Один з найстаріших джейлбрейк-твіків в Cydia отримав підтримку нової мобільної платформи Apple, а також пристроїв останнього покоління. Якщо у вас iOS 9, а також iPhone 6S, ви маєте можливість повноцінно використовувати версію оновлення програми з індексом 1.9.7. Activator можна завантажити зі сховища BigBoss.

У твіка багато можливостей, починаючи від запуску додатків чи розширень на пристроях і закінчуючи блокуванням гаджету та перезавантаженням.

Activator версії 1.9.7 більш досконалий, ніж попередні версії. Цей твік отримав можливість використовувати специфічні команди, які доступні на гаджетах Apple: дії Taptic Engine, багатовіконний режим iPad, а також самовиправлення для підвищення швидкості дії та стабільності роботи.

Наприклад, юзери можуть додавати дії на подовжене утримання іконок: замість того, щоб викликати режим пересування іконок, пристрій активує одну з команд 3D Touch. Подовженим утриманням App Store ви отримуєте можливість швидко потрапити в «Пошук», а при подовженому утриманні значка «Телефон» — в розділ «Обрані».

Якщо ви зрозуміли, що не можете жити без твіку — можете безкоштовно завантажити його прямо зараз в Cydia, репозитарій BigBoss.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Microsoft спростила перенесення додатків з iOS на Windows 10

Роком раніше Microsoft представила дві платформи для розробників: Astoria і Islandwood. Завдяки їм, девелопери отримали можливість переносити додатки з Android та iOS на Windows 10. Project Astoria був закритий, а Project Islandwood перейменований в Windows Bridge for iOS. А днями Microsoft оголосила про впровадження серйозного оновлення для платформи, в якому з’являться: Підтримка більшої кількості UIKit […]

Пральні машини Samsung теж вибухають

«Вибухові» проблеми останнім часом переслідують корпорацію Samsung. Не встигла вона вирішити скандал з самозаймаючимися смартфонами Galaxy Note 7, які навіть перестали пускати на літаки великих авіакомпаній, як від Комісії з безпеки споживчих товарів США (US Consumer Product Safety Commission, CPSC) надійшла рекомендація власникам пральних машин Samsung з вертикальним завантаженням використовувати при пранні постільних речей та […]

Samsung створила новий підрозділ для посилення контролю якості

Samsung Electronics оголосила про створення нового підрозділу з метою глобального поліпшення якості продукції, так як компанія прагне уникнути в майбутньому інцидентів, подібних до провалу фаблету Galaxy Note 7. Очолить новий підрозділ Кім Чен-хо, президент суднобудівної фірми Samsung Heavy Industries, що входить до складу Samsung Group. «Президент Кім Чен-хо, провідний виробничий фахівець, буде очолювати роботу з […]