Телеканал CNN Money не перестає публікувати «консервні» записи інтерв'ю з участю першого віце-президента Apple Inc. з програмного забезпечення Едді Кью. В останньому записі Кью розповів про наміри корпорації з приводу подальшого розвитку програмки «Новини», назвавши її чудовим фундаментом для початківців репортерів та допоможуть їм знайти свою публіку.

«Ми створили такий додаток, яким, на нашу думку, буде користуватися кожен. Ми дійсно хотіли розробити по-справжньому універсальний додаток для читання новин будь-якого калібру, незалежно від тематики. Думаю, у нас це вийшло, адже «Новини» виглядають красиво і функціонально, надаючи користувачам можливість отримувати інформацію з усього світу », – зазначив Едді.

Коли його запитали про розподіл фінансів, то Кью відповів загальними фразами, розповів, що дохідна складова була далеко не першою метою при написанні програми. Екс-президент вважає, що «Новини» є чудовою першою сходинкою для менш відомих компаній, яка допомагає їм зібрати своїх читачів та інформувати їх власними статтями. Більше того, так само йдеться про те, що кореспонденти матимуть всі 100% доходів від реклами.

Так само Едді підкреслив, що Apple не планують безпосередньо відсівати видання для публікацій. «Новини» уособлюють собою фундамент вільної інформації, подібно острову незалежних журналістів.

«Підбір видань не входив в наші плани спочатку, – говорить Кью. – Ми намагаємося зосередитися на тому, що у нас виходить найкраще. А саме розробці технологій. Ми віримо, що у світі існує величезна армія великих журналістів, яких ми хочемо підтримати».

Також в інтервью була згадана ситуація з подальшою експансією проекту та нинішні проблеми з керівництвом з Піднебесної. Але Кью заспокоїв усіх і пояснив, що дуже скоро вийде альтернативна версія програми для користувачів з Китаю, яка буде дотримуватися всіх критеріїв місцевого законодавства.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple відкриє фірмовий магазин у Вежі свободи

Apple збирається відкрити фірмовий магазин в новому Всесвітньому торговому центрі. За даними ресурсу CNET, виробник iPhone вже уклав договір на оренду площі в World Trade Center в Нью-Йорку для своєї фірмової торговельної точки. Власник будівлі компанія Westfield вже здала в оренду велику частину площ під комерційну діяльність. Це близько 120 000 кв. м. на нижніх […]

компания Apple порадует нас новыми блокбастерами

Ветеран IT-журналистики и по совместительству хороший приятель Стива Джобса Уолт Моссберг на прошлой неделе опубликовал весьма интересную заметку, которая посвящена эпохе компании Apple после смерти ее основателя. Так, Моссберг сравнил яблочную компанию с качественной киностудией, способной радовать поклонников новыми блокбастерами. Есть люди, которые считают, что уход из жизни Джобса повлек за собой уход из Apple […]

Steam. GAMES. Загадкова Time Mysteries

Time Mysteries: Inheritance – Remastered – це логічний розвиток серії програмних ігор від Artifex Mundi і перша глава чудовою трилогії з подорожами в часі, що почалися в 2010 році. Молодий фізик Вів'єн Емброуз приїжджає в будинок свого батька, щоб відсвяткувати своє останнє наукове відкриття. Прибувши на місце, вона дізнається, що її батько безслідно зник. У […]