Щороку співробітникам Apple роздають корпоративні подарунки, і в цьому році святкування розпочалося незвично рано – торік святкові подарунки працівникам Тіма Кука вручали тільки в середині грудня. Цього року презенти почали роздавати в самому початку місяця.

Нещодавно з'ясувалося, що частина сервісів Apple буде працювати в грудні за спеціальним розкладом через відпустки «яблучних» співробітників. Сьогодні стало відомо, що компанія подарувала кожному своєму співробітникові навушники Beats by Dr. Dre.

Ось уже кілька років поспіль зберігається традиція дарувати працівникам Apple від керівництва на Різдво толстовки, футболки, рюкзаки, бейсболки, сумки та інші фірмові речі з надкушеним яблучком. Керівництво вважає що, такі незначні подарунки підвищують настрій співробітників і надають їм сили.

На фотографії різдвяного подарунка цього року видна коробка з дротяними навушниками-вкладишами urBeats з цільного металевого корпусу. На вибір доступні моделі в чорному і червоному кольорі. На подарунковій упаковці так само можна прочитати напис «Thank You  2015».

Знаходяться і такі співробітники, які продають подаровані їм речі для отримання прибутку. Продаж таких навушників може принести близько $ 100 в кишеню співробітника, причому його дії будуть абсолютно легальні, і ніяких санкцій накладено не буде. В Apple підкреслюють, що кожен сам вирішує, як вчинити з подарованим йому гаджетом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

На 3D Print Conference Kiev 2016 зберуться провідні експерти 3D-друку зі всього світу

3D-друк, залежно від галузі застосування, дозволяє скоротити термін виготовлення продукції до 80% та знизити вартість виробництва до 73%. Усі розвинуті країни сьогодні активно користуються перевагами цієї технології. Україна також не пасе задніх на фоні трендів сучасності та починає активно розвивати інноваційні напрямки. 16 вересня 2016 року на території головної арени країни – НСК «Олімпійський» – […]

Ремень-аккумулятор для Apple Watch

С конца апреля начнутся продажи смарт-часов Apple Watch. Одна из самых популярных жалоб, поступивших от дебютных покупателей – это недолгое рабочее время устройства без подзарядки. При средних нагрузках в течение дня зарядки хватает примерно на сутки. Для того, чтобы продлить время работы часов, независимая команда изобрела дополнительный ремень Wipowerband – вторая эластичная батарея, которая обеспечивает […]

Dell представила перший в світі ноутбук з бездротовою зарядкою

Поки Apple планує випустити iPhone 8 з технологією бездротової зарядки, Dell вже випустила такий ноутбук. 12,3-дюймовий Latitude 7285 являє собою пристрій типу 2-в-1, який можна використовувати як ноутбук, так і в ролі планшета. Клавіатура знімна. Головна фішка цього трансформера – бездротова зарядка. Правда, вона працює тільки при підключеній клавіатурі, тому в режимі планшета заряд йде […]