Кевін Сміт, що працює розробником програмного забезпечення, нещодавно продемонстрував програму для Apple TV, що дозволяє транслювати ігри з комп'ютера на екран телевізора.

Як можна побачити, рішення Сміта являє собою адаптовану для телеприставки Apple версію програми Moonlight. На мобільній платформі клієнт реалізований у вигляді готової програми, що доступна в магазині App Store.

Кевін каже про те, що головне призначення Moonlight – це трансляція ігор з персонального комп'ютера на Apple TV, що знаходяться в одній мережі. За словами розробника, компактна коробочка з легкістю передає 1080p-зображення при швидкості 60 кадрів в секунду з незначною затримкою, непомітною для більшості гравців. Причому ці значення будуть досягатися не тільки при провідному підключенні, але і при трансляції через Wi-Fi.

Розробник пише про те, що сервіс відмінно працює на телевізорі, та є ідеальним рішенням для вітальні з Apple TV і контролерами Nimbus. На відеоролику він запускає на телевізорі гру GTA V, яка транслюється з його Windows-ПК з двома графічними картами Nvidia 970 в режимі SLI. Комп'ютер підключений до Apple TV через Ethernet.

Нагадаємо, що раніше Кевін Сміт запускав на Apple TV популярний емулятор ігрових консолей MAME і зіграв у кілька класичних відеоігор: Donkey Kong, Galaga, Street Fighter II, Raiden, і Metal Slug – Super Vehicle. Відео з демонстрацією процесу представлено на YouTube-каналі Сміта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Американська армія переходить з Android на iPhone

Видання Military.com повідомило ще про одну маленьку перемогу Купертіно: Командування спеціальних операцій Армії США (SOCOM) вирішило відмовитися від використання пристроїв на базі операційної системи Android на користь нашого улюбленого iPhone. Причина такого рішення, як можна здогадатися, стара, як світ. У минулому армія видавала своїм військовослужбовцям спеціальні комплекти Android Tactical Assault Kit, в які входив Samsung […]

Читай всі новини техніки та науки онлайн в новинному агрегаторі smi.pp.ua

Новинний агрегатор – це стрічка новин, яка оновлюється автоматично з відображенням останніх і свіжих новин з інтернет видань і новинних ресурсів. Зараз є в мережі величезна кількість новинних агрегаторів, які аналізують і відображають новини в режимі онлайн. Російська влада навіть планували поставити новинні агрегатори за значенням, як новинні ресурси і змусити їх перевіряти опубліковану інформацію, […]

Аналітик: Apple зможе продати три мільйони iPad Pro в наступному кварталі

Відповідно до інформації відомого ресурсу DigiTimes, у наступному році Купертинська корпорація зможе продати 3 мільйони своїх нових планшетів iPad Pro. Найпростіша модель цього гаджету має 32 Гб вбудованої пам’яті. Її вартість становить 799 доларів США. Найдорожча модель на 128 Гб з вбудованим модулем LTE зараз коштує 1079 доларів. Крім цього, всі бажаючі зможуть для більш […]