"Чорна П'ятниця"

Вчора вночі Apple напередодні грандіозного розпродажу року Apple запустила спеціальну веб-сторінку, присвячену Чорній П’ятниці. У минулому році компанія не проводила подібного заходу, а єдину участь в шопінгу проявила виключно в рамках магазинів Best Buy і Target.

“П’ятниця не може прийти так скоро. На цій сторінці буде відкрито захід, який триватиме лише один день. Повертайтеся в п’ятницю, щоб ознайомитися зі списком розпродажу.”

Рік тому старший віце-президент Apple з роздрібної торгівлі Ангела Арендс підкреслила, що компанія відходить від промо-акцій, присвячених Чорній П’ятниці.

"2"

Як саме компанія планує заохотити покупців знижками, поки невідомо. Apple ніколи не радувала значними знижками на свою продукцію, а в роки, коли проводила подібний захід, пропонувала виключно знижкові і подарункові карти.

У 2014 році як приємний бонус були запропоновані подарункові карти за покупку товарів, еквівалентні:

  • $25 при покупці iPod Touch, iPod nano, Apple TV, навушників Beats by Dre
  • $50 при покупці будь-якого iPad
  • $ 100 при купівлі будь-якого комп’ютера Mac

Apple відкрила і спеціальну сторінку з «бажаними подарунками», але спеціальних пропозицій на опубліковану категорію товарів там немає. Чи будуть знижки в цьому році – це ми зможемо дізнатися вже через три дні. Єдине, на що можна точно розраховувати, так це на глобальні акції в магазині додатків App Store і, якщо пощастить, нові кольорові ремінці для Apple Watch.

Нагадаємо, Apple випустила оригінальний різдвяний промо-ролик, переглянути який можна за цим посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Dropbox офіційно закрив Mailbox і видалив додаток з App Store

Dropbox офіційно припинила розробку поштової програми Mailbox і видалила клієнт з онлайн-магазину App Store. Mailbox був придбаний компанією в 2013 році і тоді компанія робила велику ставку на цю програму. Але тепер в Dropbox вирішили звернути увагу на інші проекти. Вперше про закриття Mailbox було оголошено в грудні минулого року. Якийсь час Dropbox вважав, що поштовий клієнт […]

Линейка ожидаемых датчиков в iWatch

Как почитатели «яблочных» продуктов, так и сама компания из Купертино, возлагают на iWatch большие надежды, что совсем не удивительно, ведь данный аксессуар сможет встать в один ряд с такими большими проектами, как iPhone и iPad. На сегодняшний день нет смартчасов и спортивных браслетов, которые бы смогли поразить пользовательское воображение, однако потенциал у таких устройств просто […]

У 2017 році Apple випустить три нові iPad

За даними джерел ресурсу Macotakara, в наступному році компанія Apple може випустити відразу кілька нових планшетів. При цьому серед них будуть моделі з різними діагоналями екрану. Якщо вірити поінформованим джерелам, на які посилається видання, то в 2017 році купертінівці представлять три моделі iPad Pro. Серед них будуть планшети з діагоналями екранів – 7,9, 10,1 і 12,9 […]