Раніше деякі з власників нових яблучних комп’ютерів почали скаржитися на проблеми в роботі графічних карт. Як стало відомо днями, така неприємність зустрічається досить часто. Про це можна судити на підставі опитування, проведеного ресурсом 9to5mac.

"MacBook Pro 2016"

Всього в опитуванні взяло участь 5 000 користувачів, і якщо судити за результатами, то виникаючі проблеми з графічною картою спостерігаються приблизно у кожного другого власника MacBook Pro 2016.

"2"

"3"

Примітно, що найбільша кількість скарг надходить від користувачів MacBook Pro з 15-дюймовим дисплеєм і графікою Radeon Pro 460. Однак проблеми зустрічаються і на інших моделях, хоча й не так часто.

"4"

"5"

За словами користувачів, збої в роботі графічної карти можуть виникати в різний час і не завжди залежать від навантаження на відеокарту. Зараз власники нових яблучних ноутбуків намагаються визначити залежність.

Тим часом в мережі розглядаються різні причини виникнення подібних проблем. Дехто каже, що збої пов’язані з апаратною частиною, проте інші впевнені в їх програмному «походженні». Представники Apple поки офіційно не коментують всі ці повідомлення.

Нагадаємо, що iFixit вдалося з’ясувати, що новий MacBook Pro з Touch Bar не підлягає ремонту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple розіслала запрошення на презентацію iPhone 7

Чутки виявилися вірними. Презентація нової моделі «яблучного» смартфону відбудеться, як і було обіцяно, саме 7 вересня. Декілька годин тому цю дату підтвердила сама компанія Apple, розіславши журналістам запрошення на захід, який відбудеться 7.09 в 10.00 за місцевим часом в Bill Graham Civic Auditorium, Сан-Франциско. Слоган презентації «See you on the 7th.» Явно натякає на те, що […]

С 31-го марта поддержка AOL-аккаунтов прекращается

Сотрудничество между Apple и AOL прекращается. Ранее пользователи могли заходить на любые сервисы Apple, используя AOL-аккаунты. Теперь все пользователи iTunes, App Store и других сервисов, которые до 31 марта не зарегистрировали собственный Apple ID, теряют свои старые аккаунты. Причем все купленные услуги пропадают тоже.  К счастью, много усилий для регистрации не требуется. Достаточно просто зайти […]

Apple придбала компанію FoundationDB

Наприкінці березня через інсайдерські джерела в Мережі поширилися чутки, що компанія Apple розпочала новий сезон поглинань. Без оголошення фінансових подробиць і будь-якої інформації компанія FoundationDB стала частиною Apple. FoundationDB займається тим, що створює бази даних на основі NoSQL, з неймовірною швидкістю роботи при мінімальних витратах. Згідно з дослідженнями західних ресурсів, програми FoundationDB можуть проводити понад […]