Всесвітньо відомий переглядач веб-сторінок Chrome для платформи iOS отримав оновлення і тепер дозволяє використовувати жести 3D Touch на нещодавно анонсованих смартфонах Apple (iPhone 6S та 6S Plus).

Відтепер, у разі сильного натискання на іконку додатку користувачі можуть бачити спеціальне меню з додатковими діями. З їх допомогою можна швидко відкрити новий таб, запустити голосовий пошук або ж перейти на вкладку в режимі інкогніто.

Крім цього, оновлений Chrome навчився працювати з великим числом клавіатурних скорочень, що є особливо актуальним для власників Bluetooth-клавіатур. За допомогою останніх можна відкривати і закривати вкладки, переключатися між ними, а також виконувати голосовий пошук.

Відзначимо, що нова версія браузеру Chrome для iOS тестувалася з середини листопада цього року. Для того, щоб встановити браузер, користувачам пропонувалось зареєструватися в спеціальній програмі. Після натискання кнопки «Завантажити» користувачі вводили адресу пошти, на яку приходив спеціальний код. Цей код необхідно було ввести в додатку TestFlight, після чого дозволялося тестування Chrome.

Нарешті, тестування завершилось, і всі користувачі можуть насолодитися чудовим додатком. Завантажити оновлений браузер можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/chrome-brauzer-ot-google/id535886823?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple планує завалити Індію б / у «айфона»

Як саме Apple збирається ефективно підгортати мільярдну Індію, можна тільки здогадуватися, проте натяки на обрану Купертіно стратегію озвучив міністр зв’язку Раві Шанкар Прасад (Ravi Shankar Prasad): – В міністерство навколишнього середовища надійшла заявка від Apple на дозвіл імпорту і продажу в країні сертифікованих «айфонів» б / у. Щоб усвідомити суть обраного Apple новаторського підходу, згадаємо, […]

Intel опублікувала характеристики свого 18-ядерного процесора

Знаменитий виробник процесорів Intel наробив чимало шуму, анонсувавши на виставці Computex нове сімейство процесорів Core X. На чолі нової сім’ї стоїть монструозний 18-ядерний 36-потоковий процесор Core i9, про який, правда, до сьогоднішнього дня практично нічого не було відомо, крім його вражаючої вартості 1999 доларів. Що ж, виробник, нарешті, поділився з нами деталями прийдешніх моделей процесорів, а […]

Начинка для iPhone 6

    Всем известно, что любимым и желаемым детищем Apple является iPhone. Каждый год миллионы человек по всему земному шару ждут выхода нового поколения яблочного смартфона. В 2014 так же будет представлена новая модель. А для тех, у кого уже с начала года чешутся руки узнать что же будет новенького, эта новость будет очень приятна.  […]