Після довгих тестувань Microsoft презентувала остаточну версію свого голосового помічника Cortana для пристроїв на iOS і Android. Нова розробка повинна скласти конкуренцію Siri і Google Now на конкуруючих мобільних платформах, так як компанія випустила додаток відразу для двох ОС.

Cortana for iOS виглядає і працює аналогічно Cortana для мобільної Windows 10. Користувачі смартфонів отримають окрему програму, яка дозволить диктувати нагадування, відстежувати авіарейси, погоду, спортивні матчі і подібні події.

Потрібно зауважити, що на смартфонах конкурентів асистент Microsoft отримав ряд заборон, а все через відсутність глибокої інтеграції з ОС, як на пристроях Windows, наприклад користувач не має можливості запустити програму, просто сказавши: «Hey, Cortana».

Cortana допомагає користувачам призначати зустрічі, відправляти електронні листи та SMS, дізнаватися погоду і робити багато інших речей, властиві голосовим помічникам. Додаток використовує для пошуку систему Bing для того, щоб знайти інформацію про ресторани, кінотеатри і програми телепередач, просто для стеження за своїми інтересами або ж  для запуску інших додатків.

У Редмонді розповіли, що більш ніж задоволені роботою Cortana і хочуть, щоб «передові технології могли скуштувати всі бажаючі», а не тільки користувачі Windows 10.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

«Живі фото» виходять за межі iPhone 6s

Нещодавно відбулася одна досить цікава подія, яку користувачі «Facebook» вже могли помітити у своїй стрічці новин. З 21 грудня в програмі соціальної мережі для iOS з'явилася можливість публікувати і переглядати так звані «Live Photos» («Живі фото»), зроблені на iPhone 6s і iPhone 6s Plus. Найголовніше – для перегляду знімків не обов'язково мати iPhone останнього покоління. […]

Канадський виробник Linamar стане постачальником автокомпонентів для Apple Car

Глава канадського виробника автокомпонентів Linamar Лінда Хазенфранц розповіла, що провела переговори про можливі поставки з компанією Apple. Такою інформацією володіє видання Bloomberg. «Вони зацікавлені в партнерстві з людьми з цієї галузі, очевидно, у нас є досвід, і ми знаємо, що потрібно зробити для того, щоб побудувати високоякісний автомобіль. Ми посилаємося на роботу і розробку продукту, […]

Перехід на iOS 9: 77 відсотків безвихідності

Ще один примарний привід занепокоїтися майбутнім Apple: протягом усього лютого поточна частка iOS 9 застигла на позначці 77%. У порівнянні з другою декади січня часткове зростання дев’ятої прошивки склало всього 2 (два) відсотка. Виглядає все вищесказане тривожно, проте досвід минулого року підказує – не такий страшний чорт, як його малюють: в лютому 2015 го актуальна тоді iOS […]