У Adobe заявили, що вони будуть підтримувати конкурентний відкритий стандарт HTML5, замість свого Flash, і поділилися думкою, що він стане майбутнім веб-індустрії. Корпорація прийняла рішення відмовитися від подальшої підтримки і розробки технології, з якою працювала протягом останніх 20 років.

«Відкриті стандарти, такі, як HTML5, дозріли і тепер підтримують багато можливостей, які раніше були доступні тільки за допомогою Flash. Технології  HTML5 в майбутньому стануть основними на сервісах для всіх пристроїв, проте Flash все ще буде використовуватися в таких сервісах, як онлайн-ігри і показ відео доти, поки нові стандарти не дозріють до такого ж рівня », – йдеться в заяві.

Рішення відмовитися від подальшої підтримки Flash уособлює чергову перемогу Apple, яка, як ми знаємо, була першою, хто відмовився підтримувати дану технологію в браузері Safari на iPhone і iPad. У далекому 2010 Стів Джобс виклав свої думки у відкритому листі «Роздуми про Flash», розкритикував продукцію компанії Adobe. Щоб затвердити свою точку зору Джобс підніс безліч доказів, у тому числі і результати експериментів, які освітлювали всі її мінуси – відсутність стабільності, низький рівень безпеки і слабка продуктивність. Джобс охрестив платформу Adobe «пожирачем CPU», джерелом дірок в безпеці і «вимираючим видом».

Протягом довгого часу розробники ПЗ обіцяли усунути ці неполадки, однак кардинальних змін ніхто так і не спостерігав. Купертинівці навіть робили спроби заборонити використання Flash в додатках для iPhone і iPad, але в підсумку зупинилася на лояльних обмеженнях, що накладаються на сторонній софт, що розміщується в App Store.

Влітку нинішнього року відразу дві великі корпорації відкрито заявили, що вони проти використання Flash в своїх продуктах. Facebook просто зробили офіційну заяву, а Mozilla застосувала ідею на практиці. Головний директор з безпеки Facebook Алекс Стамос написав листа в Adobe, в якому закликав компанію вказати точну дату повної відмови від Flash. Проти технології виявилися так само і розробники Firefox, які відключили флеш у своїй продукції у типовому значенні.

Apple довго критикували за те, що iPhone і iPad не відображають Flash-вміст в браузері, однак як ми бачимо Adobe сама визнала непридатність Flash не тільки для смартфонів і планшетів, але і для веб-індустрії в цілому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Новий iPad Pro виявився слабшим 12,9-дюймової моделі

Новий iPad Pro, який знайшов чимало переваг перед 12,9-дюймової версією, виявився набагато слабшим за нього в апаратному плані. Як повідомляють колеги з видання TechCrunch, розрив за потужністю між двома поколіннями пристроїв забезпечує вдвічі менший обсяг ОЗУ новинки, рівний 2 ГБ, а також «урізана» версія процесора А9Х. Виступаючи на презентації, Філ Шиллер так захопився розповідями про неймовірні можливості нового […]

GAMES. Следуя за комиксами – The Amazing Spider-Man 2

В игре The Amazing Spider-Man 2 представлено довольно большое количество различных злодеев. Впервые  игроку придется встретиться с Эдди Броком еще задолго до появления Венома. Такая хаотическая смена друзей и врагов на экране мобильных платформ имеет намного лучший вид, нежели повторение сюжета фильма. Помимо этого, фильм имеет множество таких моментов, которые сложно переработать в геймплей. Более […]

Приставка Apple TV 3-го покоління остаточно знята з продажу

З вчорашнього дня в офіційних магазинах Apple можна купити тільки приставку четвертого покоління. Про те, що 3-е покоління Apple TV буде знято з продажу, стало відомо ще у вересні, відразу після презентації iPhone 7/7 ~ Plus. Apple розпродувала залишки старих приставок, що скупчилися на складах, але ось тепер настав остаточний фінал. Компанія розіслала офіційні листи, […]