iPad Pro – це найбільший планшет Apple, а також справжня загроза ринку професійних пристроїв (мова йде про ноутбуки на Chrome OS). Ноутбук компанії Google вже відчув на собі тиск гаджету, розробленого компанією з Купертіно.

Правду кажучи, ноутбук Pixel завжди був популярним тільки завдяки хорошій роботі спеціалістів по рекламі. Chromebook Pixel має відмінний дизайн та хорошу продуктивність.

«Серцем» ноутбука є потужний процесор Core від Intel, а оперативна пам'ять може сягати до 16 Гб. Такими характеристиками може похвалитися далеко не кожен настільний комп’ютер, але цього замало для того, щоб перетворитися на гаджет, який купуватимуть мільйони людей.

У планшетного ПК на базі iOS також є обмеження. Компанія Apple зосередилась на використанні перевіреної ОС та розвинутої екосистеми, до якої чаду Google ще далеко. Apple використовує такий підхід уже досить давно. Різноманітні інструменти, які доступні сьогодні на iOS дивують не тільки кількістю, але і якістю.

iPad виграє у «браузерного» ноутбука навіть у деяких апаратних аспектах: більш висока роздільна здатність екрану, незважаючи на більшу діагональ, а також більша кількість пікселів на дюйм.

Якщо порівнювати час роботи в автономному режимі, то Chromebook є витривалішим. Він здатен протриматися до 12 годин, в той час як iPad Pro розрахований на 10-годинне використання.

Таким чином, кожен може сам зробити висновок, який гаджет підійде йому більше. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple планує завалити Індію б / у «айфона»

Як саме Apple збирається ефективно підгортати мільярдну Індію, можна тільки здогадуватися, проте натяки на обрану Купертіно стратегію озвучив міністр зв’язку Раві Шанкар Прасад (Ravi Shankar Prasad): – В міністерство навколишнього середовища надійшла заявка від Apple на дозвіл імпорту і продажу в країні сертифікованих «айфонів» б / у. Щоб усвідомити суть обраного Apple новаторського підходу, згадаємо, […]

Здійснилося! Стартував продаж AirPods

Прогнози збулися – Apple дійсно запустила продаж своїх бездротових навушників AirPods. Правда, поки тільки в Apple Online Store. Відстрочку початку продажу AirPods вже стали вважати одним з найбільших провалів Apple за всю історію. Однак компанія знайшла можливість запустити продаж своїх бездротових навушників до різдвяних і новорічних канікул, чим, безумовно, порадувала всіх тих, хто з нетерпінням чекав на можливість […]

Темний режим інтерфейсу в iOS 10.3 виявився функцією «Кінотеатр» для Apple Watch

Деякі джерела, і, зокрема, відомий блогер Сонні Діксон, стверджували, що в новій версії «яблучної» мобільної операційної системи з’явиться довгоочікуваний темний режим інтерфейсу. Джерела помилилися, але не зовсім. Сонні Діксон повідомляв, що темний режим в iOS 10.3 отримає назву Theater mode (Кінотеатр) і при його включенні інтерфейс системи зміниться зі світлого на темний. Насправді нічого подібного […]