Гравець Minecraft з ніком CaptainSparklez змайстрував в пісочниці Minecraft смартфон iPhone. Відеодоказ з демонстрацією результату роботи він опублікував на своєму каналі в YouTube.
Віртуальний смартфон здатний здійснювати відеодзвінки і переглядати сторінки в Інтернеті. На доказ того, що iPhone дійсно функціонує, блогер зробив дзвінок на свій планшет – на дисплеї «ігрового» телефону з'явилося його зображення.

За словами юзера CaptainSparklez, для створення свого винаходу він використовував провайдер Verison. Компанія зробила спеціальний додаток, Boxel, який переробляє веб-сторінки і відеопотік таким чином, що сервер Minecraft здатний відтворити їх у вигляді кольорових кубиків в режимі реального часу. Minecraft не здатний відтворювати відео у високій якості, тому вхідний дзвінок зображується на його екрані різними кольоровими блоками. При цьому співрозмовник може спостерігати аватар того, хто дзвонить. Також смартфон має можливість робити Селфі, на яких користувач буде відображатися у вигляді аватара з Minecraft.

Гра Minecraft, створена шведською студією Mojang, радує користувачів з 2009 року. Тоді була запущена дебютна альфа-версія гри. В кінці 2011 року остаточна версія гри вийшла на PC, а потім її зробили сумісною з iPhone і iPad. У вересні 2014 року проект купила компанія Microsoft.
Суть Minecraft полягає в тому, щоб взаємодіяти з навколишнім світом, який генерується випадковим чином. У ньому гравцям треба займатися будівництвом будівель, добувати корисні ресурси, а також боротися з агресивними істотами. Візуально гра при цьому стилізована під тривимірний піксель-арт. В даний час гравці створили вже безліч різних об'єктів усередині Minecraft. Один з фанатів Apple відтворив в пісочниці точну копію штаб-квартири корпорації. Він випустив відповідну карту, яку можна завантажити з його сайту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

3 способи легко вивчити гарячі клавіші OS X

Вибери підходящий спосіб  і прокачай себе. Ніхто не заперечить користь володіння гарячими клавішами в будь-якій операційній системі. Розробники OS X з великою любов’ю до дрібниць зробили роботу з клавіатурними поєднаннями дуже практичною і зручною. Залишається тільки дізнатися про потрібні гарячі клавіші і запам’ятати їх. Пропонуємо три різні варіанти для вирішення завдання. 1. Простий безкоштовний спосіб Для […]

В iCloud з’явився тарифний план на 2 ТБ

До недавнього часу користувачам яблучних пристроїв було доступно три тарифні плани в хмарному сховищі iCloud. Ті, кому не вистачало 5 ГБ, могли за додаткові гроші придбати ще 50 ГБ, 200 ГБ або 1 ТБ. Тепер користувачам став доступний ще один тарифний план. Тепер власники яблучних пристроїв можуть придбати цілих 2 ТБ хмарного простору, заплативши $20 […]

Глава LG Display підтвердив, що iPhone 8 отримає OLED-дисплей

Вже більше року різні мережеві джерела повідомляють про те, що компанія Apple планує «перевести» свої мобільні пристрої на OLED-дисплеї. Днями цю інформацію побічно підтвердив і глава компанії LG Display. В рамках Korea Display Industry Association в Сеулі глава LG Display Хан Санг-беома зазначив, що Apple не зможе відразу оснастити всі нові iPhone дисплеями нового типу. […]