Не так давно Apple повідомила про вихід нового рекламного ролику про iPhone 6s, в якому знявся американський актор та продюсер Джон Фавро. Відео вже можна подивитися, зайшовши на офіційний YouTube-канал «яблучної» компанії. Для вашої зручності, публікуємо відео ще й тут.

Як ви можете побачити, промо-ролик, що триває біля п’ятнадцяти секунд, демонструє глядачу Джона Фавро, який показує усі  можливості Siri, персональний асистент якого можна використовувати без допомоги рук. Siri слухняно виконує усі побажання Фавро прямо на режисерському майданчику (наприклад, показує своєму хазяїну фото білок-летяг на екрані смартфону).

В описі відео зазначено, що відтепер вам достатньо  лише промовити «Привіт, Siri!» і ваш персональний помічник буде готовим виконати будь-яке ваше побажання.

Як відомо, Джон Фавро — не перший, хто рекламує персональний асистент Apple. У кліпі, що також вийшов не так давно, просування продукту довірили Джимі Фоксу. В кадрі можна побачити, як  актор дразнить Siri за те, що вона назвала Фокса красунчиком. Річ, мабуть, у тім, що більшості користувачів  Siri приємні такі тонкі натяки на те, що голосовий асистент має якісь почуття до свого господаря. Інший ролик демонструє глядачеві відомого комедіанта Білла Хейдера, який  просить помічника Siri вголос прочитати електронну листівку, що надійшла на його пошту.

Цього тижня вийшло ще два промо-відео, присвячені  iPhone 6s а також темі надзвичайної продуктивності, яку демонструє функція «Привіт, Siri!».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple увійшла до трійки найбільших публічних компаній

Щороку відомий діловий журнал Fortune публікує рейтинг, в який входять 500 найбільших світових компаній. В останній редакції рейтингу компанія Apple зайняла почесну третю сходинку, піднявшись за рік на дві позиції верх. Протягом декількох останніх років лідером топ-500 найбільших публічних компаній є мережа супермаркетів Walmart. За минулий рік компанія заробила близько 482 мільярдів доларів, чим і […]

Секрети датчиків Apple Watch

Apple Watch, завдяки оснащенню різними сенсорами, здатні фіксувати показники фізичної активності користувача. В тому числі, з їх допомогою можна відстежувати пульс, з подальшою розшифровкою даних та рекомендаціями в спеціалізованому ПЗ. Для того щоб користувач представляв яким чином відбувається відстеження показників, а також в рамках загального ознайомлення зі смарт-годинами, компанія Apple відкрила спеціальну сторінку на сайті […]

один коментар | 29.12.2016 20:29

У Дніпрі відкрили першу «розумну» зупинку

На Набережній Перемоги було відкрито першу в Дніпрі високотехнологічну зупинку громадського транспорту. Будову обладнано безкоштовним Wi-Fi, USB-портами для підзарядки мобільних пристроїв, обігрівачами UFO, а також камерами відеоспостереження для того, щоб за всім ці стежити. Підлога зупинки при цьому вимощена спеціальною тактильною плиткою, яка повинна допомогти орієнтуватися людям зі слабким зором. Як розповів мер Дніпра Борис Філатов […]