Відповідно до досліджень компанії Futuresource Consulting, на даний момент більше половини комп’ютерів в американських школах працюють на операційній системі Chrome OS. В той же час доля iPad та MacBook скоротилась майже удвічі.

Ще три роки тому доля хромбуків не перевищувала 1%, тому дані цифри виявились несподіваними для експертів ринку. Коментуючи звіт аналітиків, глава Apple Тім Кук розкритикував запропоновані компанією Google рішення, заявивши, що його компанія не стане конкурувати в бюджетному сегменті гаджетів для освітнього ринку.

«Ми зацікавлені в тому, щоб допомагати студентам вчитися, а викладачам – навчати. Ми пропонуємо продукти, які є готовими рішеннями для обох категорій. Вони дозволяють дітям вчитися і творити на цілком новому рівні» – заявив Тім Кук.

Глава Apple також відзначив, що його компанія не зацікавлена в конкуренції з хромбуками, назвавши їх «тестовими апаратами». Замість цього Apple продовжить розробляти добре продумані iPad та Mac.  

Глава Apple також декілька слів сказав про нещодавно анонсований чохол Smart Battery Case, дизайн якого викликав спори в інтернет-користувачів. За свою специфічну форму цей аксесуар для смартфонів назвали в мережі «горбатим». Тіма Кука спитали, що він думає про дизайн чохла, на що лідер компанії сказав, що не став би називати чохол «горбатим».

За словами Кука, дизайн чохла є однією із найсильніших сторін аксесуара. «Якщо ви заряджаєте свій смартфон кожного дня – то цей гаджет вам непотрібен. А от якщо ви йдете в походи з ночівлею, то він може стати прекрасним доповненням до вашого iPhone», — додав глава Apple.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Що чекає на iPhone в 2016 році?

  Позавчора стало доступне одне з найбільш очікуваних досліджень цього року: аналітик Мері Мікерена випустила свій великий і повний звіт про інтернет-тренди 2016 року. Один з 213 слайдів з її презентації особливо привернув увагу. Слайд стосується нагальної теми – боротьби iOS і Android. Мікерена очікує, що в цьому році поставки смартфонів від Apple скоротяться на 11%, тоді як смартфони […]

Марк Цукерберг розбагатів на $5 мільярдів за два тижні

У світі є приклади фантастично швидкого збагачення. Наприклад, джекпот останньої лотереї Powerball становив $1,5 млрд. Однак ці випадковості – ніщо в порівнянні з результатами, які демонструють найуспішніші акціонери сучасності. У 2017 році неформальний список таких інвестиційних геніїв поки очолює Марк Цукерберг – загальна оцінка його фінансового стану зросла на $4,7 млрд після рекордного зростання вартості […]

Intel готується до епохи «після закону Мура»

Intel активно розвиває обчислювальні технології наступного покоління, які допоможуть корпорації підготуватися до наступу ери «після закону Мура». Нагадаємо, що закон Мура – це емпіричне спостереження, спочатку зроблене Гордоном Муром, одним із засновників Intel. Закон в сучасному формулюванні говорить, що кількість транзисторів, що розміщуються на кристалі інтегральної схеми, подвоюється кожні два роки. До сих пір виробникам, […]