Поліція заарештувала 25-річного жителя лондонського району Бетнал Грін за повідомлення в Twitter, що містить загрозу життю британському парламентарію.

"Британця заарештували за вигадане ним слово в Twitter"

Чоловік перетворив ім’я недавно убитої представниці Лейбористської партії Джо Кокс в дієслово і попросив: «Хто-небудь,”заджококсіть” Субрі, будь ласка». Він мав на увазі депутата від консерваторів Анну Субрі.

Субрі розповіла, що це вже друга погроза її життю, отримана за тиждень. «Це те, що сталося з нашою політикою. Толерантність і свобода слова повинні переважати», – відповіла вона на твіт.

41-річна Джо Кокс була вбита в червні 2016 року, незадовго до референдуму Brexit. Її вбивця Томас Мейр засуджений до довічного ув’язнення. На першому засіданні суду 52-річний чоловік у відповідь на прохання представитися заявив: «Моє ім’я – смерть зрадникам, свобода для Британії».

Мейр, як член ультраправої партії, виступав за вихід країни з Євросоюзу, а Кокс, навпаки, виступала за збереження членства Сполученого Королівства в ЄС. Після нападу на Кокс влада зупинила будь-яку агітацію перед референдумом.

Вас може зацікавити інформація про те, як українець змусив голосових помічників Amazon Echo і Google Home нескінченно ставити один одному запитання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple просять ніколи не реалізовувати одну із запатентованих технологій

Ми часто обговорюємо зареєстровані патенти компанії Apple. Компанія подає величезну кількість заявок, але ми вже говорили про те, що велика частина з них ніколи не буде застосована в справжніх продуктах. Проте один з патентів компанії зміг стривожити цілу групу осіб, яка підписала петицію, вимагаючи від Apple відмовитися від ідеї реалізації запатентованої технології. Йдеться про патент […]

Акция. Раздача промокодов для Game of Thrones – A Telltale Games Series

Начало месяца, а это значит, что ресурс IGN.com раздает популярный ХИТ совершенно бесплатно! В этом месяце нам предлагают скачать один из лучших квестов от гениальных Telltale Games Game of Thrones Чтобы получить промо надо зайти сюда: Ссылка – vk.cc/3DwmpX и нажать на кнопку GET MY CODE Как ввести промо – vk.cc/1WUxdw Не забывайте делиться с друзьями этой записью, акция […]

Смартфон ZTE Hawkeye з функцією промотування тексту очима не сподобався публіці і скасований

На недавній виставці CES 2017 компанія ZTE анонсувала вихід смартфону з функцією промотування тексту рухами очей під назвою Hawkeye. Гроші на випуск апарату збирали на краудфандінговій платформі Kickstarter. Тепер же стало відомо, що збір грошей припинений через низький попит і непопулярність ZTE Hawkeye серед користувачів Kickstarter. За повідомленням представників компанії, з півмільйона запитаних коштів за […]