Всесвітньо відомий переглядач веб-сторінок Chrome для платформи iOS отримав оновлення і тепер дозволяє використовувати жести 3D Touch на нещодавно анонсованих смартфонах Apple (iPhone 6S та 6S Plus).

Відтепер, у разі сильного натискання на іконку додатку користувачі можуть бачити спеціальне меню з додатковими діями. З їх допомогою можна швидко відкрити новий таб, запустити голосовий пошук або ж перейти на вкладку в режимі інкогніто.

Крім цього, оновлений Chrome навчився працювати з великим числом клавіатурних скорочень, що є особливо актуальним для власників Bluetooth-клавіатур. За допомогою останніх можна відкривати і закривати вкладки, переключатися між ними, а також виконувати голосовий пошук.

Відзначимо, що нова версія браузеру Chrome для iOS тестувалася з середини листопада цього року. Для того, щоб встановити браузер, користувачам пропонувалось зареєструватися в спеціальній програмі. Після натискання кнопки «Завантажити» користувачі вводили адресу пошти, на яку приходив спеціальний код. Цей код необхідно було ввести в додатку TestFlight, після чого дозволялося тестування Chrome.

Нарешті, тестування завершилось, і всі користувачі можуть насолодитися чудовим додатком. Завантажити оновлений браузер можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/chrome-brauzer-ot-google/id535886823?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iOS 10 встановлена ​​на 43% всіх iPhone, iPad і iPod touch

З моменту релізу публічної версії iOS 10 пройшло два тижні і зараз нова мобільна операційна система від компанії Apple встановлена на 43% всіх яблучних пристроїв. Такими даними поділилися аналітики з Mixpanel. Експерти відзначають, що за темпами адаптації «десятка» відстає від своєї попередниці. iOS 9 була встановлена на 50% всіх сумісних пристроїв вже через тиждень після […]

На Apple припадає 10% запасу готівки компаній США

Навряд чи потрібно говорити про те, що Apple звикла до високих прибутків. У минулому кварталі їй вдалося зосередити в своїх руках близько $216 млрд у вигляді грошових коштів та інших ліквідних активів, які були розміщені переважно за межами США. За оцінками аналітичної фірми Moody's, це становить 10% від усіх грошей, які перебувають в розпорядженні нефінансових […]

Восени представлять Apple TV з підтримкою 4K

Apple вже тестує нове покоління приставок Apple TV і готується представити його восени 2017 року, повідомляє Bloomberg. Згідно з інформацією джерел видання, пристрій під кодовою назвою «J105» буде продовженням лінійки ТБ-приставок і отримає підтримку 4К-телевізорів, вбудований мікрофон і, можливо, власний ігровий контролер. За даними Bloomberg, Apple тестує кілька прототипів приставки і аксесуарів до неї. Так, […]