Якщо вірити останнім дослідженням британського управління з комунікацій (Ofcom), телефони, які на багато простіше наворочених смартфонів від таких виробників, як, наприклад, Apple і Samsung, забезпечують значно більш високу стабільність стільникового сигналу при дзвінках і роботі з SMS-повідомленнями.

Дивно, але звичайні кнопкові телефони на багато якісніше працюють зі слабким сигналом в 2G-мережі. У той же час мінімальний сигнал для більшості розумних телефонів повинен бути в десять разів сильніше, ніж для звичайних «дзвонилок». А отже, сучасні телефони не відповідають вимогам до мінімального сигналу Асоціації GSM.

Тестування проводилися переважно в сільській місцевості, де, як правило, відстань між станціями досить велика і стан зв'язку знаходиться на низькому рівні. У Ofcom довели, що основною причиною такої відмінності смартфонів від звичайних телефонів є матеріал з якого зроблені флагмани нинішнього часу, а саме скло і метал. Через це сучасним смартфонам необхідний 2G-сигнал, сила якого приблизно в сім разів перевищує мінімальний для звичайних пристроїв.
Є такі мобільники, які втрачають сигнал при тому, чи іншому положенні їх у руці. Зв'язок може обриватися при перекритті антени смартфона, як це було з iPhone 4. Зараз проблеми такого типу з мобільними телефонами трапляються дуже рідко.

Конкретних моделей і брендів смартфонів у звіті Ofcom не згадувалося. За словами представника британського управління з комунікацій, експеременту проводився над невеликою кількістю пристроїв і всі вони проявили себе однаково, тому телефони було вирішено не перераховувати. Втім, висока ймовірність, що одними з тестованих девайсів були пристрої Samsung і Apple.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple усунула «ревнивий» баг в iOS 9.3.1

Прогалина ​​в системі, про яку ми писали вчора, усунена. Вона дозволяла в обхід пароля подивитися на контакти і фотографії користувача. Але тепер «не зовсім вірні» чоловік та жінка можуть спати спокійно – Apple подбала про їх подружнє щастя. За інформацією західних видань, Apple внесла зміни в систему зі свого боку змінивши алгоритми Siri. Якщо раніше […]

Intel підтвердила випуск процесорів Coffee Lake в другій половині року

Компанія Intel розкрила трохи подробиць про своє наступне покоління процесорів Core на щорічній зустрічі з інвесторами. Перші процесори Intel Core восьмого покоління під кодовою назвою Coffee Lake будуть випущені у другій половині 2017 року. Чіпи Coffee Lake базуються на 14-нанометровому виробничому техпроцесі, як і сьоме покоління Intel Core (Kaby Lake). При цьому, за словами Intel, вони […]

Touch ID виявився задіяний у більшості власників iPhone

У рамках минулої в п'ятницю прес-коференції представники Apple чимало розповіли про захист iOS-пристроїв. Мова на брифінгу йшла про розвиток технологій, зростання ризиків, пов'язаних з втратою особистих даних, і особливої ​​уваги самої Apple до користувальницької безпеки. Аналітик Бен Баджарін з Creative Strategies звернув увагу на цікаві цифри, згадані на конференції керівниками Apple. За статистикою, користувач розблоковує […]