Кевін Сміт, що працює розробником програмного забезпечення, нещодавно продемонстрував програму для Apple TV, що дозволяє транслювати ігри з комп'ютера на екран телевізора.

Як можна побачити, рішення Сміта являє собою адаптовану для телеприставки Apple версію програми Moonlight. На мобільній платформі клієнт реалізований у вигляді готової програми, що доступна в магазині App Store.

Кевін каже про те, що головне призначення Moonlight – це трансляція ігор з персонального комп'ютера на Apple TV, що знаходяться в одній мережі. За словами розробника, компактна коробочка з легкістю передає 1080p-зображення при швидкості 60 кадрів в секунду з незначною затримкою, непомітною для більшості гравців. Причому ці значення будуть досягатися не тільки при провідному підключенні, але і при трансляції через Wi-Fi.

Розробник пише про те, що сервіс відмінно працює на телевізорі, та є ідеальним рішенням для вітальні з Apple TV і контролерами Nimbus. На відеоролику він запускає на телевізорі гру GTA V, яка транслюється з його Windows-ПК з двома графічними картами Nvidia 970 в режимі SLI. Комп'ютер підключений до Apple TV через Ethernet.

Нагадаємо, що раніше Кевін Сміт запускав на Apple TV популярний емулятор ігрових консолей MAME і зіграв у кілька класичних відеоігор: Donkey Kong, Galaga, Street Fighter II, Raiden, і Metal Slug – Super Vehicle. Відео з демонстрацією процесу представлено на YouTube-каналі Сміта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Обновление официального приложения Twitter в AppStore

Появившееся в App Store обновление, выпущено для официального клиента сети микроблогов Twitter. Помимо привычной способности исправлять ошибки, можно найти некоторые очень любопытные опции, которые будут доступны первое время лишь тем, у кого есть iOS-устройства. Хорошим нововведением стала возможность прикрепить четыре фотографии к одному сообщению. Раньше не было возможности добавления нескольких снимков к своему твиту, а […]

коментарів: 2 | 03.07.2016 20:29

Американець перевірив, чи можуть 60 захисних скляних плівок зробити iPhone куленепробивним

iPhone піддавали різним випробуванням: подрібнювали в блендері, скидали з висоти, варили в газованій воді, розплющували пресом. Як показує число переглядів відповідних YouTube-роликів, людям подобається винахідливе знищення техніки Apple. На цей раз автор каналу EverythinApplePro вирішив перевірити, скільки захисних скляних плівок зможуть уберегти iPhone від кулі. Раніше відеоблогер неодноразово розстрілював різні смартфони з різної зброї, але […]

У Канаді збираються побудувати космодром для запуску українських ракет

У Канаді з’явиться перший космодром, з якого в 2020 році повинні злетіти українські ракетоносії Циклон-4М, повідомляє CBC News Будувати космодром збирається приватна компанія Maritime Launch Services. Під будівництво визначили територію біля міста Кансо в провінції Нова Шотландія. Космодром буде розрахований на запуск українських РН «Циклон-4М», які будуть виводити на орбіти комерційні супутники з корисним навантаженням […]