Все ще воюєте за місце на диску? Отримати «трофейний» гігабайт вам допоможе додаток Mail, адже саме в ньому накопичується купа непотребу.

Як не крути, а вбудований в OS X поштовий клієнт – це чудовий безкоштовний додаток, яким із задоволенням користуються мільйони користувачів по всьому світу. Однак, з розвитком технологій об'єми даних, що пересилаються, виросли на порядок, в той час як вартість твердотільних накопичувачів все ще недостатньо пропорційна їх ємності. Простіше кажучи, сучасна електронна пошта споживає багато дискового простору, і виною цьому є не тільки багаточисленні вкладення, а й також специфічні налаштування клієнтів.

У випадку з додатком Mail, як і з будь-якою іншою програмою, зазвичай відбувається наступне: користувач відкриває лист, який містить вкладення, після чого переходить до інших повідомлень. Тут і починається найцікавіше. Файли копіюються в спеціальну папку, в якій зберігаються необмежено довгу кількість часу.

Для того, щоб попередити цей сценарій, розробники передбачили спеціальну опцію, яка є особливо актуальною для пристроїв з невеликим об'ємом вбудованої пам'яті. Для того, щоб налаштувати поведінку додатку Mail, відкриваємо меню «Налаштування» за допомогою комбінації клавіш «[cmd] + [,]» і переходимо в «Основні». Розділ, що нас цікавить, називається «Видаляти неопрацьовані завантаження», а значення, що рекомендується – «Коли пошта завершить свою роботу».

Відтепер копії вкладень будуть автоматично видалятися у разі виходу з програми, при цьому в самих листах все залишиться в первозданному вигляді.

Сподіваємось, що ця проста порада допоможе звільнити ваш Mac від непотрібних файлів, адже за довгий час роботи об'єм «поштової» папки може суттєво вирости.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Темна тема оформлення iOS 10 стане ексклюзивною особливістю iPhone 7 і iPhone 7 Plus

Напередодні офіційної презентації iOS 10 користувачі чекали темну тему оформлення, однак зі сцени WWDC топ-менеджери Apple офіційно її так і не представили. Функцію анонсували тільки для Apple TV, зазначивши, що це буде доречно при використанні приставки в слабо освітленій кімнаті. Після завершення заходу багато хто вирішив, що темний режим так і не з'явиться в iOS […]

Apple Pay будет запущена в странах Европы в этом году

Согласно информационного сообщения журнала The Telegraph, уже в первой половине текущего года все жители развитых европейских стран смогут насладиться работой сервиса Apple Pay. Первыми оплачивать покупки при помощи iPhone и Apple Watch смогут жители Великобритании. Следует напомнить о том, что мобильная система для осуществления платежей была запущена купертинской корпорацией еще в сентября предыдущего года. С […]

Хакери вкрали 40 мільйонів профілів iCloud

Саме час змінювати пароль! За даними ресурсу CSO Online, хакери скомпрометували близько 40 мільйонів акаунтів iCloud шляхом крадіжки баз даних сторонніх сервісів. Деякі користувачі стали скаржитися на раптове блокування їх iPhone і iPad. Це було зроблено через сервіс «Знайти iPhone». Про це жертви дізналися завдяки характерному повідомленню на заблокованому пристрої, причому російською мовою. Два роки тому […]