Жителька Австралії, Лара Албан, змогла врятувати життя своєї матері за допомогою смартфону iPhone. Про цю подію, яка сталась в місті Суон Хілл, написало видання The West Australian.

В той день, 11-річні дівчинка Лара заводила після прогулянки поні в загін, як раптом почула крик. Вона обернулась та побачила свою матір Шону, що лежала на землі із закривавленим обличчям. Мати доньки постраждала від удару копитом поні.

Дівчинка Лара дуже злякалась, однак панікувати не стала. Вона побігла в автомобіль за телефоном і зателефонувала в службу порятунку. Медики пообіцяли швидко приїхати.

Дівчинка чекала допомоги лікарів. А їх все не було. Тоді вона відправилась по дорозі їм на зустріч. Кмітлива дівчинка здогадалась, що лікарі в темноті могли пропустити поворот. Тоді дівчинка увімкнула фонарик на своєму iPhone та почала ним подавати сигнал медикам. Яскраве світло смартфону допомогло водію знайти правильну дорогу та мати дівчинки, Шона, змогла вчасно отримувати медичну допомогу.

Як сказали лікарі, якби не гаджет iPhone, яким кмітлива дівчинка здогадалась посвітити для привернення уваги лікарів, її мати могла б померти у той же день.

Так iPhone допоміг врятувати життя ще одній людині. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

MacBook з процесором 1,3 ГГц демонструє продуктивність на рівні торішнього MacBook Air

На цьому тижні Apple почала перші поставки 12-дюймового MacBook в максимальній конфігурації, і на сайті компанії Primate Labs, що є розробником кроссплатформенного бенчмарка Geekbench, з'явилися результати тестування його продуктивності. Мова йде про моделі ноутбука з процесором 1,3 ГГц. Тест проводився в двох режимах – для одного ядра і для всіх. У першому випадку топовий MacBook […]

Ув’язненим у Великобританії подарують планшети iPad

Нині уряд Англії розглядає законодавчу ініціативу, якою пропонується видати ув’язненим планшети iPad для того, щоб спілкуватися з сім’єю з використанням таких додатків, як Skype чи FaceTime. Таку інформацію опублікувала на своєму офіційному сайті The Times, посилаючись при цьому на органи юстиції. Журналісти повідомили, що колишній очільник пенітенціарної системи Мартін Нарі, виступив у парламенті з пропозицією […]

Вийшло чергове оновлення популярної гри Clash of Clans

Популярна стратегія Clash of Clans, яка вже довгий час займає лідируючі місця в App Store, отримала чергове оновлення. Розробники назвали апдейт одним із найбільших оновлень за всю історію гри Clash of Clans. Розробники пишаються тим, що вдячні користувачі нагородили додаток 1 мільйоном п’ятизіркових відгуків у магазині App Store. Серед основних оновлень відмітимо наступні: з’явилась Ратуша […]