З 5 по 11 грудня компанією Apple заплановано проведення освітньої програми «Година коду», в рамках якої відвідувачі фірмових магазинів компанії зможуть познайомитися з основами програмування. В цьому році учасникам покажуть основи роботи зі Swift Playgrounds.

"Година коду"

Акція «Година коду» буде проходити у Apple вже втретє. Її мета – підвищити інтерес користувачів до сфери інформаційних технологій. Як відзначили в компанії, додаток Swift Playgrounds дозволяє всім бажаючим навчитися з легкістю програмувати. В інтерактивному інтерфейсі початківці можуть вивчити основні елементи програмування, а також вивчити Swift – просту в освоєнні мову, на якій розробники створюють додатки для iPhone, iPad і Mac.

«З програмуванням, як з будь-якою мовою, – чим раніше ви почнете вчитися, тим успішнішими ви станете, – заявив Крейг Федеріго, старший віце-президент Apple з програмного забезпечення. – У магазинах Apple, в класі або вдома з iPad, Swift Playgrounds покликаний допомогти новому поколінню програмістів, які шукають легкий спосіб освоєння основних понять в роботі з цим кодом».

Додаток Apple пояснює найважливіші поняття навіть тим, хто ніколи не програмував. При цьому ним можуть користуватися і досвідчені розробники, готові експериментувати і виражати свої творчі ідеї мовою Swift.

"2"

«Година коду» Apple пройде у всіх 487 роздрібних магазинах по всьому світу. Компанія надасть кожному користувачу можливість випробувати свої навички в області програмування, а слухачі матимуть змогу задати провідним розробникам Apple свої запитання.

«Година коду» – ініціатива Apple в рамках міжнародної програми Hour Of Code, яку проводить некомерційна організація Code.org. В Hour Of Code можуть брати участь як школярі і студенти, так і викладачі та розробники. Останні мають можливість записатися в якості лектора на один із заходів.

Нагадаємо, що Apple хоче купити український портрет Стіва Джобса з комп’ютерних клавіш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Американские власти разрешили Apple продавать свои продукты в Кубе

На прошлой неделе Apple наконец-то разрешила продажи некоторых своих продуктов на территории Кубы. Это стало возможным исключительно благодаря прекращению противостояния между властями США и Кубы. Следует напомнить, что ранее поставка товаров в Кубу была невозможной из-за торгового эмбарго, которое существовало более 50 лет. Исключив из списка стран, в которые не поставляется «яблочная» продукция, Кубу, Apple […]

Релиз iOS 8.1.1 не за горами

Сегодня стало известно, что Apple прекратила подписку разработчиков на iOS 8.1.1 beta 1, так и не представив общественности вторую тестовую сборку операционной системы. Это свидетельствует только об одном – компания готова представить финальную iOS 8.1.1. Приближенные к Apple источники советуют пользователям скорейшим образом обновляться до iOS 8.1 и подождать с апдейтом до версии 8.1.1. Все […]

5 міфів про GPS навігації

Сьогодні ми будемо руйнувати найстійкіші міфи про GPS-навігатори, які здаються маячнею, проте в них багато хто вірить і зараз. Особливо дивно, що до цих пір є покупці, які вибирають безіменні навігатори або просто китайські копії, які нібито по начинці нічим не відрізняються від оригінальних брендових. В результаті подібні покупки можуть вас привести куди завгодно, але не […]