Один з найстаріших джейлбрейк-твіків в Cydia отримав підтримку нової мобільної платформи Apple, а також пристроїв останнього покоління. Якщо у вас iOS 9, а також iPhone 6S, ви маєте можливість повноцінно використовувати версію оновлення програми з індексом 1.9.7. Activator можна завантажити зі сховища BigBoss.

У твіка багато можливостей, починаючи від запуску додатків чи розширень на пристроях і закінчуючи блокуванням гаджету та перезавантаженням.

Activator версії 1.9.7 більш досконалий, ніж попередні версії. Цей твік отримав можливість використовувати специфічні команди, які доступні на гаджетах Apple: дії Taptic Engine, багатовіконний режим iPad, а також самовиправлення для підвищення швидкості дії та стабільності роботи.

Наприклад, юзери можуть додавати дії на подовжене утримання іконок: замість того, щоб викликати режим пересування іконок, пристрій активує одну з команд 3D Touch. Подовженим утриманням App Store ви отримуєте можливість швидко потрапити в «Пошук», а при подовженому утриманні значка «Телефон» — в розділ «Обрані».

Якщо ви зрозуміли, що не можете жити без твіку — можете безкоштовно завантажити його прямо зараз в Cydia, репозитарій BigBoss.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple приєдналася до Консорціуму бездротової енергії. Чекаємо на нову зарядку для iPhone

Скарбничка чуток про Apple знову поповнюється. Сьогодні стало відомо, що купертінівці приєдналися до Консорціуму бездротової електромагнітної енергії. Про це йдеться в офіційному списку Консорціуму з 213 компаній. Примітно, що ще минулого тижня Apple не значилася серед учасників. У кількох дослідженнях повідомляється, що понад 90% споживачів хотіли б побачити бездротову зарядку дальньої дії в наступному смартфоні […]

Експерти обговорюють зменшення продаж iPad

За офіційними даними компанії Apple за перший квартал 2015 року продажі планшетних комп'ютерів iPad стрімко знижуються. Каліфорнійська корпорація обганяє по цьому показнику всіх інших брендів, які виготовляють планшетні комп'ютери. В падінні продаж планшетів винна сама компанія, зробивши ставку на смартфони з великим розміром екрану, про це стверджують аналітики BGR, Йоні Хейзер. Продажі iPad зменшуються вже […]

Google собирается заняться выпуском линз для диабетиков

Последние два года компания Google активно занимается разработкой и улучшением своего продукта будущего – Google Glass. Но пока выбранные пользователи пишут обзоры, а первые разработчики создают приложения, Google, возможно, выпустит специальные линзы.  Причем линзы будут предназначены не для того, чтобы человек имел возможность через них воспринимать мир, а исключительно в медицинских целях. Линзы будут созданы […]