Відповідно до досліджень компанії Futuresource Consulting, на даний момент більше половини комп’ютерів в американських школах працюють на операційній системі Chrome OS. В той же час доля iPad та MacBook скоротилась майже удвічі.

Ще три роки тому доля хромбуків не перевищувала 1%, тому дані цифри виявились несподіваними для експертів ринку. Коментуючи звіт аналітиків, глава Apple Тім Кук розкритикував запропоновані компанією Google рішення, заявивши, що його компанія не стане конкурувати в бюджетному сегменті гаджетів для освітнього ринку.

«Ми зацікавлені в тому, щоб допомагати студентам вчитися, а викладачам – навчати. Ми пропонуємо продукти, які є готовими рішеннями для обох категорій. Вони дозволяють дітям вчитися і творити на цілком новому рівні» – заявив Тім Кук.

Глава Apple також відзначив, що його компанія не зацікавлена в конкуренції з хромбуками, назвавши їх «тестовими апаратами». Замість цього Apple продовжить розробляти добре продумані iPad та Mac.  

Глава Apple також декілька слів сказав про нещодавно анонсований чохол Smart Battery Case, дизайн якого викликав спори в інтернет-користувачів. За свою специфічну форму цей аксесуар для смартфонів назвали в мережі «горбатим». Тіма Кука спитали, що він думає про дизайн чохла, на що лідер компанії сказав, що не став би називати чохол «горбатим».

За словами Кука, дизайн чохла є однією із найсильніших сторін аксесуара. «Якщо ви заряджаєте свій смартфон кожного дня – то цей гаджет вам непотрібен. А от якщо ви йдете в походи з ночівлею, то він може стати прекрасним доповненням до вашого iPhone», — додав глава Apple.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Мобільна версія Chrome дозволяє переглядати сторінки в офлайні

За часів діалапного Інтернету були популярними програми для скачування сайтів на комп’ютер для подальшого перегляду вже в режимі офлайн. Це було обумовлено високою вартістю підключення. Історія, як відомо, розвивається по спіралі, і такі програми повернулися, тільки вже в мобільній версії, і це браузер Google Chrome для Android. Мобільна версія Chrome навчилася завантажувати сайти в пам’ять […]

Тім Кук: iPhone 7 отримає функцію, без якої ви не зможете жити

До прем'єри iPhone 7 залишаються ще місяці, а чутки про нього надходять з інтервалом вже в лічені дні. Підігрівають інтерес до новинки і заяви керівництва Apple. В інтерв'ю телеканалу CNBC глава компанії Тім Кук заявив, що у виробництві нового телефону задіяні інновації, які змусять власників старих смартфонів перейти на iPhone 7. «Попереду у нас найбільш […]

Статистика Apple Pay: в очередной раз Apple удивляет рынок

Недавний анонс Apple Pay спровоцировал бурю обсуждений в отношении будущего подобной системы платежей. Сегодня были опубликованы первые статистические результаты PayPal сделок в ресторанах быстрого обслуживания McDonald's. Последние данные ошеломительны – около 50% мобильных платежей приходилось на долю Apple Pay. Текущее положение вещей показывает реальное будущее данного способа оплаты своих приобретений. The New York Times делится с […]