Недавно розробники спортивних додатків «Runtastic» випустили нову програму, яка дозволить всього за 12 тижнів скинути вагу, наростити м'язи і підвищити витривалість. Називається ця програма «Runtastic Results» і вона вже доступна для завантаження в App Store.

Головними перевагами програми є індивідуальність розкладу занять, що залежить від рівня підготовки користувача, і відсутність необхідності в спортивному інвентарі. Система тренувань розрахована в тому числі і на ледачих користувачів, у яких відсутня мотивація і завжди не вистачає часу на заняття спортом.

Задум розробників полягає у тому, що належне фізичне навантаження досягається під час тренувань без інвентаря завдяки грамотно складеній програмі вправ. Користувачеві пропонується замість гантелей і бігової доріжки використовувати свою вагу.

Розробники з гордістю підкреслюють, що для правильного виконання тренувальних завдань в додаток було завантажено понад 120 відеороликів із детальними інструкціями. Також у програмі є рекомендації щодо харчування та способу життя.

Приємним бонусом, що служить для підтримки належного рівня мотивації є щоденні поради та цитати. Спілкуватися і ділитися власними досягненнями з іншими користувачами «Runtastic Results» можна через додаток в спеціальному співтоваристві. Передбачена інтеграція з «Apple Health».

Програма поширюється в App Store безкоштовно, проте існує можливість покупки індивідуального аккаунта з розширеним функціоналом.

Завантажити додаток можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/id1035263816?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У ноутбуках Apple можуть з’явитися процесори від AMD

Якщо вірити джерелам ресурсу Bits&Chips, то в майбутньому компанія Apple може поміняти постачальника процесорів для своїх ноутбуків. Передбачається, що замість рішень від Intel в MacBook будуть використовуватися чіпи AMD Zen. Нагадаємо, що раніше мережевих джерелах говорили про швидку появу в яблучних ноутбуках процесорів на основі архітектури ARM. Однак за останніми даними Apple може віддати перевагу […]

В Україні почали друкувати будинки на 3D-принтері

Надрукувати і привезти на ділянку повністю автономний будинок можуть всього за один день. Півроку тому в якості стартапу одна з українських компаній вирішила створити будинок, який би вмів максимально утримувати тепло, контролювати якість повітря в приміщенні і фільтрувати воду, а також, щоб при необхідності його можна було легко і швидко перевезти в інше місце. Результатом […]

Samsung получил 75% заказов от Apple на «A9»

По слухам, корейская компания Samsung выиграла тендер на изготовление 75% процессоров следующего поколения «A9», которые, будут использованы в этом году в производстве новых гаджетов. Об этом в воскресенье сообщила деловая газета Южной Кореи Maeil. Также сообщается, что Apple хочет использовать передовые 14-нм технологии изготовления FinFET от Samsung. С другой стороны, октябрьские издания СМИ сообщали, что […]