Гравець Minecraft з ніком CaptainSparklez змайстрував в пісочниці Minecraft смартфон iPhone. Відеодоказ з демонстрацією результату роботи він опублікував на своєму каналі в YouTube.
Віртуальний смартфон здатний здійснювати відеодзвінки і переглядати сторінки в Інтернеті. На доказ того, що iPhone дійсно функціонує, блогер зробив дзвінок на свій планшет – на дисплеї «ігрового» телефону з'явилося його зображення.

За словами юзера CaptainSparklez, для створення свого винаходу він використовував провайдер Verison. Компанія зробила спеціальний додаток, Boxel, який переробляє веб-сторінки і відеопотік таким чином, що сервер Minecraft здатний відтворити їх у вигляді кольорових кубиків в режимі реального часу. Minecraft не здатний відтворювати відео у високій якості, тому вхідний дзвінок зображується на його екрані різними кольоровими блоками. При цьому співрозмовник може спостерігати аватар того, хто дзвонить. Також смартфон має можливість робити Селфі, на яких користувач буде відображатися у вигляді аватара з Minecraft.

Гра Minecraft, створена шведською студією Mojang, радує користувачів з 2009 року. Тоді була запущена дебютна альфа-версія гри. В кінці 2011 року остаточна версія гри вийшла на PC, а потім її зробили сумісною з iPhone і iPad. У вересні 2014 року проект купила компанія Microsoft.
Суть Minecraft полягає в тому, щоб взаємодіяти з навколишнім світом, який генерується випадковим чином. У ньому гравцям треба займатися будівництвом будівель, добувати корисні ресурси, а також боротися з агресивними істотами. Візуально гра при цьому стилізована під тривимірний піксель-арт. В даний час гравці створили вже безліч різних об'єктів усередині Minecraft. Один з фанатів Apple відтворив в пісочниці точну копію штаб-квартири корпорації. Він випустив відповідну карту, яку можна завантажити з його сайту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вчені з Берклі розробили мікроскопічні датчики, що імплантуються в тіло

Інженери з Каліфорнійського університету в Берклі імплантували в м’язові тканини і периферичну нервову систему щурів крихітні датчики, які відстежують їх життєві показники. Через мікроскопічні розміри вчені називають ці імплантанти нейронним пилом. Датчик імплантанта працює за рахунок електрики, яку створює п’єзоелектричний кристал з ультразвукових коливань, які випускаються кожні 100 мікросекунд. Ультразвук, на відміну від радіохвиль, дозволяє працювати […]

Сканер Touch ID появится в новом MacBook Air 12 Retina

Ресурс DigiTimes выложил на своем сайте интересную информацию, которая касается сканера Touch ID. Также, как и голосовой ассистент Siri, который сначала был опробован на смартфонах iPhone 4S, а затем перекочевал на iPad и наконец появился в OS X в виде опции «диктовка», сканер Touch ID появится в новом поколение ноутбуков от Apple. Впервые сенсор Touch […]

Вышла OS X Yosemite 10.10.1 beta 2

Не прошло и недели с момента релиза предыдущей бета-версии OS X Yosemite 10.10.1, как вчера Apple выкатила вторую по счету тестовую сборку настольной операционной системы. Версия получила номер 14B23. Инсайдеры сообщили, что каких-то особых изменений в структуре прошивки не наблюдается, но исправление множества багов первой бета-версии все-таки имеет место. Загрузка ОС доступна разработчикам, которым Apple […]