Вже кожен собака знає про те, що в новому і вельми неоднозначному iPad Pro вбудовано найпотужніший мобільний процесор за всю історію розвитку А-серії. Чіп А9Х виконав всі очікувані від нього завдання і зробив це з неймовірною швидкістю і легкістю, обігнавши під час тестування продуктивності навіть MacBook Retina. Якщо вірити останнім експериментам експертів Chipworks, А9Х володіє 12-кластерної графічною підсистемою, яка здатна позмагатися навіть з інтегрованою графікою від Intel.

Блогери в соцмережах так само поділилися інформацією про те, що А9Х виявився не тільки більш продуктивним, ніж А9, але також перевершує його за габаритами аж на 40%. Втім, враховуючи розміри iPad Pro, навіть 0,23 квадратних дюйма «суперпродуктивний» оселивися б всередині без особливих проблем. Такий розмір можна пояснити не тільки потужністю, але й 16-ним техпроцесом, якого дотримується тайванська корпорація TSMC.

Більш точні і глибокі експерименти довели, що в чіпі відмінно функціонують два ядра і 12-кластерна графіка (по 6 кластерів на ядро). Так само з'ясувалося, що в А9Х відсутня кеш третього рівня, що виглядає досить дивно в системі з настільки високою продуктивністю. Є думка, що чіп спокійно обходиться без так званої сверхоперативної пам'яті.

«А9Х має інтерфейс пам'яті, в два рази перевищує показники такогож у А9. Це, у свою чергу, дозволяє передавати дані до двох разів швидше », – зазначив експерт Chipworks Дік Джеймс.

Що стосується подальшого поширення процесора А9Х та впровадження його в майбутні версії iPad Air і mini, це може відбутися тільки у разі істотного зменшення його фізичних габаритів. Навіть інженерам компанії Apple навряд чи вдасться розмістити такого гіганта всередині 6,1-мм корпусу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Опубліковано фото фірмових Lightning-навушників Apple для iPhone 7

Колись телефони, ще не будучи смартфонами, не мали звичного сьогодні гнізда типу 3,5-мм для підключення гарнітури. У деяких користувачів ще продовжують працювати такі моделі Nokia або Sony Ericsson. І історія може піти на другий виток: згідно з чутками, Apple відмовиться від використання «міні-джека», залишивши єдиний роз’єм Lightning. У смартфона iPhone 7 виявиться лише один цифровий […]

Оновився поштовий клієнт Mail.ru для iOS

Нещодавно російська компанія Mail.Ru Group випустила свій оновлений клієнт Mail.Ru для iOS, додавши в додаток розширення, за допомогою якого можна легко відправляти будь-який контент з iPhone та iPad на свою пошту. За словами розробників додатку, опція здатна зекономити користувачами десятки зайвих тапів. Функція з назвою «Лист собі» дуже допомагає, коли необхідно відправити собі листа або ж легкі файли. Для […]

Перетворюємо iPhone в супутниковий телефон

Припустимо вам трапилося попасти в гори, в тайгу або в африканську пустелю. Стільникових веж немає – зв'язку немає, ніяких Фейсбуків, Інстаграмів та подібних нісенітниць.  В такому випадку вам зможе допомогти супутниковий телефон, який має доступ до голосових викликів і повідомленнями незалежно від погодних умов та місця розташування. Практично по всій планеті. Декілька днів тому розробники […]