Гучний судовий процес між двома гігантами сучасного ринку – Apple і Samsung затягнувся на декілька років. Виробнику iPhone вдалося переконати суд у тому, що конкурент порушив цілий ряд патентів, більшість з яких пов'язані з елементами інтерфейсу iOS. Samsung повідомили про те, що вони погоджуються сплатити обумовлену суму  компенсації. Нагадаємо, що за вердиктом суддів, опонента Apple звинуватили у копіюванні технологій «яблучного» конкурента.

Представники Samsung заявили, що компанія виразила готовність до внесення необхідної суми протягом десяти днів з дати отримання нею відповідного рахунку. Однак, південнокорейський гігант настоює на своєму праві подати зустрічний позов та на можливості отримати компенсацію від Apple у  тому разі, якщо правота Samsung дійсно буде доведена.

Нагадаємо, що спори навколо патенту тривають вже чотири роки з того самого моменту, коли Apple подала в суд на свого опонента і партнера водночас. Протягом багатьох років корпорації боролися один з одним в судах, суми компенсації підлягали регулярним змінам та корегуванням, а різні регіони вводили та знімали обмеження на реалізацію смартфонів тієї чи іншої корпорації.

Нарешті у серпні цього року Федеральний апеляційний суд США відмовив представникам Samsung у перегляді рішення про виплату компенсації за порушення патенту. Мотиви цього рішення уповноважені особи суду так і не прокоментували. Проте найбільші IT-компанії світу – Dell, Google, eBay, HP, Facebook, а також багато інших, розпочали своєрідну війну патентів з клопотанням до федерального апеляційного суду. Гіганти просили переглянути рішення в минулих справах Apple і Samsung і скасувати окремі положення, які були визначені як порушення патентних прав першою.

Представники Samsung дотримуються тієї думки, що смартфони є дуже складним і комплексним продуктом, що поєднує в собі тисячі апаратних і програмних компонентів, кожен з яких окремо може стати предметом судового розгляду. В результаті, будь-який незначний елемент начебто форми іконки в інтерфейсі може позбавити виробника всього прибутку, отриманого від розробки інноваційного продукту.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Производство iPhone 5s стремительно увеличивается

   На китайском заводе по производству флагманской модели iPhone 5s ведутся последние работы по вводу в действие еще ста линий по сборке этого смартфона. Компания Foxconn из Чжэнчжоу приняло такое решение в стремлении увеличить объемы производства по требованию Apple, руководство которого недовольно невысокими темпами сборки и считает, что именно из-за своего китайского партнера не удается […]

Отвязанный джейлбрейк для iOS 6.1.3 на A5+ устройствах все ближе

    Этот долгожданный взлом становится все ближе – это стало понятно, когда разработчик утилит sn0wbreeze и iFaith, знаменитый хакер iH8sn0w, написал в Твиттере о том, что ему нужны добровольцы, у которых есть iPad 4 или iPad mini.     Первым предположением было то, что люди ему нужны для совместной работы над созданием отвязанного джейлбрейка […]

Обзор iOS 8 (часть 2)

Первую часть обзора можно прочитать Тут. Теперь перейдем к изменениям в сторонних клавиатурах и распознавании речи. Здесь стоит отметить то, что у пользователя iOS 8 появилась возможность скачивать и устанавливать клавиатурные модификации, которые позволяют изменять систему ввода текста. Кроме поддержки сторонних клавиатур, в iOS 8 имеется система предиктивного ввода слов. При написании слова, система тут […]