Спеціалісти безкоштовного сервісу Maps.me повідомили про оновлення додатку для iOS-пристроїв. У свіжому варіанті доданий функціонал навігації, а також підтримка 3D Touch для смартфонів iPhone 6s.

За обіцянками розробників з новою версією Maps.me автомобілістам буде ще легше і зручніше орієнтуватися в населених пунктах. Зокрема, у додатку реалізовані голосові підказки під час навігації. «Друзі, ви давно просили голосові підказки під час навігації – ми зробили це! Ваш новий штурман вчасно попередить про маневр», – кажуть розробники.

Крім усього вищезазначеного, нова версія Maps.me навчилася будувати маршрути між деякими об'єктами. Тобто, відтепер маршрути можна будувати не тільки з поточного місця розташування, а й між певними точками на карті. Завдяки цьому можна спланувати дорогу заздалегідь.

Третє нововведення стосується підтримки 3D Touch. Завдяки чутливим до тиску дисплеям iPhone 6s і iPhone 6s Plus користувачі можуть швидко переходити в меню програми і ставити мітку на карті, натиснувши на піктограму Maps.me.

Сервіс, що запустили у 2011 році,  надає докладні карти і якісну навігацію офлайн. Додатки Maps.me для iOS і Android дозволяють завантажувати докладні карти будь-якого місця в світі і використовувати їх навіть без підключення до інтернету.

Завантажити оновлений додаток можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/maps.me-offline-map-navigation/id510623322?mt=8

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

У Кам’янець-Подільському встановлять лавочку-парасольку з сонячними батареями

Під чотириметровим куполом туристи зможуть заряджати телефони та планшети. У Кам’янець-Подільському, який знаменитий мальовничим каньйоном, древнім замком і парками, на 1 вересня з’явиться нова визначна пам’ятка. На оглядовому майданчику біля Лебединого озера планується встановити велику металеву лавочку в формі парасольки, яка буде оснащена сонячними батареями для підзарядки мобільних гаджетів, пише ngp-ua.info. Місто вже закупило 5 сонячних батарей. […]

TNT Master — для тих, хто любить вибухи

Як не парадоксально, людська природа влаштована так, що ламати набагато веселіше, ніж будувати. Чи доводилося вам коли-небудь в житті проходити повз чужого, побудованого кимось невідомим сніговика? Які думки приходили до вас у голову в цей момент? Напевно, вам хотілося його зламати. У грі «TNT Master» мова піде зовсім не про сніговика, адже в ній руйнування набувають […]

Як заховати фотографії та поставити пароль в iOS 9.3

Нова незадокументована фішка від Apple. Йдеться про можливість потай зберігати фото, захистивши їх паролем. Фішка з'явилася в iOS 9.3, працює на iPhone, iPad і iPod touch. Кому це потрібно: всім, хто зберігає на iPhone і iPad конфіденційні фото, але не забороняє доступ до пристрою дружині або дітям. У додатку Фото відбулися незначні зміни, потрібну нам […]