Голосова помічниця Siri стала доступна 5 мільйонам власників автомобілів Ford, заявляє портал AutoNews з посиланням на докази, надані виробником авто. До цього моменту система Siri Eyes Free йшла в комплекті з автомобілями марки Chevrolet, Opel, Honda та інших брендів.

Ford, як нам стало відомо, уклав контракт з Apple. Тепер використовувати додаток можна на всіх машинах, які були зібрані пізніше 2011 і оснащені системою SYNC. Робота персонального помічника відбувається за допомогою додатка CarPlay.

Siri починає свою роботу після довгострокового натискання на спеціальну кнопку на рульовому колесі. Після того, як ваш комп'ютерна подруга запрацювала, водієві буде доступний набір тексту, здійснення дзвінків або пошук потрібного номеру в телефонній книжці.

За допомогою системи Siri Eyes Free водії автомобілів Ford зможуть:
• Здійснювати дзвінки контактам з адресної книги
• Шукати контакти закусочних та інших закладів у вашому місті
• Встановити нагадування і будильники
• Дізнаватися прогноз погоди
• Вибирати і програвати музику
• Відправляти і прослуховувати тестові повідомлення
• Використовувати голосову навігацію Apple Maps.

Раніше американська компанія розробила мультимедійну систему SYNC 3. Вперше нова технологія була застосована на моделях Fiesta і Escape. На відміну від свого попередника SYNC 3 працює на новій операційній системі, яка була розроблена компанією BlackBerry. І завдяки цьому мультимедійна система відрізняється більш високою працездатністю.

SYNC 3 отримала модернізовану технологію ідентифікації голосу, сенсорне управління і покращену графіку. Оновлення софта відбувається за допомогою Wi-Fi. Також SYNC 3 дозволяє виводити на сенсорний екран список програм смартфона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple Watch Series 3 отримають новий дизайн і LTE-модуль

У мережі продовжує з’являтися нова інформація, що стосується Apple Watch третього покоління. Раніше мережеві джерела повідомляли, що офіційний реліз новинки може відбутися в кінці цього – початку наступного року. Тепер завдяки джерелам видання Bloomberg стали відомі і деякі особливості Apple Watch Series 3. Згідно з останніми даними, однією з ключових «фішок» оновлених Apple Watch стане […]

Новий твік iSwitch

У Cydia з'явився новий твік iSwitch, який викликав досить спірні емоції у «зломщиків» iOS-пристроїв. Декому настройка здалася корисною, інші вважали її непотрібною. Чи використовувати новий інтерфейс апп-свитчера, вирішувати тільки вам. Від себе хочеться додати, що все-таки в iSwitch щось є. І, швидше за все, твік буде в нагоді тим, хто використовує панель багатозадачності саме для […]

Windows 10 все ще безкоштовна

При розробці Windows 10 в компанії вирішили змінити модель монетизації, зробивши нову ОС умовно безкоштовною для користувачів Windows 7/8.1 (намагаючись таким чином боротися з піратством і популяризувати систему серед якомога більшої кількості користувачів). Втім пропозиція безкоштовного оновлення обмежена в часі і закінчилася 29 липня цього року. Після вартість офіційного оновлення зросла до $119/2700 грн/8000 руб. Однак […]