iPad Pro – це найбільший планшет Apple, а також справжня загроза ринку професійних пристроїв (мова йде про ноутбуки на Chrome OS). Ноутбук компанії Google вже відчув на собі тиск гаджету, розробленого компанією з Купертіно.

Правду кажучи, ноутбук Pixel завжди був популярним тільки завдяки хорошій роботі спеціалістів по рекламі. Chromebook Pixel має відмінний дизайн та хорошу продуктивність.

«Серцем» ноутбука є потужний процесор Core від Intel, а оперативна пам'ять може сягати до 16 Гб. Такими характеристиками може похвалитися далеко не кожен настільний комп’ютер, але цього замало для того, щоб перетворитися на гаджет, який купуватимуть мільйони людей.

У планшетного ПК на базі iOS також є обмеження. Компанія Apple зосередилась на використанні перевіреної ОС та розвинутої екосистеми, до якої чаду Google ще далеко. Apple використовує такий підхід уже досить давно. Різноманітні інструменти, які доступні сьогодні на iOS дивують не тільки кількістю, але і якістю.

iPad виграє у «браузерного» ноутбука навіть у деяких апаратних аспектах: більш висока роздільна здатність екрану, незважаючи на більшу діагональ, а також більша кількість пікселів на дюйм.

Якщо порівнювати час роботи в автономному режимі, то Chromebook є витривалішим. Він здатен протриматися до 12 годин, в той час як iPad Pro розрахований на 10-годинне використання.

Таким чином, кожен може сам зробити висновок, який гаджет підійде йому більше. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Google призупинив розробку модульних смартфонів

Пошуковий гігант Google заморозив проект Project Ara, в рамках якого велася розробка смартфонів, що складаються з різних знімних модулів. Такою інформацією поділилося агентство Reuters, посилаючись на власні джерела. У травні цього року на конференції Google I/O компанією були продемонстровані прототипи пристроїв Project Ara, а також прозвучали заяви, що версія для розробників вийде вже восени 2016- […]

CaRRage – гонка на виживання

Перезапуск «Шаленого Макса» повернув віру людства в пустельний постапокаліпсис. Автори гри caRRage знайшли ідеальний момент для релізу своєї гри – інтерес саме до цього варіанту постапокаліпсису зараз великий, як ніколи. Однак, для успіху мало лише обрати цікавий жанр – необхідно також, щоб гра вийшла крутою. І з цим у caRRage все в порядку. Вас чекає […]

Квантовий комп’ютер розроблять за допомогою гри

Фізики Орхуського університету розробили серію онлайн-ігор, що дозволяють в ігровій формі вирішувати задачі квантової механіки, пов'язані з розробкою квантового комп'ютера. Наприклад, в одній з ігор, Quantum Moves, потрібно управляти лазерним променем, що переміщує атоми по оптичній решітці, причому це треба робити так, щоб не порушити хитке стан квантової суперпозиції кубітів системи. Вчені спершу спробували вирішити […]