Все ще воюєте за місце на диску? Отримати «трофейний» гігабайт вам допоможе додаток Mail, адже саме в ньому накопичується купа непотребу.

Як не крути, а вбудований в OS X поштовий клієнт – це чудовий безкоштовний додаток, яким із задоволенням користуються мільйони користувачів по всьому світу. Однак, з розвитком технологій об'єми даних, що пересилаються, виросли на порядок, в той час як вартість твердотільних накопичувачів все ще недостатньо пропорційна їх ємності. Простіше кажучи, сучасна електронна пошта споживає багато дискового простору, і виною цьому є не тільки багаточисленні вкладення, а й також специфічні налаштування клієнтів.

У випадку з додатком Mail, як і з будь-якою іншою програмою, зазвичай відбувається наступне: користувач відкриває лист, який містить вкладення, після чого переходить до інших повідомлень. Тут і починається найцікавіше. Файли копіюються в спеціальну папку, в якій зберігаються необмежено довгу кількість часу.

Для того, щоб попередити цей сценарій, розробники передбачили спеціальну опцію, яка є особливо актуальною для пристроїв з невеликим об'ємом вбудованої пам'яті. Для того, щоб налаштувати поведінку додатку Mail, відкриваємо меню «Налаштування» за допомогою комбінації клавіш «[cmd] + [,]» і переходимо в «Основні». Розділ, що нас цікавить, називається «Видаляти неопрацьовані завантаження», а значення, що рекомендується – «Коли пошта завершить свою роботу».

Відтепер копії вкладень будуть автоматично видалятися у разі виходу з програми, при цьому в самих листах все залишиться в первозданному вигляді.

Сподіваємось, що ця проста порада допоможе звільнити ваш Mac від непотрібних файлів, адже за довгий час роботи об'єм «поштової» папки може суттєво вирости.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

«Яндекс» більше не найпопулярніший пошуковик Рунету. А винен у всьому Google

Найпопулярніша російська пошукова система «Яндекс» поступилася пальмою першості американському Google. Головною причиною зміни позицій в Рунеті став мобільний трафік, який і вивів Google на першу сходинку. Згідно зі статистичним звітом, наданим компанією TNS, в квітні 2016 року аудиторія Google виросла до позначки в 20,5 млн користувачів. «Яндекс» незначно відстає – 20,4 млн. У пошуковика від […]

Google оптимізувала iOS-додаток YouTube для окулярів віртуальної реальності

Поки багато хто чекає від компанії прориву в технологіях віртуальної реальності, Google оновила iOS-додаток відеохостингу YouTube для використання спільно з окулярами віртуальної реальності Cardboard. Додаток для Android отримало повну підтримку картонного віртуального шолома ще в листопаді. Це серйозний крок в сторону популяризації використання VR, оскільки Google одним оновленням надала iOS-користувачам доступ до найбільшої бібліотеки контенту, оптимізованого […]

ТОП-менеджер Samsung був викритий в спробі продати технології компанії китайським конкурентам

За повідомленням корейських джерел, один з високопоставлених співробітників корпорації Samsung був заарештований місцевими правоохоронцями. Йому інкримінують промислове шпигунство, тобто спробу продажу технологічних секретів своєї компанії. Ім’я затриманого поки що не розголошується. В інформаційних джерелах він фігурує під псевдонімом Mr. Lee. Повідомляється, що пан Лі мав намір таємно продати якійсь конкуруючій компанії з Китаю інформацію щодо процесів […]