Гравець Minecraft з ніком CaptainSparklez змайстрував в пісочниці Minecraft смартфон iPhone. Відеодоказ з демонстрацією результату роботи він опублікував на своєму каналі в YouTube.
Віртуальний смартфон здатний здійснювати відеодзвінки і переглядати сторінки в Інтернеті. На доказ того, що iPhone дійсно функціонує, блогер зробив дзвінок на свій планшет – на дисплеї «ігрового» телефону з'явилося його зображення.

За словами юзера CaptainSparklez, для створення свого винаходу він використовував провайдер Verison. Компанія зробила спеціальний додаток, Boxel, який переробляє веб-сторінки і відеопотік таким чином, що сервер Minecraft здатний відтворити їх у вигляді кольорових кубиків в режимі реального часу. Minecraft не здатний відтворювати відео у високій якості, тому вхідний дзвінок зображується на його екрані різними кольоровими блоками. При цьому співрозмовник може спостерігати аватар того, хто дзвонить. Також смартфон має можливість робити Селфі, на яких користувач буде відображатися у вигляді аватара з Minecraft.

Гра Minecraft, створена шведською студією Mojang, радує користувачів з 2009 року. Тоді була запущена дебютна альфа-версія гри. В кінці 2011 року остаточна версія гри вийшла на PC, а потім її зробили сумісною з iPhone і iPad. У вересні 2014 року проект купила компанія Microsoft.
Суть Minecraft полягає в тому, щоб взаємодіяти з навколишнім світом, який генерується випадковим чином. У ньому гравцям треба займатися будівництвом будівель, добувати корисні ресурси, а також боротися з агресивними істотами. Візуально гра при цьому стилізована під тривимірний піксель-арт. В даний час гравці створили вже безліч різних об'єктів усередині Minecraft. Один з фанатів Apple відтворив в пісочниці точну копію штаб-квартири корпорації. Він випустив відповідну карту, яку можна завантажити з його сайту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Thingthing — чудова клавіатура з єдиним недоліком

Завдяки появі в iOS 8 сторонніх клавіатур, розробники дарують нам дійсно чудові продукти, які здатні змінити інтерфейс системи та спростити наше життя. Одним із таких прикладів є клавіатура Thingthing. Встановивши цю клавіатуру та надавши їй повний доступ, ви можете економити масу часу та позбавити себе від зайвих дій. Наприклад, переписуючись в сторонньому месенджері, ви матимете […]

в Китаї вже можна купити 4-дюймовий «iPhone SE» – за тиждень до офіційної презентації

Китайські виробники електроніки нерідко йдуть попереду західних компаній і не чекають виходу оригінальної продукції, представляючи на ринку власні варіанти тих чи інших виробів. Так, на великому ринку електроніки в Шеньчжені напередодні офіційної презентації Apple з’явився в продажу «iPhone SE». Відеоблогер Нік Біп зробила екскурсію по магазинах в Китаї і попросила у продавців новинку на тестування. […]

Дуров роздасть мільйон розробникам ботів для Telegram

Павло Дуров, засновник Telegram, оголосив про майбутній розподіл грантів на загальну суму в один мільйон доларів. Гранти призначаються творцям роботів для месенджера Telegram. Кращі з них отримають гранти на суму від 25 тисяч доларів. Щоб взяти участь в атракціоні небаченої щедрості, необхідно створити бота і подати заявку, відправивши посилання на бота через спеціального бота BotSupport […]