Спеціалісти безкоштовного сервісу Maps.me повідомили про оновлення додатку для iOS-пристроїв. У свіжому варіанті доданий функціонал навігації, а також підтримка 3D Touch для смартфонів iPhone 6s.

За обіцянками розробників з новою версією Maps.me автомобілістам буде ще легше і зручніше орієнтуватися в населених пунктах. Зокрема, у додатку реалізовані голосові підказки під час навігації. «Друзі, ви давно просили голосові підказки під час навігації – ми зробили це! Ваш новий штурман вчасно попередить про маневр», – кажуть розробники.

Крім усього вищезазначеного, нова версія Maps.me навчилася будувати маршрути між деякими об'єктами. Тобто, відтепер маршрути можна будувати не тільки з поточного місця розташування, а й між певними точками на карті. Завдяки цьому можна спланувати дорогу заздалегідь.

Третє нововведення стосується підтримки 3D Touch. Завдяки чутливим до тиску дисплеям iPhone 6s і iPhone 6s Plus користувачі можуть швидко переходити в меню програми і ставити мітку на карті, натиснувши на піктограму Maps.me.

Сервіс, що запустили у 2011 році,  надає докладні карти і якісну навігацію офлайн. Додатки Maps.me для iOS і Android дозволяють завантажувати докладні карти будь-якого місця в світі і використовувати їх навіть без підключення до інтернету.

Завантажити оновлений додаток можна за цим посиланням:

https://itunes.apple.com/ru/app/maps.me-offline-map-navigation/id510623322?mt=8

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Вартість Instagram підвищилася до $ 35 млрд

Компанія Citigroup вже кілька разів проводила переоцінку активів компанії Facebook. В даний момент акції соціальної мережі коштують майже 90 доларів, а капіталізація піднялася вище 200 млрд доларів. Правда, крім самої соціальної мережі у Facebook є й інші активи. Один з них – сервіс Instagram. У 2012 році за компанію віддали один мільярд доларів. Насправді сума […]

Apple випустила OS X 10.11.6 beta 2 для розробників

Як завжди, разом з новою бетою iOS вийшла і чергова тестова збірка настільної OS X. OS X 10.11.6 beta 2 доступна поки тільки для зареєстрованих розробників, які можуть встановити її у вигляді оновлення у відповідному розділі онлайн-магазину додатків Mac App Store або завантажити з офіційного сайту Apple. Про зміни в новій тестовій збірці OS X […]

GAMES. Spartan Wars: Elite Edition

Spartan Wars: Elite Edition – это многопользовательская онлайн MMORTS от известной компании Tap4Fun для ОС iOS. Для всех любителей Спарты и спартанцев! Тесты игры окончились весной 2013 года. Игра на настоящий момент переведена на 12 языков, в том числе и на русский.  Спарта – это сила! Многие игроки обожают древних воинов, не крестоносцев, римлян, или […]