Недавно розробники спортивних додатків «Runtastic» випустили нову програму, яка дозволить всього за 12 тижнів скинути вагу, наростити м'язи і підвищити витривалість. Називається ця програма «Runtastic Results» і вона вже доступна для завантаження в App Store.

Головними перевагами програми є індивідуальність розкладу занять, що залежить від рівня підготовки користувача, і відсутність необхідності в спортивному інвентарі. Система тренувань розрахована в тому числі і на ледачих користувачів, у яких відсутня мотивація і завжди не вистачає часу на заняття спортом.

Задум розробників полягає у тому, що належне фізичне навантаження досягається під час тренувань без інвентаря завдяки грамотно складеній програмі вправ. Користувачеві пропонується замість гантелей і бігової доріжки використовувати свою вагу.

Розробники з гордістю підкреслюють, що для правильного виконання тренувальних завдань в додаток було завантажено понад 120 відеороликів із детальними інструкціями. Також у програмі є рекомендації щодо харчування та способу життя.

Приємним бонусом, що служить для підтримки належного рівня мотивації є щоденні поради та цитати. Спілкуватися і ділитися власними досягненнями з іншими користувачами «Runtastic Results» можна через додаток в спеціальному співтоваристві. Передбачена інтеграція з «Apple Health».

Програма поширюється в App Store безкоштовно, проте існує можливість покупки індивідуального аккаунта з розширеним функціоналом.

Завантажити додаток можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/id1035263816?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Скоро вийде оновлений додаток Instagram для iOS

Ми уже встигли впевнитись у корисності додатку Tweetbot, який підтримує роботу відразу з декількома обліковими записами Твітера. І в наших думках зародились сподівання, що подібна програма стане доступною і для сервісу Instagram. І ось ця мрія нарешті збулась. Instagram розширює свої можливості. Тепер функцією роботи паралельно з кількома обліковими записами  можуть користуватися юзери Android. Найближчим […]

Apple відремонтує iPhone 6s, що довільно вимикаються. Але далеко не всі

Вчора Apple запустила нову програму з усунення технічної несправності в iPhone 6s, що приводить до безпідставного відключення гаджета. Компанія запевняє, що проблема спостерігається виключно з обмеженою кількістю пристроїв, випущених у вересні-жовтні 2015 року. Якщо подібна ситуація спостерігається і на вашому пристрої, ви можете звернутися до авторизованого сервісного центру або до роздрібного магазину Apple для підтвердження, що ваш смартфон потрапляє […]

ЗМІ повідомили про масові скорочення в Apple

Apple проводить скорочення штату співробітників, що займаються кадровими питаннями. Про це з посиланням на обізнані джерела повідомив ресурс Venture Beat. Як стало відомо, компанія звільняє не тільки всіх позаштатних HR-фахівців, а й співробітників цієї спеціальності, які працюють на постійній основі. Кадрові рішення можуть торкнутися більш 100 чоловік. Інформація про скорочення надійшла неофіційно, Apple поки не […]