Кожен пам'ятає галас в кінці 2013 року навколо нового Mac Pro. Потенційних покупців хвилювали кілька моментів: комп'ютер маленький (порівняно з класичним Mac Pro), мало слотів всередині, а також надмірне нагрівання корпусу.

Потенційних покупців зупиняли відсутність периферійних пристроїв з Thunderbolt-інтерфейсами, але сторонні виробники швидко виправили ситуацію. Уявні недоліки в цьому випадку не грають ніякої ролі, професіонали швидко оцінили міць і зручність «найкращого» комп'ютера Apple і стали купувати, сміливо викладаючи тисячі доларів за максимальні комплектації.

З тих часів минуло майже два роки. Mac Pro 2013 – неліквідний продукт на вторинному ринку. При падінні ціни на 20-30 відсотків (такі пропозиції переважають на eBay), продати комп'ютер зараз складно.

Причина проста – з виходом лінійки iMac Retina власники Mac Pro з великим ентузіазмом замінюють оповитий купою дротів «системник» на зручний і продуктивний десктоп з чудовим 27-дюймовим екраном, тим самим позбавляючись від накопичення проводів і пристроїв на своєму столі, фактично, не програючи в продуктивності і набуваючи досвід, помножений на задоволення роботи за прекрасним монітором.

Помилка Apple полягає в тому, що було продано лише настільний комп’ютер, а дисплей фактично залишився без оновлень. Покритий цвіллю Apple Thunderbolt Display зовсім старий і немічний, особливо, у порівнянні з конкурентами в схожому ціновому діапазоні.

Судячи з відгуків користувачів на форумах Apple, саме відсутність оновлень дисплею стала для багатьох власників Mac Pro вирішальною причиною переходу на iMac Retina. Цікаво, що багато людей згодні залишити Mac Pro і продовжувати користуватися ним, але тільки у разі появи нового монітора виробництва Apple з Retina-дисплеєм.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple запустила велике оновлення веб-версії додатка Фото для перегляду фотографій з iCloud

Apple після кількох тижнів тестування запустила оновлену версію веб-додатку iCloud Фото. Веб-сервіс дозволяє зручно переглядати фотографії з будь-якого комп’ютера. Раніше компанія запропонувала заміну двох власних десктопних додатків для обробки фотознімків Aperture і iPhoto в особі нової утиліти Фото. Реліз програми відбувся в 2015 році, але до цього моменту Apple запустила проміжне рішення у вигляді веб-версії. Тепер компанія […]

Пристроїв з iOS 10 вже більше, ніж з iOS 9

Нова мобільна операційна система iOS 10 продовжує поширюватися по гаджетах користувачів. І це поширення рухається високими темпами. Згідно з останніми даними аналітики Mixpanel, «десятка» вже встановлена на 55,29% підтримуваних пристроїв, тоді як iOS 9 залишається на 43,8% гаджетів. На старих версіях iOS працюють 4,71% «яблучних» смартфонів і планшетів. Попередні дані Mixpanel показують, що темпи поширення […]

Підсумки першого кварталу: Apple знову б’є рекорди!

Apple відзвітувала про результати першого фінансового кварталу 2017 року, і ці результати виявилися кращими за всю історію компанії. Нагадаємо, що перший фінансовий квартал 2017 року не збігається з календарним. У цей звітний період увійшли святкові дні, коли купівельна активність значно підвищується. Отже, за період з 1 жовтня по 31 грудня 2016 року Apple вдалося продати […]