Жителька Австралії, Лара Албан, змогла врятувати життя своєї матері за допомогою смартфону iPhone. Про цю подію, яка сталась в місті Суон Хілл, написало видання The West Australian.

В той день, 11-річні дівчинка Лара заводила після прогулянки поні в загін, як раптом почула крик. Вона обернулась та побачила свою матір Шону, що лежала на землі із закривавленим обличчям. Мати доньки постраждала від удару копитом поні.

Дівчинка Лара дуже злякалась, однак панікувати не стала. Вона побігла в автомобіль за телефоном і зателефонувала в службу порятунку. Медики пообіцяли швидко приїхати.

Дівчинка чекала допомоги лікарів. А їх все не було. Тоді вона відправилась по дорозі їм на зустріч. Кмітлива дівчинка здогадалась, що лікарі в темноті могли пропустити поворот. Тоді дівчинка увімкнула фонарик на своєму iPhone та почала ним подавати сигнал медикам. Яскраве світло смартфону допомогло водію знайти правильну дорогу та мати дівчинки, Шона, змогла вчасно отримувати медичну допомогу.

Як сказали лікарі, якби не гаджет iPhone, яким кмітлива дівчинка здогадалась посвітити для привернення уваги лікарів, її мати могла б померти у той же день.

Так iPhone допоміг врятувати життя ще одній людині. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Глава швейцарської Swatch: Apple Watch нам не конкурент

Глава швейцарського виробника годинників Swatch Нік Хайєк заявив на прес-конференції Swatch Bellamy в Китаї, що не бачить конкурента в компанії Apple, що випускає «розумні» годинник. Хайек переконаний, що споживча електроніка не може скласти конкуренцію продукції швейцарській компанії. Хайек розповів про те, як йдуть справи з продажами представленої в кінці минулого року першої моделі «розумних» годин Swatch Bellamy. […]

Apple отримала дозвіл на відкриття першого Apple Store в Індії

Індійський мобільний ринок є одним з найбільш швидкозростаючих і перспективних. Про це свідчать численні анонси різноманітних моделей смартфонів і планшетів. Тому не дивно, що компанія Apple планує в найближчі роки відчутно збільшити свою присутність в Індії. Восени минулого року мережа магазинів Croma в Індії вирішила просувати продукцію Apple за допомогою відкриття фірмових відділів. До цього дня […]

The Guardian назвала 10 причин, почему автомобили от Apple лучше не покупать

Вот Вы говорите Apple лучше, Apple круче, Apple солиднее, Apple то, Apple сё… Да, конечно, Apple признанный флагман производства компьютерной и мобильной техники. Но будете ли Вы, в самом деле, покупать чинить в IT-сервисе лыжи? Нет? А покупать у IT гиганта автомобиль?  Основными причинами, почему не стоит брать iCar The Guardian считает:  1. Первые модели […]