Аналітична компанія Fliksu нещодавно опублікувала свій звіт, який стосувався ринку мобільних додатків. Цього разу особливу увагу експерти приділили витратам, які необхідні розробникам для виходу в топ додаткам з магазину App Store в різних країнах світу. Виявилось, що найдорожча країна для виведення в топ-25 App Store – США.

Результати дослідження вказують на те, що виведення в топ-25 американського App Store може обійтися в 200 тисяч доларів США. Саме стільки, за даними аналітиків, доведеться витратити на «розкрутку» мобільної гри чи додатку. В сусідній Канаді, наприклад, ця сума є значно меншою та становить лише 15 тисяч доларів.

У Європі найдорожчою для виведення додатків в топ App Store стала Німеччина. Для того, щоб потрапити на верхні рядки місцевого чарту, доведеться заплатити 65 тисяч доларів. Для Великобританії ця сума складає 45 тисяч доларів, а для Франції 30 тисяч доларів.

Однак, хороші продажі – це не єдиний фактор, який впливає на позицію додатку в рейтингу App Store. На цей показник також впливає день тижня. Так, наприклад, найбільш вдалим днем для досягнення верхніх рядів App Store є четвер, оскільки саме в цей день завантажується найменше додатків. А от у вихідні спостерігається вищий рівень активності користувачів, а тому конкуренція між програмним забезпеченням заважає прориватися на вершину. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple випустила iOS 9.2.1

Після двох тестових версій iOS 9.2.1 Apple нарешті випустила фінальну прошивку. Оновитися можна вже зараз iOS 9.2.1 доступна для скачування по повітрю і через iTunes. Нова прошивка приносить дрібні виправлення багів, а також оновлення системи безпеки. Для поновлення просто зайдіть в Установки – Основні – Оновити ПЗ. Нагадаємо, що минулого тижня компанія вже випустила iOS 9.3 Public beta.

Користувачі скаржаться на зависання планшета iPad Pro

Нещодавно в продажі з’явився 12,9-дюймовий планшет iPad Pro, виходу якого з нетерпінням очікували тисячі любителів планшетів по всьому світу. Однак користувачі вже встигли виявити в ньому досить неприємну проблему. За інформацією багатьох володільців iPad Pro, яка була розміщена на офіційному форумі технічної підтримки Apple, планшет перестає реагувати на дії користувача після довгої зарядки – зазвичай […]

Стів Возняк стане одним зі спікерів на Xamarin Evolve 2016

Стало відомо, що на Xamarin Evolve 2016, найбільшої в світі конференції по кроссплатформенной мобільного розробці, одним зі спікерів стане Стів Возняк. Він приєднається до інших спікерів, в числі яких Грант Імахара, Джош Кларк, Чарльз Петцольд та Джулі Аск. “Я бачу велику схожість між сходженням персональних комп’ютерів і тим, що відбувається на початку мобільного ери”, – говорить […]