Як виявилось, Apple Watch можуть прийти на допомогу не лише в тих випадках, коли необхідно подивитись час або перевірити пошту, а й також у разі потрапляння в автомобільну аварію. Про один з таких випадків розповів читач форуму Redditor.

Блогер повертався додому на автомобілі пізно в ночі та звернув в кювет для того, щоб запобігти зіткненню з лисицею, яка раптом вибігла на дорогу. Прокинутися водію вдалося вже в перевернутому автомобілі та висячи на ременях безпеки.

Перше, що американцю вдалося усвідомити в цей момент – те, що він знаходиться в перевернутому автомобілі. Після того, як йому вдалося відстібнути ремінь безпеки та вибратися з салону автомобіля через вікно, він спробував покликати на допомогу. На жаль, поблизу не було нікого.

Водій намагався знайти свій iPhone, однак в темноті це не вдавалось зробити. На своїх годинниках Apple Watch він побачив, що смартфон знаходиться далеко (за межами дії Bluetooth). Він став ходити поряд, натискаючи на годинниках кнопку Ping-тест, яка дозволяє видати звуковий сигнал на iPhone. Так, пошуки продовжувались близько 10 хвилин. В один момент він почув звук: йому вдалося знайти телефон, який залетів у кущі. Гаджет був непошкоджений і тому учасник аварії зміг з легкістю покликати на допомогу.

Відзначимо, що від такого ДТП водій не дуже постраждав, відбувшись лише декількома зламаними ребрами та травмою коліна. Однак, все могло бути набагато гірше, якби вчасно не приїхала допомога, яку вдалося викликати завдяки роботі Apple-гаджетів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Reeder 2 Beta 1 для Mac

В то время, когда на iOS с читалками для лент RSS дела обстоят отлично, то вот про Mac нельзя такого сказать. Имеется десяток средних клиентов и столько же убогих, а также один-два интересных, имеющих некоторые нюансы. Но нет, ни единого, которого можно было бы назвать идеальным — в эргономике, дизайне интерфейса и функциональности. А может […]

Netflix запустився в 130 країнах. Україна в тому числі

Відбулося те, про що думалося і мріялося багатьом вітчизняним любителям ліцензійного контенту. Netflix розширив власну мережу відразу на 130 країн, у число яких є і Україна. Netflix – це міжнародний онлайн-кінотеатр, який не тільки транслює фільми і серіали, але і займається створенням контенту. Саме Netflix зняв “Картковий будиночок”, “Зірвиголову”, “Джесіку Джонс”, “Коня БоДжека” і ще безліч популярних […]

Новий підрозділ Intel займеться технологіями для автомобілів-безпілотників

Компанія Intel сформувала внутрішній відділ, який зосередиться виключно на розробках в області “розумних” автомобілів, які вміють їздити без участі водія-людини. Нову групу – Automated Driving Group (ADG) – очолить ветеран чипмейкера Даг Девіс, раніше курирував напрямок Інтернету речей. Віце-президентом і генеральним менеджером ADG призначена Кеті Вінтер – колишня віце-президент в Delphi Automotive, одному з найбільших […]