Телеканал CNN Money не перестає публікувати «консервні» записи інтерв'ю з участю першого віце-президента Apple Inc. з програмного забезпечення Едді Кью. В останньому записі Кью розповів про наміри корпорації з приводу подальшого розвитку програмки «Новини», назвавши її чудовим фундаментом для початківців репортерів та допоможуть їм знайти свою публіку.

«Ми створили такий додаток, яким, на нашу думку, буде користуватися кожен. Ми дійсно хотіли розробити по-справжньому універсальний додаток для читання новин будь-якого калібру, незалежно від тематики. Думаю, у нас це вийшло, адже «Новини» виглядають красиво і функціонально, надаючи користувачам можливість отримувати інформацію з усього світу », – зазначив Едді.

Коли його запитали про розподіл фінансів, то Кью відповів загальними фразами, розповів, що дохідна складова була далеко не першою метою при написанні програми. Екс-президент вважає, що «Новини» є чудовою першою сходинкою для менш відомих компаній, яка допомагає їм зібрати своїх читачів та інформувати їх власними статтями. Більше того, так само йдеться про те, що кореспонденти матимуть всі 100% доходів від реклами.

Так само Едді підкреслив, що Apple не планують безпосередньо відсівати видання для публікацій. «Новини» уособлюють собою фундамент вільної інформації, подібно острову незалежних журналістів.

«Підбір видань не входив в наші плани спочатку, – говорить Кью. – Ми намагаємося зосередитися на тому, що у нас виходить найкраще. А саме розробці технологій. Ми віримо, що у світі існує величезна армія великих журналістів, яких ми хочемо підтримати».

Також в інтервью була згадана ситуація з подальшою експансією проекту та нинішні проблеми з керівництвом з Піднебесної. Але Кью заспокоїв усіх і пояснив, що дуже скоро вийде альтернативна версія програми для користувачів з Китаю, яка буде дотримуватися всіх критеріїв місцевого законодавства.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Влада Дубаю анонсувала запуск пасажирських дронів цього літа

На Міжнародному урядовому саміті глава Управління доріг та транспорту в Дубаї Маттар аль-Тайер оголосив про наміри запустити безпілотні дрони для перевезення пасажирів, повідомляє Recode. За словами аль-Тайера, тестові польоти вже проводилися, тому до літа 2017 року апарати вже надійдуть на забезпечення управління і зможуть перевозити пасажирів. Зокрема, будуть використовуватися дрони китайського виробництва EHang 184, які […]

Стів Джобс і Білл Гейтс вирушили на Бродвей

Історію Стіва Джобса вже неодноразово розповідали в кіно. Навіть про суперництво його з Біллом Гейтсом можна подивитися у відомому, хоч і досить давно знятому фільмі. А сучасні діячі мистецтва вирішили знову розповісти цю історію, і готують до запуску цілий бродвейський мюзикл Nerds («заучки» або «комп’ютерники») про те, як Джобс і Гейтс перетворилися з простих комп’ютерних […]

Apple оснастить годинник Apple Watch 3 дисплеєм micro-LED власного виробництва

Відомо, що годинники Apple Watch в даний час оснащені OLED-дисплеєм виробництва LG. Однак в 2018 році дисплей в «яблучних» годинниках буде зовсім іншим. За свідченням тайванського ресурсу DigiTumes, який в останні місяці став повідомляти досить достовірну інформацію, в 2018 році вийде третя модель годинника Apple Watch, яка буде оснащена дисплеєм micro-LED. Ця технологія дозволяє зробити […]