Все ще воюєте за місце на диску? Отримати «трофейний» гігабайт вам допоможе додаток Mail, адже саме в ньому накопичується купа непотребу.

Як не крути, а вбудований в OS X поштовий клієнт – це чудовий безкоштовний додаток, яким із задоволенням користуються мільйони користувачів по всьому світу. Однак, з розвитком технологій об'єми даних, що пересилаються, виросли на порядок, в той час як вартість твердотільних накопичувачів все ще недостатньо пропорційна їх ємності. Простіше кажучи, сучасна електронна пошта споживає багато дискового простору, і виною цьому є не тільки багаточисленні вкладення, а й також специфічні налаштування клієнтів.

У випадку з додатком Mail, як і з будь-якою іншою програмою, зазвичай відбувається наступне: користувач відкриває лист, який містить вкладення, після чого переходить до інших повідомлень. Тут і починається найцікавіше. Файли копіюються в спеціальну папку, в якій зберігаються необмежено довгу кількість часу.

Для того, щоб попередити цей сценарій, розробники передбачили спеціальну опцію, яка є особливо актуальною для пристроїв з невеликим об'ємом вбудованої пам'яті. Для того, щоб налаштувати поведінку додатку Mail, відкриваємо меню «Налаштування» за допомогою комбінації клавіш «[cmd] + [,]» і переходимо в «Основні». Розділ, що нас цікавить, називається «Видаляти неопрацьовані завантаження», а значення, що рекомендується – «Коли пошта завершить свою роботу».

Відтепер копії вкладень будуть автоматично видалятися у разі виходу з програми, при цьому в самих листах все залишиться в первозданному вигляді.

Сподіваємось, що ця проста порада допоможе звільнити ваш Mac від непотрібних файлів, адже за довгий час роботи об'єм «поштової» папки може суттєво вирости.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

30 липня Windows 10 стане платною. Оновіться, поки не пізно

Або готуйте гроші. 29 липня 2016 року операційній системі Windows 10 виповнюється рівно рік з моменту офіційного релізу. І Microsoft з великим задоволенням поспішає привітати своїх користувачів. У день народження системи оновлення на Windows 10 стане платним, причому цінник компанія виставила не надто лояльний – $119. Але компанія попереджала про це ще рік тому. У […]

Як упорядкувати іконки в алфавітному порядку

Кожен по-своєму організовує свій робочий стіл – комусь подобається акуратність папок, хтось не заморочується і завалює весь екран додатками. Якщо ж тобі раптово набрид свій порядок іконок, ми розповімо, як швидко повернути робочий стіл до «заводського» вигляду. Ця маленька хитрість не тільки розставить стандартні програми так, як було задумано програмістами Apple, але і впорядкує всі інші […]

Продаж PC продовжує стрімко падати

Справи у персональних комп’ютерів йдуть все гірше й гірше. Розвиток мобільних гаджетів сильно гальмує ринок PC. Другий квартал поточного року відзначився майже рекордним падінням продажу комп’ютерів: у всьому світі було продано всього близько 61 100 000 одиниць техніки. Це на 4,3% менше, ніж за аналогічний період 2016 року. Падіння продажу триває вже 11 кварталів підряд. Як […]