У Adobe заявили, що вони будуть підтримувати конкурентний відкритий стандарт HTML5, замість свого Flash, і поділилися думкою, що він стане майбутнім веб-індустрії. Корпорація прийняла рішення відмовитися від подальшої підтримки і розробки технології, з якою працювала протягом останніх 20 років.

«Відкриті стандарти, такі, як HTML5, дозріли і тепер підтримують багато можливостей, які раніше були доступні тільки за допомогою Flash. Технології  HTML5 в майбутньому стануть основними на сервісах для всіх пристроїв, проте Flash все ще буде використовуватися в таких сервісах, як онлайн-ігри і показ відео доти, поки нові стандарти не дозріють до такого ж рівня », – йдеться в заяві.

Рішення відмовитися від подальшої підтримки Flash уособлює чергову перемогу Apple, яка, як ми знаємо, була першою, хто відмовився підтримувати дану технологію в браузері Safari на iPhone і iPad. У далекому 2010 Стів Джобс виклав свої думки у відкритому листі «Роздуми про Flash», розкритикував продукцію компанії Adobe. Щоб затвердити свою точку зору Джобс підніс безліч доказів, у тому числі і результати експериментів, які освітлювали всі її мінуси – відсутність стабільності, низький рівень безпеки і слабка продуктивність. Джобс охрестив платформу Adobe «пожирачем CPU», джерелом дірок в безпеці і «вимираючим видом».

Протягом довгого часу розробники ПЗ обіцяли усунути ці неполадки, однак кардинальних змін ніхто так і не спостерігав. Купертинівці навіть робили спроби заборонити використання Flash в додатках для iPhone і iPad, але в підсумку зупинилася на лояльних обмеженнях, що накладаються на сторонній софт, що розміщується в App Store.

Влітку нинішнього року відразу дві великі корпорації відкрито заявили, що вони проти використання Flash в своїх продуктах. Facebook просто зробили офіційну заяву, а Mozilla застосувала ідею на практиці. Головний директор з безпеки Facebook Алекс Стамос написав листа в Adobe, в якому закликав компанію вказати точну дату повної відмови від Flash. Проти технології виявилися так само і розробники Firefox, які відключили флеш у своїй продукції у типовому значенні.

Apple довго критикували за те, що iPhone і iPad не відображають Flash-вміст в браузері, однак як ми бачимо Adobe сама визнала непридатність Flash не тільки для смартфонів і планшетів, але і для веб-індустрії в цілому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Створено гнучке волокно, яке проводить імпульси до мозку і назад

Як повідомляє видання Medical Xpress, велика група дослідників, що включає інженерів, хіміків і нейробіологів, серед яких чимало випускників Массачусетського технологічного інституту (MIT), представила гнучке волокно нового типу, яке здатне як передавати в мозок, так і приймати з нього оптичні, хімічні та електричні сигнали. Незважаючи на таку велику кількість функцій, волокно має товщину не більше людської […]

10 працівників компанії Pegatron посадили за крадіжку смартфонів на $ 150 000

Десять працівників компанії Pegatron були поміщені під варту після того, як вони викрали 227 смартфонів iPhone, 360 материнських плат і 58 зарядних батарей для мобільних гаджетів Apple на загальну суму в $ 154 000. Pegatron – один з головних контрактних найманців Apple. У крадіжці звинуватили шість робітників цеху складання і чотирьох членів, що працюють в […]

Безпілотний автомобіль вперше потрапив в смертельне ДТП

Безпілотний автомобіль Tesla Motors вперше потрапив в аварію, в якій загинула людина. Як з’ясувалося, катастрофа сталася ще 7 травня, але широко про неї стало відомо лише зараз, коли Національне управління з безпеки руху на трасах США почало офіційне розслідування. Висока фура повертала на перехресті в той час, як їй в борт на повному ходу влетів […]