Щороку співробітникам Apple роздають корпоративні подарунки, і в цьому році святкування розпочалося незвично рано – торік святкові подарунки працівникам Тіма Кука вручали тільки в середині грудня. Цього року презенти почали роздавати в самому початку місяця.

Нещодавно з'ясувалося, що частина сервісів Apple буде працювати в грудні за спеціальним розкладом через відпустки «яблучних» співробітників. Сьогодні стало відомо, що компанія подарувала кожному своєму співробітникові навушники Beats by Dr. Dre.

Ось уже кілька років поспіль зберігається традиція дарувати працівникам Apple від керівництва на Різдво толстовки, футболки, рюкзаки, бейсболки, сумки та інші фірмові речі з надкушеним яблучком. Керівництво вважає що, такі незначні подарунки підвищують настрій співробітників і надають їм сили.

На фотографії різдвяного подарунка цього року видна коробка з дротяними навушниками-вкладишами urBeats з цільного металевого корпусу. На вибір доступні моделі в чорному і червоному кольорі. На подарунковій упаковці так само можна прочитати напис «Thank You  2015».

Знаходяться і такі співробітники, які продають подаровані їм речі для отримання прибутку. Продаж таких навушників може принести близько $ 100 в кишеню співробітника, причому його дії будуть абсолютно легальні, і ніяких санкцій накладено не буде. В Apple підкреслюють, що кожен сам вирішує, як вчинити з подарованим йому гаджетом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Новий стандарт Wi-Fi 802.11ah удвічі збільшить дальність дії бездротових мереж

Ідея «розумного» будинку продовжує еволюціонувати. Всі нові компанії представляють свої інноваційні рішення, продукти, що отримали в свій час фінансування за допомогою краудфандінга, почали серійно виготовляється, великі виробники один за одним приєднуються до гравців цього ринку. І ось тепер Wi-Fi Alliance затвердила новий тип бездротового з’єднання, призначений спеціально для пристроїв «розумного» будинку. Wi-Fi HaLow базується на […]

Apple потеснит Samsung на южнокорейском рынке?

Интерес покупателей к новым iPhone 6 и iPhone 6 Plus от Apple в первые дни продаж в Южной Корее значительно превзошёл аналогичные показатели Galaxy Note 4 от Samsung. Южнокорейские эксперты бьют тревогу. В прошлую пятницу наиболее крупные и известные операторы Южной Кореи начали принимать предварительные заказы на высокотехнологичные продукты от Apple – iPhone 6 и […]

«Транжира» сбережёт Ваши деньги

   Деньги волнует всех людей, без исключений. К примеру, разработчики очень беспокоятся о деньгах, которые находятся в карманах пользователей. Нет-нет, они хотят помочь Вам контролировать свои доходы и расходы. Именно для этого было создано приложение «Транжира».    Интерфейс приложения прост и понятен на интуитивном уровне. Главное окно предлагает ввести сумму и выбрать, что это будет […]