На днях Apple випустила оновлення операційної системи для годинників Apple Watch, що одержало індекс watchOS 3.1.1. Оновлення виявилося невдалим.

"Apple скасувала оновлення watchOS 3.1.1 для Apple Watch"

Багато власників «яблучних» годинників, особливо Series 2, після установки watchOS 3.1.1 отримали непрацездатні гаджети, повернути які до життя своїми силами виявилося неможливим. На Apple Watch не передбачена можливість відкоту прошивки на попередню версію, тому проблему з оновленими годинниками можуть вирішити тільки в сервісному центрі Apple.

Компанія визнала наявність проблеми і прибрала можливість оновлення годинників на watchOS 3.1.1. Очевидно, найближчим часом вийде виправлена версія. Але що ж робити власникам Apple Watch, на руках у яких після оновлення виявилися непрацездатні «цеглини»? Apple офіційно радить спробувати зробити жорстке перезавантаження пристрою, натиснувши і утримуючи обидві бічні клавіші. Правда, за свідченням користувачів, цей метод не спрацьовує. Якщо повернути годинник до життя шляхом жорсткого перезавантаження не вийшло, Apple радить звернутися в найближчий сервісний центр, де годинники будуть замінені на нові.

Що ж, Apple можна привітати з черговим «успіхом». Точна кількість постраждалих через оновлення власників Apple Watch поки невідома, але є велика підозра, що далеко не всі з них можуть піти в найближчий авторизований сервіс і замінити годинник на новий. Просто тому, що таких сервісів поблизу немає. Ну, і взагалі, вся ця ситуація з оновленням виглядає, м’яко кажучи, не найкращим чином. Може, Apple все-таки варто додати в свій годинник можливість відкоту на попередню версію прошивки? Просто на майбутнє, про всяк випадок.

Вас може зацікавити інформація про те, що, за інформацією джерел, наступного року Apple випустить iPhone з двома SIM-картами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Раз в году и iPhone стреляет

    Уникальный случай произошел в тихом городке Кеннебанк. Утром в эту пятницу в средней школе прямо на уроке девочке пришлось снять штаны.      Причиной этому стал iPhone. Нет, ей не пришлось так выпрашивать себе телефон, совсем наоборот – он испугал ученицу. Резкий хлопок и дым застал врасплох весь класс. Никто не ожидал, что […]

Випуск iPhone 8 почнеться в березні 2017 року

Азіатські джерела поділилися новою інформацією про прийдешній флагманський смартфон Apple, умовно званий iPhone 8. По-перше, інсайдери підтвердили, що в iPhone 8 дійсно буде використовуватися AMOLED-дисплей, і ексклюзивним постачальником таких екранів в наступному році стане компанія Samsung. При цьому зараз джерела повідомляють про 5,8-дюймові дисплеї, тоді як раніше мова йшла про екрани з діагоналлю 5,5 дюймів. […]

Xiaomi може стати найдорожчим стартапом в світі

Джерелом інформації є західний портал The Wall Street Journal. За наявними у журналістів відомостями, фонд DST Global під керівництвом Юрія Мільмера, фонд GIC, фонд AII-Stars Investments і приватна компанія Yunfeng Capital збираються найближчим часом вкласти в китайського виробника смартфонів більше одного мільярда доларів. При такій оцінці китайська компанія буде найдорожчим у світі стартапом в області […]