iPad Pro – це найбільший планшет Apple, а також справжня загроза ринку професійних пристроїв (мова йде про ноутбуки на Chrome OS). Ноутбук компанії Google вже відчув на собі тиск гаджету, розробленого компанією з Купертіно.

Правду кажучи, ноутбук Pixel завжди був популярним тільки завдяки хорошій роботі спеціалістів по рекламі. Chromebook Pixel має відмінний дизайн та хорошу продуктивність.

«Серцем» ноутбука є потужний процесор Core від Intel, а оперативна пам'ять може сягати до 16 Гб. Такими характеристиками може похвалитися далеко не кожен настільний комп’ютер, але цього замало для того, щоб перетворитися на гаджет, який купуватимуть мільйони людей.

У планшетного ПК на базі iOS також є обмеження. Компанія Apple зосередилась на використанні перевіреної ОС та розвинутої екосистеми, до якої чаду Google ще далеко. Apple використовує такий підхід уже досить давно. Різноманітні інструменти, які доступні сьогодні на iOS дивують не тільки кількістю, але і якістю.

iPad виграє у «браузерного» ноутбука навіть у деяких апаратних аспектах: більш висока роздільна здатність екрану, незважаючи на більшу діагональ, а також більша кількість пікселів на дюйм.

Якщо порівнювати час роботи в автономному режимі, то Chromebook є витривалішим. Він здатен протриматися до 12 годин, в той час як iPad Pro розрахований на 10-годинне використання.

Таким чином, кожен може сам зробити висновок, який гаджет підійде йому більше. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Електронний браслет Pokemon Go Plus надійде в продаж на наступному тижні

Nintendo і Niantic Labs вирішили підігріти інтерес громадськості до гри з елементами доповненої реальності Pokemon Go, шалена популярність якої в світі починає потихеньку знижуватися. У цій нелегкій справі їм має допомогти пристрій під назвою Pokemon Go Plus, який, як повідомляється в прес-релізі, надійде в продаж 16 вересня за ціною $34,99. Pokemon Go Plus являє собою […]

Чорна стрічка на сайті Apple

На стартовій сторінці Apple тепер знаходиться невелика чорна стрічка, яка символізує скорботу за загиблими та постраждалими внаслідок жахливих подій в Парижі кілька днів тому. За словами співробітників Французкого відділення яблучних, їх керівництво прийняло рішення зателефонувати всім своїм користувачам, для того щоб дізнатися, чи не постраждав хто і запитували, чи не потрібна їм допомога. Це досить […]

iPhone 7 позбудеться версії з 16 ГБ пам’яті

Apple довго тримала в лінійках своїх смартфонів версії з 16 ГБ вбудованої пам’яті, але час бере своє. Справді – ну що таке 16 ГБ, з огляду на те, що iPhone традиційно не підтримують карти пам’яті. Мінімального обсягу пам’яті, пропонованого Apple для своїх смартфонів, вистачить тільки для розміщення операційної системи та для не надто розширеного набору […]