Sony випустить Project Field – інтерактивну дошку для настільних карткових ігор. Девайс призначений для того, щоб «змінити підхід до карткових ігор».

Sony анонсувала інтерактивну дошку для настільних ігор"

Project Field являє собою панель з інфрачервоними сенсорами, підсвічуванням і Bluetooth. Дошка обмінюється сигналами про становище карт і дії гравців з планшетом або смартфоном із спеціально заточеною під пристрій грою.

За своєю суттю, Project Field – додаткова ланка між гравцем і смартфоном. Процес гри виглядає так само, як в стандартному картковому баттлері, тільки замість віртуальних карт гравець викладає на девайс справжні. Після цього вони відображаються на екрані планшета або смартфона.

Поки для Project Field існує тільки одна гра – Yo-kai Watch. Девайс доступний в Японії, дата світового релізу не називається.

Вас може зацікавити інформація про те, що невдовзі WhatsApp перестане працювати на смартфонах із застарілими версіями операційних систем Android, iOS і Windows Phone.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

GAMES. Мабуть, краща гра року, неймовірна Shadowmatic.

Щорічно в цифровому магазині додатків від Apple з'являються десятки, а то й сотні якісних і цікавих головоломок. Одні з них тонуть у вирі безлічі порожніх free-to-play ігор AppStore і не встигають себе проявити, а інші беруть удачу за хвіст і піднімаються на вершину слави, знаходячи безліч позитивних відгуків від гравців та журналістів. Серед таких успішних […]

Ціни на акумулятори для електромобілів знижуються значно швидше, ніж очікувалося

У нещодавньому дослідженні Ward’s Auto повідомляє, що вартість акумуляторів для електромобілів стрімко знижується і може впасти нижче $100 за кіловат-годину до 2020 року, передає Екотаун з посиланням на Сleantechnica. «Ще у 2010 році Міністерство енергетики США поставило задачу домогтися зниження цін до $125 за кВт*год, оскільки це зрівняє електромотори з двигунами внутрішнього згоряння. Тоді ніхто […]

iPhone 7 пророкують 256 ГБ вбудованої пам’яті

Отже, ми вже остаточно і безповоротно розібралися, як же буде називатися майбутній флагман Apple. Тепер настав час дізнатися, скільки ж в підсумку буде пам’яті в дорогій версії смартфону. Ресурс DigiTimes, посилаючись на власні джерела і попередні «витоки», впевнений – 256 ГБ. Основне навантаження робилося на звіти китайського ресурсу MyDrivers і тайванську дослідницьку компанію TrendForce. Проаналізувавши […]