"1"

Як би того не хотілося Apple, від «улюбленого» південнокорейського бренду Samsung їй не позбутися ні в одній зі сфер, в якій американська компанія вирішить розгорнути свою діяльність. І поки містичний проект Titan продовжує припадати пилом, Samsung вирішила придбати відомого виробника автоелектроніки Harman International Industries.

Оприлюднена сума угоди – $8 млрд, а процедуру придбання Harman і переходу під крило Samsung буде закінчена до середини літа наступного року. В результаті угоди між двома сторонами, Harman стане дочірнім підрозділом Samsung.

"2"

Крім того, що Harman встановлює свої акустично і мультимедійні системи в автомобілі Mercedes, BMW, KIA і десятки інших виробників, компанія розвиває і кілька власних брендів: JBL, Harman/Kardon, AKG, Mark Levinson, AMX та інші.

Купуючи бренд Harman, Samsung закладає міцний фундамент для побудови власного ринку автомобільної електроніки. Відповідно до опублікованого в середині 2016 року звіту, сумарна кількість замовлень у бренду Harman налічувало близько 24 млрд доларів.

Ось «скромний» список компаній, які тепер стануть частиною Samsung:

 • Becker – автомобільні мультимедійні системи
 • BBS Audio – обробка сигналу
 • Crown International – професійні аудіопідсилювачі
 • dbx Professional Products – процесори з обробки сигналу
 • DigiTech – гітарне обладнання
 • HardWire – гітарні процесори і педалі
  HiQnet – аудіомережі, побудовані на базі Ethernet
 • Harman/kardon – домашні та автомобільні аудіосистеми
 • Infinity – домашні та автомобільні аудіосистеми
 • JBL – домашні, автомобільні і професійні аудіосистеми, підсилювачі
 • Lexicon – обробка сигналу

Все ж, що ми спостерігали з боку Apple, – це постійна перестановка і запозичення кадрів зі сфери автомобілебудування, несмілива спроба пояснити, що автомобіль випускати компанія не планує і впевнений погляд у майбутнє інтелектуального водіння.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому Тім Кук зробив декілька цікавих заяв-натяків перед журналістами стосовно містичного проекту Apple Car.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

iPhone 6 и iPhone 6 Plus

Впервые в истории Apple компания так резко перешла от приветствия собравшихся к презентации новых устройств. Не прошло и пяти минут, а Тим Кук на сцене уже начал показывать два новых iPhone 6. Что интересно, говорилось о двух iPhone сразу. Как оказалось, они действительно идентичны: каждый имеет лишь пару особенностей.  Практически все слухи о смартфонах подтвердились. Размеры экранов, […]

Apple закриває онлайн-магазин перед прем’єрою нових продуктів

Завтра Apple може представити нову лінійку продуктів. Про це повідомляє 9to5Mac з посиланням на офіційну сторінку стану сервісів компанії. У виданні звернули увагу, що Apple запланувала у вівторок технічне обслуговування онлайн-магазину Apple Store з 09:00 до 14:30. Як правило, компанія закриває магазин для поновлення продуктової лінійки. Це добре поєднується з тим фактом, що на цьому […]

Як швидко завершити роботу всіх програм на Mac

Однією з особливостей яблучної настільної операційної системи є стандартна утиліта під назвою Automator. Вона дозволяє автоматизувати найрізноманітніші процеси і полегшити взаємодію з OS X. Можливості утиліти досить широкі. З її допомогою можна оптимізувати найрізноманітніші рутинні процеси, наприклад, буквально в один клік закрити всі відкриті в системі програми. Нагадаємо, що для повного закриття відкритих додатків в […]