Якщо вірити останнім дослідженням британського управління з комунікацій (Ofcom), телефони, які на багато простіше наворочених смартфонів від таких виробників, як, наприклад, Apple і Samsung, забезпечують значно більш високу стабільність стільникового сигналу при дзвінках і роботі з SMS-повідомленнями.

Дивно, але звичайні кнопкові телефони на багато якісніше працюють зі слабким сигналом в 2G-мережі. У той же час мінімальний сигнал для більшості розумних телефонів повинен бути в десять разів сильніше, ніж для звичайних «дзвонилок». А отже, сучасні телефони не відповідають вимогам до мінімального сигналу Асоціації GSM.

Тестування проводилися переважно в сільській місцевості, де, як правило, відстань між станціями досить велика і стан зв'язку знаходиться на низькому рівні. У Ofcom довели, що основною причиною такої відмінності смартфонів від звичайних телефонів є матеріал з якого зроблені флагмани нинішнього часу, а саме скло і метал. Через це сучасним смартфонам необхідний 2G-сигнал, сила якого приблизно в сім разів перевищує мінімальний для звичайних пристроїв.
Є такі мобільники, які втрачають сигнал при тому, чи іншому положенні їх у руці. Зв'язок може обриватися при перекритті антени смартфона, як це було з iPhone 4. Зараз проблеми такого типу з мобільними телефонами трапляються дуже рідко.

Конкретних моделей і брендів смартфонів у звіті Ofcom не згадувалося. За словами представника британського управління з комунікацій, експеременту проводився над невеликою кількістю пристроїв і всі вони проявили себе однаково, тому телефони було вирішено не перераховувати. Втім, висока ймовірність, що одними з тестованих девайсів були пристрої Samsung і Apple.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

GAMES. Довгоочікуваний Forgotten Memories

Найвідоміший мобільний хоррор Forgotten Memories, нарешті вийшов для iPhone і iPad. І цього разу компанія Psychoz Interactive не стала зраджувати своїм «принципам» і відклала реліз на кілька годин, хоча обіцяли випустити гру в App Store по повністю північноамериканському часу (часовий пояс не вказали). На даний момент вартість Forgotten Memories становить 5 доларів США, але даний […]

Макбуки Apple визнані найбільш надійними портативними комп’ютерами на ринку

Експерти видання Consumer Reports, що випускається некомерційною організацією «Союз споживачів США», назвали компанію Apple лідером серед найбільш надійних брендів на ринку портативних комп’ютерів. MacBook Air та MacBook Pro визнані найбільш надійними ноутбуками, що існують на сьогоднішній день. Відповідно до результатів проведеного дослідження, кожен п’ятий користувач зіштовхнувся з проблемою поломки ноутбука за останні три роки після його покупки. Однак, процент неполадок серед комп’ютерів Mac становив лише 10%. Якщо […]

MacBook Air виповнилося 7 років.

Немає в світі ноутбука тонше, ніж MacBook Air. Це твердження оскаржувалось настільки часто, що порахувати навіть приблизну кількість спроб здається неможливим. Але яким би тонким не був ноутбук конкурента або новий MacBook, в головах у багатьох Air все одно залишиться найтоншим. Тому що його таким зробив Джобс. 15 січня 2008 Стів вийшов на сцену з абсолютно […]