Все ще воюєте за місце на диску? Отримати «трофейний» гігабайт вам допоможе додаток Mail, адже саме в ньому накопичується купа непотребу.

Як не крути, а вбудований в OS X поштовий клієнт – це чудовий безкоштовний додаток, яким із задоволенням користуються мільйони користувачів по всьому світу. Однак, з розвитком технологій об'єми даних, що пересилаються, виросли на порядок, в той час як вартість твердотільних накопичувачів все ще недостатньо пропорційна їх ємності. Простіше кажучи, сучасна електронна пошта споживає багато дискового простору, і виною цьому є не тільки багаточисленні вкладення, а й також специфічні налаштування клієнтів.

У випадку з додатком Mail, як і з будь-якою іншою програмою, зазвичай відбувається наступне: користувач відкриває лист, який містить вкладення, після чого переходить до інших повідомлень. Тут і починається найцікавіше. Файли копіюються в спеціальну папку, в якій зберігаються необмежено довгу кількість часу.

Для того, щоб попередити цей сценарій, розробники передбачили спеціальну опцію, яка є особливо актуальною для пристроїв з невеликим об'ємом вбудованої пам'яті. Для того, щоб налаштувати поведінку додатку Mail, відкриваємо меню «Налаштування» за допомогою комбінації клавіш «[cmd] + [,]» і переходимо в «Основні». Розділ, що нас цікавить, називається «Видаляти неопрацьовані завантаження», а значення, що рекомендується – «Коли пошта завершить свою роботу».

Відтепер копії вкладень будуть автоматично видалятися у разі виходу з програми, при цьому в самих листах все залишиться в первозданному вигляді.

Сподіваємось, що ця проста порада допоможе звільнити ваш Mac від непотрібних файлів, адже за довгий час роботи об'єм «поштової» папки може суттєво вирости.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Євросоюз забезпечить безкоштовним інтернетом 8000 міст до 2020 року

Єврокомісія домовилася з Європарламентом про запуск нової ініціативи WiFi4EU, згідно з якою до 2020 року ЄС виділить країнам-учасницям союзу гранти на загальну суму $ 134 млн для установки безкоштовних точок Wi-Fi-доступу в громадських місцях, повідомляє The Next Web. Як розповів голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер ще під час першого розгляду ініціативи в минулому році, кампанія спрямована […]

Британцы разработали свою «Энигму» для iPhone

На блоге британской фирмы MDSec появилось сообщение о «чёрном ящике», способном взломать защиту любого портативного устройства Apple в течение 6 секунд.  IP Box (такое название получило устройство Туманного Альбиона) может подбирать пароли, состоящие только из 4 символов. Но, в большинстве случаев, сложность защиты пользовательских гаджетов не превышает этот уровень. Устройство работает методом простого подбора значений […]

Новий спосіб придбати iPhone

Восени Apple представила клієнтам iPhone можливість отримати нову модель замість старої, оформивши місячну підписку за програмою оновлення – Apple Upgrade Program. Послуга була анонсована на презентації iPhone 6s і iPhone 6s Plus. Якщо проаналізувати результати дослідженнь Джима Манстера з Piper Jaffray, то нова політика Apple користується більшою популярністю, ніж очікувалося. Кожен власник iPhone, який бажає […]