Якщо вірити останнім дослідженням британського управління з комунікацій (Ofcom), телефони, які на багато простіше наворочених смартфонів від таких виробників, як, наприклад, Apple і Samsung, забезпечують значно більш високу стабільність стільникового сигналу при дзвінках і роботі з SMS-повідомленнями.

Дивно, але звичайні кнопкові телефони на багато якісніше працюють зі слабким сигналом в 2G-мережі. У той же час мінімальний сигнал для більшості розумних телефонів повинен бути в десять разів сильніше, ніж для звичайних «дзвонилок». А отже, сучасні телефони не відповідають вимогам до мінімального сигналу Асоціації GSM.

Тестування проводилися переважно в сільській місцевості, де, як правило, відстань між станціями досить велика і стан зв'язку знаходиться на низькому рівні. У Ofcom довели, що основною причиною такої відмінності смартфонів від звичайних телефонів є матеріал з якого зроблені флагмани нинішнього часу, а саме скло і метал. Через це сучасним смартфонам необхідний 2G-сигнал, сила якого приблизно в сім разів перевищує мінімальний для звичайних пристроїв.
Є такі мобільники, які втрачають сигнал при тому, чи іншому положенні їх у руці. Зв'язок може обриватися при перекритті антени смартфона, як це було з iPhone 4. Зараз проблеми такого типу з мобільними телефонами трапляються дуже рідко.

Конкретних моделей і брендів смартфонів у звіті Ofcom не згадувалося. За словами представника британського управління з комунікацій, експеременту проводився над невеликою кількістю пристроїв і всі вони проявили себе однаково, тому телефони було вирішено не перераховувати. Втім, висока ймовірність, що одними з тестованих девайсів були пристрої Samsung і Apple.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Большой Брат Роскомнадзор

Буквально на днях премьер-министром России Дмитрием Медведевым было подписано постановление, которое позволяет Роскомнадзору по своему усмотрению проверять переписки в социальных сетях и всевозможных мессенджерах, письма электронной почты и блог-платформы (и которому не уделяют должного внимания). Данные меры, по словам комитета – не более чем защита россиян и их прав от деятельности и последствий деятельности террористов […]

Розробники зможуть відповідати на відгуки в App Store

Разом з релізом нових бета-версій iOS і macOS в мережі з’явилася і нова документація для розробників додатків. Саме з останньою стало відомо про те, що в найближчому майбутньому автори ігор та утиліт зможуть відповідати на відгуки користувачів в App Store. На даний момент для вирішення виниклих проблем розробникам доводиться зв’язуватися з користувачами через електронну пошту. […]

lifecell представив нові тарифи: нижче ціна, більше трафіку і хвилин

Слідом за Київстаром, прийшла черга lifecell міняти тарифи в бік зниження. Ось це дійсно боротьба за абонента. Замість трьох базових тепер з'явилися чотири, які пропонують більше послуг за меншу ціну. Ціни, як і завжди різняться від області до області. Тариф «Смарт» доступний скрізь, крім Києва, Борисполя, Броварів, Бучі, Василькова, Ірпеня, Обухова, а також крім Броварського, […]