Один з найстаріших джейлбрейк-твіків в Cydia отримав підтримку нової мобільної платформи Apple, а також пристроїв останнього покоління. Якщо у вас iOS 9, а також iPhone 6S, ви маєте можливість повноцінно використовувати версію оновлення програми з індексом 1.9.7. Activator можна завантажити зі сховища BigBoss.

У твіка багато можливостей, починаючи від запуску додатків чи розширень на пристроях і закінчуючи блокуванням гаджету та перезавантаженням.

Activator версії 1.9.7 більш досконалий, ніж попередні версії. Цей твік отримав можливість використовувати специфічні команди, які доступні на гаджетах Apple: дії Taptic Engine, багатовіконний режим iPad, а також самовиправлення для підвищення швидкості дії та стабільності роботи.

Наприклад, юзери можуть додавати дії на подовжене утримання іконок: замість того, щоб викликати режим пересування іконок, пристрій активує одну з команд 3D Touch. Подовженим утриманням App Store ви отримуєте можливість швидко потрапити в «Пошук», а при подовженому утриманні значка «Телефон» — в розділ «Обрані».

Якщо ви зрозуміли, що не можете жити без твіку — можете безкоштовно завантажити його прямо зараз в Cydia, репозитарій BigBoss.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple отказалась покупать сырье у компаний, которые финансируют незаконные военные формирования

Согласно информации, которая была предоставлена достоверными источниками, Apple отказалась от покупки сырья предприятий, которые спонсируют незаконные военные формирования в Центральной Африке. Так компания Apple противодействует терроризму, а также использованию капиталов в преступных целях. Например, недавно было прекращено сотрудничество с одной из компаний Республики Конго. Так, еще в 2012 году комиссия по ценным бумагам США обязала […]

Японці навчили парасольку передбачати погоду

Японська компанія Fantastick створила «розумну» парасольку, яка попереджає господаря про особливості погодних умов. Гаджет отримав назву Jonas в честь англійського комерсанта і винахідника XVIII століття Джонаса Хенвея, який, як вважається, першим став використовувати парасольку для захисту від дощу. Jonas синхронізується з мобільним телефоном і в режимі онлайн передає на нього дані про прогноз погоди. Крім […]

один коментар | 19.10.2016 14:29

Apple відмовиться від MacBook Air 11″ і прибере USB 3.0-порти з Pro

У найближчі тижні від Apple чекають кардинального оновлення лінійки ноутбуків MacBook Pro і MacBook Air. Півтора роки тому компанія випустила свій перший ультрабук, оснащений єдиним портом USB-C, і, схоже, традицію відмови від традиційного USB 3.0 американська компанія планує зберегти. Згідно з опублікованими японським ресурсом Macotakara новинами, Apple не тільки наважиться на зміни в інтерфейсах, а й […]