На днях Apple випустила оновлення операційної системи для годинників Apple Watch, що одержало індекс watchOS 3.1.1. Оновлення виявилося невдалим.

"Apple скасувала оновлення watchOS 3.1.1 для Apple Watch"

Багато власників «яблучних» годинників, особливо Series 2, після установки watchOS 3.1.1 отримали непрацездатні гаджети, повернути які до життя своїми силами виявилося неможливим. На Apple Watch не передбачена можливість відкоту прошивки на попередню версію, тому проблему з оновленими годинниками можуть вирішити тільки в сервісному центрі Apple.

Компанія визнала наявність проблеми і прибрала можливість оновлення годинників на watchOS 3.1.1. Очевидно, найближчим часом вийде виправлена версія. Але що ж робити власникам Apple Watch, на руках у яких після оновлення виявилися непрацездатні «цеглини»? Apple офіційно радить спробувати зробити жорстке перезавантаження пристрою, натиснувши і утримуючи обидві бічні клавіші. Правда, за свідченням користувачів, цей метод не спрацьовує. Якщо повернути годинник до життя шляхом жорсткого перезавантаження не вийшло, Apple радить звернутися в найближчий сервісний центр, де годинники будуть замінені на нові.

Що ж, Apple можна привітати з черговим «успіхом». Точна кількість постраждалих через оновлення власників Apple Watch поки невідома, але є велика підозра, що далеко не всі з них можуть піти в найближчий авторизований сервіс і замінити годинник на новий. Просто тому, що таких сервісів поблизу немає. Ну, і взагалі, вся ця ситуація з оновленням виглядає, м’яко кажучи, не найкращим чином. Може, Apple все-таки варто додати в свій годинник можливість відкоту на попередню версію прошивки? Просто на майбутнє, про всяк випадок.

Вас може зацікавити інформація про те, що, за інформацією джерел, наступного року Apple випустить iPhone з двома SIM-картами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

В OS X Yosemite 10.10.3 реализована функция двухфакторной аутентификации

Согласно предоставленной изданием MacRumors информации, в OS X Yosemite версии 10.10.3 доступ к Goоgle аккаунтам будет упрощен. В частности, будет внедрена двухфакторная авторизация. Для всех, кто не разбирается в технологиях защиты информации следует сказать, что под двухфакторной авторизацией необходимо понимать метод идентификации пользователя в каком-либо онлайн сервисе благодаря данным двух разных типов. Это обеспечивает более […]

У штаб-квартирі Apple знайдено мертве тіло

Ну і справи… Позавчора ввечері стало відомо про загадковий інцидент, що стався в головному офісі Apple в Купертіно. Через кілька годин компанія дала свій коментар щодо цієї ситуації. Для початку повідомимо останні подробиці, які вдалося з'ясувати журналістам. У перші години повідомлялося, що мертве тіло, виявлене в конференц-залі кампусу Apple, належало жінці. Однак потім джерела BuzzFeed […]

Apple запатентувала функціональну обкладинку для iPad

Днями в базі Бюро патентів і торгових марок США була знайдена інформація про нову патентну заявку Apple. У ній описується багатофункціональна обкладинка для iPad. Згідно з наявною інформацією, новий аксесуар буде мати досить широкі функціональні можливості. Фактично купертінівці пропонують оснастити обкладинку для iPad додатковим дисплеєм, на якому користувачі зможуть відображати найрізноманітніший контент, наприклад, повідомлення, віджети, окремі […]