iPad Pro – це найбільший планшет Apple, а також справжня загроза ринку професійних пристроїв (мова йде про ноутбуки на Chrome OS). Ноутбук компанії Google вже відчув на собі тиск гаджету, розробленого компанією з Купертіно.

Правду кажучи, ноутбук Pixel завжди був популярним тільки завдяки хорошій роботі спеціалістів по рекламі. Chromebook Pixel має відмінний дизайн та хорошу продуктивність.

«Серцем» ноутбука є потужний процесор Core від Intel, а оперативна пам'ять може сягати до 16 Гб. Такими характеристиками може похвалитися далеко не кожен настільний комп’ютер, але цього замало для того, щоб перетворитися на гаджет, який купуватимуть мільйони людей.

У планшетного ПК на базі iOS також є обмеження. Компанія Apple зосередилась на використанні перевіреної ОС та розвинутої екосистеми, до якої чаду Google ще далеко. Apple використовує такий підхід уже досить давно. Різноманітні інструменти, які доступні сьогодні на iOS дивують не тільки кількістю, але і якістю.

iPad виграє у «браузерного» ноутбука навіть у деяких апаратних аспектах: більш висока роздільна здатність екрану, незважаючи на більшу діагональ, а також більша кількість пікселів на дюйм.

Якщо порівнювати час роботи в автономному режимі, то Chromebook є витривалішим. Він здатен протриматися до 12 годин, в той час як iPad Pro розрахований на 10-годинне використання.

Таким чином, кожен може сам зробити висновок, який гаджет підійде йому більше. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Unclutter – цифрова кишеня для файлів і заміток на Мас

Кишені – дуже зручна річ, в них можна швидко покласти щось і також швидко дістати. Додаток Unclutter реалізує цю ідею в цифровому оточенні комп’ютерів Mac. Unclutter непомітно розташовується у верхньому рядку і дає про себе знати, тільки коли користувач піднімає курсор високо вгору і скролить вниз. Тоді з’являється панель, розділена на три частини: для файлів, […]

ХАЛЯВА. Ridge Racer Slipstream

Всем Доброго здравия!! кто нибудь хочет на свой акк получить БЕСПЛАТНО ИГРУ Ridge Racer Slipstream?) Все желающие пишем в комментах!!! После получение кода, надо зайти в app store, спустится вниз, и там выбрать кнопку reedem, ввести полученый код… и начнется закачка 🙂 P.S. Надо обязательно состоять в группе и скинуть скриншот с полученной игрой!

Apple купить Tesla і Adobe

На рахунках компанії Apple навіть за дуже приблизними підрахунками накопичилося понад 200 мільярдів доларів вільних коштів, знайти призначення для яких дуже складно. Минулорічний досвід показує, що в сучасних реаліях набагато простіше купити компанію з певними напрацюваннями, ніж розбиратися в новій для себе темі самостійно. Саме тому аналітик Деніел Айвс з FBR Capital Markets припускає, що […]