Всесвітньо відомий переглядач веб-сторінок Chrome для платформи iOS отримав оновлення і тепер дозволяє використовувати жести 3D Touch на нещодавно анонсованих смартфонах Apple (iPhone 6S та 6S Plus).

Відтепер, у разі сильного натискання на іконку додатку користувачі можуть бачити спеціальне меню з додатковими діями. З їх допомогою можна швидко відкрити новий таб, запустити голосовий пошук або ж перейти на вкладку в режимі інкогніто.

Крім цього, оновлений Chrome навчився працювати з великим числом клавіатурних скорочень, що є особливо актуальним для власників Bluetooth-клавіатур. За допомогою останніх можна відкривати і закривати вкладки, переключатися між ними, а також виконувати голосовий пошук.

Відзначимо, що нова версія браузеру Chrome для iOS тестувалася з середини листопада цього року. Для того, щоб встановити браузер, користувачам пропонувалось зареєструватися в спеціальній програмі. Після натискання кнопки «Завантажити» користувачі вводили адресу пошти, на яку приходив спеціальний код. Цей код необхідно було ввести в додатку TestFlight, після чого дозволялося тестування Chrome.

Нарешті, тестування завершилось, і всі користувачі можуть насолодитися чудовим додатком. Завантажити оновлений браузер можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/chrome-brauzer-ot-google/id535886823?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Як знайти iPhone c допомогою Apple Watch і спалаху

Напевно, найкориснішою функцією смартгодинника від Apple є пошук iPhone. Справжня мрія. Не потрібно просити тих, хто поруч «набрати» тебе або кидатися по будинку, згадуючи, куди ж ти засунув телефон. Функція звукового оповіщення вбудована і її не потрібно включати додатково. Вона доступна в Control Center смартгодинника і працює під час активного з'єднання Bluetooth з iPhone. Але що робити, […]

Apple взяла в команду эксперта по сну

Компания Apple продолжает принимать в команду экспертов в медицинских областях. В феврале стало известно, что на работу в американскую компанию перешел Рой Рейманн, профессионал в области сна. Точнее, в изучении сна, проблем со сном и того, как их можно решать. Ранее Рейманн работал в подразделении Philips Research известной на весь мир компании Philips. Его основной […]

«Balloony Land» – пориньте у країну кульок

Герої match3-ігор виступали в різноманітних образах: у вигляді самоцвітів, кристалів, смайликів, льодяників тощо. Не було, здається, тільки кульок – хоча, стоп! – ось же гра «Ballony Land»! Чого-чого, а кульок та куль тут знайдеться вдосталь. Зав'язка гри не є складною: перед гравцем з’являється ігрове поле з кульками  різних кольорів – сині, зелені, жовті, червоні, сині. […]