої інтеграції з ОС, як на пристроях Windows, наприклад користувач не має можливості запустити програму, просто сказавши: «Hey, Cortana».

Cortana допомагає користувачам призначати зустрічі, відправляти електронні листи та SMS, дізнаватися погоду і робити багато інших речей, властиві голосовим помічникам. Додаток використовує для пошуку систему Bing для того, щоб знайти інформацію про ресторани, кінотеатри і програми телепередач, просто для стеження за своїми інтересами або ж  для запуску інших додатків.

У Редмонді розповіли, що більш ніж задоволені роботою Cortana і хочуть, щоб «передові технології могли скуштувати всі бажаючі», а не тільки користувачі Windows 10.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Raspberry Pi Compute Module оновився і став потужнішим в 10 разів

Перша версія Raspberry Pi Compute Module, виконана в форматі ОЗУ-планки для ноутбука (DDR2 SODIMM) і побудована на базі оригінального Raspberry Pi, побачила світ ще в 2014 році. З тих пір було представлено два нові покоління Raspberry Pi, одноплатні ПК стали помітно могутнішими, і прийшла пора оновити Compute Module, щоб він не відставав від решти модельної […]

GAMES. продолжение Battleheart – Battleheart Legacy

Battleheart Legacy – это продолжение проекта Battleheart, который вышел в свет в начале 2011. В то время, он   считался  почти культовой игрушкой. И вот, наконец, вышла вторая часть. Она является трехмерной игрой, что очень отличает ее от оригинала. Самое главное отличие продолжения от предшественницы – это путешествие не целой группы персонажей, а лишь одного героя. […]

У мережі з’явився список ігор від Gameloft, які вийдуть в найближчі півтора роки

Компанія Gameloft добре відома любителям мобільних ігор. На сьогоднішній день на віртуальних полицях всіх великих магазинів додатків є різні аркади, стратегії, гонки і шутери від цього розробника. Однак компанія не планує зупинятися на досягнутому і продовжує випускати нові ігри. Днями в мережі з'явилася інформація про декілька проектів, над якими в даний момент працюють розробники з […]