Жителька Австралії, Лара Албан, змогла врятувати життя своєї матері за допомогою смартфону iPhone. Про цю подію, яка сталась в місті Суон Хілл, написало видання The West Australian.

В той день, 11-річні дівчинка Лара заводила після прогулянки поні в загін, як раптом почула крик. Вона обернулась та побачила свою матір Шону, що лежала на землі із закривавленим обличчям. Мати доньки постраждала від удару копитом поні.

Дівчинка Лара дуже злякалась, однак панікувати не стала. Вона побігла в автомобіль за телефоном і зателефонувала в службу порятунку. Медики пообіцяли швидко приїхати.

Дівчинка чекала допомоги лікарів. А їх все не було. Тоді вона відправилась по дорозі їм на зустріч. Кмітлива дівчинка здогадалась, що лікарі в темноті могли пропустити поворот. Тоді дівчинка увімкнула фонарик на своєму iPhone та почала ним подавати сигнал медикам. Яскраве світло смартфону допомогло водію знайти правильну дорогу та мати дівчинки, Шона, змогла вчасно отримувати медичну допомогу.

Як сказали лікарі, якби не гаджет iPhone, яким кмітлива дівчинка здогадалась посвітити для привернення уваги лікарів, її мати могла б померти у той же день.

Так iPhone допоміг врятувати життя ще одній людині. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Youtube запустить інтернет-ТБ

Онлайн телебачення – новий тренд в сфері інтернет розваг. Amazon активно працює над власною платформою для інтернет телемовлення, а Dish Network і Sony вже запустили свої проекти. Google вирішив не відставати і анонсував сервіс онлайн-ТБ на базі Youtube. Youtube планує представити сервіс з підписки Unplugged в 2017 і зараз активно веде переговори з медіа компаніями: […]

Поїзд Hyperloop від Tesla і PayPal здатний розвивати швидкість в 1200 км/год

Космічні швидкості на Землі. Елон Маск продовжує працювати над черговою революцією в світі транспорту. Від персонального автомобіля генеральний директор Tesla Motors перейшов до суспільного. Спільно з компанією SpaceX і Paypal була розроблена нова транспортна система Hyperloop, випробування якої позавчора відбулися в Неваді. Громіздкий візок, що віддалено нагадує автомобіль, встановлений на рейки, рухається за рахунок електромагнітної […]

один коментар | 19.10.2016 14:29

Apple відмовиться від MacBook Air 11″ і прибере USB 3.0-порти з Pro

У найближчі тижні від Apple чекають кардинального оновлення лінійки ноутбуків MacBook Pro і MacBook Air. Півтора роки тому компанія випустила свій перший ультрабук, оснащений єдиним портом USB-C, і, схоже, традицію відмови від традиційного USB 3.0 американська компанія планує зберегти. Згідно з опублікованими японським ресурсом Macotakara новинами, Apple не тільки наважиться на зміни в інтерфейсах, а й […]