Вже кожен собака знає про те, що в новому і вельми неоднозначному iPad Pro вбудовано найпотужніший мобільний процесор за всю історію розвитку А-серії. Чіп А9Х виконав всі очікувані від нього завдання і зробив це з неймовірною швидкістю і легкістю, обігнавши під час тестування продуктивності навіть MacBook Retina. Якщо вірити останнім експериментам експертів Chipworks, А9Х володіє 12-кластерної графічною підсистемою, яка здатна позмагатися навіть з інтегрованою графікою від Intel.

Блогери в соцмережах так само поділилися інформацією про те, що А9Х виявився не тільки більш продуктивним, ніж А9, але також перевершує його за габаритами аж на 40%. Втім, враховуючи розміри iPad Pro, навіть 0,23 квадратних дюйма «суперпродуктивний» оселивися б всередині без особливих проблем. Такий розмір можна пояснити не тільки потужністю, але й 16-ним техпроцесом, якого дотримується тайванська корпорація TSMC.

Більш точні і глибокі експерименти довели, що в чіпі відмінно функціонують два ядра і 12-кластерна графіка (по 6 кластерів на ядро). Так само з'ясувалося, що в А9Х відсутня кеш третього рівня, що виглядає досить дивно в системі з настільки високою продуктивністю. Є думка, що чіп спокійно обходиться без так званої сверхоперативної пам'яті.

«А9Х має інтерфейс пам'яті, в два рази перевищує показники такогож у А9. Це, у свою чергу, дозволяє передавати дані до двох разів швидше », – зазначив експерт Chipworks Дік Джеймс.

Що стосується подальшого поширення процесора А9Х та впровадження його в майбутні версії iPad Air і mini, це може відбутися тільки у разі істотного зменшення його фізичних габаритів. Навіть інженерам компанії Apple навряд чи вдасться розмістити такого гіганта всередині 6,1-мм корпусу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Зловмисники розсилають вірус від імені компанії Razer

Хакери використовують базу даних компанії Razer для розсилки вірусів. У листі від імені відомого виробника пропонується безкоштовна спонсорська допомога стримерам. Пройшовши за посиланням, користувач ризикує «заразити» свій комп’ютер шкідливою програмою. Відрізнити «ворожий» лист досить просто: Його надсилають з електронної поштової скриньки, розміщеної на сервісі Gmail, а не на Razerzone. Razer пишуть з помилкою (Razorzonesponsorship). У листі виявляються […]

Популярна колись гра «Вгадай мелодію» тепер на Apple TV!

Нещодавно компанія Apple оновила свою приставку для телевізора Apple TV четвертого покоління. Нова версія гаджета дозволяє завантажувати ігри та програми. Саме розробники з компанії RushLab одними з перших випустили гру російською мовою, порадувавши своїх користувачів музичною вікториною «Вгадай мелодію» для Apple TV. Спеціалісти відмічають: інтерфейс гранично простий у використанні. Завантаживши програму, натискаємо на кнопку «грати» […]

Meizu може представити смартфон з двома дисплеями

Компанія Meizu розкрила інформацію про свої останні патентні заявки. Ескізи демонструють смартфони з двома дисплеями, тому не виключено, що вони одного разу з’являться в модельному ряді Meizu. Судячи із зображень, спереду розташовується основний екран з більшою діагоналлю, а ззаду – дисплей меншого розміру. Обидві панелі можуть взаємодіяти між собою. Другий екран також здатний виконувати функцію […]