Не так давно Apple повідомила про вихід нового рекламного ролику про iPhone 6s, в якому знявся американський актор та продюсер Джон Фавро. Відео вже можна подивитися, зайшовши на офіційний YouTube-канал «яблучної» компанії. Для вашої зручності, публікуємо відео ще й тут.

Як ви можете побачити, промо-ролик, що триває біля п’ятнадцяти секунд, демонструє глядачу Джона Фавро, який показує усі  можливості Siri, персональний асистент якого можна використовувати без допомоги рук. Siri слухняно виконує усі побажання Фавро прямо на режисерському майданчику (наприклад, показує своєму хазяїну фото білок-летяг на екрані смартфону).

В описі відео зазначено, що відтепер вам достатньо  лише промовити «Привіт, Siri!» і ваш персональний помічник буде готовим виконати будь-яке ваше побажання.

Як відомо, Джон Фавро — не перший, хто рекламує персональний асистент Apple. У кліпі, що також вийшов не так давно, просування продукту довірили Джимі Фоксу. В кадрі можна побачити, як  актор дразнить Siri за те, що вона назвала Фокса красунчиком. Річ, мабуть, у тім, що більшості користувачів  Siri приємні такі тонкі натяки на те, що голосовий асистент має якісь почуття до свого господаря. Інший ролик демонструє глядачеві відомого комедіанта Білла Хейдера, який  просить помічника Siri вголос прочитати електронну листівку, що надійшла на його пошту.

Цього тижня вийшло ще два промо-відео, присвячені  iPhone 6s а також темі надзвичайної продуктивності, яку демонструє функція «Привіт, Siri!».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Скільки Apple витрачає на лоббінг в США

Аналітики видання Statista зібрали інформацію із загальнодоступної фінансової звітності про витрати великих компаній за 2015 рік, пов’язаних з просуванням своїх інтересів у державних структурах США.  Зрозуміло, всі операції виконані з дотриманням законодавства. З рахунків покривалися витрати на судові процеси, експертизи та поточні витрати державних органів влади. Лідером зі зростання витрат у цій сфері стала компанія […]

WebTorrent: торренти в браузері без плагінів

Для того, щоб наприклад скачати та переглянути фільм з торрентів не потрібен окремий додаток. Для роздачі файлів за протоколом BitTorrent так само не обов’язково мати окремий клієнт. Для цього вистачить браузера Chrome, Firefox і Opera. WebTorrent – це нова технологія, що дозволяє маніпулювати з торрентами без додаткових програм і навіть плагінів для браузера. Він працює […]

Простий спосіб точно відрегулювати яскравість і гучність на Мас

Здавалося б, про що тут говорити? Яскравість і гучність на Mac регулюються самим елементарним способом – кнопками, які за це відповідають. Ніяких шорткатів, налаштувань і іншого. Але я розповім про те, як максимально точно налаштувати ці параметри під себе. Справа в тому, що іноді класичної шкали, яка доступна на Mac, мало. Особливо це стосується гучності. […]