Не так давно Apple повідомила про вихід нового рекламного ролику про iPhone 6s, в якому знявся американський актор та продюсер Джон Фавро. Відео вже можна подивитися, зайшовши на офіційний YouTube-канал «яблучної» компанії. Для вашої зручності, публікуємо відео ще й тут.

Як ви можете побачити, промо-ролик, що триває біля п’ятнадцяти секунд, демонструє глядачу Джона Фавро, який показує усі  можливості Siri, персональний асистент якого можна використовувати без допомоги рук. Siri слухняно виконує усі побажання Фавро прямо на режисерському майданчику (наприклад, показує своєму хазяїну фото білок-летяг на екрані смартфону).

В описі відео зазначено, що відтепер вам достатньо  лише промовити «Привіт, Siri!» і ваш персональний помічник буде готовим виконати будь-яке ваше побажання.

Як відомо, Джон Фавро — не перший, хто рекламує персональний асистент Apple. У кліпі, що також вийшов не так давно, просування продукту довірили Джимі Фоксу. В кадрі можна побачити, як  актор дразнить Siri за те, що вона назвала Фокса красунчиком. Річ, мабуть, у тім, що більшості користувачів  Siri приємні такі тонкі натяки на те, що голосовий асистент має якісь почуття до свого господаря. Інший ролик демонструє глядачеві відомого комедіанта Білла Хейдера, який  просить помічника Siri вголос прочитати електронну листівку, що надійшла на його пошту.

Цього тижня вийшло ще два промо-відео, присвячені  iPhone 6s а також темі надзвичайної продуктивності, яку демонструє функція «Привіт, Siri!».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple вільна. ФБР розблокувало iPhone самостійно

Підійшла до завершення епопея Apple проти уряду США, яка тривала вже 3 місяці. Закінчилося все досить несподівано – ФБР знайшло можливість для злому iPhone без допомоги Купертіно. У виграші опинилися всі – бюро змогло отримати доступ до даних стрілка з Сан-Бернардіно, а Apple вийшла переможцем в справі про особисті дані. Поки невідомо, як саме ФБР […]

Зустрічайте ВВ-8!

Sphero – маловідома компанія-розробник роботів з дистанційним керуванням створила кулястого дроїда ВВ-8 для нового фільму Disney «Зоряні війни: пробудження сили». Sphero відома «прохаваним» дітям-любителям гаджетів і класних іграшок. У 2012 і 2013 рр. компанія випустила феєричну «розумну кулю» Sphero з дистанційним управлінням і підтримкою iOS-пристроїв. Подивіться на цю пишність у справі: У 2014 році корпорація […]

WSJ: Apple шукає полігон площею 75 000 квадратних метрів для тестування самокерованого автомобіля

Про плани Apple на автомобільний сегмент відомо досить мало. Періодично в Інтернеті з'являються дані, що стосуються цієї теми, але їх явно недостатньо, щоб зробити якісь висновки. Як стало відомо, Apple шукає майданчик площею 75 000 квадратних метрів для будівництва і тестування безпілотного автомобіля. Такою інформацією володіє газета WSJ, яка посилається на главу одного з найбільших […]