Гучний судовий процес між двома гігантами сучасного ринку – Apple і Samsung затягнувся на декілька років. Виробнику iPhone вдалося переконати суд у тому, що конкурент порушив цілий ряд патентів, більшість з яких пов'язані з елементами інтерфейсу iOS. Samsung повідомили про те, що вони погоджуються сплатити обумовлену суму  компенсації. Нагадаємо, що за вердиктом суддів, опонента Apple звинуватили у копіюванні технологій «яблучного» конкурента.

Представники Samsung заявили, що компанія виразила готовність до внесення необхідної суми протягом десяти днів з дати отримання нею відповідного рахунку. Однак, південнокорейський гігант настоює на своєму праві подати зустрічний позов та на можливості отримати компенсацію від Apple у  тому разі, якщо правота Samsung дійсно буде доведена.

Нагадаємо, що спори навколо патенту тривають вже чотири роки з того самого моменту, коли Apple подала в суд на свого опонента і партнера водночас. Протягом багатьох років корпорації боролися один з одним в судах, суми компенсації підлягали регулярним змінам та корегуванням, а різні регіони вводили та знімали обмеження на реалізацію смартфонів тієї чи іншої корпорації.

Нарешті у серпні цього року Федеральний апеляційний суд США відмовив представникам Samsung у перегляді рішення про виплату компенсації за порушення патенту. Мотиви цього рішення уповноважені особи суду так і не прокоментували. Проте найбільші IT-компанії світу – Dell, Google, eBay, HP, Facebook, а також багато інших, розпочали своєрідну війну патентів з клопотанням до федерального апеляційного суду. Гіганти просили переглянути рішення в минулих справах Apple і Samsung і скасувати окремі положення, які були визначені як порушення патентних прав першою.

Представники Samsung дотримуються тієї думки, що смартфони є дуже складним і комплексним продуктом, що поєднує в собі тисячі апаратних і програмних компонентів, кожен з яких окремо може стати предметом судового розгляду. В результаті, будь-який незначний елемент начебто форми іконки в інтерфейсі може позбавити виробника всього прибутку, отриманого від розробки інноваційного продукту.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Самое популярное фото 2013 года в Instagram

   Этот момент, когда Марк Цукерберг рассказал о покупке Instagram за $1 млрд, многие схватились за голову и начали кричать о грядущем мыльном пузыре. Все возможно, но успехи социальной сети по обмену фото и видео пока лишь приятно удивляют, и, судя по всему, в ближайшее время эта тенденция не изменится.     Самое популярное фото выбиралось простым […]

Apple запатентувала док-станцію для iPhone з гнучким коннектором

Днями Бюро патентів і торгових марок США опублікувало п’ять десятків патентних заявок, поданих компанією Apple. Серед них був патент, в якому описана нова док-станція для iPhone. Відмінною особливістю нового фірмового аксесуара повинен стати гнучкий механізм Lightning-коннектора. Завдяки такій конструкції інженери хочуть знизити ймовірність пошкодження роз’єму при підключенні і відключенні смартфона до доку. Заявка на реєстрацію […]

За виробництво модемів iPhone 7 візьметься Intel

Акції Qualcomm похитнулися. На днях СЕО найбільшого виробника чіпів Qualcomm Стів Моленкоф зазначив, що, швидше за все, їх компанія втратить одного з найбільших замовників. Йшлося про американського законодавця комп'ютерної моди Apple. Після заяви Моленкофа акції компанії впали відразу на 2%. Другим найбільшим замовником чипмейкера залишається Samsung. Протягом останніх трьох років єдиним постачальником модемів для мобільних пристроїв […]