Всесвітньо відомий переглядач веб-сторінок Chrome для платформи iOS отримав оновлення і тепер дозволяє використовувати жести 3D Touch на нещодавно анонсованих смартфонах Apple (iPhone 6S та 6S Plus).

Відтепер, у разі сильного натискання на іконку додатку користувачі можуть бачити спеціальне меню з додатковими діями. З їх допомогою можна швидко відкрити новий таб, запустити голосовий пошук або ж перейти на вкладку в режимі інкогніто.

Крім цього, оновлений Chrome навчився працювати з великим числом клавіатурних скорочень, що є особливо актуальним для власників Bluetooth-клавіатур. За допомогою останніх можна відкривати і закривати вкладки, переключатися між ними, а також виконувати голосовий пошук.

Відзначимо, що нова версія браузеру Chrome для iOS тестувалася з середини листопада цього року. Для того, щоб встановити браузер, користувачам пропонувалось зареєструватися в спеціальній програмі. Після натискання кнопки «Завантажити» користувачі вводили адресу пошти, на яку приходив спеціальний код. Цей код необхідно було ввести в додатку TestFlight, після чого дозволялося тестування Chrome.

Нарешті, тестування завершилось, і всі користувачі можуть насолодитися чудовим додатком. Завантажити оновлений браузер можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/chrome-brauzer-ot-google/id535886823?mt=8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple почала продавати iPhone SE в Індії за «$ 15 в місяць»

Минув тиждень з запуску iPhone SE на індійському ринку, але не можна сказати, що народ кинувся в магазини за новинкою. Причина в вартості гаджета, його ціна в 39 тис. Рупій (приблизно $ 585) відлякала індійських покупців. У цій ситуації Apple вирішила піти ва-банк. Щоб активізувати продажі iPhone SE, iPhone 6 і 6s, виробник пропонує продавати […]

Як приховати звіт про прочитання в iMessage

А потім прикинутися, що нічого не отримували. Бувають у житті ситуації, коли смартфони, месенджери, поштові клієнти і можливість «достукатися» до Вас в будь-який час дня і ночі починають дратувати. Банальний приклад: через iMessage ви отримали змістовне повідомлення, але не хочете, щоб відправник знав, що ви його прочитали і нахабним чином ігноруєте. І у нас відразу два вороги: […]

Touch ID виявився задіяний у більшості власників iPhone

У рамках минулої в п'ятницю прес-коференції представники Apple чимало розповіли про захист iOS-пристроїв. Мова на брифінгу йшла про розвиток технологій, зростання ризиків, пов'язаних з втратою особистих даних, і особливої ​​уваги самої Apple до користувальницької безпеки. Аналітик Бен Баджарін з Creative Strategies звернув увагу на цікаві цифри, згадані на конференції керівниками Apple. За статистикою, користувач розблоковує […]