Щороку співробітникам Apple роздають корпоративні подарунки, і в цьому році святкування розпочалося незвично рано – торік святкові подарунки працівникам Тіма Кука вручали тільки в середині грудня. Цього року презенти почали роздавати в самому початку місяця.

Нещодавно з'ясувалося, що частина сервісів Apple буде працювати в грудні за спеціальним розкладом через відпустки «яблучних» співробітників. Сьогодні стало відомо, що компанія подарувала кожному своєму співробітникові навушники Beats by Dr. Dre.

Ось уже кілька років поспіль зберігається традиція дарувати працівникам Apple від керівництва на Різдво толстовки, футболки, рюкзаки, бейсболки, сумки та інші фірмові речі з надкушеним яблучком. Керівництво вважає що, такі незначні подарунки підвищують настрій співробітників і надають їм сили.

На фотографії різдвяного подарунка цього року видна коробка з дротяними навушниками-вкладишами urBeats з цільного металевого корпусу. На вибір доступні моделі в чорному і червоному кольорі. На подарунковій упаковці так само можна прочитати напис «Thank You  2015».

Знаходяться і такі співробітники, які продають подаровані їм речі для отримання прибутку. Продаж таких навушників може принести близько $ 100 в кишеню співробітника, причому його дії будуть абсолютно легальні, і ніяких санкцій накладено не буде. В Apple підкреслюють, що кожен сам вирішує, як вчинити з подарованим йому гаджетом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPhone 5s и 5с – лидеры американского рынка смартфонов

    В Соединенных Штатах, по показателям сентября, iPhone 5S стал обладателем звания самого продаваемого смартфона. Компания, по статистическим исследованиям продаж Genuity Canaccord, выдала информацию о том, что последние модели iPhone вошли в первую тройку лидеров продаж у четырех крупнейших поставщиков смартфонов. По новым данным, продажи смартфонов компании Apple обогнали даже абсолютного лидера продаж – […]

В 2016 році у Європі було продано понад 100 тисяч нових електромобілів

За минулий рік продаж нових електрокарів в Європі вперше в історії перевищив позначку в 100 тисяч одиниць, досягнувши показника в 102,6 тисячі машин. Це на 4,7% більше, ніж було в 2015 році, коли було придбано 97,7 тисячі штук. Всього ж на європейських дорогах, за даними видання Avere-France, вже їздять близько 340 тисяч автомобілів на електричній […]

Bentley анонсувала додаток для iOS, який підбирає автомобіль за емоціями людини

Всесвітньо відома автомобільна компанія Bentley нещодавно анонсувала мобільний додаток Inspirator, який пропонує потенційному покупцю унікальну комплектацію автомобіля в залежності від його емоцій. Про це заявила прес-служба компанії. За допомогою вбудованої в смартфони iPhone та планшети iPad камери людині демонструється відеоконтент, а також вивчається обличчя людини для того, щоб виявити, яка саме конфігурація їй сподобалась найбільше.  […]