Відповідно до досліджень компанії Futuresource Consulting, на даний момент більше половини комп’ютерів в американських школах працюють на операційній системі Chrome OS. В той же час доля iPad та MacBook скоротилась майже удвічі.

Ще три роки тому доля хромбуків не перевищувала 1%, тому дані цифри виявились несподіваними для експертів ринку. Коментуючи звіт аналітиків, глава Apple Тім Кук розкритикував запропоновані компанією Google рішення, заявивши, що його компанія не стане конкурувати в бюджетному сегменті гаджетів для освітнього ринку.

«Ми зацікавлені в тому, щоб допомагати студентам вчитися, а викладачам – навчати. Ми пропонуємо продукти, які є готовими рішеннями для обох категорій. Вони дозволяють дітям вчитися і творити на цілком новому рівні» – заявив Тім Кук.

Глава Apple також відзначив, що його компанія не зацікавлена в конкуренції з хромбуками, назвавши їх «тестовими апаратами». Замість цього Apple продовжить розробляти добре продумані iPad та Mac.  

Глава Apple також декілька слів сказав про нещодавно анонсований чохол Smart Battery Case, дизайн якого викликав спори в інтернет-користувачів. За свою специфічну форму цей аксесуар для смартфонів назвали в мережі «горбатим». Тіма Кука спитали, що він думає про дизайн чохла, на що лідер компанії сказав, що не став би називати чохол «горбатим».

За словами Кука, дизайн чохла є однією із найсильніших сторін аксесуара. «Якщо ви заряджаєте свій смартфон кожного дня – то цей гаджет вам непотрібен. А от якщо ви йдете в походи з ночівлею, то він може стати прекрасним доповненням до вашого iPhone», — додав глава Apple.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

GAMES. Puzzle to the Center of the Earth – Паззлы снова в моде

Все вы, наверное, слышали о играх, которые выполнены в так называемом жанре – три в ряд. Также для вас, наверняка, не является секретом и то, что они пользуются просто бешенной популярностью и бьют все рекорды по скачиванию. При этом разработчики таких игр зачастую раздвигают рамки жанра, добавляя ролевые и аркадные элементы. В данном случае Puzzle […]

Фішери обіцяють користувачам World of Warcraft безкоштовних тварин

Фахівці Malwarebytes Labs виявили нову фішингову кампанію, спрямовану на гравців World of Warcraft. На даний момент дослідники знайшли два варіанти шкідливих листів, але їх точно набагато більше. У листах шахраї заманюють користувачів World of Warcraft обіцянкою безкоштовних внутрішньоігрових тварин та іншого контенту. Повідомлення, нібито написані Blizzard, свідчать, що хтось із друзів прислав жертві подарунок – […]

Російський бекдор X-agent для Mac краде паролі, скріншоти і бекапи iPhone

Експерти компанії BitDefender виявили Mac-версію шкідливого ПЗ, що використовується хакерським угрупованням APT 28, відомим як Pawn Storm, Sednit, Sofacy, Fancy Bear і Tsar Team. Саме вони замішані у зломі Національного комітету Демократичної партії США влітку минулого року. Передбачається, що хакери розробили нове шкідливе ПЗ Sofacy (X-Agent). Воно використовується в кампаніях з кібершпигунства. Раніше експерти стикалися з […]