"окуляри доповненої реальності"

Днями в мережі з’явилися нові чутки про свіжий носимий гаджет Apple. Це будуть Glass, реліз яких відбудеться в 2018 році. Google показувала подібний пристрій, але далі версії для розробників не пішла.

Так, Apple не придумує нових продуктів. Компанія бере готові ідеї з минулого, доводить до пуття і представляє в свіжому світлі. Така ж історія чекає і на Glass з надкушеним яблуком на корпусі – черговий привід для IT-революції.

Доповнена реальність на допомогу Apple Maps

"2"

На початку місяця ми отримали інформацію з приводу нового патенту Apple. Він описує використання інструментів доповненої реальності в картах. За допомогою них побачимо дані про розташовані поблизу об’єкти.

Аналітики припустили, що для цього використають стандартну камеру iPhone. Але з появою чуток про Apple Glass окуляри стають першим претендентом на інструмент роботи з доповненою реальністю.

Повідомлення з iPhone – тепер перед очима

"3"

Подібно годинникам Apple Watch, окуляри Glass покажуть власнику повідомлення з iPhone. Щоб побачити кожне, не доведеться піднімати руку або витягувати смартфон з кишені. Таке використання убезпечить водіння за кермом і так далі.

Але досвід використання Apple Watch підказує, що швидкий доступ потрібен не для повного переліку повідомлень – тільки для обраних, тому розділіть список між смартфоном, годинником і новими окулярами.

Перегляд 3D-зображення з iPhone 8 та іншого

"4"

Сьогодні Apple і LG Innotek спільно працюють над тривимірною камерою для iPhone 8. За допомогою неї з’явиться можливість робити класні знімки і записувати відео в трьох вимірах, і переглядати це на 3D-екрані нового смартфону.

Щоб побачити тривимірний ефект на iPhone 7 і нижче, iPad і MacBook використовує Apple Glass. Лінзи нового пристрою передадуть 3D за подобою спец. окулярів, які використовуються в кінотеатрах і домашніх відеосистемах.

Плюс простору для роботи на MacBook Pro

"5"

Свіжий носимий пристрій Apple створить новий вимір для роботи з графічними об’єктами та іншими даними на нових MacBook Pro 2016 року. Мабуть, інші моделі позбавлять цього з маркетингових міркувань.

Подібні технології сьогодні розвиває Microsoft з окулярами HoloLens. На промо-роликах компанія показує тривимірне зображення об’єкта, над яким працюють в двомірному просторі.

Зйомка відео відбуватиметься через вбудовану в Glass камеру

"6"

В Apple Glass вмонтують камеру. Основне призначення модуля – сканування об’єктів навколо, розпізнавання за допомогою штучного інтелекту і висновок інформації про них. Це стане базою для описаної вище роботи з Maps.

Але якісний сенсор вийде використовувати для фотографування та запису відеороликів. Глибина модуля дозволить встановити пристойну оптику, яка перевершить iPhone 7 або хвалений Google Pixel.


Сьогодні Apple Glass виглядають фантастично. І вихід такого пристрою на тлі Google Glass, що не зазнали зльоту, також не виглядає осмисленим. Але так говорили і про iPad, подоба якого була на ринку до, і про інші девайси компанії.

Glass виявляться фізичним втіленням нової стратегії виробника в розвитку доповненої реальності, про яку регулярно говорить Тім Кук. Але виявляться корисними і в ряді інших сценаріїв. Тому чекаємо з нетерпінням.

Дізнайтеся про іншу цікаву новинку – незвичайне дзеркало, яке майже повністю копіює інтерфейс iOS 10 і виконує ряд інших корисних функцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Незвичайний GPS-навігатор TomTom VIO для скутерів

Компанія TomTom на виставці IFA 2016, яка зараз проходить в Берліні (Німеччина), представила оригінальну навігаційну систему під назвою VIO. Новинка розрахована насамперед на власників мопедів, електричних скутерів або подібних транспортних засобів. Пристрій має круглу форму і зовні нагадує класичне дзеркало заднього виду, проте на місці відбиваючої поверхні розташовується сенсорний дисплей. Гаджет захищений від вологи, а […]

Як красиво знищіти iPhone

Зі шкільних уроків з хімії ми всі повинні знати, що ж трапляється при взаємодії натрію з водою. Судячи з відео, про непрості взаємини хімічного елементу з водою був обізнаний і відеоблогер під ніком TechRax, який негайно використовував свої знання для краш-тестування чергового iPhone 6s. Ймовірно, ви вже здогадалися, як і користувачі, що не прогулювали уроки […]

iPhone 6 проти OnePlus X

Для порівняння смартфонів зі світу Android та iPhone на цей раз ми взяли One Plus X і iPhone 6. Не можна, звичайно, сказати, що ці два пристрої – «одного поля ягоди», але в більшості характеристик їх цілком можна розцінювати як достойних конкурентів. По апаратній складовій вони «однолітки», тож питань такого плану з’явитися не повинно. Продуктивність […]