Гучний судовий процес між двома гігантами сучасного ринку – Apple і Samsung затягнувся на декілька років. Виробнику iPhone вдалося переконати суд у тому, що конкурент порушив цілий ряд патентів, більшість з яких пов'язані з елементами інтерфейсу iOS. Samsung повідомили про те, що вони погоджуються сплатити обумовлену суму  компенсації. Нагадаємо, що за вердиктом суддів, опонента Apple звинуватили у копіюванні технологій «яблучного» конкурента.

Представники Samsung заявили, що компанія виразила готовність до внесення необхідної суми протягом десяти днів з дати отримання нею відповідного рахунку. Однак, південнокорейський гігант настоює на своєму праві подати зустрічний позов та на можливості отримати компенсацію від Apple у  тому разі, якщо правота Samsung дійсно буде доведена.

Нагадаємо, що спори навколо патенту тривають вже чотири роки з того самого моменту, коли Apple подала в суд на свого опонента і партнера водночас. Протягом багатьох років корпорації боролися один з одним в судах, суми компенсації підлягали регулярним змінам та корегуванням, а різні регіони вводили та знімали обмеження на реалізацію смартфонів тієї чи іншої корпорації.

Нарешті у серпні цього року Федеральний апеляційний суд США відмовив представникам Samsung у перегляді рішення про виплату компенсації за порушення патенту. Мотиви цього рішення уповноважені особи суду так і не прокоментували. Проте найбільші IT-компанії світу – Dell, Google, eBay, HP, Facebook, а також багато інших, розпочали своєрідну війну патентів з клопотанням до федерального апеляційного суду. Гіганти просили переглянути рішення в минулих справах Apple і Samsung і скасувати окремі положення, які були визначені як порушення патентних прав першою.

Представники Samsung дотримуються тієї думки, що смартфони є дуже складним і комплексним продуктом, що поєднує в собі тисячі апаратних і програмних компонентів, кожен з яких окремо може стати предметом судового розгляду. В результаті, будь-який незначний елемент начебто форми іконки в інтерфейсі може позбавити виробника всього прибутку, отриманого від розробки інноваційного продукту.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Xiaomi представила Mi Note 2 і безрамковий Mix. Горіти не будуть

Xiaomi, як і планувала, провела свою чергову презентацію, в рамках якої представила оновлений флагман, смартфон Mi Note 2. Практично всі характеристики новинки витекли в мережу ще до офіційного релізу, а тепер технічні характеристики потужного гаджета підтвердила і сама компанія. Xiaomi Mi Note 2  Характеристики Xiaomi Mi Note 2: Екран: 5,7-дюймовий OLED з вигнутими гранями Камера: […]

GAMES. Boom Beach

Лишь две игры: воинственная Clash of Clans и миролюбивая Hay Day от Supercell покорили App Store и миллионов игроков во всем мире. Распространяются эти игры абсолютно бесплатно и относятся к самым кассовым, а по жанру их можно причислить к глобальным многопользовательским стратегиям. Недавно Supercell была выпущена третья игра, которая называется Boom Beach. Несомненно, она будет […]

Pokemon Go не справився з напливом користувачів

Крім випуску оновлень ігрового додатку Pokemon Go компанія-розробник Niantic також поступово розширює список доступних регіонів. Вже вчора мешканці з 26 країн Європи змогли б насолодитися грою, яка за кілька днів «підірвала» Інтернет, однак сервери Pokemon Go не впоралися з величезним навантаженням, пов’язаним з напливом нових користувачів, і тепер при вході в додаток геймери незалежно від місця розташування […]