Голосова помічниця Siri стала доступна 5 мільйонам власників автомобілів Ford, заявляє портал AutoNews з посиланням на докази, надані виробником авто. До цього моменту система Siri Eyes Free йшла в комплекті з автомобілями марки Chevrolet, Opel, Honda та інших брендів.

Ford, як нам стало відомо, уклав контракт з Apple. Тепер використовувати додаток можна на всіх машинах, які були зібрані пізніше 2011 і оснащені системою SYNC. Робота персонального помічника відбувається за допомогою додатка CarPlay.

Siri починає свою роботу після довгострокового натискання на спеціальну кнопку на рульовому колесі. Після того, як ваш комп'ютерна подруга запрацювала, водієві буде доступний набір тексту, здійснення дзвінків або пошук потрібного номеру в телефонній книжці.

За допомогою системи Siri Eyes Free водії автомобілів Ford зможуть:
• Здійснювати дзвінки контактам з адресної книги
• Шукати контакти закусочних та інших закладів у вашому місті
• Встановити нагадування і будильники
• Дізнаватися прогноз погоди
• Вибирати і програвати музику
• Відправляти і прослуховувати тестові повідомлення
• Використовувати голосову навігацію Apple Maps.

Раніше американська компанія розробила мультимедійну систему SYNC 3. Вперше нова технологія була застосована на моделях Fiesta і Escape. На відміну від свого попередника SYNC 3 працює на новій операційній системі, яка була розроблена компанією BlackBerry. І завдяки цьому мультимедійна система відрізняється більш високою працездатністю.

SYNC 3 отримала модернізовану технологію ідентифікації голосу, сенсорне управління і покращену графіку. Оновлення софта відбувається за допомогою Wi-Fi. Також SYNC 3 дозволяє виводити на сенсорний екран список програм смартфона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Реальні факти з «провальної» конференції Apple

Тіму довелося виправдовуватися і 9 разів використовувати похідні від слова «оптимізм». Постійне зростання неможливе і в минулому фінансовому кварталі Apple досягла свого піку, за яким послідувало очікуване зниження результатів. Природно, без коментарів керівництво компанії опубліковані цифри не залишило. Перед інвесторами традиційно звітували глава компанії Тім Кук і генеральний фінансовий директор Лука Маестро. Все не так […]

Samsung створила новий підрозділ для посилення контролю якості

Samsung Electronics оголосила про створення нового підрозділу з метою глобального поліпшення якості продукції, так як компанія прагне уникнути в майбутньому інцидентів, подібних до провалу фаблету Galaxy Note 7. Очолить новий підрозділ Кім Чен-хо, президент суднобудівної фірми Samsung Heavy Industries, що входить до складу Samsung Group. «Президент Кім Чен-хо, провідний виробничий фахівець, буде очолювати роботу з […]

SXPD: The Rookie – гибрит комиксов и футуристической гонки

Компания OneBigGame, которая представляет собой первое некоммерческое издательство игр, анонсировала свой новый проект, назвав его SXPD: The Rookie. Данная игра создана для iOS, в частности для iPad. SXPD – является гибридом комиксов с футуристическими гонками. В ее создании участвовали многие известные личности, такие как Дюк Мигхтен (Duke Mighten) – художник и писатель комиксов, Дэвид Перри […]