"1"

Як би того не хотілося Apple, від «улюбленого» південнокорейського бренду Samsung їй не позбутися ні в одній зі сфер, в якій американська компанія вирішить розгорнути свою діяльність. І поки містичний проект Titan продовжує припадати пилом, Samsung вирішила придбати відомого виробника автоелектроніки Harman International Industries.

Оприлюднена сума угоди – $8 млрд, а процедуру придбання Harman і переходу під крило Samsung буде закінчена до середини літа наступного року. В результаті угоди між двома сторонами, Harman стане дочірнім підрозділом Samsung.

"2"

Крім того, що Harman встановлює свої акустично і мультимедійні системи в автомобілі Mercedes, BMW, KIA і десятки інших виробників, компанія розвиває і кілька власних брендів: JBL, Harman/Kardon, AKG, Mark Levinson, AMX та інші.

Купуючи бренд Harman, Samsung закладає міцний фундамент для побудови власного ринку автомобільної електроніки. Відповідно до опублікованого в середині 2016 року звіту, сумарна кількість замовлень у бренду Harman налічувало близько 24 млрд доларів.

Ось «скромний» список компаній, які тепер стануть частиною Samsung:

 • Becker – автомобільні мультимедійні системи
 • BBS Audio – обробка сигналу
 • Crown International – професійні аудіопідсилювачі
 • dbx Professional Products – процесори з обробки сигналу
 • DigiTech – гітарне обладнання
 • HardWire – гітарні процесори і педалі
  HiQnet – аудіомережі, побудовані на базі Ethernet
 • Harman/kardon – домашні та автомобільні аудіосистеми
 • Infinity – домашні та автомобільні аудіосистеми
 • JBL – домашні, автомобільні і професійні аудіосистеми, підсилювачі
 • Lexicon – обробка сигналу

Все ж, що ми спостерігали з боку Apple, – це постійна перестановка і запозичення кадрів зі сфери автомобілебудування, несмілива спроба пояснити, що автомобіль випускати компанія не планує і впевнений погляд у майбутнє інтелектуального водіння.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому Тім Кук зробив декілька цікавих заяв-натяків перед журналістами стосовно містичного проекту Apple Car.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Нещасливе кохання сильніше за Apple

Одна бідна японська дівчина, дізнавшись про зраду свого хлопця, не змогла витерпіти образи і вирішила покарати колишнього коханого оригінальним, проте досить-таки жорстоким способом. Вона втопила всі його Apple-девайси у ванній. На фотографіях, опублікованих японкою в твіттері, на дні ванни видніються кілька ноутбуків, смартфонів і планшетів. У її хлопця було настільки багато техніки Apple, що за […]

Apple тестирует мультимедиа в OS X 10.9.3 beta

Apple выкатила очередную версию OS X 10.9.3 28 марта и обратилась к сотрудникам и зарегистрированным разработчикам Mac с просьбой о проведении тестирования. На этот раз специалисты должны акцентировать своё внимание на графических драйверах, аудио, Safari, синхронизации данных через USB и электронной почте. Специалисты, привлечённые к процессу бета-тестирования, сообщили, что последняя версия вышла под номером 13D28. […]

Після установки iOS 10.2 власники iPhone почали скаржитися на проблеми з акумулятором

Незважаючи на всі зусилля купертінівців, поки не вдається вирішити всі проблеми iOS 10. Причому, крім існуючих дрібних недоліків, з якими стикаються деякі користувачі, апдейти іноді приносять і нові проблеми. Зокрема, після релізу iOS 10.2 деякі власники iPhone 5 почали скаржитися на різке скорочення часу роботи смартфонів. Згідно з відгуками користувачів, після установки останньої версії iOS […]