Гучний судовий процес між двома гігантами сучасного ринку – Apple і Samsung затягнувся на декілька років. Виробнику iPhone вдалося переконати суд у тому, що конкурент порушив цілий ряд патентів, більшість з яких пов'язані з елементами інтерфейсу iOS. Samsung повідомили про те, що вони погоджуються сплатити обумовлену суму  компенсації. Нагадаємо, що за вердиктом суддів, опонента Apple звинуватили у копіюванні технологій «яблучного» конкурента.

Представники Samsung заявили, що компанія виразила готовність до внесення необхідної суми протягом десяти днів з дати отримання нею відповідного рахунку. Однак, південнокорейський гігант настоює на своєму праві подати зустрічний позов та на можливості отримати компенсацію від Apple у  тому разі, якщо правота Samsung дійсно буде доведена.

Нагадаємо, що спори навколо патенту тривають вже чотири роки з того самого моменту, коли Apple подала в суд на свого опонента і партнера водночас. Протягом багатьох років корпорації боролися один з одним в судах, суми компенсації підлягали регулярним змінам та корегуванням, а різні регіони вводили та знімали обмеження на реалізацію смартфонів тієї чи іншої корпорації.

Нарешті у серпні цього року Федеральний апеляційний суд США відмовив представникам Samsung у перегляді рішення про виплату компенсації за порушення патенту. Мотиви цього рішення уповноважені особи суду так і не прокоментували. Проте найбільші IT-компанії світу – Dell, Google, eBay, HP, Facebook, а також багато інших, розпочали своєрідну війну патентів з клопотанням до федерального апеляційного суду. Гіганти просили переглянути рішення в минулих справах Apple і Samsung і скасувати окремі положення, які були визначені як порушення патентних прав першою.

Представники Samsung дотримуються тієї думки, що смартфони є дуже складним і комплексним продуктом, що поєднує в собі тисячі апаратних і програмних компонентів, кожен з яких окремо може стати предметом судового розгляду. В результаті, будь-який незначний елемент начебто форми іконки в інтерфейсі може позбавити виробника всього прибутку, отриманого від розробки інноваційного продукту.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Выпущенная платформа рассекретила разрешение экрана Apple Watch

Буквально пару часов назад Apple выкатила SDK-набор WatchKit специально для разработчиков приложений, чтобы те могли подготовить обновления своих детищ в тесной интеграции со смартчасами. Однако, среди девелоперов обнаружились истинные энтузиасты своего дела, успевшие уже «вскрыть» начинку ПО и выяснить разрешение дисплеев будущих гаджетов. Так, модель с диагональю дисплея в 38 мм будет обладать разрешением 340 […]

Nvidia допоможе запустити будь-які ігри на Mac

Міжнародна виставка електроніки CES триває. Тепер настала черга NVIDIA – вона дійсно підкорила геймерів і простих користувачів. GeForce Now NVIDIA оновила власний стрімінговий сервіс GeForce Now, доступний для Mac і PC. За допомогою нього користувач навіть найдревнішого ПК зможе запустити топові ігри на максимальних налаштуваннях. Відмінність від аналогів полягає в тому, що гра стрімиться не з […]

Apple допомогла ФБР вистежити українця, який стояв за найбільшим торрент-сайтом світу

Стало відомо, що за запитом влади США в Польщі затримали українця Артема Вауліна. Його підозрюють в управлінні найбільшим в світі торрент-трекером KickassTorrents, який недавно обігнав The Pirate Bay за кількістю доступного для скачування контенту. Виявилося, що роль Apple в цьому затриманні теж є. Проти 30-річного харків’янина Артема Вауліна вже порушено кримінальну справу, в якій фігурує […]