Кевін Сміт, що працює розробником програмного забезпечення, нещодавно продемонстрував програму для Apple TV, що дозволяє транслювати ігри з комп'ютера на екран телевізора.

Як можна побачити, рішення Сміта являє собою адаптовану для телеприставки Apple версію програми Moonlight. На мобільній платформі клієнт реалізований у вигляді готової програми, що доступна в магазині App Store.

Кевін каже про те, що головне призначення Moonlight – це трансляція ігор з персонального комп'ютера на Apple TV, що знаходяться в одній мережі. За словами розробника, компактна коробочка з легкістю передає 1080p-зображення при швидкості 60 кадрів в секунду з незначною затримкою, непомітною для більшості гравців. Причому ці значення будуть досягатися не тільки при провідному підключенні, але і при трансляції через Wi-Fi.

Розробник пише про те, що сервіс відмінно працює на телевізорі, та є ідеальним рішенням для вітальні з Apple TV і контролерами Nimbus. На відеоролику він запускає на телевізорі гру GTA V, яка транслюється з його Windows-ПК з двома графічними картами Nvidia 970 в режимі SLI. Комп'ютер підключений до Apple TV через Ethernet.

Нагадаємо, що раніше Кевін Сміт запускав на Apple TV популярний емулятор ігрових консолей MAME і зіграв у кілька класичних відеоігор: Donkey Kong, Galaga, Street Fighter II, Raiden, і Metal Slug – Super Vehicle. Відео з демонстрацією процесу представлено на YouTube-каналі Сміта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple патентує нові розумні навушники для мобільних пристроїв

Днями в мережі з'явилася інформація про нову патентну заявку, яка подана компанією Apple. У ній описані не зовсім звичайні навушники для мобільних пристроїв. Їх відмінною особливістю є спеціальний механізм, який дозволяє швидко перемикатися між бездротовим і провідним режимами. Згідно з наявними даними, в майбутньому купертінівці можуть випустити розумні навушники для iPhone і iPad. Вони будуть […]

Як зламати iPhone за допомогою зубної пасти і пластиліну

Мова про Touch ID, зрозуміло. Як з’ясували експерти з безпеки, сканер відбитків пальців Touch ID можна запросто обдурити, використовуючи звичайний пластилін. В даному випадку Play-Doh від Hasbro. Свій спосіб співробітники фірми Vkansee показали публіці Всесвітнього мобільного конгресу в Барселоні. Спочатку за допомогою звичайної зубної пасти відбиток зняли з пальця власника смартфона. Дали йому застигнути. Як […]

Apple продовжує дивувати

Розробники Apple спроектували ручку-комп'ютер, що зможе відправляти і приймати текстові повідомлення, поштову кореспонденцію і навіть здійснювати дзвінки. Девайс буде оснащений невеликим екраном, мікрофоном, акселерометром і динаміком. Є модулі супутникової навігації GPS і стільникового зв'язку, вбудований акумулятор. За задумом Apple, ручка-комп'ютер зможе розпізнавати рукописний ввід, здійснювати перетворення мови в текст і навпаки. При цьому користувач зможе […]