"1"

Як би того не хотілося Apple, від «улюбленого» південнокорейського бренду Samsung їй не позбутися ні в одній зі сфер, в якій американська компанія вирішить розгорнути свою діяльність. І поки містичний проект Titan продовжує припадати пилом, Samsung вирішила придбати відомого виробника автоелектроніки Harman International Industries.

Оприлюднена сума угоди – $8 млрд, а процедуру придбання Harman і переходу під крило Samsung буде закінчена до середини літа наступного року. В результаті угоди між двома сторонами, Harman стане дочірнім підрозділом Samsung.

"2"

Крім того, що Harman встановлює свої акустично і мультимедійні системи в автомобілі Mercedes, BMW, KIA і десятки інших виробників, компанія розвиває і кілька власних брендів: JBL, Harman/Kardon, AKG, Mark Levinson, AMX та інші.

Купуючи бренд Harman, Samsung закладає міцний фундамент для побудови власного ринку автомобільної електроніки. Відповідно до опублікованого в середині 2016 року звіту, сумарна кількість замовлень у бренду Harman налічувало близько 24 млрд доларів.

Ось «скромний» список компаній, які тепер стануть частиною Samsung:

 • Becker – автомобільні мультимедійні системи
 • BBS Audio – обробка сигналу
 • Crown International – професійні аудіопідсилювачі
 • dbx Professional Products – процесори з обробки сигналу
 • DigiTech – гітарне обладнання
 • HardWire – гітарні процесори і педалі
  HiQnet – аудіомережі, побудовані на базі Ethernet
 • Harman/kardon – домашні та автомобільні аудіосистеми
 • Infinity – домашні та автомобільні аудіосистеми
 • JBL – домашні, автомобільні і професійні аудіосистеми, підсилювачі
 • Lexicon – обробка сигналу

Все ж, що ми спостерігали з боку Apple, – це постійна перестановка і запозичення кадрів зі сфери автомобілебудування, несмілива спроба пояснити, що автомобіль випускати компанія не планує і впевнений погляд у майбутнє інтелектуального водіння.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому Тім Кук зробив декілька цікавих заяв-натяків перед журналістами стосовно містичного проекту Apple Car.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділитися

Дослідники IBM створили накопичувач розміром в 1 атом

Днями компанія IBM оголосила про плани створити перший універсальний квантовий комп’ютер для комерційного використання. Але це далеко не єдиний перспективний проект американської корпорації. Дослідникам IBM вдалося записати дані на носій розміром в 1 атом. Ємність найменшого в світі накопичувача складає всього 1 біт, але фахівці з IBM впевнені, що потенціал у новітньої розробки просто неймовірний. […]

Планшет iPad Pro зі своїм потужним процесором А9Х може скласти серйозну конкуренцію Intel

Випущений нещодавно планшет iPad Pro хоча і не здатний замінити настільний комп'ютер, проте наближається до цієї цілі. Можливо, наступні покоління планшету такого формату зможуть досягти поставленої Тімом Куком цілі. Апаратна частина планшету вже отримала багато позитивних відгуків експертів, тому залишається лише довести до ладу програмне забезпечення. Спеціалісти впевнені у тому, що новий планшет від "яблучної" […]

Американський суд змусив підозрювану розблокувати свій iPhone відбитком пальця

Днями суд Лос-Анджелеса ухвалив досить неоднозначне рішення, що наклало відбиток на системи біометричного сканування. Судді дозволили місцевій поліції силою розблокувати iPhone американки, підозрюваної в крадіжці, за допомогою сенсора Touch ID. Вся справа в тому, що блокування пристроїв за допомогою відбитків пальців не захищене конституцією, тому в суді порахували, що можуть зобов'язати людину надати доступ до […]