Жителька Австралії, Лара Албан, змогла врятувати життя своєї матері за допомогою смартфону iPhone. Про цю подію, яка сталась в місті Суон Хілл, написало видання The West Australian.

В той день, 11-річні дівчинка Лара заводила після прогулянки поні в загін, як раптом почула крик. Вона обернулась та побачила свою матір Шону, що лежала на землі із закривавленим обличчям. Мати доньки постраждала від удару копитом поні.

Дівчинка Лара дуже злякалась, однак панікувати не стала. Вона побігла в автомобіль за телефоном і зателефонувала в службу порятунку. Медики пообіцяли швидко приїхати.

Дівчинка чекала допомоги лікарів. А їх все не було. Тоді вона відправилась по дорозі їм на зустріч. Кмітлива дівчинка здогадалась, що лікарі в темноті могли пропустити поворот. Тоді дівчинка увімкнула фонарик на своєму iPhone та почала ним подавати сигнал медикам. Яскраве світло смартфону допомогло водію знайти правильну дорогу та мати дівчинки, Шона, змогла вчасно отримувати медичну допомогу.

Як сказали лікарі, якби не гаджет iPhone, яким кмітлива дівчинка здогадалась посвітити для привернення уваги лікарів, її мати могла б померти у той же день.

Так iPhone допоміг врятувати життя ще одній людині. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Скидки в App Store на 10 марта 2014 года

All Budget  Хотите узнать, почему в конце месяца у вас нет денег, хотя ничего полезного вы не покупали? Один из самых удобных и простых способов управлять своими личными финансами — приложение All Budget. All Budget сочетает в себе красивый настраиваемый интерфейс и интуитивный способ управления бюджетом. Также он очень прост в использовании и включает в […]

Microsoft відзвітувала про фінансові результати минулого року

На днях Microsoft відзвітувала про фінансові підсумки останнього кварталу 2016 року і розповіла про те, як у компанії йдуть справи в різних областях, в тому числі і в ігровому секторі. Доходи ігрового спрямування компанії за другий фінансовий квартал (вересень-грудень 2016р.) впали на 3% в порівнянні з показниками минулого року, в результаті склавши $3,595 млрд. При цьому […]

Apple визнали найінноваційнішою компанією світу 11-й раз підряд

Компанії, що займаються розробкою високотехнологічних продуктів та засобів комунікації в 2015 році в черговий раз змогли зайняти місця в рейтингу 50 найінноваційніших компаній. Незмінним лідером, починаючи з 2005 року залишаються компанія Apple. Щороку складається рейтинг топ-50 компаній, які вразили світ своїми інноваціями. Опитується понад 1500 топ-менеджерів відносно планів їх корпорацій та оцінок інших гравців ринку. […]