З 5 по 11 грудня компанією Apple заплановано проведення освітньої програми «Година коду», в рамках якої відвідувачі фірмових магазинів компанії зможуть познайомитися з основами програмування. В цьому році учасникам покажуть основи роботи зі Swift Playgrounds.

"Година коду"

Акція «Година коду» буде проходити у Apple вже втретє. Її мета – підвищити інтерес користувачів до сфери інформаційних технологій. Як відзначили в компанії, додаток Swift Playgrounds дозволяє всім бажаючим навчитися з легкістю програмувати. В інтерактивному інтерфейсі початківці можуть вивчити основні елементи програмування, а також вивчити Swift – просту в освоєнні мову, на якій розробники створюють додатки для iPhone, iPad і Mac.

«З програмуванням, як з будь-якою мовою, – чим раніше ви почнете вчитися, тим успішнішими ви станете, – заявив Крейг Федеріго, старший віце-президент Apple з програмного забезпечення. – У магазинах Apple, в класі або вдома з iPad, Swift Playgrounds покликаний допомогти новому поколінню програмістів, які шукають легкий спосіб освоєння основних понять в роботі з цим кодом».

Додаток Apple пояснює найважливіші поняття навіть тим, хто ніколи не програмував. При цьому ним можуть користуватися і досвідчені розробники, готові експериментувати і виражати свої творчі ідеї мовою Swift.

"2"

«Година коду» Apple пройде у всіх 487 роздрібних магазинах по всьому світу. Компанія надасть кожному користувачу можливість випробувати свої навички в області програмування, а слухачі матимуть змогу задати провідним розробникам Apple свої запитання.

«Година коду» – ініціатива Apple в рамках міжнародної програми Hour Of Code, яку проводить некомерційна організація Code.org. В Hour Of Code можуть брати участь як школярі і студенти, так і викладачі та розробники. Останні мають можливість записатися в якості лектора на один із заходів.

Нагадаємо, що Apple хоче купити український портрет Стіва Джобса з комп’ютерних клавіш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У Viber 500 млн активних користувачів

У березні месенджер Viber поставив черговий рекорд. За офіційними даними від Ігоря Магазінніка, одного із засновників Viber, сьогодні кількість активних користувачів перевищила 500 млн осіб. Якщо вірити цим показникам, Viber потрапляє в п'ятірку найбільших месенджерів на планеті. Лідером поки залишається месенджер WhatsApp, який ще кілька місяців тому відзвітував про 700 млн активних користувачів, а в […]

Російські вчені пропонують заряджати iPhone за допомогою безпечних водневих зарядок зі змінними картриджами

Вчений Євгеній Школьников вже багато років займається вивченням та розробкою енергетичних пристроїв на базі водню. В теорії, вони могли б забезпечувати струмом будь-яку техніку, якщо поблизу немає розетки. Однак, в науці довгий час не було вирішено як же зберігати та перевозити небезпечний водень? В 2010 році вчений знайшов вихід: водень не потрібно перевозити, його треба […]

Panasonic і Sony випустять 8K-телевізори до Олімпіади в Токіо

В Японії створюється альянс для розробки телевізорів з роздільною здатністю 8K. Місцеві ТВ-виробники розраховують за рахунок співпраці зміцнити свої позиції в боротьбі з південнокорейськими лідерами. За повідомленням видання Nikkei, в об’єднання компаній, що спільно просувають стандарт 8K, увійдуть, зокрема, виробники телевізорів Panasonic і Sony, телемовна компанія NHK і розробник чіпів Socionext (спільне підприємство Fujitsu і […]