Телеканал CNN Money не перестає публікувати «консервні» записи інтерв'ю з участю першого віце-президента Apple Inc. з програмного забезпечення Едді Кью. В останньому записі Кью розповів про наміри корпорації з приводу подальшого розвитку програмки «Новини», назвавши її чудовим фундаментом для початківців репортерів та допоможуть їм знайти свою публіку.

«Ми створили такий додаток, яким, на нашу думку, буде користуватися кожен. Ми дійсно хотіли розробити по-справжньому універсальний додаток для читання новин будь-якого калібру, незалежно від тематики. Думаю, у нас це вийшло, адже «Новини» виглядають красиво і функціонально, надаючи користувачам можливість отримувати інформацію з усього світу », – зазначив Едді.

Коли його запитали про розподіл фінансів, то Кью відповів загальними фразами, розповів, що дохідна складова була далеко не першою метою при написанні програми. Екс-президент вважає, що «Новини» є чудовою першою сходинкою для менш відомих компаній, яка допомагає їм зібрати своїх читачів та інформувати їх власними статтями. Більше того, так само йдеться про те, що кореспонденти матимуть всі 100% доходів від реклами.

Так само Едді підкреслив, що Apple не планують безпосередньо відсівати видання для публікацій. «Новини» уособлюють собою фундамент вільної інформації, подібно острову незалежних журналістів.

«Підбір видань не входив в наші плани спочатку, – говорить Кью. – Ми намагаємося зосередитися на тому, що у нас виходить найкраще. А саме розробці технологій. Ми віримо, що у світі існує величезна армія великих журналістів, яких ми хочемо підтримати».

Також в інтервью була згадана ситуація з подальшою експансією проекту та нинішні проблеми з керівництвом з Піднебесної. Але Кью заспокоїв усіх і пояснив, що дуже скоро вийде альтернативна версія програми для користувачів з Китаю, яка буде дотримуватися всіх критеріїв місцевого законодавства.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Уже скоро Apple Watch можно будет «взять поносить»

Свеженький стартап Lumoid порадовал жителей США необычной новинкой. Компания предлагает брать напрокат часы Apple Watch, чтобы каждый желающий смог бы оценить их достоинства и недостатки перед покупкой.  Стоимость аренды Apple Watch Sport в течение недели составит $45, а Apple Watch $55. С Apple Watch Edition в Lumoid решили не связываться.  По словам представителей компании, каждый […]

Дрон Griff 300 може транспортувати вантажі масою понад 200 кг

Норвезька компанія Griff Aviation представила радіокерований октокоптер Griff 300, який може перевозити вантажі масою 225 кг і триматися в повітрі більше півгодини. Безпілотник розроблений для пожежних, військових, поліцейських і пошукових команд. Наступна модель Griff 800 буде витримувати до 800 кг і, можливо, підійде для транспортування пасажирів. Октокоптер Griff 300 оснащений вісьмома пропелерами, роботу яких забезпечує […]

Microsoft може представити клавіатуру для iPad

Нещодавно в мережі з’явилася інформація про те, що компанія Microsoft може випустити фірмовий аксесуар для iPad. Натяк на це був помічений на сторінці завантаження документації, пов’язаної з літієвими батареями. Згідно з наявними даними, на сайті Microsoft було помічено опис загадкового пристрою під назвою iPad Touch Cover (Model 1719). На даний момент в мережі немає ніяких […]