Якщо вірити останнім дослідженням британського управління з комунікацій (Ofcom), телефони, які на багато простіше наворочених смартфонів від таких виробників, як, наприклад, Apple і Samsung, забезпечують значно більш високу стабільність стільникового сигналу при дзвінках і роботі з SMS-повідомленнями.

Дивно, але звичайні кнопкові телефони на багато якісніше працюють зі слабким сигналом в 2G-мережі. У той же час мінімальний сигнал для більшості розумних телефонів повинен бути в десять разів сильніше, ніж для звичайних «дзвонилок». А отже, сучасні телефони не відповідають вимогам до мінімального сигналу Асоціації GSM.

Тестування проводилися переважно в сільській місцевості, де, як правило, відстань між станціями досить велика і стан зв'язку знаходиться на низькому рівні. У Ofcom довели, що основною причиною такої відмінності смартфонів від звичайних телефонів є матеріал з якого зроблені флагмани нинішнього часу, а саме скло і метал. Через це сучасним смартфонам необхідний 2G-сигнал, сила якого приблизно в сім разів перевищує мінімальний для звичайних пристроїв.
Є такі мобільники, які втрачають сигнал при тому, чи іншому положенні їх у руці. Зв'язок може обриватися при перекритті антени смартфона, як це було з iPhone 4. Зараз проблеми такого типу з мобільними телефонами трапляються дуже рідко.

Конкретних моделей і брендів смартфонів у звіті Ofcom не згадувалося. За словами представника британського управління з комунікацій, експеременту проводився над невеликою кількістю пристроїв і всі вони проявили себе однаково, тому телефони було вирішено не перераховувати. Втім, висока ймовірність, що одними з тестованих девайсів були пристрої Samsung і Apple.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Глава швейцарської TAG Heuer: Apple Watch – не конкурент механічному годиннику, це морально застарівша техніка

Глава швейцарського виробника годинників TAG Heuer Гі Семона заявив в інтерв'ю ресурсу Lenta, що не бачить конкурента в особі компанії Apple, що випускає «розумні» годинники. Семона переконаний, що морально застаріваюча споживча електроніка не може скласти конкуренцію продукції швейцарської компанії. «Зараз, якщо подивитися статистику, найбільший виробник годинників у світі – компанія Apple. Не думаю, що ми […]

Почалися поставки смартфону Freedom 251 вартістю $4

Коли на початку 2016 року індійська компанія Ringing Bells оголосила про намір вивести на ринок смартфон Freedom 251 вартістю всього $4, багато хто поставився до цього проекту скептично, а коли розробники почали відкладати терміни початку постачання пристроїв замовникам, громадськість і зовсім засумнівалася в їх чесності. У Ringing Bells навіть нагрянула урядова перевірка, яка, однак, ніяких […]

Apple Watch лідирують на ринку розумних годинників, конкуренти далеко позаду

У своїх фінансових звітах Apple традиційно не розкриває дані про продаж годинників Apple Watch, що дає привід засумніватися в їх успішності на ринку. Деякі експерти вважають, що Apple не вказує статистику продажу своїх годинників тому, що компанії просто нічим хвалитися, тобто продаж далекий від ідеалу. Ця точка зору спростовується даними аналітичної компанії Strategy Analytics, що на […]