Як виявилось, Apple Watch можуть прийти на допомогу не лише в тих випадках, коли необхідно подивитись час або перевірити пошту, а й також у разі потрапляння в автомобільну аварію. Про один з таких випадків розповів читач форуму Redditor.

Блогер повертався додому на автомобілі пізно в ночі та звернув в кювет для того, щоб запобігти зіткненню з лисицею, яка раптом вибігла на дорогу. Прокинутися водію вдалося вже в перевернутому автомобілі та висячи на ременях безпеки.

Перше, що американцю вдалося усвідомити в цей момент – те, що він знаходиться в перевернутому автомобілі. Після того, як йому вдалося відстібнути ремінь безпеки та вибратися з салону автомобіля через вікно, він спробував покликати на допомогу. На жаль, поблизу не було нікого.

Водій намагався знайти свій iPhone, однак в темноті це не вдавалось зробити. На своїх годинниках Apple Watch він побачив, що смартфон знаходиться далеко (за межами дії Bluetooth). Він став ходити поряд, натискаючи на годинниках кнопку Ping-тест, яка дозволяє видати звуковий сигнал на iPhone. Так, пошуки продовжувались близько 10 хвилин. В один момент він почув звук: йому вдалося знайти телефон, який залетів у кущі. Гаджет був непошкоджений і тому учасник аварії зміг з легкістю покликати на допомогу.

Відзначимо, що від такого ДТП водій не дуже постраждав, відбувшись лише декількома зламаними ребрами та травмою коліна. Однак, все могло бути набагато гірше, якби вчасно не приїхала допомога, яку вдалося викликати завдяки роботі Apple-гаджетів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple повернула 6000 доларів необачливому британцю

Багато людей вважають, що розробники мобільних додатків живуть у достатку. Це дійсно так, якщо їх гра користується популярністю в користувачів. Ще один варіант збагатитися з’являється в тому випадку, коли пристрій потрапляє до рук недосвідчених користувачів – пенсіонерів або дітей. Одна з таких історій сталася з 7-літнім хлопчиком Шуга Фаісалом, котрий грався з планшетом iPad. Одного […]

Acer представила найтонший ноутбук у світі

Компанія Acer представила на виставці IFA 2016, що проходить в ці дні в Берліні, перший в світі ноутбук, товщина якого становить менше одного сантиметра, а точніше 9,98 міліметрів. Важить новий Swift 7 також дуже мало – всього 1,1 кілограм. Домогтися таких результатів виробникові вдалося за рахунок застосування нового мініатюрного процесора Intel i5 сьомого покоління. Незважаючи […]

У iOS 10 Apple відмовилася від старих смайлів і намалювала 100 нових

Що робити дизайнеру додатків, коли йому стає нудно? Малювати смайли! Останні два місяці Apple працювала не тільки над підвищенням стабільності iOS 10, але і займалася перемальовуванням смайлів. Схоже, що компанія готується до повного оновлення всієї колекції Емодзі, до якої за дев’ять років ми встигли вже добряче звикнути. Нові смайли з’явилися в iOS 10 beta 4, […]