Вибір смартфону – річ сугубо суб’єктивна. Сучасний ринок рясніє сенсорними телефонами на будь-який смак та гаманець. Деякі вважають, що краще користуватися пристроями Samsung, інші ж не можуть жити без своїх iPhone. Чи дійсно жоден з них не мріє перейти на «ворожу» сторону?

Аналітична компанія GlobalWebIndex оприлюднила результати свого останнього дослідження, за якими ми бачимо, що власники смартфонів Samsung набагато частіше дивляться «на сторону» – з трьох користувачів пристроїв південнокорейської корпорації мінімум один зізнається, що не відмовився би від покупки iPhone.

Як підкреслюють експерти, відповіді респондентів розрізняються в залежності від конкретного регіону. Наприклад, в Європі та Північній Америці користувачі Samsung залишаються відданими даному бренду, тоді як в інших регіонах покупці схиляються до продажу смартфона Samsung та купівлі iPhone.

Цікавим є той факт, що серед користувачів iPhone такої метушні між двох вогнів не спостерігається – їх лояльність до Apple неймовірно висока: 9 з 10 власників iPhone не збираються замінювати свій пристрій на щось інше. І це після виходу iOS 9 з її безліччю недоробок. Вражаюча відданість бренду, дивуються професіонали.

Судячи з останньої інформації,  за 2015 Apple реалізує смартфонів більше, ніж який-небудь інший виробник. І, що найголовніше, всі гаджети знайдуть свого покупця і не будуть припадати пилом на складах «мертвим» вантажем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

[ЧТИВО].iPad-mini – zombie?

Компания Apple всегда придерживалась девиза: «Производить только первоклассные продукты». Причем это касается не только технических характеристик, но и программного обеспечения. Покупая в наши дни один из передовых продуктов Apple, покупатель наверняка знает, что еще как минимум несколько лет его гаджет будет способен поддерживать новейшие ОС, программы и различные приложения для этих самых систем созданные. Правда, […]

Apple оголосить фінансові результати четвертого кварталу 27 жовтня

Сьогодні вночі Apple розіслала інвесторам запрошення на онлайн-конференцію, присвячену звіту компанії про фінансові результати четвертого кварталу 2016 фінансового року. Нагадаємо, що фінансовий рік не співпадає з календарним і закінчується у вересні. Для Apple результати 4-го кварталу навряд чи будуть рекордними в плані продажу гаджетів, так як в цих результатах ще не фігуруватимуть нові смартфони iPhone […]

Apple виплачує $400 млн покупцям книг

Після того, як компанія програла судовий розгляд за звинуваченням в завищених цінах на електронні книги в iBooks Store, прийшов час повертати борги. Apple визнана винною в картельній змові з провідними видавництвами США. Разом вони домовилися про фіксовані ціни на актуальні бестселери. Тепер компанії доведеться виплатити понад $400 млн обманутим покупцям. Виплати будуть адресовані американським користувачам […]