Один з найстаріших джейлбрейк-твіків в Cydia отримав підтримку нової мобільної платформи Apple, а також пристроїв останнього покоління. Якщо у вас iOS 9, а також iPhone 6S, ви маєте можливість повноцінно використовувати версію оновлення програми з індексом 1.9.7. Activator можна завантажити зі сховища BigBoss.

У твіка багато можливостей, починаючи від запуску додатків чи розширень на пристроях і закінчуючи блокуванням гаджету та перезавантаженням.

Activator версії 1.9.7 більш досконалий, ніж попередні версії. Цей твік отримав можливість використовувати специфічні команди, які доступні на гаджетах Apple: дії Taptic Engine, багатовіконний режим iPad, а також самовиправлення для підвищення швидкості дії та стабільності роботи.

Наприклад, юзери можуть додавати дії на подовжене утримання іконок: замість того, щоб викликати режим пересування іконок, пристрій активує одну з команд 3D Touch. Подовженим утриманням App Store ви отримуєте можливість швидко потрапити в «Пошук», а при подовженому утриманні значка «Телефон» — в розділ «Обрані».

Якщо ви зрозуміли, що не можете жити без твіку — можете безкоштовно завантажити його прямо зараз в Cydia, репозитарій BigBoss.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Apple зняла з продажу MacBook Air 11″

Відразу ж після івенту, присвяченого новим MacBook Pro 2016, Apple відкрила для покупців онлайн Apple Store з оновленими позиціями. Молодшу модель MacBook Pro 2016 без тачбару вже можна купити на сайті. А ось MacBook Air 11″, судячи з усього, ми більше не побачимо. Лінійка ноутбуків Apple сильно змінилася за 8 років існування роздільника у вигляді […]

Продукция Apple будет проверяться китайскими службами информационной безопасности

В Apple согласились подвергать свою продукцию, предназначенную для продажи на территории КНР, проверкам Государственного интернет и информационного бюро Китая, поскольку компания подозревается в сборе разведывательной информации для иностранных спецслужб.   По сообщениям Beijing News, СЕО Apple Тим Кук на встрече с главой Государственного Интернет и информационного бюро Китая Лю Веем, согласился на проведение таких проверок. […]

Смарт-татуювання для контролю додатків пристроїв

Вчені з Массачусетського технологічного інституту і співробітники Microsoft Research представили досить цікаву технологію під назвою DuoSkin. Вона дозволяє виготовляти перекладні татуювання з сусального золота, що проводять струм, і які можна використовувати як пристрій введення. Ці тимчасові татуювання виготовлені із золотого листа (іноді – зі світлодіодами) і більше схожі на ювелірні вироби, ніж на тимчасові татуювання минулого десятиліття. Ви […]