З 5 по 11 грудня компанією Apple заплановано проведення освітньої програми «Година коду», в рамках якої відвідувачі фірмових магазинів компанії зможуть познайомитися з основами програмування. В цьому році учасникам покажуть основи роботи зі Swift Playgrounds.

"Година коду"

Акція «Година коду» буде проходити у Apple вже втретє. Її мета – підвищити інтерес користувачів до сфери інформаційних технологій. Як відзначили в компанії, додаток Swift Playgrounds дозволяє всім бажаючим навчитися з легкістю програмувати. В інтерактивному інтерфейсі початківці можуть вивчити основні елементи програмування, а також вивчити Swift – просту в освоєнні мову, на якій розробники створюють додатки для iPhone, iPad і Mac.

«З програмуванням, як з будь-якою мовою, – чим раніше ви почнете вчитися, тим успішнішими ви станете, – заявив Крейг Федеріго, старший віце-президент Apple з програмного забезпечення. – У магазинах Apple, в класі або вдома з iPad, Swift Playgrounds покликаний допомогти новому поколінню програмістів, які шукають легкий спосіб освоєння основних понять в роботі з цим кодом».

Додаток Apple пояснює найважливіші поняття навіть тим, хто ніколи не програмував. При цьому ним можуть користуватися і досвідчені розробники, готові експериментувати і виражати свої творчі ідеї мовою Swift.

"2"

«Година коду» Apple пройде у всіх 487 роздрібних магазинах по всьому світу. Компанія надасть кожному користувачу можливість випробувати свої навички в області програмування, а слухачі матимуть змогу задати провідним розробникам Apple свої запитання.

«Година коду» – ініціатива Apple в рамках міжнародної програми Hour Of Code, яку проводить некомерційна організація Code.org. В Hour Of Code можуть брати участь як школярі і студенти, так і викладачі та розробники. Останні мають можливість записатися в якості лектора на один із заходів.

Нагадаємо, що Apple хоче купити український портрет Стіва Джобса з комп’ютерних клавіш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPhone з висувною клавіатурою

З моменту виходу в світ нових моделей iPhone 6s / 6s Plus пройшло вже більше двох місяців, а отже дизайнерам з широкою фантазією пора приступати до створення проектів наступного покоління яблучних смартфонів. Один з кращих варіантів першої хвилі дизайнів такого пристрою запропонувало німецьке видання Curved.de. Ймовірно, представлений на рендері iPhone 6k міг би зайняти одну […]

Пульт Apple TV може отримати 3D Touch

Вивчення заявок, які направляються Apple в Бюро патентів і торгових марок США, часто дозволяє зрозуміти, в який бік може попрямувати винахідницька думка Купертіно в найближчому майбутньому. Пульт для приставки Apple TV четвертого покоління сам по собі є вражаючим і інноваційним аксесуаром, однак недавно виявлений документ дає привід чекати, що на цьому вдосконалення пульта далеко не […]

iOS 9 встановлена ​​на 87% пристроїв

Apple опублікувала нові дані про поширення своєї поточної мобільної операційної системи на сумісних пристроях. В даний час «дев’ятка» встановлена на 87% підтримуваних гаджетів, і цей показник на 1 відсоток більше, ніж минулого місяця. Однак з огляду на швидкість поширення і близький вихід iOS 10 можна припустити, що 90-відсотковий бар’єр iOS 9 подолати все-таки не вдасться. […]