Відповідно до досліджень компанії Futuresource Consulting, на даний момент більше половини комп’ютерів в американських школах працюють на операційній системі Chrome OS. В той же час доля iPad та MacBook скоротилась майже удвічі.

Ще три роки тому доля хромбуків не перевищувала 1%, тому дані цифри виявились несподіваними для експертів ринку. Коментуючи звіт аналітиків, глава Apple Тім Кук розкритикував запропоновані компанією Google рішення, заявивши, що його компанія не стане конкурувати в бюджетному сегменті гаджетів для освітнього ринку.

«Ми зацікавлені в тому, щоб допомагати студентам вчитися, а викладачам – навчати. Ми пропонуємо продукти, які є готовими рішеннями для обох категорій. Вони дозволяють дітям вчитися і творити на цілком новому рівні» – заявив Тім Кук.

Глава Apple також відзначив, що його компанія не зацікавлена в конкуренції з хромбуками, назвавши їх «тестовими апаратами». Замість цього Apple продовжить розробляти добре продумані iPad та Mac.  

Глава Apple також декілька слів сказав про нещодавно анонсований чохол Smart Battery Case, дизайн якого викликав спори в інтернет-користувачів. За свою специфічну форму цей аксесуар для смартфонів назвали в мережі «горбатим». Тіма Кука спитали, що він думає про дизайн чохла, на що лідер компанії сказав, що не став би називати чохол «горбатим».

За словами Кука, дизайн чохла є однією із найсильніших сторін аксесуара. «Якщо ви заряджаєте свій смартфон кожного дня – то цей гаджет вам непотрібен. А от якщо ви йдете в походи з ночівлею, то він може стати прекрасним доповненням до вашого iPhone», — додав глава Apple.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple не отбросила идею использования сапфира во флагманских устройствах

В новых устройствах Apple нам не удалось обнаружить сапфирового стекла, появление которого ожидало увидеть подавляющее большинство инсайдеров. Сегодня стало известно, что компания не прекратила своих изысканий в поиске технологий для реализации своего решения. Детализированный патент, выложенный на сайте Бюро по регистрации патентов и торговых марок США, демонстрирует активность компании из Купертино в отношении применения сапфира во […]

Без онлайн-заказа Apple Watch не купить

От Apple было получено подтверждение, что, поначалу заказы на Apple Watch будут приниматься только посредством онлайн-режима. Причиной этому является ожидание компанией невиданного спроса и опасения, что они не смогут предоставить достаточное количество товара. Согласно пресс-релизу Анджелы Арендтс, вице-президента департамента розницы и онлайн-продаж, спрос значительно превысит предложение. До конца так и не ясно, психологический ли это […]

GAMES. Boom Beach

Лишь две игры: воинственная Clash of Clans и миролюбивая Hay Day от Supercell покорили App Store и миллионов игроков во всем мире. Распространяются эти игры абсолютно бесплатно и относятся к самым кассовым, а по жанру их можно причислить к глобальным многопользовательским стратегиям. Недавно Supercell была выпущена третья игра, которая называется Boom Beach. Несомненно, она будет […]