Телеканал CNN Money не перестає публікувати «консервні» записи інтерв'ю з участю першого віце-президента Apple Inc. з програмного забезпечення Едді Кью. В останньому записі Кью розповів про наміри корпорації з приводу подальшого розвитку програмки «Новини», назвавши її чудовим фундаментом для початківців репортерів та допоможуть їм знайти свою публіку.

«Ми створили такий додаток, яким, на нашу думку, буде користуватися кожен. Ми дійсно хотіли розробити по-справжньому універсальний додаток для читання новин будь-якого калібру, незалежно від тематики. Думаю, у нас це вийшло, адже «Новини» виглядають красиво і функціонально, надаючи користувачам можливість отримувати інформацію з усього світу », – зазначив Едді.

Коли його запитали про розподіл фінансів, то Кью відповів загальними фразами, розповів, що дохідна складова була далеко не першою метою при написанні програми. Екс-президент вважає, що «Новини» є чудовою першою сходинкою для менш відомих компаній, яка допомагає їм зібрати своїх читачів та інформувати їх власними статтями. Більше того, так само йдеться про те, що кореспонденти матимуть всі 100% доходів від реклами.

Так само Едді підкреслив, що Apple не планують безпосередньо відсівати видання для публікацій. «Новини» уособлюють собою фундамент вільної інформації, подібно острову незалежних журналістів.

«Підбір видань не входив в наші плани спочатку, – говорить Кью. – Ми намагаємося зосередитися на тому, що у нас виходить найкраще. А саме розробці технологій. Ми віримо, що у світі існує величезна армія великих журналістів, яких ми хочемо підтримати».

Також в інтервью була згадана ситуація з подальшою експансією проекту та нинішні проблеми з керівництвом з Піднебесної. Але Кью заспокоїв усіх і пояснив, що дуже скоро вийде альтернативна версія програми для користувачів з Китаю, яка буде дотримуватися всіх критеріїв місцевого законодавства.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Samsung офіційно представила лінійку смартфонів Galaxy A

Samsung оновила популярну лінійку смартфонів Galaxy A, куди увійшли моделі A3, A5 і A7. Пристрої 2017 року мають характерні для компанії риси дизайну, нагадуючи своєю округлістю флагмани минулих років. Корпус пристроїв зроблений з металу і скла, і може похвалитися водостійкістю за стандартом IP68. Це означає, що смартфони можна опускати в воду на глибину до одного […]

Експерти прогнозують зростання кількості атак хакерів на iOS-пристрої у 2016 році

Відповідно до прогнозу компанії Lookout Security, у 2016 році користувачі продукції Apple зіштовхнуться з різким зростанням кібератак на їх пристрої. У нових версіях операційної системи для мобільних пристроїв iOS з'являються функції, що погіршують систему захисту (наприклад, можливість встановлювати сторонні додатки). Тому аналітики припускають, що зламати механізм захисту стане легше. Ймовірніше за все, кібератаки будуть комбінованими […]

Успешная работа Apple обязана сбору данных о своих пользователях

По мнению аналитиков из Wells Fargo, чем больше будет данных о своих пользователях у компании Apple, тем выше будет предлагаемый уровень использования ее устройств. Из исследовательского отчета предприятия стало понятно, что только объединение большого числа информации обо всех владельцах устройств iPhone, iPad, а также компьютеров Mac обеспечит стабильный рост компании из Купертино в будущем. При […]