Щороку співробітникам Apple роздають корпоративні подарунки, і в цьому році святкування розпочалося незвично рано – торік святкові подарунки працівникам Тіма Кука вручали тільки в середині грудня. Цього року презенти почали роздавати в самому початку місяця.

Нещодавно з'ясувалося, що частина сервісів Apple буде працювати в грудні за спеціальним розкладом через відпустки «яблучних» співробітників. Сьогодні стало відомо, що компанія подарувала кожному своєму співробітникові навушники Beats by Dr. Dre.

Ось уже кілька років поспіль зберігається традиція дарувати працівникам Apple від керівництва на Різдво толстовки, футболки, рюкзаки, бейсболки, сумки та інші фірмові речі з надкушеним яблучком. Керівництво вважає що, такі незначні подарунки підвищують настрій співробітників і надають їм сили.

На фотографії різдвяного подарунка цього року видна коробка з дротяними навушниками-вкладишами urBeats з цільного металевого корпусу. На вибір доступні моделі в чорному і червоному кольорі. На подарунковій упаковці так само можна прочитати напис «Thank You  2015».

Знаходяться і такі співробітники, які продають подаровані їм речі для отримання прибутку. Продаж таких навушників може принести близько $ 100 в кишеню співробітника, причому його дії будуть абсолютно легальні, і ніяких санкцій накладено не буде. В Apple підкреслюють, що кожен сам вирішує, як вчинити з подарованим йому гаджетом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Чи варто носити iPhone в чохлі?

Всі власники iPhone діляться на два табори: ті, хто прагнуть облачити свій пристрій у всілякі чохли та плівки, і ті, хто щиро не розуміють перше, воліючи відчувати металеву прохолоду корпусу в своїх руках. Так хто ж правий? У всі часи в Apple, цінувався відмінний дизайн. На думку Стіва Джобса, саме враження клієнта від зовнішнього вигляду […]

Apple запізнилася. LeEco Le – перший смартфон з виведенням звуку через USB Type-С

Як би компанія Apple не прагнула бути попереду всієї планети технологій, вдається їй це далеко не завжди. Чутки, пов'язані з можливою відмовою компанії від аудіо порту в новому поколінні iPhone, витають в інформаційному повітрі не перший місяць. І поки Apple думає, китайський виробник смартфонів LeEco робить. Сьогодні піонер ряду технологічних інновацій представив відразу три моделі […]

Японські вантажники тестують екзоскелети «Ніндзя» від Panasonic

Розробка екзоскелетів «Ніндзя» від Activelink (спільне підприємство Panasonic і Mitsui&Co) почалася в 2013 році з метою полегшення важкої фізичної праці (особливо для літніх людей – важлива проблема для старіючої Японії). З тих пір конструкція була сильно доопрацьона: оптимізована механічна частина, використані більш компактні компоненти. Остання модель екзоскелета охоплює все тіло: навіть для ступень передбачені особливі […]