Кевін Сміт, що працює розробником програмного забезпечення, нещодавно продемонстрував програму для Apple TV, що дозволяє транслювати ігри з комп'ютера на екран телевізора.

Як можна побачити, рішення Сміта являє собою адаптовану для телеприставки Apple версію програми Moonlight. На мобільній платформі клієнт реалізований у вигляді готової програми, що доступна в магазині App Store.

Кевін каже про те, що головне призначення Moonlight – це трансляція ігор з персонального комп'ютера на Apple TV, що знаходяться в одній мережі. За словами розробника, компактна коробочка з легкістю передає 1080p-зображення при швидкості 60 кадрів в секунду з незначною затримкою, непомітною для більшості гравців. Причому ці значення будуть досягатися не тільки при провідному підключенні, але і при трансляції через Wi-Fi.

Розробник пише про те, що сервіс відмінно працює на телевізорі, та є ідеальним рішенням для вітальні з Apple TV і контролерами Nimbus. На відеоролику він запускає на телевізорі гру GTA V, яка транслюється з його Windows-ПК з двома графічними картами Nvidia 970 в режимі SLI. Комп'ютер підключений до Apple TV через Ethernet.

Нагадаємо, що раніше Кевін Сміт запускав на Apple TV популярний емулятор ігрових консолей MAME і зіграв у кілька класичних відеоігор: Donkey Kong, Galaga, Street Fighter II, Raiden, і Metal Slug – Super Vehicle. Відео з демонстрацією процесу представлено на YouTube-каналі Сміта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вакуумна камера Redux врятує смартфон після попадання води

Користувачі будь-якого покоління iPhone завжди намагаються дбайливо ставитися до своїх девайсів. Особливо переживання стосуються водонепроникності. Якщо власник упустить смартфон у воду то в більшості випадків користувачеві доведеться звертатися в сервісний центр. Тільки там можуть без проблем висушити смартфон. Для таких випадків представлений Redux – ящик, схожий на «вакуумну камеру», як зазначають розробники. Досить просто покласти смартфон всередину металевого […]

Досягнення «яблучної» компанії на ринку корпоративних пристроїв є феноменальними

За останній рік американська «яблучна» корпорація змогла зробити великий крок вперед, збільшивши рівень продажів своїх продуктів у корпоративному секторі. За словами Тіма Кука, за 2015 фіскальний рік Apple вдалося заробити аж $25 млрд., що на 40% вище показників 2014 фінансового року. За інформацією видання Dailycomm, таке досягнення «яблучної» компанії є просто «безпрецедентним». Один із аналітиків сказав: […]

Обережно: при оновленні до iOS 10.3 можлива втрата даних

В кінці місяця Apple, як і очікується, випустить iOS 10.3 з новою файловою системою Apple File System (APFS). За численними відгуками вона дійсно прискорює працездатність iPhone. Це одна з головних причин оновитися. Але і тут є свої підводні камені для тих, хто не дивлячись вирішить це зробити. Настійно рекомендуємо створити резервну копію iPhone перед операцією […]