На днях Apple випустила оновлення операційної системи для годинників Apple Watch, що одержало індекс watchOS 3.1.1. Оновлення виявилося невдалим.

"Apple скасувала оновлення watchOS 3.1.1 для Apple Watch"

Багато власників «яблучних» годинників, особливо Series 2, після установки watchOS 3.1.1 отримали непрацездатні гаджети, повернути які до життя своїми силами виявилося неможливим. На Apple Watch не передбачена можливість відкоту прошивки на попередню версію, тому проблему з оновленими годинниками можуть вирішити тільки в сервісному центрі Apple.

Компанія визнала наявність проблеми і прибрала можливість оновлення годинників на watchOS 3.1.1. Очевидно, найближчим часом вийде виправлена версія. Але що ж робити власникам Apple Watch, на руках у яких після оновлення виявилися непрацездатні «цеглини»? Apple офіційно радить спробувати зробити жорстке перезавантаження пристрою, натиснувши і утримуючи обидві бічні клавіші. Правда, за свідченням користувачів, цей метод не спрацьовує. Якщо повернути годинник до життя шляхом жорсткого перезавантаження не вийшло, Apple радить звернутися в найближчий сервісний центр, де годинники будуть замінені на нові.

Що ж, Apple можна привітати з черговим «успіхом». Точна кількість постраждалих через оновлення власників Apple Watch поки невідома, але є велика підозра, що далеко не всі з них можуть піти в найближчий авторизований сервіс і замінити годинник на новий. Просто тому, що таких сервісів поблизу немає. Ну, і взагалі, вся ця ситуація з оновленням виглядає, м’яко кажучи, не найкращим чином. Може, Apple все-таки варто додати в свій годинник можливість відкоту на попередню версію прошивки? Просто на майбутнє, про всяк випадок.

Вас може зацікавити інформація про те, що, за інформацією джерел, наступного року Apple випустить iPhone з двома SIM-картами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як швидко зробити резервне копіювання файлів і папок на Mac

Архівами на Mac, здебільшого, користуються не так часто, але все ж повністю відмовитися від них не вийде. І якщо на голій Windows для створення архівів доводиться шукати і встановлювати сторонній софт, то в OS X існує стандартний архіватор, про одну з цікавих функцій якого ми сьогодні і розповімо. Заархівувати файл або папку в OS X досить просто – […]

Месенджер ICQ першим в світі зашифрував відеодзвінки

  Нова ICQ включила повне (end-to-end) шифрування для всіх дзвінків і першою в світі серед месенджерів забезпечила шифрування відеозв'язку для всіх країн. Про це повідомляється в одному прес-релізі. Завдяки використанню нового VoIP-движка, в нових версіях ICQ для iOS, Android і Windows голосові і відеодзвінки шифруються із застосуванням надійного алгоритму. Всі розмови залишаються строго конфіденційними: шифрування буде працювати […]

Французький стартап розробив «гаманець» для криптовалют

Компанія Ledger розробила флешку-гаманець для безпечного зберігання і використання віртуальних валют. Стартап вже залучив $ 7 млн ​​інвестицій в раунді «А». Компанія розробила безпечний спосіб зберігання і використання цифрових валют – мініатюрні флешки-гаманці Ledger захищають всі операції з віртуальними грошима за допомогою вбудованого елемента безпеки (аналогічного системам, які забезпечують безпеку платежів Apple Pay або Android […]