Гравець Minecraft з ніком CaptainSparklez змайстрував в пісочниці Minecraft смартфон iPhone. Відеодоказ з демонстрацією результату роботи він опублікував на своєму каналі в YouTube.
Віртуальний смартфон здатний здійснювати відеодзвінки і переглядати сторінки в Інтернеті. На доказ того, що iPhone дійсно функціонує, блогер зробив дзвінок на свій планшет – на дисплеї «ігрового» телефону з'явилося його зображення.

За словами юзера CaptainSparklez, для створення свого винаходу він використовував провайдер Verison. Компанія зробила спеціальний додаток, Boxel, який переробляє веб-сторінки і відеопотік таким чином, що сервер Minecraft здатний відтворити їх у вигляді кольорових кубиків в режимі реального часу. Minecraft не здатний відтворювати відео у високій якості, тому вхідний дзвінок зображується на його екрані різними кольоровими блоками. При цьому співрозмовник може спостерігати аватар того, хто дзвонить. Також смартфон має можливість робити Селфі, на яких користувач буде відображатися у вигляді аватара з Minecraft.

Гра Minecraft, створена шведською студією Mojang, радує користувачів з 2009 року. Тоді була запущена дебютна альфа-версія гри. В кінці 2011 року остаточна версія гри вийшла на PC, а потім її зробили сумісною з iPhone і iPad. У вересні 2014 року проект купила компанія Microsoft.
Суть Minecraft полягає в тому, щоб взаємодіяти з навколишнім світом, який генерується випадковим чином. У ньому гравцям треба займатися будівництвом будівель, добувати корисні ресурси, а також боротися з агресивними істотами. Візуально гра при цьому стилізована під тривимірний піксель-арт. В даний час гравці створили вже безліч різних об'єктів усередині Minecraft. Один з фанатів Apple відтворив в пісочниці точну копію штаб-квартири корпорації. Він випустив відповідну карту, яку можна завантажити з його сайту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple запатентувала пристрій з дисплеєм, що згортається

Днями Бюро патентів і торгових марок США опублікувало інформацію про нову патентну заявку від компанії Apple. У ній описано незвичайний портативний пристрій з екраном, що згортається. Описаний в патенті пристрій складається з двох циліндрів невеликого діаметру з кнопками управління і спеціального гнучкого екрану. Останній ховається в одному з циліндрів. За необхідності користувачам потрібно буде просто «розгорнути» […]

Вийшла iOS 11 beta 6 для розробників

Apple продовжує тестування своїх операційних систем. Тепер авторизовані розробники можуть завантажити iOS 11 beta 6. У списку нововведень значаться підвищення стабільності і усунення багів. А також нові іконки для додатків Карти і App Store. Розмір апдейту склав 200-450 МБ. Завантажити оновлення можна «по повітрю». Легкого апдейту!

Влада Індії заявила, що може зламати будь-який iPhone

Чиновники в Індії оголосили про створення інструменту, який дозволяє виконати злом будь-якого смартфона, включаючи iPhone. Всі мобільні пристрої Apple використовують в цілях безпеки складне шифрування, проте, якщо вірити заяві індійської влади, це не є для них перешкодою. Місцевим спецслужбам нібито вдалося знайти спосіб для обходу захисту iPhone. Стверджується, що програмісти створили спеціальний інструмент для злому […]