Недавно розробники спортивних додатків «Runtastic» випустили нову програму, яка дозволить всього за 12 тижнів скинути вагу, наростити м'язи і підвищити витривалість. Називається ця програма «Runtastic Results» і вона вже доступна для завантаження в App Store.

Головними перевагами програми є індивідуальність розкладу занять, що залежить від рівня підготовки користувача, і відсутність необхідності в спортивному інвентарі. Система тренувань розрахована в тому числі і на ледачих користувачів, у яких відсутня мотивація і завжди не вистачає часу на заняття спортом.

Задум розробників полягає у тому, що належне фізичне навантаження досягається під час тренувань без інвентаря завдяки грамотно складеній програмі вправ. Користувачеві пропонується замість гантелей і бігової доріжки використовувати свою вагу.

Розробники з гордістю підкреслюють, що для правильного виконання тренувальних завдань в додаток було завантажено понад 120 відеороликів із детальними інструкціями. Також у програмі є рекомендації щодо харчування та способу життя.

Приємним бонусом, що служить для підтримки належного рівня мотивації є щоденні поради та цитати. Спілкуватися і ділитися власними досягненнями з іншими користувачами «Runtastic Results» можна через додаток в спеціальному співтоваристві. Передбачена інтеграція з «Apple Health».

Програма поширюється в App Store безкоштовно, проте існує можливість покупки індивідуального аккаунта з розширеним функціоналом.

Завантажити додаток можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/id1035263816?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

GAMES. Lawless

Игра: Lawless Язык: Русский Описание: качественный тир.   The Lawless – пример настоящего тира на iOS. Все что нужно тут есть – немного экшена, куча оружия и возможность его прокачки, уйма уровней и веселья.    Весь геймплей заключается в нажатии по нужному месту экрана, что бы выстрелить и попытаться попасть в противника. Однако, реализовано это […]

Фанат Mac портував Portal на Apple II

Днями ентузіаст Вінс Вівер, відомий в мережі під псевдонімом deater78, опублікував в мережі невелике відео. У ньому він продемонстрував спеціальну версію головоломки Portal, яка була запущена на комп’ютері Apple II. Варто відзначити, що комп’ютер Apple II, що з’явився 30 років тому, має процесор з тактовою частотою всього в 1 МГц і 128 Кбайт оперативної пам’яті. […]

Apple транслюватиме конференцію WWDC на своєму сайті

Apple буде транслювати відкриття WWDC – на офіційному сайті компанії з’явилося відповідне повідомлення. Трансляцію організовують щороку для тих, хто не потрапив на івент або просто хоче побачити головні анонси конференції розробників своїми очима. Раніше повідомлялося, що захід покажуть на сайті для девелоперів і в додатку WWDC для iOS і Apple TV, однак плани компанії, схоже, […]