Недавно розробники спортивних додатків «Runtastic» випустили нову програму, яка дозволить всього за 12 тижнів скинути вагу, наростити м'язи і підвищити витривалість. Називається ця програма «Runtastic Results» і вона вже доступна для завантаження в App Store.

Головними перевагами програми є індивідуальність розкладу занять, що залежить від рівня підготовки користувача, і відсутність необхідності в спортивному інвентарі. Система тренувань розрахована в тому числі і на ледачих користувачів, у яких відсутня мотивація і завжди не вистачає часу на заняття спортом.

Задум розробників полягає у тому, що належне фізичне навантаження досягається під час тренувань без інвентаря завдяки грамотно складеній програмі вправ. Користувачеві пропонується замість гантелей і бігової доріжки використовувати свою вагу.

Розробники з гордістю підкреслюють, що для правильного виконання тренувальних завдань в додаток було завантажено понад 120 відеороликів із детальними інструкціями. Також у програмі є рекомендації щодо харчування та способу життя.

Приємним бонусом, що служить для підтримки належного рівня мотивації є щоденні поради та цитати. Спілкуватися і ділитися власними досягненнями з іншими користувачами «Runtastic Results» можна через додаток в спеціальному співтоваристві. Передбачена інтеграція з «Apple Health».

Програма поширюється в App Store безкоштовно, проте існує можливість покупки індивідуального аккаунта з розширеним функціоналом.

Завантажити додаток можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/id1035263816?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple будет зарабатывать на автомобильной электронике

Многочисленные слухи подтверждают то, что Apple действительно ведет работу над созданием собственного электромобиля. Проект получил кодовое название Titan. Агентство Reuters сообщает о том, что Apple в настоящее время изучает опыт разных производителей автомобилей, включая сборку комплектующих на конвейере. Следует также отметить, что для компании не представляют никакого интереса автомобили, работающие на двигателе внутреннего сгорания. Помимо […]

Oukitel анонсувала 50-доларовий смартфон C3 з екраном HD і Android 6.0

Компанія Oukitel, раніше представила перший смартфон з акумулятором на 10000 мАг, анонсувала найдоступніший комунікатор під управлінням Android 6.0. 5-дюймовий апарат доступний для замовлення за ціною 50 доларів. Oukitel C3 базується на апаратній платформі Mediatek MT6580. Остання містить чотири обчислювальних ядра з тактовою частотою 1,3 ГГц і графічний контролер Mali-400 MP. Правда, інтегрований в процесор сотовий […]

Apple заплатила Samsung $4,3 млрд за OLED-дисплеї для iPhone

Samsung Display отримала замовлення на 60 млн OLED-дисплеїв для майбутніх iPhone. Про це повідомляють джерела всередині компанії. Стверджується, що в минулому році Apple вже замовила близько 100 млн екранів. Вартість нових OLED-дисплеїв склала $4,3 млрд. З огляду на те, що Apple продає близько 200 млн смартфонів на рік, виходить, що Samsung Display поставить їй не […]