Телеканал CNN Money не перестає публікувати «консервні» записи інтерв'ю з участю першого віце-президента Apple Inc. з програмного забезпечення Едді Кью. В останньому записі Кью розповів про наміри корпорації з приводу подальшого розвитку програмки «Новини», назвавши її чудовим фундаментом для початківців репортерів та допоможуть їм знайти свою публіку.

«Ми створили такий додаток, яким, на нашу думку, буде користуватися кожен. Ми дійсно хотіли розробити по-справжньому універсальний додаток для читання новин будь-якого калібру, незалежно від тематики. Думаю, у нас це вийшло, адже «Новини» виглядають красиво і функціонально, надаючи користувачам можливість отримувати інформацію з усього світу », – зазначив Едді.

Коли його запитали про розподіл фінансів, то Кью відповів загальними фразами, розповів, що дохідна складова була далеко не першою метою при написанні програми. Екс-президент вважає, що «Новини» є чудовою першою сходинкою для менш відомих компаній, яка допомагає їм зібрати своїх читачів та інформувати їх власними статтями. Більше того, так само йдеться про те, що кореспонденти матимуть всі 100% доходів від реклами.

Так само Едді підкреслив, що Apple не планують безпосередньо відсівати видання для публікацій. «Новини» уособлюють собою фундамент вільної інформації, подібно острову незалежних журналістів.

«Підбір видань не входив в наші плани спочатку, – говорить Кью. – Ми намагаємося зосередитися на тому, що у нас виходить найкраще. А саме розробці технологій. Ми віримо, що у світі існує величезна армія великих журналістів, яких ми хочемо підтримати».

Також в інтервью була згадана ситуація з подальшою експансією проекту та нинішні проблеми з керівництвом з Піднебесної. Але Кью заспокоїв усіх і пояснив, що дуже скоро вийде альтернативна версія програми для користувачів з Китаю, яка буде дотримуватися всіх критеріїв місцевого законодавства.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Instagram оновився і чомусь очорнює профілі

Сьогодні розробники мережі соціальної фотографії Instagram випустили оновлену версію свого мобільного клієнта. Але багатьох користувачів чекав вельми незвичайний сюрприз. Замість звичної колірної схеми, всі логотипи, шрифти і імена користувачів виконані чорним кольором. Звичний колір оформлення – синій. Але найцікавіше, що незрозуміло за яким принципом відбувається зміна колірної теми, адже чорні шрифти і написи з'являються далеко не […]

iOS 10 вийшла

Настав момент істини! У Купертіно стримали слово і випустили офіційну версію прошивки. iOS 10 стала доступною для всіх. Оновитися можна вже зараз! Перед оновленням рекомендуємо вжити необхідних заходів щодо безпеки. Всі ключові нововведення написані на основі першої бета-версії прошивки. А потім з’являлися незначні, але теж цікаві «фішки». Список пристроїв, сумісних з iOS 10: iPhone iPhone […]

GAMES. Dead Ahead

   Несмотря на то, что тема зомби-апокалипсиса уже порядком навязла в зубах, все равно остаются ниши, куда зомби еще не добрались. А если даже и доберутся, от них можно будет уехать на мотороллере. Как это делает главный герой игры Dead Ahead.     Игра Dead Ahead – это платформенные гонки, где главный герой перемещается на мотороллере […]