З 5 по 11 грудня компанією Apple заплановано проведення освітньої програми «Година коду», в рамках якої відвідувачі фірмових магазинів компанії зможуть познайомитися з основами програмування. В цьому році учасникам покажуть основи роботи зі Swift Playgrounds.

"Година коду"

Акція «Година коду» буде проходити у Apple вже втретє. Її мета – підвищити інтерес користувачів до сфери інформаційних технологій. Як відзначили в компанії, додаток Swift Playgrounds дозволяє всім бажаючим навчитися з легкістю програмувати. В інтерактивному інтерфейсі початківці можуть вивчити основні елементи програмування, а також вивчити Swift – просту в освоєнні мову, на якій розробники створюють додатки для iPhone, iPad і Mac.

«З програмуванням, як з будь-якою мовою, – чим раніше ви почнете вчитися, тим успішнішими ви станете, – заявив Крейг Федеріго, старший віце-президент Apple з програмного забезпечення. – У магазинах Apple, в класі або вдома з iPad, Swift Playgrounds покликаний допомогти новому поколінню програмістів, які шукають легкий спосіб освоєння основних понять в роботі з цим кодом».

Додаток Apple пояснює найважливіші поняття навіть тим, хто ніколи не програмував. При цьому ним можуть користуватися і досвідчені розробники, готові експериментувати і виражати свої творчі ідеї мовою Swift.

"2"

«Година коду» Apple пройде у всіх 487 роздрібних магазинах по всьому світу. Компанія надасть кожному користувачу можливість випробувати свої навички в області програмування, а слухачі матимуть змогу задати провідним розробникам Apple свої запитання.

«Година коду» – ініціатива Apple в рамках міжнародної програми Hour Of Code, яку проводить некомерційна організація Code.org. В Hour Of Code можуть брати участь як школярі і студенти, так і викладачі та розробники. Останні мають можливість записатися в якості лектора на один із заходів.

Нагадаємо, що Apple хоче купити український портрет Стіва Джобса з комп’ютерних клавіш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Тім Кук впевнений, що наступне покоління дітей не знатиме про готівкові гроші

Генеральний директор компанії Apple впевнений в тому, що наступне покоління дітей не буде знати про готівкові гроші. На заміну паперовим грошам прийдуть електронні аналоги. Про це глава "яблучної" корпорації заявив на зустрічі зі студентами Трініті-коледж в місті Дубліні, що знаходиться в Ірландії. Розповідаючи про платіжну систему Apple Pay, він заявив студентам, що їх діти вже […]

Apple ввела запрет на начисление бонусов за «рассказать друзья»

App Store полностью обновится только осенью этого года, но уже сейчас на сайте происходят некоторые изменения. Так, на прошлой неделе в хранилище яблочной компании ввели нововведение, в виде запрета на начисление бонусов всем любителям по минимуму платить за контент. Кто из нас не сталкивался с предложениями типа «Поделитесь ссылкой и получите 100 золота». Отныне подобные […]

Porsche також будуть розробляти електромобілі

На тлі новин про розробки власного електромобіля Apple iCar дуже інтригуюче виглядає анонс від автовиробника Porsche. Німецький автогігант вирішив пустити в серію електромобіль Mission E, презентація якого відбулася на автовиставці у Франкфурті у вересні в якості концепт-кара. У Porsche запевняють, що електричний автомобіль зможе досягати швидкості 100 кілометрів на годину менш ніж за 3,5 секунди. […]