Більшість власників Apple Watch збираються подарувати своїм близьким розумний годинник Apple. Про це говорять результати дослідження компанії Ipsos, яке було проведено разом з  Reuters.

Метою опитування, в якому взяли участь майже 16 тисяч американців, було з’ясувати, що жителі США планують подарувати своїм близьким на новорічні свята.

Відповідно до результатів дослідження, близько 7% респондентів збираються придбати «розумний» годинник Apple Watch. Враховуючи цей факт, у новорічні свята очікується продаж 16 мільйонів пристроїв. Якщо лише частина споживачів здійснять задумане, то Apple вдасться перевершити очікування аналітиків Wall Street, які прогнозують продажі на рівні 10-12 мільйонів штук.

Цікаво, що 63% власників розумних годинників заявили про те, що носять їх щоденно, ще 91% людей стверджують, що зараз використовують їх більше, ніж відразу після покупки. Деякі користувачі також відмітили, що будуть рекомендувати «яблучний» девайс своїм друзям.  

Нещодавно нам стало відомо про те, що Apple готується представити друге покоління Apple Watch в березні 2016 року. Запуск нової лінійки гаджета відбудеться через рік після виходу першої моделі годинника.

Нагадаємо, що Apple випустила смарт-годинник Apple Watch в квітні 2015 року. За недовгий час він став улюбленим мобільним пристроєм багатьох користувачів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Три моделі iPhone 7 показали на відео

Автори ролика продемонстрували iPhone 7, 7 Plus та 7 Pro в трьох різних кольорах. Відразу обмовимося: в ролику показані не реальні смартфони, а макети, але макети досить якісні. Автори ролика стверджують, що макетами з ними поділилися представники китайської фабрики, яка випускає аксесуари для мобільних пристроїв. Подібні фабрики зазвичай всіма правдами і неправдами намагаються якомога раніше роздобути […]

Не попадіться: нове шахрайство з Apple ID

Ми вже застерігали Вас від попадання в неприємні ситуації, зараз же розповімо про новий спосіб вимагання. Схема Останнім часом в мережі стали з’являтися згадки про черговий трюк шахраїв. Зловмисники знайомляться з власниками техніки Apple на тематичних форумах або в соціальних мережах. Пару днів вони «втираються» в довіру, особливих секретів у вас не запитують, багато розповідають про […]

Малваре TeamSpy повернулася і перетворює TeamViewer в шпигунський інструмент

Фахівці компанії Heimdal попередили про новий спам-кампанії, яка поширює малваре TeamSpy. При цьому сам по собі шкідливий не новий: TeamSpy відомий з 2013 року. Тоді хакерська група, названа TeamSpy Crew, провела серію цільових атак, спрямованих проти політичних діячів і правозахисників на території СНД і східноєвропейських країн, при цьому для організації несанкціонованого доступу використовувалася як раз […]