На днях Apple випустила оновлення операційної системи для годинників Apple Watch, що одержало індекс watchOS 3.1.1. Оновлення виявилося невдалим.

"Apple скасувала оновлення watchOS 3.1.1 для Apple Watch"

Багато власників «яблучних» годинників, особливо Series 2, після установки watchOS 3.1.1 отримали непрацездатні гаджети, повернути які до життя своїми силами виявилося неможливим. На Apple Watch не передбачена можливість відкоту прошивки на попередню версію, тому проблему з оновленими годинниками можуть вирішити тільки в сервісному центрі Apple.

Компанія визнала наявність проблеми і прибрала можливість оновлення годинників на watchOS 3.1.1. Очевидно, найближчим часом вийде виправлена версія. Але що ж робити власникам Apple Watch, на руках у яких після оновлення виявилися непрацездатні «цеглини»? Apple офіційно радить спробувати зробити жорстке перезавантаження пристрою, натиснувши і утримуючи обидві бічні клавіші. Правда, за свідченням користувачів, цей метод не спрацьовує. Якщо повернути годинник до життя шляхом жорсткого перезавантаження не вийшло, Apple радить звернутися в найближчий сервісний центр, де годинники будуть замінені на нові.

Що ж, Apple можна привітати з черговим «успіхом». Точна кількість постраждалих через оновлення власників Apple Watch поки невідома, але є велика підозра, що далеко не всі з них можуть піти в найближчий авторизований сервіс і замінити годинник на новий. Просто тому, що таких сервісів поблизу немає. Ну, і взагалі, вся ця ситуація з оновленням виглядає, м’яко кажучи, не найкращим чином. Може, Apple все-таки варто додати в свій годинник можливість відкоту на попередню версію прошивки? Просто на майбутнє, про всяк випадок.

Вас може зацікавити інформація про те, що, за інформацією джерел, наступного року Apple випустить iPhone з двома SIM-картами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У Skype під натиском користувачів повернули старі функції

На початку минулого місяця компанія Microsoft оголосила про повний редизайн Skype. В популярний сервіс обміну повідомленнями були додані функції з інших месенджерів, таких як Snapchat і Messenger. Розробники додали інтеграцію з популярними сервісами, на зразок YouTube, Giphy і Weather, аналог історій зі Snapchat, редактор фотографій та інше. Багато користувачів зустріли такі кардинальні зміни не зовсім радісно. […]

Apple виявилася найкращим виробником смартфонів, планшетів і комп’ютерів

Погодьтеся, нерозумно питати на сайті, де зібралися переважно користувачі техніки Apple, який смартфон, планшет або комп’ютер є кращим. Але що, якщо запитати понад 40 тисяч людей, які користуються пристроями на різних платформах? Аналітики з агентства Brand Keys опитали користувачів у віці від 18 до 65 років і з’ясували, пристрої якого бренду найбільш відповідають очікуванням покупців. […]

Джоні Айв незадоволений проектом «Титан»

Недавня інспекція старшим віце-президентом Apple групи зі створення очікуваного багатьма автомобіля розчарувала Джоні Айва. Як повідомляє CNBC, Айв недвозначно висловив своє невдоволення результатами роботи автомобільного проекту «Титан», а зокрема його керівництвом. Приблизно в той же час про відхід з Apple оголосив глава проекту «Титан» Стів Задескі. Правда, назвавши як причину «особисті мотиви». За підсумками перевірки Айв ввів мораторій […]