Гучний судовий процес між двома гігантами сучасного ринку – Apple і Samsung затягнувся на декілька років. Виробнику iPhone вдалося переконати суд у тому, що конкурент порушив цілий ряд патентів, більшість з яких пов'язані з елементами інтерфейсу iOS. Samsung повідомили про те, що вони погоджуються сплатити обумовлену суму  компенсації. Нагадаємо, що за вердиктом суддів, опонента Apple звинуватили у копіюванні технологій «яблучного» конкурента.

Представники Samsung заявили, що компанія виразила готовність до внесення необхідної суми протягом десяти днів з дати отримання нею відповідного рахунку. Однак, південнокорейський гігант настоює на своєму праві подати зустрічний позов та на можливості отримати компенсацію від Apple у  тому разі, якщо правота Samsung дійсно буде доведена.

Нагадаємо, що спори навколо патенту тривають вже чотири роки з того самого моменту, коли Apple подала в суд на свого опонента і партнера водночас. Протягом багатьох років корпорації боролися один з одним в судах, суми компенсації підлягали регулярним змінам та корегуванням, а різні регіони вводили та знімали обмеження на реалізацію смартфонів тієї чи іншої корпорації.

Нарешті у серпні цього року Федеральний апеляційний суд США відмовив представникам Samsung у перегляді рішення про виплату компенсації за порушення патенту. Мотиви цього рішення уповноважені особи суду так і не прокоментували. Проте найбільші IT-компанії світу – Dell, Google, eBay, HP, Facebook, а також багато інших, розпочали своєрідну війну патентів з клопотанням до федерального апеляційного суду. Гіганти просили переглянути рішення в минулих справах Apple і Samsung і скасувати окремі положення, які були визначені як порушення патентних прав першою.

Представники Samsung дотримуються тієї думки, що смартфони є дуже складним і комплексним продуктом, що поєднує в собі тисячі апаратних і програмних компонентів, кожен з яких окремо може стати предметом судового розгляду. В результаті, будь-який незначний елемент начебто форми іконки в інтерфейсі може позбавити виробника всього прибутку, отриманого від розробки інноваційного продукту.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вийшла публічна iOS 10.3 beta 1. Тепер можна знайти AirPods

Через два дні після релізу першої бета-версії iOS 10.3 для розробників, Apple викотила оновлення для публічних бета-тестерів. Воно, по суті, нічим не відрізняється. Список нововведень той же – оптимізація системи і виправлення багів. Головна фішка – тепер AirPods відображаються в додатку Знайти iPhone. Оновлення займає біля 2 ГБ на диску. Завантажити iOS 10.3 beta 1 […]

6 ознак того, що ви не Джобс

Багато людей хоче почати свій бізнес. Але не у всіх є потрібні здібності. Тих, хто хоче розпочати свою справу, завжди буде набагато більше, ніж тих, хто дійсно щось зробить, хоча б просто тому, що не всі створені для суворих умов вільного підприємництва. Можливо, і ви замислювалися про створення свого бізнесу. Але наскільки ви до цього […]

Тим Кук лично дал старт продажам новых iPhone в Китае

   Как сообщалось ранее, компания Apple сумела наладить отношения с наиболее крупным китайским оператором China Mobile, поставив старт продаж новых iPhone на 17 января. Но никто не ожидал, что запуск будет столь масштабным.     Первыми покупателями были люди, которые сделали предварительный заказ на iPhone 5s или iPhone 5с еще в декабре 2013 года. Приятным дополнением […]