Кожен пам'ятає галас в кінці 2013 року навколо нового Mac Pro. Потенційних покупців хвилювали кілька моментів: комп'ютер маленький (порівняно з класичним Mac Pro), мало слотів всередині, а також надмірне нагрівання корпусу.

Потенційних покупців зупиняли відсутність периферійних пристроїв з Thunderbolt-інтерфейсами, але сторонні виробники швидко виправили ситуацію. Уявні недоліки в цьому випадку не грають ніякої ролі, професіонали швидко оцінили міць і зручність «найкращого» комп'ютера Apple і стали купувати, сміливо викладаючи тисячі доларів за максимальні комплектації.

З тих часів минуло майже два роки. Mac Pro 2013 – неліквідний продукт на вторинному ринку. При падінні ціни на 20-30 відсотків (такі пропозиції переважають на eBay), продати комп'ютер зараз складно.

Причина проста – з виходом лінійки iMac Retina власники Mac Pro з великим ентузіазмом замінюють оповитий купою дротів «системник» на зручний і продуктивний десктоп з чудовим 27-дюймовим екраном, тим самим позбавляючись від накопичення проводів і пристроїв на своєму столі, фактично, не програючи в продуктивності і набуваючи досвід, помножений на задоволення роботи за прекрасним монітором.

Помилка Apple полягає в тому, що було продано лише настільний комп’ютер, а дисплей фактично залишився без оновлень. Покритий цвіллю Apple Thunderbolt Display зовсім старий і немічний, особливо, у порівнянні з конкурентами в схожому ціновому діапазоні.

Судячи з відгуків користувачів на форумах Apple, саме відсутність оновлень дисплею стала для багатьох власників Mac Pro вирішальною причиною переходу на iMac Retina. Цікаво, що багато людей згодні залишити Mac Pro і продовжувати користуватися ним, але тільки у разі появи нового монітора виробництва Apple з Retina-дисплеєм.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple планирует запустить собственный телевизионный сервис

Согласно информационному сообщению, которое было опубликовано на сайте ресурса Re/code, американская корпорация Apple планирует до конца этого года запустить собственный телевизионный сервис, который будет доступен для пользователей Apple TV, смартфонов iPhone и планшетов iPad, а также для владельцев компьютеров и ноутбуков Mac. Согласно информации источника, разрабатываемый Apple телевизионный сервис будет продавать контент компаний, которые непосредственно […]

Tor знижує фінансову залежність від США

Гібридна анонімна мережа “цибулевої” маршрутизації Tor зібрала 200 000 в результаті двомісячної краудфандінговой кампанії. У своєму блозі Tor Project висловив подяку 5256 бекерам, які його підтримали. Анонімний браузер пішов на це, щоб збільшити частку свого фінансування з незалежних джерел. Про це заявила в інтерв’ю Ars Technica керівник проекту Шарі Стіл. Перші результати в наявності, хоча […]

Apple представила watchOS 3 в рамках WWDC 2016

Годинники стали розумнішими. Пройшов рівно рік з моменту виходу операційної системи watchOS і Apple дісталася до грандіозного оновлення своєї «найменшої OS». watchOS 3 отримала ряд нововведень, пов'язаних як з поліпшенням інтерфейсу, так і з продуктивністю і зручністю використання системи. Тепер додатки можна зберігати в пам'яті пристрою. Завдяки цьому, Apple істотно розширила список нативних додатків, більшість […]