Недавно розробники спортивних додатків «Runtastic» випустили нову програму, яка дозволить всього за 12 тижнів скинути вагу, наростити м'язи і підвищити витривалість. Називається ця програма «Runtastic Results» і вона вже доступна для завантаження в App Store.

Головними перевагами програми є індивідуальність розкладу занять, що залежить від рівня підготовки користувача, і відсутність необхідності в спортивному інвентарі. Система тренувань розрахована в тому числі і на ледачих користувачів, у яких відсутня мотивація і завжди не вистачає часу на заняття спортом.

Задум розробників полягає у тому, що належне фізичне навантаження досягається під час тренувань без інвентаря завдяки грамотно складеній програмі вправ. Користувачеві пропонується замість гантелей і бігової доріжки використовувати свою вагу.

Розробники з гордістю підкреслюють, що для правильного виконання тренувальних завдань в додаток було завантажено понад 120 відеороликів із детальними інструкціями. Також у програмі є рекомендації щодо харчування та способу життя.

Приємним бонусом, що служить для підтримки належного рівня мотивації є щоденні поради та цитати. Спілкуватися і ділитися власними досягненнями з іншими користувачами «Runtastic Results» можна через додаток в спеціальному співтоваристві. Передбачена інтеграція з «Apple Health».

Програма поширюється в App Store безкоштовно, проте існує можливість покупки індивідуального аккаунта з розширеним функціоналом.

Завантажити додаток можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/id1035263816?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Перший соціальномережовий Університет

Популярна соціальна мережа з Росії «Вконтакте» прийняла рішення відкрити свій особистий університет. Один з перших проектів цього навчального закладу буде полягати в навчанні бажаючих розробляти мобільні додатки під iOS. Цільова аудиторія даного заходу – старшокласники та студенти. За офіційними даними Контактний університет розпочав роботу ще 15 жовтня, але набір людей і широка реклама проекту почалася […]

Samsung представила вигнутий монітор на квантових точках

Samsung анонсувала нову модель монітора, який виконаний із застосуванням технології квантових точок (Quantum Dot). Офіційний показ пристрою відбудеться на виставці CES 2017, яка пройде з 5 по 8 січня в Лас-Вегасі. Вигнутий монітор CH711 вийде з діагоналлю екрана 27 і 31,5 дюймів. Він має роздільну здатність 2560 x 1440 точок, 178-градусний кут огляду і охоплення […]

Покупці хочуть AirPods сильніше, ніж Apple Watch Series 2

Незважаючи на те, що бездротові навушники AirPods змогла потримати в руках лише обмежена когорта заокеанських блогерів і журналістів, покупці явно заінтриговані свіжою новинкою від Apple і хочуть їй отримати. Про це свідчить опитування, проведене недавно банком Bank of America Merrill Lynch серед тисячі американців. В результаті опитування з’ясувалося, що 12 відсотків респондентів бажають придбати цей […]