Кожен пам'ятає галас в кінці 2013 року навколо нового Mac Pro. Потенційних покупців хвилювали кілька моментів: комп'ютер маленький (порівняно з класичним Mac Pro), мало слотів всередині, а також надмірне нагрівання корпусу.

Потенційних покупців зупиняли відсутність периферійних пристроїв з Thunderbolt-інтерфейсами, але сторонні виробники швидко виправили ситуацію. Уявні недоліки в цьому випадку не грають ніякої ролі, професіонали швидко оцінили міць і зручність «найкращого» комп'ютера Apple і стали купувати, сміливо викладаючи тисячі доларів за максимальні комплектації.

З тих часів минуло майже два роки. Mac Pro 2013 – неліквідний продукт на вторинному ринку. При падінні ціни на 20-30 відсотків (такі пропозиції переважають на eBay), продати комп'ютер зараз складно.

Причина проста – з виходом лінійки iMac Retina власники Mac Pro з великим ентузіазмом замінюють оповитий купою дротів «системник» на зручний і продуктивний десктоп з чудовим 27-дюймовим екраном, тим самим позбавляючись від накопичення проводів і пристроїв на своєму столі, фактично, не програючи в продуктивності і набуваючи досвід, помножений на задоволення роботи за прекрасним монітором.

Помилка Apple полягає в тому, що було продано лише настільний комп’ютер, а дисплей фактично залишився без оновлень. Покритий цвіллю Apple Thunderbolt Display зовсім старий і немічний, особливо, у порівнянні з конкурентами в схожому ціновому діапазоні.

Судячи з відгуків користувачів на форумах Apple, саме відсутність оновлень дисплею стала для багатьох власників Mac Pro вирішальною причиною переходу на iMac Retina. Цікаво, що багато людей згодні залишити Mac Pro і продовжувати користуватися ним, але тільки у разі появи нового монітора виробництва Apple з Retina-дисплеєм.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як включити Night Shift в режимі економії енергії

З виходом iOS 9.3 Apple представила Режим Night Shift – функцію, яка автоматично змінює температуру дисплея в залежності від рівня освітлення. Вона дійсно знижує навантаження на очі в темний час доби, але є один нюанс – одночасна робота режиму Night Shift і режиму Економії енергії неможливі. За допомогою чергового бага iOS 9.3.1 (працює і на […]

Встановлення iOS 9.3 на старих девайсах може перетворити їх на цеглу

Як виявилося, з установкою iOS 9.3 не все так добре. Багато користувачів почали повідомляти, що оновлення може видати помилку під час введення Apple ID, що призводить до блокування пристрою. Подібні проблеми виникають на моделях iPhone 5s і більш ранніх. Також, постраждали користувачі iPad 2. Як повідомляється, є два розповсюджених випадки блокування. Перший – система видає […]

Роботи, що повзають по стінах, будуть будівельниками майбутнього

Нове покоління будівель можуть створити плазуючі по стінах роботи. Так вважає дослідник робототехніки Марія Яблоніна, випускниця Штутгартського університету, яка представила спосіб використання роботів-будівельників для створення складних конструкцій – швидко, дешево і ефективно. Проект Яблоніной “Мобільна роботизована виробнича система для волокнистих конструкцій” був розроблений в співдружності з Інститутом обчислювального дизайну (ОБД). Як стало відомо, напівавтоматичні плазуючі по […]