У вересні Samsung Pay запрацював ще в деяких країнах світу. Компанія планувала випустити власний додаток для iPhone з можливістю проведення онлайн-платежів. Але Apple відмовила в розміщенні програми в App Store.

"Apple не пропустила Samsung Pay mini в App Store"

Samsung Pay приймається до оплати скрізь, де можна оплачувати покупки безконтактної картки або за магнітною стрічкою. Технологія не працює на смартфонах нижче Galaxy S6 і Note 5.

Для більш старих пристроїв компанія вирішила випустити додаток Samsung Pay mini. Він дозволяє провести безконтактну оплату через NFC-чіп і онлайн-платежі в Інтернеті.

Apple не пропустила програму конкурента в свій магазин додатків. Samsung заявила, що після відмови не буде повторно розміщуватися в App Store і випустить додаток тільки на Android.

Вас також може зацікавити інформація про те, що ще до Нового року популярний месенджер WhatsApp перестане працювати на смартфонах із застарілими версіями операційних систем Android, iOS і Windows Phone.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як Siri може з’явитися в наших Mac

Розмови з iPhone і IPad давно стали поширеним явищем, до бесід з Apple TV вже починають звикати американські користувачі, і цілком логічно буде поставити запитання: що ж далі? Відповідь очевидна: далі Siri візьметься за освоєння настільного простору, і здається, вже стає зрозуміло, як саме це станеться. Виробник процесорів Intel розпочав співпрацю з компанією Сенсорна, яка […]

GAMES. Slender Man Origins 3: Загублена Школа

Цікава новинка з'явилася в App Store – в яблучний магазин завезли третю гучну частину іграшки-страшилки Slander Man Origins 3: Покинута школа, яку розробляла відома компанія Bigzur. Історія Slander Man Origins базується на таємничій доповіді про Слендера. Вашому персонажу потрібно буде звільняти примари дітей, що вчилися в цій школі. Всі вони зникали при нез'ясовних обставинах, а […]

Amazon працює над власним месенджером

Днями видання AFTVnews повідомило про те, що компанія Amazon запустила спеціальне опитування щодо нового сервісу обміну миттєвими повідомленнями. При цьому джерела, знайомі з ситуацією, відзначають, що месенджер вже готовий і в компанії чекають вдалого моменту для його запуску. Згідно з наявними даними, в новому сервісі під назвою Anytime не буде прив’язки до телефонного номеру. Користувачі зможуть […]