На днях Apple випустила оновлення операційної системи для годинників Apple Watch, що одержало індекс watchOS 3.1.1. Оновлення виявилося невдалим.

"Apple скасувала оновлення watchOS 3.1.1 для Apple Watch"

Багато власників «яблучних» годинників, особливо Series 2, після установки watchOS 3.1.1 отримали непрацездатні гаджети, повернути які до життя своїми силами виявилося неможливим. На Apple Watch не передбачена можливість відкоту прошивки на попередню версію, тому проблему з оновленими годинниками можуть вирішити тільки в сервісному центрі Apple.

Компанія визнала наявність проблеми і прибрала можливість оновлення годинників на watchOS 3.1.1. Очевидно, найближчим часом вийде виправлена версія. Але що ж робити власникам Apple Watch, на руках у яких після оновлення виявилися непрацездатні «цеглини»? Apple офіційно радить спробувати зробити жорстке перезавантаження пристрою, натиснувши і утримуючи обидві бічні клавіші. Правда, за свідченням користувачів, цей метод не спрацьовує. Якщо повернути годинник до життя шляхом жорсткого перезавантаження не вийшло, Apple радить звернутися в найближчий сервісний центр, де годинники будуть замінені на нові.

Що ж, Apple можна привітати з черговим «успіхом». Точна кількість постраждалих через оновлення власників Apple Watch поки невідома, але є велика підозра, що далеко не всі з них можуть піти в найближчий авторизований сервіс і замінити годинник на новий. Просто тому, що таких сервісів поблизу немає. Ну, і взагалі, вся ця ситуація з оновленням виглядає, м’яко кажучи, не найкращим чином. Може, Apple все-таки варто додати в свій годинник можливість відкоту на попередню версію прошивки? Просто на майбутнє, про всяк випадок.

Вас може зацікавити інформація про те, що, за інформацією джерел, наступного року Apple випустить iPhone з двома SIM-картами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Facebook запустила торговий простір Marketplace

Уже зовсім скоро шанси наштовхнутися в Facebook на людину, що намагається щось продати, сильно зростуть. У соціальній мережі і раніше були присутні функції для продажу різного роду старих смартфонів, дитячих речей і так далі, проте тепер все стало куди серйознішим: компанія запустила простір Marketplace, призначений для спрощення «пошуку, покупки і продажу товарів» серед користувачів окремих […]

Створено електронну шкіра для протезів, що працює на енергії сонця

Вчені з Університету Глазго, які розробили раніше гнучку електронну шкіру, здатну вимірювати тиск, придумали, як постачати сонячною енергією сенсори протезів. «Електронна шкіра» зроблена з одного шару графену, розташованого поверх фотогальванічного елемента. Графен не тільки проводить електрику, він прозорий, тому 98% світла проходить крізь нього і потрапляє на сонячний елемент. Зверху графен покритий також прозорою захисною […]

Enemy Strike 2 – ностальжи за стрільбою в тирі

  Кажуть, що сама по собі ностальгія – річ хороша. Тільки пам'ятаючи, що було раніше, можна будувати усвідомлене майбутнє. Головне – не зациклюватися на цій ностальгії, не будувати навколо неї все своє існування. Це стосується в першу чергу ігор: галузь, яка найбільш схильна до старіння. Ностальгія в ігровій культурі є і має право на існування […]