Відповідно до досліджень компанії Futuresource Consulting, на даний момент більше половини комп’ютерів в американських школах працюють на операційній системі Chrome OS. В той же час доля iPad та MacBook скоротилась майже удвічі.

Ще три роки тому доля хромбуків не перевищувала 1%, тому дані цифри виявились несподіваними для експертів ринку. Коментуючи звіт аналітиків, глава Apple Тім Кук розкритикував запропоновані компанією Google рішення, заявивши, що його компанія не стане конкурувати в бюджетному сегменті гаджетів для освітнього ринку.

«Ми зацікавлені в тому, щоб допомагати студентам вчитися, а викладачам – навчати. Ми пропонуємо продукти, які є готовими рішеннями для обох категорій. Вони дозволяють дітям вчитися і творити на цілком новому рівні» – заявив Тім Кук.

Глава Apple також відзначив, що його компанія не зацікавлена в конкуренції з хромбуками, назвавши їх «тестовими апаратами». Замість цього Apple продовжить розробляти добре продумані iPad та Mac.  

Глава Apple також декілька слів сказав про нещодавно анонсований чохол Smart Battery Case, дизайн якого викликав спори в інтернет-користувачів. За свою специфічну форму цей аксесуар для смартфонів назвали в мережі «горбатим». Тіма Кука спитали, що він думає про дизайн чохла, на що лідер компанії сказав, що не став би називати чохол «горбатим».

За словами Кука, дизайн чохла є однією із найсильніших сторін аксесуара. «Якщо ви заряджаєте свій смартфон кожного дня – то цей гаджет вам непотрібен. А от якщо ви йдете в походи з ночівлею, то він може стати прекрасним доповненням до вашого iPhone», — додав глава Apple.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Техпідтримка Samsung може віддалено керувати Galaxy S7

Користувачі смартфонів дуже часто не можуть розібратися в якихось його функціях. В цьому мало дивного, адже в останні роки мобільні пристрої «обросли» величезною кількістю різноманітних технічних нововведень, і тим, хто тільки обзавівся новим смартфоном, дуже складно відразу розібратися у всіх нюансах. В Samsung вирішили подбати про таких людей і випустили оновлення фірмового сервісу Samsung+, додавши […]

Барак Обама закликав Apple Допомогти в боротьбі з ІГІЛ

Президент США Барак Обама у своїй промові до нації сказав, що розраховує на підтримку Apple та інших технологічних корпорацій у боротьбі проти терористичних загроз, які, за його словами, переходять на новий етап. Глава держави попросив вжити заходів у сфері кібербезпеки для війни з тероризмом. «Я закликаю лідерів індустрії високих технологій та керівників правоохоронних органів ускладнити […]

Xiaomi заплатила користувачу за мовчання про самозаймання смартфону

Історія з самозаймистими смартфонами Samsung Galaxy Note 7 стала широко відома по всьому світу і, звичайно, найнегативнішим чином позначилася на іміджі південнокорейського виробника. Однак неприємності зі смартфонами бувають не тільки у Samsung, хоча деякі компанії вважають за краще приховувати проблеми. Компанія Xiaomi, яку чомусь часто називають «китайською Apple», спробувала заплатити власнику смартфону однойменної марки за те, […]