Кевін Сміт, що працює розробником програмного забезпечення, нещодавно продемонстрував програму для Apple TV, що дозволяє транслювати ігри з комп'ютера на екран телевізора.

Як можна побачити, рішення Сміта являє собою адаптовану для телеприставки Apple версію програми Moonlight. На мобільній платформі клієнт реалізований у вигляді готової програми, що доступна в магазині App Store.

Кевін каже про те, що головне призначення Moonlight – це трансляція ігор з персонального комп'ютера на Apple TV, що знаходяться в одній мережі. За словами розробника, компактна коробочка з легкістю передає 1080p-зображення при швидкості 60 кадрів в секунду з незначною затримкою, непомітною для більшості гравців. Причому ці значення будуть досягатися не тільки при провідному підключенні, але і при трансляції через Wi-Fi.

Розробник пише про те, що сервіс відмінно працює на телевізорі, та є ідеальним рішенням для вітальні з Apple TV і контролерами Nimbus. На відеоролику він запускає на телевізорі гру GTA V, яка транслюється з його Windows-ПК з двома графічними картами Nvidia 970 в режимі SLI. Комп'ютер підключений до Apple TV через Ethernet.

Нагадаємо, що раніше Кевін Сміт запускав на Apple TV популярний емулятор ігрових консолей MAME і зіграв у кілька класичних відеоігор: Donkey Kong, Galaga, Street Fighter II, Raiden, і Metal Slug – Super Vehicle. Відео з демонстрацією процесу представлено на YouTube-каналі Сміта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Samsung продемонструвала можливості свого складного смартфона

Вже на початку наступного року Samsung може представити два смартфона зі складними дисплеями. А поки цього не сталося, корейський виробник активно готує грунт для нових гаджетів. На цьому тижні компанія подала заявку на отримання нового патенту, в якому описані можливості гаджетів з гнучкими екранами. Samsung планує використовувати гнучкі екрани в смартфонах, які зможуть складатися в […]

12 аеропортових хитрощів, яких Ви не знали

Я обожнюю подорожувати. Це одне з моїх найулюбленіших занять, але іноді аеропорт може стати найгіршим досвідом і затьмарити всю поїздку. Але я можу Вам допомогти! Сьогодні Ви дізнаєтеся хитрощі, про які не мали поняття навіть найзатятіші мандрівники.  1. Якщо Ви скористаєтеся одним з таких автоматизованих кіосків, як Global Entry, то Вам не доведеться проходити паспортний […]

Вернитесь в форму с приложением Breeze

Сегодня многие хотят быть в форме хоть, однако по понятным причинам, часто эти стремления ограничиваются только одним желанием. Теперь есть отличная возможность начать приводить себя в форму и постигать новые рекорды с помощью нового приложения Breeze, которое оптимизировано для iPhone 5S (Один нюанс – Breeze работает только с 5S используя его новый процессор M7). Итак, […]