Кожен пам'ятає галас в кінці 2013 року навколо нового Mac Pro. Потенційних покупців хвилювали кілька моментів: комп'ютер маленький (порівняно з класичним Mac Pro), мало слотів всередині, а також надмірне нагрівання корпусу.

Потенційних покупців зупиняли відсутність периферійних пристроїв з Thunderbolt-інтерфейсами, але сторонні виробники швидко виправили ситуацію. Уявні недоліки в цьому випадку не грають ніякої ролі, професіонали швидко оцінили міць і зручність «найкращого» комп'ютера Apple і стали купувати, сміливо викладаючи тисячі доларів за максимальні комплектації.

З тих часів минуло майже два роки. Mac Pro 2013 – неліквідний продукт на вторинному ринку. При падінні ціни на 20-30 відсотків (такі пропозиції переважають на eBay), продати комп'ютер зараз складно.

Причина проста – з виходом лінійки iMac Retina власники Mac Pro з великим ентузіазмом замінюють оповитий купою дротів «системник» на зручний і продуктивний десктоп з чудовим 27-дюймовим екраном, тим самим позбавляючись від накопичення проводів і пристроїв на своєму столі, фактично, не програючи в продуктивності і набуваючи досвід, помножений на задоволення роботи за прекрасним монітором.

Помилка Apple полягає в тому, що було продано лише настільний комп’ютер, а дисплей фактично залишився без оновлень. Покритий цвіллю Apple Thunderbolt Display зовсім старий і немічний, особливо, у порівнянні з конкурентами в схожому ціновому діапазоні.

Судячи з відгуків користувачів на форумах Apple, саме відсутність оновлень дисплею стала для багатьох власників Mac Pro вирішальною причиною переходу на iMac Retina. Цікаво, що багато людей згодні залишити Mac Pro і продовжувати користуватися ним, але тільки у разі появи нового монітора виробництва Apple з Retina-дисплеєм.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple: другий квартал стане кращим для iPad за останні два роки

У вівторок Apple оголосила фінансові показники за II квартал 2016 фінансового року, завершився 26 березня 2016 року. Дохід компанії за три місяці склав $ 50,6 млрд, а чистий прибуток – $ 10,5 млрд, або $ 1,90 на одну акцію. Здавалося, що квартальний звіт Apple залишає мало приводів для оптимізму щодо iPad, однак у керівництва компанії […]

Apple відмовилася збільшити число азіатів і чорних в керівництві компанії

На цьому тижні відбулися другі в цьому році збори акціонерів Apple, на яких було винесено на голосування пропозицію урізноманітнити етнічний склад топ-менеджменту компанії. Керівництво попросило відхилити пропозицію на підставі того, що вже зараз воно приділяє багато уваги працевлаштуванню представників расових і етнічних меншин. Згідно з результатами голосування, більшість акціонерів проголосували проти. 95% голосів (2,83 мільярди […]

Facebook заборонив додатку Prisma обробляти прямі трансляції

Раніше в цьому місяці команда розробників Prisma – додатки для стилізації фотографій і відео під полотна іменитих художників – запустила нову функцію, що дозволяє накладати арт-фільтри на прямі трансляції в Facebook Live. У той же самий день представники соцмережі оголосили про намір незабаром впровадити в прямому ефірі власні інструменти для “художньої” обробки відеопотоку. Як пише […]