iPad Pro – це найбільший планшет Apple, а також справжня загроза ринку професійних пристроїв (мова йде про ноутбуки на Chrome OS). Ноутбук компанії Google вже відчув на собі тиск гаджету, розробленого компанією з Купертіно.

Правду кажучи, ноутбук Pixel завжди був популярним тільки завдяки хорошій роботі спеціалістів по рекламі. Chromebook Pixel має відмінний дизайн та хорошу продуктивність.

«Серцем» ноутбука є потужний процесор Core від Intel, а оперативна пам'ять може сягати до 16 Гб. Такими характеристиками може похвалитися далеко не кожен настільний комп’ютер, але цього замало для того, щоб перетворитися на гаджет, який купуватимуть мільйони людей.

У планшетного ПК на базі iOS також є обмеження. Компанія Apple зосередилась на використанні перевіреної ОС та розвинутої екосистеми, до якої чаду Google ще далеко. Apple використовує такий підхід уже досить давно. Різноманітні інструменти, які доступні сьогодні на iOS дивують не тільки кількістю, але і якістю.

iPad виграє у «браузерного» ноутбука навіть у деяких апаратних аспектах: більш висока роздільна здатність екрану, незважаючи на більшу діагональ, а також більша кількість пікселів на дюйм.

Якщо порівнювати час роботи в автономному режимі, то Chromebook є витривалішим. Він здатен протриматися до 12 годин, в той час як iPad Pro розрахований на 10-годинне використання.

Таким чином, кожен може сам зробити висновок, який гаджет підійде йому більше. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

аксессуары с Macworld Expo 2014

Прошедшая в Сан-Франциско демонстрация Macworld Expo 2014 предоставила ряд любопытных моделей различных устройств. Особого внимания удостоился фирменный порт Thunderbolt, предназначенный передавать данные, когда как презентации прошлого года могли похвалиться исключительно разнообразием жестких дисков с очень скоростным портом и набором стандартных кабелей от всевозможных производителей. Macworld Expo 2014 сделала существование Thunderbolt более разнообразной. Также компанией Kanex […]

iOS 10 beta 1 проти iOS 9: порівняння швидкодії на iPhone 6, 5s і 5

Операційна система iOS 10 хоча поки і знаходиться на стадії тестування для розробників, але доступ до збірок у користувачів все ж є. А це значить, що порівняння з iOS 9 не уникнути. Автор YouTube-каналу EverythingApplePro вирішив порівняти першу бета-версію iOS 10 з iOS 9.3.2 на мінімально підтримуваних моделях iPhone. Відразу потрібно сказати, що сенсації не […]

Нові підтвердження: iPhone 7 буде представлений в трьох версіях c 32, 128 і 256 ГБ пам’яті

Рівно через три дні Apple проведе презентацію нових iPhone 7. Крім ряду витоків, що вказують на практично незмінний корпус, поліпшену камеру і відсутність аудіопорту, модельній лінійці флагману приписують новий принцип поділу пам’яті. Про те, що мінімальна версія iPhone 7 отримає 32 ГБ пам’яті вперше заговорили ще в кінці травня. Популярному блогеру і автору множинних витоків, […]